forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 DD Specijal 21 Reality Show
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/11/2013 : 10:53:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Od juce u SNK.

Medda
Piccatto&Sommacal






Jack the Black.

DOMI
Advanced Member



Croatia
4983 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 24/11/2013 : 12:22:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
ekstra,,
ovaj broj dugo sam čekao...
sutra pod prvom pauzom hitno u SNK po ovaj broj ,,

NOVI Superhik uskoro na kioscima 44 godine Alan Forda u HR

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18383 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/11/2013 : 15:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Odlicno,bar specijali zagora i dilana su redovni.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

dnevni boravak
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 24/11/2013 : 16:20:00  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message  Reply with Quote
Da je sjekira bar na po puta do vrata naslovna bi bila napetija...

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/11/2013 : 16:42:48  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dnevni boravak

Da je sjekira bar na po puta do vrata naslovna bi bila napetija...



i dinamicnija
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 24/11/2013 : 18:46:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
i puna nade...
da se ovoga nekad izvrsnog junaka pretvorenog u zivu dosadu zauvijek rijesimo

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 24/11/2013 : 23:21:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Odlicno,bar specijali zagora i dilana su redovni.

Al su zato ocajni ajde dylan jos nekako ali zagor nadam se da ce ovaj biti bolji od predhodnog sranja o vukodlacima!!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 25/11/2013 : 00:22:33  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Kupujem definitivno, i to po par primeraka da koji poklonim roditeljima i ostalim zaluđenicima Farmom i drugim kolektivnim debilanama

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 25/11/2013 00:22:56
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 25/11/2013 : 08:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Nije loš specijalc. Medda je obradio jednu staru Scalvijevu priču u modernom ruhu.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 25/11/2013 : 19:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
i naravno Piccatto
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7735 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 26/11/2013 : 16:39:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Na kioscima.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4983 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 27/11/2013 : 09:44:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Na kioscima.



ekstra,,
čitanje predvečer, pa ravnanje izdanja na policama i glancanje ,,

NOVI superhik uskoro vani

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4983 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 27/11/2013 : 09:45:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Kupujem definitivno, i to po par primeraka da koji poklonim roditeljima i ostalim zaluđenicima Farmom i drugim kolektivnim debilanama



ha ha, ovo je dobro

Novi AF Ekstra već na kioscima NOVI Superhik uskoro vani


• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1235 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 29/11/2013 : 14:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Evo danas je kupljen i pročitan. Dobar strip,lako se čita,Piccatto se potrudio. Puno puno bolji od glupog prošlog specijalca o vukodlacima.

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18383 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/11/2013 : 14:50:00  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Space Marine

Evo danas je kupljen i pročitan. Dobar strip,lako se čita,Piccatto se potrudio. Puno puno bolji od glupog prošlog specijalca o vukodlacima.


možda je bolja prića, ali crtež sigurno nije...jer Piccatto je katastrofa...meni je vukodlak bio baš ok.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1235 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 29/11/2013 : 14:56:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Ma nije ni meni Piccatto inače dobar crtač, ali u ovome stripu je po meni malo bolji nego inače. Priču o vukodlacima crta Cossu , moj najmrskiji DD crtač pa mi zbog toga nije ostala u lijepom pamćenju.

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18383 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/11/2013 : 15:19:05  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Space Marine

Ma nije ni meni Piccatto inače dobar crtač, ali u ovome stripu je po meni malo bolji nego inače. Priču o vukodlacima crta Cossu , moj najmrskiji DD crtač pa mi zbog toga nije ostala u lijepom pamćenju.


e, to me veseli da se i Piccatto potrudio,možda mu je pomagao Somacal, koji je koliko vidim u najavi radio sa Piccattom...taj sa Cossujem su najslabije karike crtaćkog Dilan staffa...bar meni.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 29/11/2013 15:20:23
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1235 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 29/11/2013 : 16:16:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Da, njih dvoje + Dall'Agnol.

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/11/2013 : 19:33:51  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ne znam sto ljudi ne vole Piccata, meni je on oduvek bio vrh crtac, malo se sada u poslednje vreme pokvario, to priznajem ali je idalje deset puta bolji od nekih drugih.
I na Magicnom mi je bio odlican Piccato!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18383 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/11/2013 : 19:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Ne znam sto ljudi ne vole Piccata, meni je on oduvek bio vrh crtac, malo se sada u poslednje vreme pokvario, to priznajem ali je idalje deset puta bolji od nekih drugih.
I na Magicnom mi je bio odlican Piccato!


da,cetiri broja magicnog on potpisuje,priznam da mi tamo nije upao u oko...to znaci da je bio solidan...mozda si tamo dao truda a dilana odradi vise u prolazu...ima neki svoj robati stil,likovi mu nisu precizni vec vise robotsko crtani,mozda bi bio odlican na nathanu neveru recimo....ali sto ljudi sto cudi-veseli me da ne nervira bas sve, to znaci da ima ukusa toliko ko ljudi.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Andrey
New Member



