forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Faktor savršenstva ...Galijeno Ferri ?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/12/2013 : 14:23:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by stinky

profač, odo ja u eleuzinske misterije via purgitiva. dakle, doviđenja i vidimo se, kako reče sanader.


i tako isterali jedinog pravog Zagorologa filozofa...opet cijeli forum ostaje nama beznadežnima ferrijevcima...
još wele propovjednik ode i.....bog te veseli.


...i ostadoste ti i panj da onanišete na miru.
edit: Opti kralju


još si tu?...nema još tog mira!...
ali nešto mi je zanimljivo jako....ZAŠTO POBOGU VI VIŠE OBRAZOVANA BIĆA ZALAZITE NA TOPICE KOJE OTVARA PROFESOR INZ..?..netko vas tera?..to vam je misija?...od velike važnosti?..volite mu kontrirat?...zanimljivi su vam?...potajno vam je simpatičan?...
dajte mi razlog kačit se na topicima koje otvara forumaš kojeg ne cijenite i smatrate beznadežnim?....ako se setim još ignore liste..zašto ne upotrebit i sačuvat živce?....
ovako ga svi koji ga najviše napadate-potajno obožavate i dajete mu municiju i elan za otvaranje novih....



Pa imamo valjda to demokratsko pravo. Mora mu netko reć da priča gluposti i da nije kralj foruma, ako vi već nećete nego mu samo stavljate naklone ().

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1236 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 23/12/2013 : 14:26:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti

Pouka topica: Ferrijev crtež spaja ljude?




Opti majstore!
Sažeo 4 strane topika u jednoj slici.

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18409 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/12/2013 : 14:30:59  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele

Pa mora neko da vas spušti u mulj u kojem vam je mjesto kad god počnete da se uzdižete i busate u grudi. Što prije ti i inz prihvatite da ste talog i svedete učešće na posmatranje biće svima lakše.



dobro obrazloženje...ali baš zbog takvih ko ti...samo smo jaći..i nećemo posustat...ti si moja baterija..moj adapter za energiju....moj...smisao postojanja, virtualnog i stvarnog....ti.. moj propovjedniće..ti si moje svetlo na kraju mračnog tunela strave...bez tebe ...nema tellera.
ps: FERRI je najbolji crtać stripova na svijetu ikad...očekujem reakciju...razočarao bi me da se složiš sa tvrdnjom...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 23/12/2013 14:36:40
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 23/12/2013 : 14:37:23  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
Rekao bih da sam polaskan ali me gej prizvuk tvojeg posta zabrinjava.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18409 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/12/2013 : 14:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele

Rekao bih da sam polaskan ali me gej prizvuk tvojeg posta zabrinjava.


znam da ne voliš ali evo jedan i tebi za taj post.....baš sam se nasmijao....i zacrvenio...istovremeno

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 23/12/2013 14:44:54
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 23/12/2013 : 15:27:46  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
Ako ne gledamo koliko je ko zaduzio Zagora, Ferri je samo jedan osrednji crtac u serijalu, koji postaje sve gori i gori.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18409 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/12/2013 : 15:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sergej773

Ako ne gledamo koliko je ko zaduzio Zagora, Ferri je samo jedan osrednji crtac u serijalu, koji postaje sve gori i gori.


istina, možda je razlog i to što postaje sve stariji i stariji...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 23/12/2013 : 15:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by wele

Pa mora neko da vas spušti u mulj u kojem vam je mjesto kad god počnete da se uzdižete i busate u grudi. Što prije ti i inz prihvatite da ste talog i svedete učešće na posmatranje biće svima lakše.



dobro obrazloženje...ali baš zbog takvih ko ti...samo smo jaći..i nećemo posustat...ti si moja baterija..moj adapter za energiju....moj...smisao postojanja, virtualnog i stvarnog....ti.. moj propovjedniće..ti si moje svetlo na kraju mračnog tunela strave...bez tebe ...nema tellera.
ps: FERRI je najbolji crtać stripova na svijetu ikad...očekujem reakciju...razočarao bi me da se složiš sa tvrdnjom...



lol... tellere, caru...

Ferri je bio najbolji, ali sada ima i boljih... Della Monica mi prvi pada na pamet...

Iako bih Ferrija maknuo sa naslovnica, crtanje Zagora mu nikad ne bi oduzeo... unutar korica mi je još uvijek vrhunski, iako se to sada svodi na nostalgiju...

Neka crta Zagora do smrti... i onda tu zadnju epizodu dovrši Verni i dobijemo specijal proljeće 2026.. : )
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/12/2013 : 16:01:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by markotamara

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by markotamara

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by markotamara

Tintoni ne shvacam te ozbiljno tako da....


Kao ni ja ikoga tvoje sorte...


Bravo za tebe ....



A ti si još dosadniji.


Pokri se ...


Kakve samo suvisle odgovore nudiš, odi veličat Joea Šimunića i klanjat se prof. inzu, to su ti očito životni uzori.




