forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Faktor savršenstva ...Galijeno Ferri ?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/12/2013 : 11:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

Stinki, zamalo da me ubediš da Ferri nije najbolji Zagorov crtač. To o čemu raspravljamo je bespredmetno, Ferri jeste Zagorov autor broj 1!!!



A jel' ti shvaćaš da o stripovima kao takvima nemaš baš mnogo znanja (ruku na srce, ja nisam neki znalac, ali bolje od tebe shvaća i osoba koja je jedan kadar pročitala ili makar pogledala)? Zašto jednostavno ne prestaneš tražiti naklone tvojih istomišljenika pričanjem gluposti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/12/2013 : 11:45:00  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by markotamara

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by markotamara

Tintoni ne shvacam te ozbiljno tako da....


Kao ni ja ikoga tvoje sorte...


Bravo za tebe ....



A ti si još dosadniji.


Pokri se ...


još,još...da vidimo ko prestaje prvi?...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/12/2013 : 11:46:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by markotamara

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by markotamara

Tintoni ne shvacam te ozbiljno tako da....


Kao ni ja ikoga tvoje sorte...


Bravo za tebe ....



A ti si još dosadniji.


Pokri se ...


Kakve samo suvisle odgovore nudiš, odi veličat Joea Šimunića i klanjat se prof. inzu, to su ti očito životni uzori.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/12/2013 : 11:49:02  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by markotamara

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by markotamara

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by markotamara

Tintoni ne shvacam te ozbiljno tako da....


Kao ni ja ikoga tvoje sorte...


Bravo za tebe ....



A ti si još dosadniji.


Pokri se ...


Kakve samo suvisle odgovore nudiš, odi veličat Joea Šimunića i klanjat se prof. inzu, to su ti očito životni uzori.



ajme, zar je i profa ustaša?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/12/2013 : 11:49:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Profa nije ali ovaj klaun je.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/12/2013 : 11:59:11  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Profa nije ali ovaj klaun je.


..znao sam da je profa intelektualac za razliku od klokana Šimunjenog...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12737 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 23/12/2013 : 12:05:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller
bez takvih forumaša i tema forum bi bio dosadan ...ako ne drugo inz ima teme koje iziskuju diskusije i sučeljavanje..a to stvara
propuh na forumu...



baš to telleru
propuh na forumu. doslovno ništa, propuh.

forum jest dosadan sa takvim forumašima. jer takvi privlače druge propuhaše, samo suprotnog predznaka.
većina inžovih tema je diskusija propuha, a sastoji se od inževa i jaskova.

ali dobro, nije to ni toliko strašno, obzirom da forum većinom jest propuh. malo ljudi čavrljaju i ajmo dalje.

jedna druga stvar je bitna. inž, umjesto da lagodno čavrlja i producira svoj propuh, čak ima ambicije. on bi se popeo u zagorovskoj stratifikaciji, i to najviše. eto, čak je dr. zagorolog , kako sam kaže, na darkvudu.
on ovu mas-produkciju propuha transmutira u vrijednosnu ljestvicu i postavlja se gore, na katedru.

e to je pogubno. iza inža ostaje spaljena zemlja zagorologije i nipošto nema koristi da takvi predstavljaju zagora. mislim, da ga zastupaju, da su reprezentativni. inževi dobro dođu kao masa, eto, kao i ti, koji nisi toliko poguban, već si zapravo dobro smješten u hijerarhiji - ne eksponiraš se kao zagor-elita i zato si, na kraju krajeva, prikladan kotačić u zagor-pogonu.

dakle, inž jednostavno mora naučiti odnose, a kako nije sam u stanju uvidjeti Mjeru, onda mu se ovako zakuca čekićem: inž, okej, može propuh na forumu do mile volje (ako te veseli, makar je dosadno), ali u hijerarhiji si dolje; za penjanje treba zapeti i raditi (produkcija propuha nije rad, to je bezglava dječja igra).
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 23/12/2013 : 12:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Za razliku od tebe, big giant head
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/12/2013 : 12:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
stinky - kralj trolova..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12737 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 23/12/2013 : 13:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
i eto nas opet... skupljaju se propuhaši, pa će se malo našaliti, malo dobacivati, na kraju će se funjiti...

