forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Kolorka sp. 8 Kraljevstvo tvoje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 19/12/2013 : 21:48:50  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
jebacki izgleda, nema sta
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5278 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 23/12/2013 : 22:21:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlix

Već si imao priliku da vidiš strip?


Mislis tek
Cim sam ujutru ugledao tvoj mejl bilo je pravac Mracna suma.
Pa mnogo se cekalo...dosta je bilo listanja ,od sutra na meniju za citanje
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 25/12/2013 : 20:30:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Koji moj mejl? Nisam slao nikakav mejl.

I meni sutra treba da stigne.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5278 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 25/12/2013 : 21:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlix

Koji moj mejl? Nisam slao nikakav mejl.

I meni sutra treba da stigne.



Mislio sam na post na forumu
Ja mu se jos divim, nikako da se bacim na citanje...crtez je toliko dobar da ja jos uvek samo gledam slike...pasce za predstojece praznike
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 26/12/2013 : 11:35:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Stiglo Kraljevstvo, sa još par stripova:


IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1336 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 26/12/2013 : 18:58:08  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message  Reply with Quote
Vrlo-dobar, na momente odličan. Crtež traži pažnju, čitao sam polako I uživao. Jedno od najboljih izdanja (stripova) koje sam pročitao ove godine. A sad se čeka YTLM.
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 30/12/2013 : 21:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Započeo ja sa čitanjem Kraljevstva tvojeg, za početak samo prvo poglavlje. Mogu reći da me je priča zainteresovala. Čitam lagano jer crtež je prepun detalja i skrivenih referenci na neke druge junake ili stripove, i treba crtež dobro proučiti. Dobra stvar je što na kraju knjige ima vodič koji bi valjalo pročitati nakon čitanja svakog poglavlja, kako bi se spazili neki detalji koji su možda promakli. Tako sam ja radio, nešto sam uočio, nešto ne. Dosta likova mi je nepoznato, ali ima i galerija likova sa objašnjenjima, tako da ću kasnije i to prostudirati.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 07/01/2014 : 10:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
meni se ovaj strip ne svidja, prepotentno nista. toliko
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/01/2014 : 10:51:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

bas si cudan


(ali dobro, izgleda da nas ima jos nekoliko )

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 07/01/2014 : 11:00:11  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
bitno da nisam nastran

Edited by - kasper on 07/01/2014 11:04:56
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4598 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 07/01/2014 : 13:29:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
@kasper hvala 4500 dindzi preusmereno na @willer # tex

sangue navajo
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 07/01/2014 : 14:38:54  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

@kasper hvala 4500 dindzi preusmereno na @willer # tex



uzmi u obzir da mi se uopste ne svidja Vrh bogova ili Daleko susjedstvo, pa sudi

te pare ulozi u Transmetropoliten ;)
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 07/01/2014 : 18:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Combatrock

@kasper hvala 4500 dindzi preusmereno na @willer # tex



uzmi u obzir da mi se uopste ne svidja Vrh bogova ili Daleko susjedstvo, pa sudi

te pare ulozi u Transmetropoliten ;)


zbog ovog posta, pare čuvam za nešto sasvim drugo.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/01/2014 : 19:14:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Kraljevstvo tvoje, Transmetropolitan, Vrh bogova.
Sve su to stripovi koji jako ulaze u ono subjektivnu kategoriju ukusa. Želim reći da to nije nešto za šta kažeš ljudima: Kupuj odmah, sigurno će ti se svidjeti!
Kraljevstvo tvoje mi se jako svidjelo zbog prekrasnog crteža. Priča je ono što neće svakome leći. Izdanje je valjda najbolje na svijetu - nemaju ni ameri takvo pa to dodajte u plus. Imam na engleskom pa će kupovina domaćeg izdanja pričekati bolja vremena.
Transmetropolitan - pročitao prewiew i moram priznati da me nije kupilo. Taj početak je bio nekako na granici da li da kupim i prevagnulo je ovo krizno doba štednje u kojem kupujem samo ono u što sam siguran. Možda griješim.
Vrh bogova - solidno, vrijedno jednog čitanja i nikad više. Ima izuzetno napetih i zanimljivih djelova, ali ima i dosadnih. Kupio, pročitao i prodao.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/01/2014 : 09:04:01  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan
Vrh bogova



Vrh bogova je omiljeni strip milog nam Comba
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4598 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 08/01/2014 : 17:52:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Vrh je jedan od mojih omiljenih ... Tacno. Ali u drustvu Bekstva iz Andervila i El Morisca... Trans mi je na spisku. Americko izdanje je super u Fibru ne sumnjam... Kao ni Kasperove sugestije nekih 80%. Malo li je?

sangue navajo
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 08/01/2014 : 18:30:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan
Kraljevstvo tvoje mi se jako svidjelo zbog prekrasnog crteža. Priča je ono što neće svakome leći. Izdanje je valjda najbolje na svijetu - nemaju ni ameri takvo pa to dodajte u plus. Imam na engleskom pa će kupovina domaćeg izdanja pričekati bolja vremena.


Nisah shvatio jel ti Kraljevstvo tvoje dobro ili nije? Meni je crtež fantazmogoričan, no priča/scenarij je ipak mogla biti malo jača, orginalnija, s obzirom na toliku famu. A i dosta duguju DKR-u i Watchmenima.