Nema potrebe za ovakvim komentarima.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/12/2013 : 16:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

i eto nas opet... skupljaju se propuhaši, pa će se malo našaliti, malo dobacivati, na kraju će se funjiti...

čak se, na tren, zapitam kako mi se uopće da postojati sa tim kretenima, a onda hračnem brniju u lice i idem dalje... dok propuh skviči bijesno, lijevo i desno.



Molim da se ovakve uvrede više ne pišu. Prvo i posljednje upozorenje.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/12/2013 : 16:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by stinky

i eto nas opet... skupljaju se propuhaši, pa će se malo našaliti, malo dobacivati, na kraju će se funjiti...

čak se, na tren, zapitam kako mi se uopće da postojati sa tim kretenima, a onda hračnem brniju u lice i idem dalje... dok propuh skviči bijesno, lijevo i desno.



Pljunuti, e koja si ti pička od čoveka




Molim bez uvreda i ovakvih etiketiranja.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/12/2013 : 16:04:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

quote:
Originally posted by tinton

Profa nije ali ovaj klaun je.


Odakle ti pravo da me nazivas Ustasom konju jedan ( cak i u sali da to kazes)
Na ovom forumu siris samo mrznju i saljes demagogiju...
Molim moderatora da te opomene jer nemas dokaz kao ni pravo nekog prozivati tim zlocinackim rezimom ,za tvoju inf i da jesam to nemogu biti nisam toliko bas star
Jedini klaun je tu koji privlaci paznju si ti
Zivija Zagor



Opomenut je,a što se tebe tiče - nema potrebe da ga etiketiraš na takav način

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/12/2013 : 16:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by stinky

profač, odo ja u eleuzinske misterije via purgitiva. dakle, doviđenja i vidimo se, kako reče sanader.


i tako isterali jedinog pravog Zagorologa filozofa...opet cijeli forum ostaje nama beznadežnima ferrijevcima...
još wele propovjednik ode i.....bog te veseli.


...i ostadoste ti i panj da onanišete na miru.
edit: Opti kralju



Nema potrebe za uvredama.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/12/2013 : 16:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Uglavnom, stanite s uvredama i ponašajte se kulturno i bez svađe i vrijeđanja.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/12/2013 : 16:09:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Daj zaključaj topic jer ovako samo daješ prostor profesoru za pričanje gluposti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 23/12/2013 : 16:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote


Moderatorovo ponašanje je original ovog sa slike.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 23/12/2013 : 16:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Je li moguće da i u topic o Ferriju morate uvlačiti f..ing politiku? Tintone, zašto uvlačiš teme u topic za koje se očekuje da bi se mogle razviti svađe?

Jednostavno - ako se ne slažete oko Ferrija kao crtača Zagora dovoljno je to reći. Ovako odvlačiti topic u još jednu ratnu zonu stvarno postaje degutantno.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/12/2013 : 16:28:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Je li moguće da i u topic o Ferriju morate uvlačiti f..ing politiku? Tintone, zašto uvlačiš teme u topic za koje se očekuje da bi se mogle razviti svađe?

Jednostavno - ako se ne slažete oko Ferrija kao crtača Zagora dovoljno je to reći. Ovako odvlačiti topic u još jednu ratnu zonu stvarno postaje degutantno.


Evo da se ispričam za uvlačenje politike, mene je samo iziritirao markotamara pa sam mu morao odgovoriti nečim ovakvim.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 23/12/2013 : 16:39:24  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Uglavnom, stanite s uvredama i ponašajte se kulturno i bez svađe i vrijeđanja.



Mog'o si to odmah reć'

Go kneel and weep
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 23/12/2013 : 16:41:57  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by stinky

i eto nas opet... skupljaju se propuhaši, pa će se malo našaliti, malo dobacivati, na kraju će se funjiti...

čak se, na tren, zapitam kako mi se uopće da postojati sa tim kretenima, a onda hračnem brniju u lice i idem dalje... dok propuh skviči bijesno, lijevo i desno.



Molim da se ovakve uvrede više ne pišu. Prvo i posljednje upozorenje.



Mladjo, zar ti je ovo 10 000ti post?
Pa mogao si nešto epskije napisat.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/12/2013 : 16:47:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Skužio sam tek kad sam napisao 100004. post:))
Trebao je biti neki tipa:Jao kako ćete svi na dugi odmooooor:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/12/2013 : 16:48:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by mladjo

Uglavnom, stanite s uvredama i ponašajte se kulturno i bez svađe i vrijeđanja.



Mog'o si to odmah reć'



Ponavljanje je majka uspjeha:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 23/12/2013 : 16:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Skužio sam tek kad sam napisao 100004. post:))
Trebao je biti neki tipa:Jao kako ćete svi na dugi odmooooor:))



Ma ne...
Dovoljno bi bilo: "Zagor je najbolji!".
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7891 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 23/12/2013 : 17:04:39  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
kako dobar topic.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18409 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/12/2013 : 17:21:54  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

kako dobar topic.



pa Profin je!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000