forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Tennis
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 187

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/07/2014 : 19:11:10  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Odlican mec..Nole puno dominantniji ali i vise sklon kardinalnim pogreskama sto je mec odvelo do 5 seta..zasluzena pobjeda..

Federeru svaka cast, jos uvik njegovi potezi ostavljaju bez daha..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 06/07/2014 19:11:49
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 06/07/2014 : 19:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Cestitke Djokovicu i njegovom timu, odlicno je odigrao mec, bolje je servirao i vracao od Feda, mislim da je to bila najveca razlika.

Takodje cestitke abog povratka na prvu svjetsku poziciju. US Open ce biti veoma zanimljiv.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 06/07/2014 : 19:15:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Šteta,no Roger je ovim mečom još malo utvrdio svoj legacy.Onako igrati na pragu trideset i treće godine.
Privilegiran sam što sam imao priliku gledati GOAT-a

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 06/07/2014 : 19:15:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
Jebi se Federeru

Ovaj opet jede travu Može čovjek s Balkana, ali ne može Balkan iz čovjeka.

Šteta, velika šteta, iako je prvi set vjerojatno trebao biti Novakov tako da ovoga petoga ne bi ni bilo, ipak ostaje gorak okus. Nije se ipak moglo protiv Đokovića, on je u ovome trenutku ipak bolji igrač. Koliko god tužno zvučalo, danas u tenisu ipak dominira atletika, kad se umirove Federer i još par igrača, postat će to natjecanje u tome tko može više trčati i izdržati duže izmjene, prošlo je vrijeme umjetnika s reketom.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 06/07/2014 : 19:17:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dudley Smith

Jebi se Federeru

Ovaj opet jede travu Može čovjek s Balkana, ali ne može Balkan iz čovjeka.

Šteta, velika šteta, iako je prvi set vjerojatno trebao biti Novakov tako da ovoga petoga ne bi ni bilo, ipak ostaje gorak okus. Nije se ipak moglo protiv Đokovića, on je u ovome trenutku ipak bolji igrač. Koliko god tužno zvučalo, danas u tenisu ipak dominira atletika, kad se umirove Federer i još par igrača, postat će to natjecanje u tome tko može više trčati i izdržati duže izmjene, prošlo je vrijeme umjetnika s reketom.



Uhm, Dimitrov anyone?

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/07/2014 : 19:18:27  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Leonid


Privilegiran sam što sam imao priliku gledati GOAT-a



Meni je on ka Jordan u kosarci, toliko ugodan oku sa finim ugladenim potezima ka iz udzbenika..i onda svako malo odigra nesto di se pitas kako mu je to uspilo..ali vrime je za mirovinu..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 06/07/2014 : 19:22:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Leonid


Privilegiran sam što sam imao priliku gledati GOAT-a



Meni je on ka Jordan u kosarci, toliko ugodan oku sa finim ugladenim potezima ka iz udzbenika..i onda svako malo odigra nesto di se pitas kako mu je to uspilo..ali vrime je za mirovinu..


Pa još ga nitko nije osramotio
Dok svake godine sliježu milijuni od Gilleta,Rolexa i inih....blizu 60 milijuna dolara
Treba hranit one duple curice i dečke
Ma nema mu ravna,ja bih protiv njega navijao samo da izađe Zec na teren....u svim drugima varijantama ja sam za Čarobnjaka iz Basela.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22162 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/07/2014 : 19:23:03  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Bravo Nole!
Nakon proslogodisnjeg wimbldenskog poklona kumu, ove godine pehar je opet u rukama najboljeg tenisera svijeta.
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 06/07/2014 : 19:25:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by Dudley Smith

Jebi se Federeru

Ovaj opet jede travu Može čovjek s Balkana, ali ne može Balkan iz čovjeka.

