forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Kolorka sp. 8 Kraljevstvo tvoje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 16/11/2013 : 14:29:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
@drogsy
Hvala na linku.
...inače meni je baš crtež ono što mi se uopće ne sviđa....kao i što sam pretpostavljao,u velikoj mjeri,sve je precrtavano sa fotografija tako da je "crtež" u nekim situacijama fascinantan,ali u kompletu (ono što mogu vidjeti u privjuu) je jednoličan i odbojan za mene.
Morati ću se jednog dana upisati u knjižnicu kako bih mogao pročitati ovakve stripove jer za osobnu kupovinu sam nezainteresiran,a i preskup mi je,ali neka se samo ovakve stvari štancaju dok god budu dostupni u knjižnicama....
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 16/11/2013 : 16:06:40  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Hvala kapetanu i drogsyiju za odg-e, nisam citao Supermana od "return of superman"(i ona dva prije "smrt" i "svijet bez s." 199? i neke) a ovo zbog crteza i price koja je kompletna naravno da ce doci na red,a "watchmen" je jedan od filmova dok sam ga gledao u kinu molio za kakav time machine samo da brze dodje kraj...strip nisam citao, ali imam extended "watchman" vec nekoliko dana pa cu se malo podsjetiti mozda mi sad sjedne.
Izdanje poput ovoga naravno ima za kupiti i izvan ovakvih formata(manjih) ali ipak vise volim veci format i preglednost crteza gdje dodje sva grandioznost ove umjetnosti(crtane rukom!)do izrazaja....

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2404 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 16/11/2013 : 17:01:15  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

@drogsy
Hvala na linku.
...inače meni je baš crtež ono što mi se uopće ne sviđa....kao i što sam pretpostavljao,u velikoj mjeri,sve je precrtavano sa fotografija tako da je "crtež" u nekim situacijama fascinantan,ali u kompletu (ono što mogu vidjeti u privjuu) je jednoličan i odbojan za mene.
Morati ću se jednog dana upisati u knjižnicu kako bih mogao pročitati ovakve stripove jer za osobnu kupovinu sam nezainteresiran,a i preskup mi je,ali neka se samo ovakve stvari štancaju dok god budu dostupni u knjižnicama....



Oki, lijepo od tebe što Markosu, i svima nama, na prestavljanju njegovog novog izdanja, u koji je uložio gomilu i novaca i truda, kažeš da ti se ne sviđa i da je odbojan.
Vrlo pristojno od tebe.
Alex Ross je u ovo djelo uložio toliko truda, muke, talenta i živaca da je prosto nevjerojatno.
I sav taj monumentalni posao i talent popljuvati u dvije rečanice...

