forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 DR. ZAGOROLOG 2013.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 16/12/2013 : 10:15:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Glas za PijanogPatka!
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 16/12/2013 : 10:21:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

glas dajem Pijanom Solaru



Izvinjavam se na odozgo zajebanciji, ali ozbiljno, glasam za Solarnog Patka.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 16/12/2013 : 15:23:24  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Očekivano, borba se vodi između solara i patka.
Tako i treba... iako je Patak već malo pobjegao.
Ova dvojica su već Zagorolozi... to ovdje samo potvrđujemo.

Patak je legenda, ali glas ću ove godine dati solaru, jer njegov nick je meni sinonim za slatkiš... ako je on postao, znam da sljedi neka poslastica u vidu nove table ili crteža. Također, ne treba zaboraviti da je upravo solar "utemeljio" najbolju Zagorovu fejs stranicu.

Respekt Goingu, koji ima ovdje veći potencijal nego Messi sezone 2005/06. Samo naprijed!

Velka je pravi i iskreni zagorovac... i ponajbolji forumaš ovdje... uvijek staložen i skuliran i uvijek spreman potvrditi da mu je Zagor naj. Takvi se traže.

PS:

Čak sam uspio ukrasti tri glasa. Svaka mi čast. Hvala.
Hvala Zagoru12, budući da je jedini priznao da je glaso za mene.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 16/12/2013 : 15:24:40  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
patak
Go to Top of Page

Bat Baterton
Average Member



Serbia
782 Posts

Member since 10/08/2010

Posted - 16/12/2013 : 16:54:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Bat Baterton a Private Message  Reply with Quote
Teško između Patka i Solara, ali ipak Pijani

Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9240 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 16/12/2013 : 17:52:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Zbog tedencije Zagorologa da se nakon izbora umirove najbolje izabrati onog s čijim odlaskom najmanje gubimo

PS PPatak, ako nađeš vremena, molim te odgovori mi na PM

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/12/2013 : 18:14:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers



PS PPatak, ako nađeš vremena, molim te odgovori mi na PM



Šta je dogovarate se oko cifre za glas?

NETRANSPARENTNOST?


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 16/12/2013 : 18:18:07  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Zbog tedencije Zagorologa da se nakon izbora umirove najbolje izabrati onog s čijim odlaskom najmanje gubimo

PS PPatak, ako nađeš vremena, molim te odgovori mi na PM



Video sam PM, ali se ne mogu setiti naslova. Sutra sam kući, i čim bacim pogled na policu javljam ti se

P.S. Hvala vam svima (pa i meni) na glasovima. Kad se sad šlogirao nisam...

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 16/12/2013 18:19:43
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9240 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 16/12/2013 : 18:22:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by Deers

Zbog tedencije Zagorologa da se nakon izbora umirove najbolje izabrati onog s čijim odlaskom najmanje gubimo

PS PPatak, ako nađeš vremena, molim te odgovori mi na PM



Video sam PM, ali se ne mogu setiti naslova. Sutra sam kući, i čim bacim pogled na policu javljam ti se

P.S. Hvala vam svima (pa i meni) na glasovima. Kad se sad šlogirao nisam...



Nemam žurbe, sada san vidio da su ionako skoro svi naslovi nedostupni.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7059 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/12/2013 : 21:55:48  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Nije bilo lako! Da se posluzim kosarkarskom terminologijom, Solar je po meni najkorisniji igrac, konstantan iz dana u dan, neumoljiv i pravi MVP, a Patak je jos pomalo divlji, nepredvidljiv talent koji nije toliko konstantan, ali kad igra zna zabiti 60 koseva, i to u playoffu.

Isao sam srcem, i dao sam glas mladoj nadi Patku u nadi da nastavi "zabijati koseve"!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 16/12/2013 : 22:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Hvala svima, i onome tko je glasao za mene i onome tko nije. Što se mene tiče ako pobijedi PijaniPatak to je isto kao da sam i ja pobijedio. U većini "zagoroloških pitanja" se slažem s njime, energija, znanje i zalaganje su mu nenadmašni a njegove recenzije su prva liga. Jedva čekam analize južnoameričke odiseje.

Ostali su također pravi zagorovci u duši.