S druge strane, Transmetro je puno zabavniji i originalniji, djeluje izrazito svježe...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5278 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 10/01/2014 : 23:32:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Combatrock

@kasper hvala 4500 dindzi preusmereno na @willer # tex



uzmi u obzir da mi se uopste ne svidja Vrh bogova ili Daleko susjedstvo, pa sudi

te pare ulozi u Transmetropoliten ;)



Sa takvim ukusom nije ni cudo sto te Teller ne sljivi ni za dva posto
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5278 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 10/01/2014 : 23:33:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by Combatrock

Vrh je jedan od mojih omiljenih ... Tacno. Ali u drustvu Bekstva iz Andervila i El Morisca... Trans mi je na spisku. Americko izdanje je super u Fibru ne sumnjam... Kao ni Kasperove sugestije nekih 80%. Malo li je?



Ti si sve rekao kad si napustio Zvezdin topik...a sad jos i kaspera slusas...grobaru
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/01/2014 : 09:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Obi-wan
Kraljevstvo tvoje mi se jako svidjelo zbog prekrasnog crteža. Priča je ono što neće svakome leći. Izdanje je valjda najbolje na svijetu - nemaju ni ameri takvo pa to dodajte u plus. Imam na engleskom pa će kupovina domaćeg izdanja pričekati bolja vremena.


Nisah shvatio jel ti Kraljevstvo tvoje dobro ili nije? Meni je crtež fantazmogoričan, no priča/scenarij je ipak mogla biti malo jača, orginalnija, s obzirom na toliku famu. A i dosta duguju DKR-u i Watchmenima.

S druge strane, Transmetro je puno zabavniji i originalniji, djeluje izrazito svježe...


Mislim isto što i ti otprilike.
No, ja sam to čitao prije nekoliko godina kada nisam imao pojma o DC univerzumu tako da bi mi vjerovatno sada priča bila znatno bolja.

Transmetropolitan sam čitao preview i uhvatio sebe kako se dosađujem.
Jednostavno mi nešto kod glavnog lika i načina kazivanja priče nije sjelo na prvo.
Kao da sam to sve već negdje vidio, ali bolje, jasnije i čitljivije...
Imam taj problem ponekad.
Nekada prođe kada dođem do broja 2 ili 3, a nekada loš dojam ostane do kraja.

A dobri stari nedostatak vremena me sprečava da pročitam Kingdom come ponovo i da pružim bolju šansu Transu...
Naime, moram čitati gomilu nepročitanih stvari.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 11/01/2014 09:19:39
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4598 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 11/01/2014 : 10:29:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis


[quote]Originally posted by Combatrock

Vrh je jedan od mojih omiljenih ... Tacno. Ali u drustvu Bekstva iz Andervila i El Morisca... Trans mi je na spisku. Americko izdanje je super u Fibru ne sumnjam... Kao ni Kasperove sugestije nekih 80%. Malo li je?



Ti si sve rekao kad si napustio Zvezdin topik...a sad jos i kaspera slusas...grobaru
[/quote

Eh topic ... Al sam zato tamo gde treba, recimo Kragujevac Jezero 19 casova danas... A ovo grobaru da povuces rec odmah ili cu da se naljutim ozbiljno...

sangue navajo
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5278 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 15/01/2014 : 14:05:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

quote:
Originally posted by Dr. Zistis


[quote]Originally posted by Combatrock

Vrh je jedan od mojih omiljenih ... Tacno. Ali u drustvu Bekstva iz Andervila i El Morisca... Trans mi je na spisku. Americko izdanje je super u Fibru ne sumnjam... Kao ni Kasperove sugestije nekih 80%. Malo li je?



Ti si sve rekao kad si napustio Zvezdin topik...a sad jos i kaspera slusas...grobaru
[/quote

Eh topic ... Al sam zato tamo gde treba, recimo Kragujevac Jezero 19 casova danas... A ovo grobaru da povuces rec odmah ili cu da se naljutim ozbiljno...


Ma nemas opravdanja...a kraljevstvo je odlican strip pa ti vidi
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 15/01/2014 : 19:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Ovaj strip sam kupio na materinjem jeziku , mada ga vec posjedujem na engleskom i njemackom.
Zasto?
Zato sto je ovdje fibra odradila gotovo savrsen posao i zato sto moga sina zelim pribliziti ne samo stripu, vec i jednom divnom jeziku.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/01/2014 : 18:40:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Kraljevstvo Tvoje
ALBUM KLO SP8 | 340 str.
by DeeCay

Nadolazeći znaci propasti i omnipotentni Sablast odvest će velečasnog Normana McKaya u samo srce apokaliptičnih zbivanja. Superman će uz pomoć svoje nekadašnje Lige, nakon godina neaktivnosti, potaknut posvemašnjom devastacijom Kanzasa, krenuti u restauraciju starog reda, eliminirajući prijetnju koju su nepažljivi i bahati superheroji nametnuli svijetu. Nakon sumraka - vrijeme je za novo herojsko doba!


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/01/2014 : 20:47:33  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Combatrock

@kasper hvala 4500 dindzi preusmereno na @willer # tex



uzmi u obzir da mi se uopste ne svidja Vrh bogova ili Daleko susjedstvo, pa sudi

te pare ulozi u Transmetropoliten ;)



Ni meni se ne svidja Vrh bogova, procitao prvo poglavlje i batalio, nije za mene.

A Kraljevstvo tvoje bih da uzmem ali cu morati da štekam pare godinu dana, a onda izadje nesto drugo pa spiskam pare na to pa na ovo i onda na kraju ne uštekam nista.
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000