Svi mi imamo svoje ukuse i ne volimo svi isto, ali bar imaj malo poštovanja prema Rossovom i Markosovom trudu.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/11/2013 : 18:14:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Iako mi nije jasno kako je moguće da se Rossov crtež nekom ne sviđa (čovjek je možda najbolji crtač na svijetu), ne bih zabranjivao iznošenje negativnih mišljenja. Ispada da ako je Ross to nacrtao, a Marko objavio, nitko ne smije reći da mu se ne sviđa. Represija i diktatura su riječi koje mi padaju na pamet kada ne smiješ reći šta misliš...
Inače IGMAN2 je jedan od najtolerantnijih ljudi s kojma sam imao priliku stupiti u kontakt na forumu pa kontam je da je ovo Okijevi komentiranje dirnulo u neki crtački živac što mi ostali ne možemo u potpunosti razumjeti. Naime, ogroman talenat i trud je potreban da bi se stvorilo takvo remek djelo pa crtaču nije lako kada neko to omalovaži. Igore, da li sam u pravu?
Neću kupiti ovaj strip. Imam inferiorno izdanje na engleskom jeziku koje me koštalo 70 kn. Volio bih imati Fibrino koje je sasvim sigurno savršeno, ali mi je 300 kn. previše. Ni u kom slučaju ne kažem da taj strip ne vrijedi ili mi je želja mješati se u izdavačku politiku. Dapače, želja mi je da Marko na svakom strip zaradi koliko se može tj. da proda cijeli tiraž kako bi što duže postojala Fibra i izdavala najbolje stripove na svijetu.
No, jebiga, imam taj strip i skupo mi je i ne želim se osjećati sputan u smislu da moram šutjeti o tome.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 16/11/2013 18:22:38
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 16/11/2013 : 18:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
@IGMAN2
Ne kužim zašto ovaj moj komentar iznad smatraš za uvredu...što mi se sviđa,sviđa mi se,a što ne, ne!
Ne volim crtež kojem je temelj fotografija i to je to,a što sam stariji to mi se više sviđa crtež u kojem crtač u dvije ili tri crtice iznese više nego netko na dva lista A4 formata...
Nadalje, vidimo da Markos kao izdavač nema ama baš nikakvih ograničenja što se tiče odabira izdanja koja će izdati jer su zastupljene ama baš sve škole stripa,a na nama koji sve to čitamo/kupujemo je da iznesemo svoje mišljenje kako bi čovjek znao kako publika diše i tko što voli i dali će išta od ponuđenog kupiti iako je i to nebitno jer ne vjerujem da mu posao ovisi o par desetaka prodanih primjeraka određenog albuma...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/11/2013 : 18:48:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Evo meni je lijepo vidit rossovu naslovnicu ili crtež ali gledati/čitati strip sa stotinama stranica takvog crteža brzo me zasiti.Zaključak-Rossa samo za naslovnice.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2404 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 16/11/2013 : 18:51:54  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Obi-wan, ma nije problem u tome da ne smiješ reći svoj negativan stav, već da li je ovo primjereno mjesto za tako nešto.

Ovo je Izdavački izlog. Prestavljanje stripova u koji je izdavač uložio i trud i novac... u biti reklamiranje svojih izdanja.
Nismo svi isti i nemamo svi iste ukuse. Jest da i ja šaruckam pomalo i dobro znam koliko truda i živaca mi treba za nešto sa čime ću biti zadovoljan. Alex je za mene nedostižan, svjetlosne godine daleko, ali nisam radi toga reagirao.

Da je Oki napisao to što je napisao u odjelu Američkih stripova, i sam bi mu se pridružio u komentiranju nekih stvari koje me malčice smetaju, ovdje mislim da se bi trebali dati potporu izdavaču, barem, u vidu da neke stvari progutamo.

I da, i sam imam Kingdom Come takvo kao i ti, i na mukama sam što sad napraviti
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2404 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 16/11/2013 : 19:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Oki, tvoj ukus me ne može uvrijediti, jer jednostavno nisam uvredljiv, a i mislim da i nije tako grozan
Dapače, apsolutno podržavam pravo da imaš svoj vlastiti ukus, bar mi se čini da je to prirodno i normalno.

Ova knjiga možda nije jeftina na prvi pogled, ali ja bi joj volio dati šansu, bar ne dovodeći u sumnju nekog svojim komentarom.
Markos je stavio preview pa bi bilo pošteno da svatko sam odlući koliko mu takav strip odgovara.
I razlika u nekoliko desetina prodatih knjiga pri ovakvim nakladama mislim da ipak znači nešto
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 16/11/2013 : 19:17:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by IGMAN2

Ovo je Izdavački izlog. Prestavljanje stripova u koji je izdavač uložio i trud i novac... u biti reklamiranje svojih izdanja.



A na svim temama u ovom podorumu sve puca od komentara o samim stripovima, o utiscima nakon pročitanog i slično...

Ima više rasprava i prepucavanja nego da je iko išta pametno rekao o samoj priči, na bilo kojoj temi.

Tako da ako čovek kaže da mu se crtež ne sviđa, i to radi u odgovarajućoj temi, slobodno neka iznosi svoje mišljenje. Podržavam Okija.

