forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Čarobna knjiga najavljuje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 361

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2319 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 20/11/2020 : 13:51:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by koze123

Jeste, broj 17.

Na cobissu i Dedpul: Minuli gresi, Sedam života kopca 2 i Veliki Mrtvac 2.

Šteta što ne ide Nošeni vetrom 2 još uvek.



evo, taman si tražio i dobio

Edited by - ivan_micic on 20/11/2020 14:05:49
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 20/11/2020 : 13:57:01  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Od četiri najavljena izdanja u prirpemi na sajtu ČK tri su knjige a samo jedan strip!

Konačno malo i knjige da dobiju prednost... ;)
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2422 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 20/11/2020 : 14:03:54  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Taman za novu godinu sebi da kupim komplet 7 zivota kopca :)
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/11/2020 : 14:22:01  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote


Dobar izbor naslovne strane!

Imam Fibrino izdanje meni je ovaj strip jako dobar i bilo mi je interesantno da pratim Dika Grejsona kao Betmena umesto Brusa Vejna, takodje cela prica oko komesara Gordona mi je bila zabavna i interesantna i nesto drugacije nego sto sam navikao da vidim u domacim izdanjima stripova o Betmenu. Frankavilin crtez je odlican i jako prijatan oku zbog palete boja koja koristi, ali i Dzok je interesantan i vrlo specifican (u pozitivnom smislu) crtac.

Preporucujem ovaj naslov!

Sad zeljno iscekujem najavu za Carobno izdanje Belog Viteza i nastavka, da ne uzimam Fibrine Absolute, treba se ustedeti na Betmenu da bi mogli da se nabave Godina Stota i Snyderov run u Absolut formatu.

quote:
Originally posted by koze123



Na cobissu i Dedpul: Minuli gresi, Sedam života kopca 2 i Veliki Mrtvac 2.

Šteta što ne ide Nošeni vetrom 2 još uvek.



Odlicno za Kopca i Mrtvaca dvojku!
I ja zeljno iscekujem Nosene vetrom 2, to se nabavlja cim izadje.
A za mrtvaca i kopca jos uvek nisam nabavio prve delove, tako da cu sacekati neku akciju od 33% valjda ce biti uskoro pa da uzmem sva 4 integrala i Vecni rat a i Komancu 2 i 3.

Edited by - going going on 20/11/2020 14:23:39
Go to Top of Page

koze123
Average Member



882 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 20/11/2020 : 20:30:08  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
Iii Na krilima vetra 2 na cobissu!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 20/11/2020 : 21:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Misliš, loš prevod Nošenih vetrom na kobisu?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

koze123
Average Member



882 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 20/11/2020 : 23:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Misliš, loš prevod Nošenih vetrom na kobisu?


Da!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/11/2020 : 02:04:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Da iskoristim ovaj topic... Koliko vas je vec narucilo stripove od Carobne direktno kod njih? I, kakva su vam iskustva?

Jer kod nas citam da nemaju drugovi bas dobra iskustva. Stripovi dođu osteceni. Samo jedan sloj mehurica je ovijen oko stripa, a sve stavljeno u obican karton (nikakve ojacane kutije banana tipa).

Miljama daleko od toga kako to rade Fibra i Babilon npr. (valjda i Libellus dobro zastiti, barem mislim si).



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1556 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 21/11/2020 : 07:09:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lex

Ne sećam se da li u ovom stripu zaista postoji crno ogledalo kao fizički objekat, ali metaforički je ogledalo mračno


Pa možda nije metafora u pitanju, možda je ogledalo s crnim okvirom?

Mek Koj nema alternativu
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39102 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 21/11/2020 : 07:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Sto ne narucujes njihove stripove u AF. Tu je sigurno vrhunsko pakovanje
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2394 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 21/11/2020 : 09:23:26  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Da, u AF, i nemas briga. Komunikacija,u minut se resava sve, pakovanje besprekorno, sigurnost, pouzdanost. Sve preporuke...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 21/11/2020 : 09:27:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Da iskoristim ovaj topic... Koliko vas je vec narucilo stripove od Carobne direktno kod njih? I, kakva su vam iskustva?