Šteta, velika šteta, iako je prvi set vjerojatno trebao biti Novakov tako da ovoga petoga ne bi ni bilo, ipak ostaje gorak okus. Nije se ipak moglo protiv Đokovića, on je u ovome trenutku ipak bolji igrač. Koliko god tužno zvučalo, danas u tenisu ipak dominira atletika, kad se umirove Federer i još par igrača, postat će to natjecanje u tome tko može više trčati i izdržati duže izmjene, prošlo je vrijeme umjetnika s reketom.



Uhm, Dimitrov anyone?



Skeptičan sam po pitanju njega kao velikog igrača. Njega se već godinama najavljuje kao nekog igrača, a evo već su mu 23 i tek je ove godine pokazao nešto. Dok je za onog Kyrgiosa rijetko tko i čuo, a onda dođe prvi put na Wimbledon i odmah QF. Mogla bi Australija dominirati u budućnosti, imaju i onoga Kokkinakisa koji je godinu mlađi od Kyrgiosa. A za Dimitrova mislim da će biti igrač ranga Berdycha/Tsonge ili Wawrinke. Možda pokoje finale/titula, ali ništa što bi se pamtilo.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16210 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 06/07/2014 : 19:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Bravo Nole!
Nakon proslogodisnjeg wimbldenskog poklona kumu, ove godine pehar je opet u rukama najboljeg tenisera svijeta.


Zar nisi napisao da je idiot?

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 06/07/2014 : 19:39:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tumen

Da su Đokoviću protivnici Nadal ili Marej zaista bih sumnjao u njegovu mogućnost da pobedi u finalu, ali ovako mislim da nema dileme i da će osvojiti trofej.Federera konstantno proglašavaju za osvajača ovog ili onog turnira poslednjih godina ali on je prošle i ove sezone osvojio samo 3 turnira i to malo važna, 2 puta Hale i jednom Dubai.Štaviše, u poslednje 4 i po godine Federer je osvojio samo jedan gren-slem turnir, Vimbldon pre 2 godine, a sem toga igrao je samo još jedno finale u tom periodu, Rolan Garos 2011.Poprilično tanko, čovek ipak živi na staroj slavi koja je naravno velika i tu nema dileme, ali sadašnji Federer i onaj nekadašnji su 2 različita sveta.Konstantno njegovi obožavaoci očekuju da on nešto osvoji ponovo, ali ćorak, čak ne može ni masters turnir da uzme ponovo, imao je tu najbolju priliku u Monte Karlu, ali ni činjenica da igra protiv zemljaka Vavrinke, koji je indiferentan protiv njega obično, nije mu pomogla.
Jeste da ove godine Fed igra dosta bolje nego prošle, ali prošla mu je bila potpuna katastrofa, ama baš ništa značajno nije postigao u njoj.No svaka čast Fedu i na ovom finalu, veliki je to uspeh naravno i ne sumnjam da će u njemu pružiti dobru igru i dati sve od sebe jer je veliki profesionalac, ali iskreno bio bih veoma iznenađen da osvoji trofej, čak i ako Đoković ponovo odigra slabije što kod njega nije neobično.Ali ako ipak osvoji trofej kapa dole.Ipak, pre svega se Đoković tu pita, međutim kod njega je sve moguće, pa da ga boli i stomak, da ga neko iz porodice iznervira, da mu smeta vrućina, da ga poremeti publika....



Dakle, kao što sam napisao, sve je zavisilo od Novaka, a isto tako znao sam da je on sam sebi najveći protivnik i umalo da upropasti dobijen meč.
Međutim, za ono što je pokazao u petom setu kada su svi mislili da je Fed na pragu pobede i kada ga je mučila povreda noge, kapa dole! Po tome se poznaju pravi šampioni.

Isto tako, svaka čast velikom šampionu Fedu, borio se kao lav, izvukao je sve iz sebe, ali opet nije bilo dovoljno.Da je igrao protiv bilo koga drugog, pobedio bi.Daleko je on još od penzije i nadam se da ćemo ga još dugo gledati pa makar ne osvajao ništa.