Meni se crtež ovde dopada, ali ne znam kakva je priča. Veoma me zanima, ali izdanje ima preko 100 stranica samoga teksta i dodataka, i to mu nabija cenu. Zato se dvoumim da li da ga kupim ili ne.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 16/11/2013 : 19:26:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by IGMAN2


Nismo svi isti i nemamo svi iste ukuse. Jest da i ja šaruckam pomalo i dobro znam koliko truda i živaca mi treba za nešto sa čime ću biti zadovoljan. Alex je za mene nedostižan, svjetlosne godine daleko...
I da, i sam imam Kingdom Come takvo kao i ti, i na mukama sam što sad napraviti



Ako ti je Alex kao crtač uzor i ako ti je ovaj strip odličan, ne kužim zašto uopće imaš dvojbe oko kupovine ovog izdanja? Bolje izdanje sigurno nikada nečeš dočekati!!!
Eto,na interliberu se mogao kupiti sa popustom od 60 ili 90kn i to je svaki zagriženi fan trebao iskoristiti...
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 16/11/2013 : 19:47:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
A što se tiče komentiranja stripa u izdavačkom izlogu, mislim da je važno iznjeti i negativna i pozitivna mišljenja kao što to pojedinci mogu uraditi i u komentarima na recenzije...uvijek se ugledam na neke članove sličnog ukusa kada su stripovi u pitanju pa si kupovinu mogu usmjeriti u željenom smjeru jer u svojoj kolekciji želim imati samo stripove koji mi čitanjem pružaju određenu dozu zadovoljstva...nisam rob totalnog kolekcionarstva da moram imati baš sve,mada možda i lažem jer u svojoj kolekciji imam stvarno i mnogo loših stripova kojih se ne namjeravam nikada rješavati.
A i ne kužim vas koji uvijek spominjete punu cijenu stripa sa korica,ja recimo za ovog Supermana računam da je cijena 255kn,pa sve striparnice "stalnim mušterijama" daju popuste...fučkaš stripofila koji u svakom trenutku i na bilo kojem mjestu u novčaniku nema nekoliko kartica za popust....;)
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 16/11/2013 : 19:52:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlix



Meni se crtež ovde dopada, ali ne znam kakva je priča. Veoma me zanima, ali izdanje ima preko 100 stranica samoga teksta i dodataka, i to mu nabija cenu. Zato se dvoumim da li da ga kupim ili ne.



quote:
Originally posted by drogsy

S obzirom da mi je ovo PRVI Superman u životu (a lako moguće i zadnji), imao sam taj dojam kao da nešto fali, a i priča mi je nekako prebrzo završila. Jest, strip ima dvjestotinjak stranica, ali dobar dio ga čine spektakularni prizori borbi između svih tih maštovito smišljenih junaka, iliti superljudi, nadbića, bogova (kako ih se sve naziva u sripu), pa mi je sve to nekako malo prebrzo završilo.



Evo kratkog drogsyjevog opisa iznad.
I ja sam planirao da mi ovo bude prvi Superman u zivotu, ali ako je radnja u drugom planu a spektakularne borbe u prvom, onda to nije strip ni za mene. I uopste superherojski strip. Crtez mi nije presudan, uz dobar scenario moze da prodje bilo kakav crtez, bar kod mene. Ipak, sacekacu sa procenom dok ga ne vidim i prelistam.
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 16/11/2013 : 20:02:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Ako ne voliš superheroje džabe da se mučiš sa čitanjem istih. Bolje uloži novac u nešto što voliš. :)

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 16/11/2013 : 20:05:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

A što se tiče komentiranja stripa u izdavačkom izlogu, mislim da je važno iznjeti i negativna i pozitivna mišljenja kao što to pojedinci mogu uraditi i u komentarima na recenzije...uvijek se ugledam na neke članove sličnog ukusa kada su stripovi u pitanju pa si kupovinu mogu usmjeriti u željenom smjeru jer u svojoj kolekciji želim imati samo stripove koji mi čitanjem pružaju određenu dozu zadovoljstva...