čak se, na tren, zapitam kako mi se uopće da postojati sa tim kretenima, a onda hračnem brniju u lice i idem dalje... dok propuh skviči bijesno, lijevo i desno.
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 23/12/2013 : 13:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by teller
bez takvih forumaša i tema forum bi bio dosadan ...ako ne drugo inz ima teme koje iziskuju diskusije i sučeljavanje..a to stvara
propuh na forumu...



baš to telleru
propuh na forumu. doslovno ništa, propuh.

forum jest dosadan sa takvim forumašima. jer takvi privlače druge propuhaše, samo suprotnog predznaka.
većina inžovih tema je diskusija propuha, a sastoji se od inževa i jaskova.

ali dobro, nije to ni toliko strašno, obzirom da forum većinom jest propuh. malo ljudi čavrljaju i ajmo dalje.

jedna druga stvar je bitna. inž, umjesto da lagodno čavrlja i producira svoj propuh, čak ima ambicije. on bi se popeo u zagorovskoj stratifikaciji, i to najviše. eto, čak je dr. zagorolog , kako sam kaže, na darkvudu.
on ovu mas-produkciju propuha transmutira u vrijednosnu ljestvicu i postavlja se gore, na katedru.

e to je pogubno. iza inža ostaje spaljena zemlja zagorologije i nipošto nema koristi da takvi predstavljaju zagora. mislim, da ga zastupaju, da su reprezentativni. inževi dobro dođu kao masa, eto, kao i ti, koji nisi toliko poguban, već si zapravo dobro smješten u hijerarhiji - ne eksponiraš se kao zagor-elita i zato si, na kraju krajeva, prikladan kotačić u zagor-pogonu.

dakle, inž jednostavno mora naučiti odnose, a kako nije sam u stanju uvidjeti Mjeru, onda mu se ovako zakuca čekićem: inž, okej, može propuh na forumu do mile volje (ako te veseli, makar je dosadno), ali u hijerarhiji si dolje; za penjanje treba zapeti i raditi (produkcija propuha nije rad, to je bezglava dječja igra).


Kada bi te neko pitao šta si hteo da kazeš, ne bih ni sam znao da objasniš. Čudo je kada ljudi imaju svo vreme sveta na raspolaganju, šta im sve moze pasti na um.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/12/2013 : 13:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

i eto nas opet... skupljaju se propuhaši, pa će se malo našaliti, malo dobacivati, na kraju će se funjiti...

čak se, na tren, zapitam kako mi se uopće da postojati sa tim kretenima, a onda hračnem brniju u lice i idem dalje... dok propuh skviči bijesno, lijevo i desno.



Legendo..inace tribalo mi je vremena da skuzim da si forumski agent provokator broj 1..ovi ostali sa foruma su male bebe prema tebi..kralju..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 23/12/2013 : 13:10:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

i eto nas opet... skupljaju se propuhaši, pa će se malo našaliti, malo dobacivati, na kraju će se funjiti...

čak se, na tren, zapitam kako mi se uopće da postojati sa tim kretenima, a onda hračnem brniju u lice i idem dalje... dok propuh skviči bijesno, lijevo i desno.



Pljunuti, e koja si ti pička od čoveka
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12737 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 23/12/2013 : 13:11:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
profač, odo ja u eleuzinske misterije via purgitiva. dakle, doviđenja i vidimo se, kako reče sanader.
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 23/12/2013 : 13:14:01  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

i eto nas opet... skupljaju se propuhaši, pa će se malo našaliti, malo dobacivati, na kraju će se funjiti...

čak se, na tren, zapitam kako mi se uopće da postojati sa tim kretenima, a onda hračnem brniju u lice i idem dalje... dok propuh skviči bijesno, lijevo i desno.




"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/12/2013 : 13:21:48  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

profač, odo ja u eleuzinske misterije via purgitiva. dakle, doviđenja i vidimo se, kako reče sanader.


i tako isterali jedinog pravog Zagorologa filozofa...opet cijeli forum ostaje nama beznadežnima ferrijevcima...
još wele propovjednik ode i.....bog te veseli.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 23/12/2013 : 13:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Profa nije ali ovaj klaun je.


Odakle ti pravo da me nazivas Ustasom konju jedan ( cak i u sali da to kazes)
Na ovom forumu siris samo mrznju i saljes demagogiju...
Molim moderatora da te opomene jer nemas dokaz kao ni pravo nekog prozivati tim zlocinackim rezimom ,za tvoju inf i da jesam to nemogu biti nisam toliko bas star
Jedini klaun je tu koji privlaci paznju si ti
Zivija Zagor

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/12/2013 : 13:29:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by teller
bez takvih forumaša i tema forum bi bio dosadan ...ako ne drugo inz ima teme koje iziskuju diskusije i sučeljavanje..a to stvara
propuh na forumu...



baš to telleru
propuh na forumu. doslovno ništa, propuh.

forum jest dosadan sa takvim forumašima. jer takvi privlače druge propuhaše, samo suprotnog predznaka.
većina inžovih tema je diskusija propuha, a sastoji se od inževa i jaskova.

ali dobro, nije to ni toliko strašno, obzirom da forum većinom jest propuh. malo ljudi čavrljaju i ajmo dalje.