Jer kod nas citam da nemaju drugovi bas dobra iskustva. Stripovi dođu osteceni. Samo jedan sloj mehurica je ovijen oko stripa, a sve stavljeno u obican karton (nikakve ojacane kutije banana tipa).

Miljama daleko od toga kako to rade Fibra i Babilon npr. (valjda i Libellus dobro zastiti, barem mislim si).






LL isto kvalitetno pakira stripove.
Ne znam da li ti Osmo može u SLO slati stripove.
Ja sve iz SR uzimam od njega. Jeftiniji je od naših striparnica, uslužan i ljubazan. Dobro pakira, a naplaćuje cijenu poštarine Hrvatske Pošte, a ne one luđačke cifre.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/11/2020 : 10:24:54  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Da, u AF, i nemas briga. Komunikacija,u minut se resava sve, pakovanje besprekorno, sigurnost, pouzdanost. Sve preporuke...


+1
()

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mac
Average Member



Bosnia and Herzegovina
576 Posts

Member since 28/09/2008

Posted - 21/11/2020 : 10:47:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Mac a Private Message  Reply with Quote
Ovaj topic bi se komotno mogao zvati Čarobna knjiga navaljuje
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1734 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 21/11/2020 : 11:16:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Sto ne narucujes njihove stripove u AF. Tu je sigurno vrhunsko pakovanje



Potvrđujem, treba mi deset minuta samo "oklop" da skinem pre nego što dođem do stripova, kad ih Marko upakuje.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 21/11/2020 : 13:09:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Da iskoristim ovaj topic... Koliko vas je vec narucilo stripove od Carobne direktno kod njih? I, kakva su vam iskustva?

Jer kod nas citam da nemaju drugovi bas dobra iskustva. Stripovi dođu osteceni. Samo jedan sloj mehurica je ovijen oko stripa, a sve stavljeno u obican karton (nikakve ojacane kutije banana tipa).

Miljama daleko od toga kako to rade Fibra i Babilon npr. (valjda i Libellus dobro zastiti, barem mislim si).




Naručivao sam 5-6 puta. Spakuju solidno ali ne savršeno, u najlone sa mjehurićima i običan kartonski paket zalijepljen samoljepljivom trakom. Jednom mi nisu stigli u savršenom stanju (blaga natučenost na jednom ćošku na tih nekoliko stripova, ali su oštećenja bila vrlo mala pa nisam reklamirao).

E sad, ako je pošta nepažljiva, stripovi i u najbolje spakovanom paketu će nastradati. Kačio sam slike na forumu prije nekoliko mjeseci kako to izgleda. Baš su ČK stripovi bili u pitanju, ali nisu bili od njih naručeni.

Mene zanima da li su ti ljudi koje pominješ reklamirali oštećenja i kako je ČK reagovala u tom slučaju. Nadam se da neće trebati ali valja imati informaciju

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/11/2020 : 16:02:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Samo da napomenem, nisam ja narucivao te stripove, nego druga dvojica. Mislim da su obojica dobili pakete ovaj mesec. Sad, kako to reklamirati iz Slo u Sr preko carine, koja ih je ionako dobro olupila (valjda su popusti izvukli nabavku da su jos prosli u plusu, mislim si).

A sad se setih, i Frontispis je tako poslao veoma slabo zasticene stripove nekoj nasoj striparnici, i celi komplet Jugurte (mislim da dvica) je dosla ostecena na jednoj strani. Ja mu rekaoh, da to reklamira, ali valjda mu se ne da zbog korone i gnjavaze. No, prodao je onda te stripove s popustom, pa kad sam vec narucio kod njega, uzeo takvog.