Naravno, treba pruziti podrsku i kupcu, samo se prica o pruzanju podrske izdavacima. Ne sumnjam da je Fibra odradila savrseno izdanje, ali to ne znaci uopste da je original svakome savrsen i po ukusu.


quote:
Originally posted by Oki


fučkaš stripofila koji u svakom trenutku i na bilo kojem mjestu u novčaniku nema nekoliko kartica za popust....;)



Nema toga u striparnicama u Srbiji za hrvatska izdanja, cena postane jos "punija" zbog dodatnih troskova oko uvoza i statijaznamcegasvene.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 16/11/2013 : 20:10:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlix

Ako ne voliš superheroje džabe da se mučiš sa čitanjem istih. Bolje uloži novac u nešto što voliš. :)



Imao sam utisak na osnovu previewa da je napravljen veliki odmak u odnosu na ono sto sam kao klinac citao. Crtacki i jeste, ali ako se scenaristicki sve svodi na spektakl, pare definitivno idu na nesto drugo
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2404 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 16/11/2013 : 21:04:59  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlix

quote:
Originally posted by IGMAN2

Ovo je Izdavački izlog. Prestavljanje stripova u koji je izdavač uložio i trud i novac... u biti reklamiranje svojih izdanja.



A na svim temama u ovom podorumu sve puca od komentara o samim stripovima, o utiscima nakon pročitanog i slično...

Ima više rasprava i prepucavanja nego da je iko išta pametno rekao o samoj priči, na bilo kojoj temi.

Tako da ako čovek kaže da mu se crtež ne sviđa, i to radi u odgovarajućoj temi, slobodno neka iznosi svoje mišljenje. Podržavam Okija.



Znam, naravno, da ima komentara, ali da li je to baš fer... bar prve dvije-tri strane topica.
Možda izgleda glupo što sam napisao, ali da staviš na štand neki proizvod u koji si uložio trud i novac, a onda ti neko stane pored štanda i svima komentira da taj prizvod i nije nešto, iako, ni on, ni drugi još ne poznaju proizvod... da li bi i dalje govorio da taj čovjek ima pravo.
Evo, Tex je odustao od kupovine baš zbog tog.
Neću više o tom. Napravio sam samo 'medvjeđu uslugu' Markusu i samom tom stripu skrečući pažnju na to
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2404 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 16/11/2013 : 21:15:38  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by IGMAN2


Nismo svi isti i nemamo svi iste ukuse. Jest da i ja šaruckam pomalo i dobro znam koliko truda i živaca mi treba za nešto sa čime ću biti zadovoljan. Alex je za mene nedostižan, svjetlosne godine daleko...
I da, i sam imam Kingdom Come takvo kao i ti, i na mukama sam što sad napraviti



Ako ti je Alex kao crtač uzor i ako ti je ovaj strip odličan, ne kužim zašto uopće imaš dvojbe oko kupovine ovog izdanja? Bolje izdanje sigurno nikada nečeš dočekati!!!
Eto,na interliberu se mogao kupiti sa popustom od 60 ili 90kn i to je svaki zagriženi fan trebao iskoristiti...



Alex uzor? Ne, Oki, Akex mi ne može biti uzor jer nemamo dodirnih točaka :) On je svijet za sebe.
Uzor mi samo može biti netko tko mi je dostižan... bar teoretski:)
A nisam ni rekao da mi je ovaj strip odličan ili nije, komentirao sam samo izuzetan trud autora.
Ima moje divljenje kao strip slikar.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/11/2013 : 22:12:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
pa.... ja se slazem sa vecinom
ove teme nemaju smisla ako ljudi nece napisati (sva) svoja misljenja

ovo da je strip izasao vidim i na fibrinoj stranici, ne treba mi izdavacki izlog
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 16/11/2013 : 22:25:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by IGMAN2


Evo, Tex je odustao od kupovine baš zbog tog.




Nisam jos definitivno, imacu priliku da vidim izdanje i sam procenim. Crtez mi je fenomenalan, ali ako se sve svodi na velicanstven crtez i tanku radnju, onda odustajem. Jednostavno mi ne leze takvi stripovi, nevezano za izdavaca. Ako procenim da se ne slazem s komentarima uzecu ga sigurno, ali znam da mi ne leze superherojski stripovi.
Iznenadjen sam da mi je uopste privukao paznju, preview je jako mali i pocetak deluje interesantno. A citam svaki preview, sto Fibrin, sto ostalih izdavaca koji to omoguce - konkretno DW, evo sad i Padora.