British Indian Ocean Territories
262 Posts

Member since 06/01/2009

Posted - 30/11/2013 : 15:08:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrey a Private Message  Reply with Quote
jebiga kada je jedini kriterij većine bonelli-only diskutanata:
što bliše fotorealizmu to je bolji crtež
daleko od toga da je piccattov stil ikakva avangarda, ali ono
i najzbrzaniji, najfušeraniji (:D) piccatto je bolji od 70 posto ostalog bonelli osoblja

ugl jako se veselim ovom specijalcu, sjećam se da je 2007 bila naslovnica objavljena na forumu u topicu dylan dog, 20 years and beyond kada je u originalu izašao
tada je bila i aktualna kritika reality showova koji su uzimali sve više maha na prostoru ex-yu, danas nikog više nije ni briga, godinu i pol nisam niti prešaltao televizor

puno postam, uprati https://twitter.com/talsakob

sclavi>originalni radovi junjija ita
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18383 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 30/11/2013 : 15:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrey

jebiga kada je jedini kriterij većine bonelli-only diskutanata:
što bliše fotorealizmu to je bolji crtež
daleko od toga da je piccattov stil ikakva avangarda, ali ono
i najzbrzaniji, najfušeraniji (:D) piccatto je bolji od 70 posto ostalog bonelli osoblja

ugl jako se veselim ovom specijalcu, sjećam se da je 2007 bila naslovnica objavljena na forumu u topicu dylan dog, 20 years and beyond kada je u originalu izašao
tada je bila i aktualna kritika reality showova koji su uzimali sve više maha na prostoru ex-yu, danas nikog više nije ni briga, godinu i pol nisam niti prešaltao televizor


aj, ne pretjerjuj...još češ reć da je bolji od Ville,Ortiza,Nuccia,Roberto de Angellisa,Frizende....
čovjek je loš kako god ga okreneš...
bolje fotorealizam nego škrabotine na nivoju dijećjeg vrtića...(sorry djećica.)

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 30/11/2013 15:30:28
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4983 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 30/11/2013 : 15:44:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
podsjetilo me na nastavak ovog filma... sve pod kamerama...http://www.imdb.com/title/tt0220506/

NOVI Superhik već na kioscima

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Andrey
New Member



British Indian Ocean Territories
262 Posts

Member since 06/01/2009

Posted - 30/11/2013 : 18:07:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrey a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Andrey

jebiga kada je jedini kriterij većine bonelli-only diskutanata:
što bliše fotorealizmu to je bolji crtež
daleko od toga da je piccattov stil ikakva avangarda, ali ono
i najzbrzaniji, najfušeraniji (:D) piccatto je bolji od 70 posto ostalog bonelli osoblja

ugl jako se veselim ovom specijalcu, sjećam se da je 2007 bila naslovnica objavljena na forumu u topicu dylan dog, 20 years and beyond kada je u originalu izašao
tada je bila i aktualna kritika reality showova koji su uzimali sve više maha na prostoru ex-yu, danas nikog više nije ni briga, godinu i pol nisam niti prešaltao televizor


aj, ne pretjerjuj...još češ reć da je bolji od Ville,Ortiza,Nuccia,Roberto de Angellisa,Frizende....
čovjek je loš kako god ga okreneš...
bolje fotorealizam nego škrabotine na nivoju dijećjeg vrtića...(sorry djećica.)



normalno da je bolji od ville,
nuccio, kopija ionako prosjećnog crtača? nemoj me zajebavati? ne stanu u istu rečenicu

ah, ali što da ti kažem, teško te bilo čime razuvijeriti ako je tebi njegov crtez skrabotine, neces promijeniti misljenje
samo bi rekao da postoji nesto sto se zove kadiranje, dosadan crtez (Villa), vodenje narativa kroz crtez a ne samo kroz scenarij itd.
i da svi crtaju apsolutnim fotorealizmom svi bi bili isti

puno postam, uprati https://twitter.com/talsakob

sclavi>originalni radovi junjija ita
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7312 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 01/12/2013 : 10:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
lijepo je reći, to jest napisati, da smo nakon nekoliko izrazito loših DD specijalaca, konačno dobili i jedan sasvim solidan. fino se medda poigrao konceptom "reality showa" i lucidno ga stavio u istu ravan sa samim životom i životnim pravilima... to jest, da često puta pravila zapravo i nema...

7.5/10
Go to Top of Page

star-duster
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 11/06/2011

Posted - 01/12/2013 : 13:00:52  Show Profile Show Extended Profile  Send star-duster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrey

jebiga kada je jedini kriterij većine bonelli-only diskutanata:
što bliše fotorealizmu to je bolji crtež
daleko od toga da je piccattov stil ikakva avangarda, ali ono
i najzbrzaniji, najfušeraniji (:D) piccatto je bolji od 70 posto ostalog bonelli osoblja



+1

quote:
Originally posted by going going

Ne znam sto ljudi ne vole Piccata, meni je on oduvek bio vrh crtac, malo se sada u poslednje vreme pokvario, to priznajem ali je idalje deset puta bolji od nekih drugih.



I opet +1


Često ljudi pljuju Piccata, što mi baš i nije jasno zašto. Izgleda da nikada nisu čitali Golkondu, Povratak čudovišta, Kaljostro itd. Jedino tako mogu da shvatim da Piccatov crtež upoređuju sa dečjim škrabotinama.
Svakako je Piccato jedan od najboljih DD crtača ikad. Činjenica je da ume da fušari u poslednje vreme, ali ono što je postigao u ranijim epizodama, to većina novijih Dilanovih crtača ne bi mogla da uradi pa da se potrude kao da im život od toga zavisi.
A i u novijim epizodama svakako se uvek obradujem kad ih crta Piccato.

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000