jedna druga stvar je bitna. inž, umjesto da lagodno čavrlja i producira svoj propuh, čak ima ambicije. on bi se popeo u zagorovskoj stratifikaciji, i to najviše. eto, čak je dr. zagorolog , kako sam kaže, na darkvudu.
on ovu mas-produkciju propuha transmutira u vrijednosnu ljestvicu i postavlja se gore, na katedru.

e to je pogubno. iza inža ostaje spaljena zemlja zagorologije i nipošto nema koristi da takvi predstavljaju zagora. mislim, da ga zastupaju, da su reprezentativni. inževi dobro dođu kao masa, eto, kao i ti, koji nisi toliko poguban, već si zapravo dobro smješten u hijerarhiji - ne eksponiraš se kao zagor-elita i zato si, na kraju krajeva, prikladan kotačić u zagor-pogonu.

dakle, inž jednostavno mora naučiti odnose, a kako nije sam u stanju uvidjeti Mjeru, onda mu se ovako zakuca čekićem: inž, okej, može propuh na forumu do mile volje (ako te veseli, makar je dosadno), ali u hijerarhiji si dolje; za penjanje treba zapeti i raditi (produkcija propuha nije rad, to je bezglava dječja igra).


Kada bi te neko pitao šta si hteo da kazeš, ne bih ni sam znao da objasniš. Čudo je kada ljudi imaju svo vreme sveta na raspolaganju, šta im sve moze pasti na um.


Zato ti imaš mnogo vremena pri otvaranju ovako glupih topica. Već sam ti napiso da bi trebao sedam puta razmisliti prije nego dotakneš tipkovnicu, preporučam ti da se toga držiš.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/12/2013 : 13:33:08  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
koliko sam shvatio tintona..mislio je sa klunom Šimunića...zašto bi tebe?
jedna mala razmirica nije valjda razlog za takve kvalifikacije...ajmo dalje živcirat Stinkyja radije.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/12/2013 : 13:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

quote:
Originally posted by tinton

Profa nije ali ovaj klaun je.


Odakle ti pravo da me nazivas Ustasom konju jedan ( cak i u sali da to kazes)
Na ovom forumu siris samo mrznju i saljes demagogiju...
Molim moderatora da te opomene jer nemas dokaz kao ni pravo nekog prozivati tim zlocinackim rezimom ,za tvoju inf i da jesam to nemogu biti nisam toliko bas star
Jedini klaun je tu koji privlaci paznju si ti
Zivija Zagor


Pa nisam ja kriv što podržavaš kojekakve povike "ZA DOM SPREMNI". Ko zna? Možda si u tom trenutku i ti bio na tribini.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 23/12/2013 : 13:49:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Pouka topica: Ferrijev crtež spaja ljude?


Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/12/2013 : 13:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 23/12/2013 : 13:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by stinky

profač, odo ja u eleuzinske misterije via purgitiva. dakle, doviđenja i vidimo se, kako reče sanader.


i tako isterali jedinog pravog Zagorologa filozofa...opet cijeli forum ostaje nama beznadežnima ferrijevcima...
još wele propovjednik ode i.....bog te veseli.


...i ostadoste ti i panj da onanišete na miru.
edit: Opti kralju

Edited by - wele on 23/12/2013 13:58:07
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/12/2013 : 14:10:12  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by stinky

profač, odo ja u eleuzinske misterije via purgitiva. dakle, doviđenja i vidimo se, kako reče sanader.


i tako isterali jedinog pravog Zagorologa filozofa...opet cijeli forum ostaje nama beznadežnima ferrijevcima...
još wele propovjednik ode i.....bog te veseli.


...i ostadoste ti i panj da onanišete na miru.
edit: Opti kralju


još si tu?...nema još tog mira!...
ali nešto mi je zanimljivo jako....ZAŠTO POBOGU VI VIŠE OBRAZOVANA BIĆA ZALAZITE NA TOPICE KOJE OTVARA PROFESOR INZ..?..netko vas tera?..to vam je misija?...od velike važnosti?..volite mu kontrirat?...zanimljivi su vam?...potajno vam je simpatičan?...
dajte mi razlog kačit se na topicima koje otvara forumaš kojeg ne cijenite i smatrate beznadežnim?....ako se setim još ignore liste..zašto ne upotrebit i sačuvat živce?....
ovako ga svi koji ga najviše napadate-potajno obožavate i dajete mu municiju i elan za otvaranje novih....

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 23/12/2013 : 14:17:03  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
Pa mora neko da vas spušti u mulj u kojem vam je mjesto kad god počnete da se uzdižete i busate u grudi. Što prije ti i inz prihvatite da ste talog i svedete učešće na posmatranje biće svima lakše.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000