Dok s druge strane moze da komentarise ko hoce Watchmene, tu znam sta uzimam i vec je na spisku za kupovinu kad stigne uvoz, boljeg izdanja od ovog nece biti. Veruj mi da nemaju mnogo uticaja komentari, mozda stvore neko predubedjenje, ali to se da promeniti ako je neko uopste razmisljao o kupovini nekog izdanja. Konkretno, najvise je na mene uticao Mr.Bushido pominjanjem Moorove trilogije za koju nisam ni znao da postoji.

A opet, posle zestokih rasprava na Ljepoti tame i procitanog previewa sam uzeo sa zakasnjenjem i Pet Bagdadskih pripovedaca, tako da moze kritika da da i pozitivan efekat. Privukli su mi paznju potpuno oprecnim komentarima, preview je intrigantan i skocio mi je na listi prioriteta jer ocigledno nije ljude ostavio ravnodusnim, sto je jako dobro. Sad su u kolekciji i vec se radujem novom Vehlmannu pomenutom u katalogu.

Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 16/11/2013 : 22:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by IGMAN2

Znam, naravno, da ima komentara, ali da li je to baš fer... bar prve dvije-tri strane topica.
Možda izgleda glupo što sam napisao, ali da staviš na štand neki proizvod u koji si uložio trud i novac, a onda ti neko stane pored štanda i svima komentira da taj prizvod i nije nešto, iako, ni on, ni drugi još ne poznaju proizvod... da li bi i dalje govorio da taj čovjek ima pravo.
Evo, Tex je odustao od kupovine baš zbog tog.
Neću više o tom. Napravio sam samo 'medvjeđu uslugu' Markusu i samom tom stripu skrečući pažnju na to



Pa ima pravo da kaže da mu se nešto ne sviđa, kao što i ja imam pravo da kažem da mi se ovo izdanje dopada. Sudeći po privjuju, prevod je odličan, crtež savršen, a sudeći po slikama sa Interlibera i izdanje je za zlatnu medalju, ali mi je cena malko visoka. Svako ima pravo da komentariše strip, i mislim da je ovo odgovarajuća tema. Pa neće na Bonelli podforumu pričati o ovom stripu.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 16/11/2013 : 22:54:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlix



Pa ima pravo da kaže da mu se nešto ne sviđa, kao što i ja imam pravo da kažem da mi se ovo izdanje dopada.




Jos ako ti i tematika lezi, zavidim ti
Ajde kad je vec topic o Supermanu da iskoristim priliku ako se razumes u taj svet.
Mr. Bushido je pominjao Moora i njegovu trilogiju. Da li je to neko najavio uopste? Ne znam, mozda gresim, ali ako je imao odresene ruke to bi moglo da bude remek delo, taman ga i ja crtao.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28935 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/11/2013 : 22:55:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nemam ništa protiv kritika i komentara ako su normalni i argumentirani. Čovjeku se strip ne sviđa i ako ima potrebu to javno reći, neka kaže, sve pet.

Što se cijene tiče, takva je kakva je, da ne ulazim još jednom u detalje. Ali na ovom se Interliberu ovaj strip mogao kupiti (tj. još uvijek može, još sutra) za 210 kuna (nekoliko se ljudi skupi, uzmu zajedno preko 20 stripova i dobiju 30% popusta, takvih je bilo jako puno), što je, uvjeren sam, vrlo prihvatljiva cijena za izdanje koje u sličnoj opremi (+ kutija) u originalu košta 600 kn.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 16/11/2013 : 23:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

Jos ako ti i tematika lezi, zavidim ti



Naravno. Volim superheroje. Imam svih 5 Daredevila i to su mi neka od najboljih izdanja koje posedujem, kako kvalitetom tako i sadržajem. Ako bude još nešto od Daredevila, i to ću uzeti.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/11/2013 : 23:28:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
Ali na ovom se Interliberu ovaj strip mogao kupiti (tj. još uvijek može, još sutra) za 210 kuna (nekoliko se ljudi skupi, uzmu zajedno preko 20 stripova i dobiju 30% popusta


Kako sam ja ovo propustio vidjeti??

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28935 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/11/2013 : 23:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Sve lijepo piše ovdje:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=44618

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000