Edited by - solar on 16/12/2013 22:42:49
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20751 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/12/2013 : 13:02:35  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Hvala svima, i onome tko je glasao za mene i onome tko nije. Što se mene tiče ako pobijedi PijaniPatak to je isto kao da sam i ja pobijedio. U većini "zagoroloških pitanja" se slažem s njime, energija, znanje i zalaganje su mu nenadmašni a njegove recenzije su prva liga. Jedva čekam analize južnoameričke odiseje.

Ostali su također pravi zagorovci u duši.


nema na čemu solar - ja sam od onih koji nisu glasali za tebe, ali smatram da si odličan lik i koristan forumaš, te vrsni poznavalac zagorovog lika i dela, koji odlično poznaje tematiku o zagoru; isto kao i pijani.

ali dr. velka je nešto više - ja sam ubeđen, čak štaviše siguran sam da bi se on i pobio fizički ako treba, da odbrani čast ovog strip junaka - i zato moj glas ide njemu.
(vidim da je i promućurno-inteligenti combatrock naslutio kao i ja velkine potencijale,stremljenja i borbene predispozicije, i dao mu glas)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 17/12/2013 13:02:57
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/12/2013 : 14:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ali ovde se ne glasa za najveceg Zagorovca, već za Zagorologa - čovjeka koji Zagora najbolje poznaje.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 17/12/2013 : 20:43:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
PijaniPatak
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16884 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 19/12/2013 : 20:06:06  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by solar

Hvala svima, i onome tko je glasao za mene i onome tko nije. Što se mene tiče ako pobijedi PijaniPatak to je isto kao da sam i ja pobijedio. U većini "zagoroloških pitanja" se slažem s njime, energija, znanje i zalaganje su mu nenadmašni a njegove recenzije su prva liga. Jedva čekam analize južnoameričke odiseje.

Ostali su također pravi zagorovci u duši.


nema na čemu solar - ja sam od onih koji nisu glasali za tebe, ali smatram da si odličan lik i koristan forumaš, te vrsni poznavalac zagorovog lika i dela, koji odlično poznaje tematiku o zagoru; isto kao i pijani.

ali dr. velka je nešto više - ja sam ubeđen, čak štaviše siguran sam da bi se on i pobio fizički ako treba, da odbrani čast ovog strip junaka - i zato moj glas ide njemu.
(vidim da je i promućurno-inteligenti combatrock naslutio kao i ja velkine potencijale,stremljenja i borbene predispozicije, i dao mu glas)



Hvala anto, jos me nitko nije ovako pohvalio
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1940 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 19/12/2013 : 21:40:39  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
Velka031

Čovek iskreno voli Zagora. Glas ove godine za njega.
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 19/12/2013 : 22:43:03  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goksi

Velka031

Čovek iskreno voli Zagora. Glas ove godine za njega.


+1

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/12/2013 : 11:23:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Danas u 18:00 završava glasanje. Po svemu sudeći titula odlazi u Banja Luku. Patak vodi za 6 glasova u odnosu na solara, dok je treće plasirani velka predaleko od njih, ali i nedostižan za nagora i goinga, barem se tako čini. Ipak, šest sati je dovoljno da solar preokrene situaciju. Tako da još nije gotovo...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4138 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 22/12/2013 : 11:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Eto sad je i 7 za Pijanog Batka. O plusevima i minusevima ću poslije glasanja tak da bude fer.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 22/12/2013 : 12:55:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
Otvaram teme o Zagoru, malo sam zakasnio sa trkom, ali bih voleo da čujem mišljenja ovih pet kandidata pa izvolite...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 22/12/2013 : 15:15:22  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Još nešto manje od tri sata do kraja glasanja...8 glasova je mala razlika, dakle ništa nije gotovo za Velku, nagora, going goinga a kamoli za solara


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 22/12/2013 : 15:26:22  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor


glas ću ove godine dati solaru, jer njegov nick je meni sinonim za slatkiš...



Mene još od prvog dana asocira na "solara" iz Generacije Tesla (ovaj sivi tip sa "cvikama")


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/12/2013 : 15:27:20  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 22/12/2013 : 15:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Dobro priznajem...čova je malo sumnjiv po bikini zoni

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 22/12/2013 15:44:50
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/12/2013 : 18:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Čestitke doktoru zagorologije PijanomPatku na zasluženoj pobjedi!
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000