Ali mi nije jasno, kako to da su izdavaci (pazi, ne biblioteke, striparnice) toliki salabajzeri da si stvaraju takve antireklame. To mi nece biti jasno nikada. Ono, propasti ce ako ce baciti vise najlona/mehurica i bolju kutiju.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 21/11/2020 : 19:30:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli
Ali mi nije jasno, kako to da su izdavaci (pazi, ne biblioteke, striparnice) toliki salabajzeri da si stvaraju takve antireklame. To mi nece biti jasno nikada. Ono, propasti ce ako ce baciti vise najlona/mehurica i bolju kutiju.


Uče od najvećih.
Amazon i Book Depository ni toliko ne zaštite pakete. Amazon pogotovo s knjigama je takav. I onda kad to stigne kod majstora sa naše carine, koji su s paketima nežni ko prosečni UFC borac, nema šanse da bude kako treba.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 22/11/2020 : 09:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by Poli
Ali mi nije jasno, kako to da su izdavaci (pazi, ne biblioteke, striparnice) toliki salabajzeri da si stvaraju takve antireklame. To mi nece biti jasno nikada. Ono, propasti ce ako ce baciti vise najlona/mehurica i bolju kutiju.


Uče od najvećih.
Amazon i Book Depository ni toliko ne zaštite pakete. Amazon pogotovo s knjigama je takav. I onda kad to stigne kod majstora sa naše carine, koji su s paketima nežni ko prosečni UFC borac, nema šanse da bude kako treba.



Amazon i BD doslovno nezaštićen strip/knjigu ubace u kartonsku kutiju (neki puta i preveliku) i to je to. Zato sam im ja reklamirao skoro svaki put, više mi ih je došlo oštećenih nego cijelih.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39102 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/11/2020 : 11:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going




Procitao sinoc. Potpuno nepotrebno reanimiranje Kasidija nakon onako sjajnog serijala. Nije krs, ne mogu to da kazem ali utisak je bas bljutav.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/11/2020 : 12:12:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Prevelika ocekivanja? Ja se stvarno nadam da je samo to posredi. Nije da ocekujem remek delo, ali opet ne neki nepotrebni krs. Hmmm, videt cemo...




(drukcije, da BD i Amazon su prevelike tvrtke pa ih zaboli za to, no na srecu meni jos nije doslo osteceno, ali vidim da se to ipak cesto događa - ali BD i Amazon nisu izdavaci, samo posrednici, po meni izdavac bi ipak trebao dati nesto na to kakav renome si ostvaruje ili rusi; striparnice se jasno trude po tom pitanju, sto se ne bi i sam izdavac?)



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/11/2020 : 20:03:49  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Moze se reci da za ovaj ,,nastavak" Kasidija da je nepotreban ali nije krs. Medjutim nije ni remek delo, vise kao neka izgubljena prosek epizoda iz sredine serjala. Najbolje bih tako opisao a da ne ulazim u detalje i spojlere.

Edited by - going going on 22/11/2020 20:04:35
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1583 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 22/11/2020 : 20:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
Pročitao sam serijal, ne sjećam se uopće detalja, samo se sjećam osjećaja da mi je bio super. Tako da se radujem ovome.

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2329 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 22/11/2020 : 20:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cerichus

Pročitao sam serijal, ne sjećam se uopće detalja, samo se sjećam osjećaja da mi je bio super. Tako da se radujem ovome.


+1

Carpe diem
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 22/11/2020 : 23:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Moze se reci da za ovaj ,,nastavak" Kasidija da je nepotreban ali nije krs. Medjutim nije ni remek delo, vise kao neka izgubljena prosek epizoda iz sredine serjala. Najbolje bih tako opisao a da ne ulazim u detalje i spojlere.


znaci nesto poput onih "izgubljenih poglavlja" greystorma u broju 12?
Go to Top of Page
Page: of 361 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.58 seconds. Snitz Forums 2000