Svaka čast obojici i na fer-pleju i lepim rečima za onog drugog, a sam meč je bio NEVEROVATAN, sigurno najbolji ove godine, a jedan od najboljih ikada.Nivo igre je bio izuzetno visok, veliki broj vinera i pored dugačkih razmena netipičnih za travu, stvarno ovaj meč je sigurno među 5 najboljih svih vremena.

Novak se vraća na prvo mesto, imaće 500 i kusur poena više od Nadala i moći će to još i da uveća jer Nadal na američkom betonu brani svih mogućih 4000 poena, a Nole dosta manje.Gledajući konstantnost forme, Nole zaista trenutno jeste najbolji igrač sveta, a davno nije ispao pre četvrtfinala na gren-slem turniru.

Edited by - tumen on 06/07/2014 19:41:06
Go to Top of Page

legolas76
Average Member

635 Posts

Member since 31/08/2006

Posted - 06/07/2014 : 19:41:13  Show Profile Show Extended Profile  Send legolas76 a Private Message  Reply with Quote
Au, sve me živo boli od gledanja i nerviranja, ali čestitke obojici. Vrhunski tenis.
Go to Top of Page

cercil
Junior Member

406 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 06/07/2014 : 19:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Send cercil a Private Message  Reply with Quote
BRAVO NOLE!!!

7-mi Grend-slem! Teško će ga neko sa ovih prostora stići za našeg života!

Drugi Vimbldon, jedan protiv Nadala i sada protiv Federera, što se mene tiče može i u penziju!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22162 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/07/2014 : 19:46:09  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Sada jos da i Zimonjic osvoji mix u parovima i svi srecni.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16210 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 06/07/2014 : 19:46:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dudley Smith


Ovaj opet jede travu Može čovjek s Balkana, ali ne može Balkan iz čovjeka.



Sta je pesnik hteo da kaze?
Stvarno ne razumem ovakve komentare.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 06/07/2014 : 19:47:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dudley Smith

quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by Dudley Smith

Jebi se Federeru

Ovaj opet jede travu Može čovjek s Balkana, ali ne može Balkan iz čovjeka.

Šteta, velika šteta, iako je prvi set vjerojatno trebao biti Novakov tako da ovoga petoga ne bi ni bilo, ipak ostaje gorak okus. Nije se ipak moglo protiv Đokovića, on je u ovome trenutku ipak bolji igrač. Koliko god tužno zvučalo, danas u tenisu ipak dominira atletika, kad se umirove Federer i još par igrača, postat će to natjecanje u tome tko može više trčati i izdržati duže izmjene, prošlo je vrijeme umjetnika s reketom.



Uhm, Dimitrov anyone?



Skeptičan sam po pitanju njega kao velikog igrača. Njega se već godinama najavljuje kao nekog igrača, a evo već su mu 23 i tek je ove godine pokazao nešto. Dok je za onog Kyrgiosa rijetko tko i čuo, a onda dođe prvi put na Wimbledon i odmah QF. Mogla bi Australija dominirati u budućnosti, imaju i onoga Kokkinakisa koji je godinu mlađi od Kyrgiosa. A za Dimitrova mislim da će biti igrač ranga Berdycha/Tsonge ili Wawrinke. Možda pokoje finale/titula, ali ništa što bi se pamtilo.



Kirgios je odličan, bio je prvi junior sveta i to dominantno, a normalno da je za njega retko ko čuo kada je tek napunio 19 godina.Kokinakis je ipak klasa ispod njega.

Ima još možda i većih talenata od Kirgiosa koji su doduše mlađi, evo upravo je Nemac Aleksandar Zverev sa 17 godina osvojio veliki čelindžer u Braunšvajgu.Mladi Amerikanac Stefan Kozlov koji ima 16 godina velika je nada za tenis, igrao je sada završnicu juniorskog Vimbldona, a zatim srpsko tenisko čudo od deteta, mladi Miomir Kecmanović koji ima još uvek 14 godina, a već je ušao među najboljih 100 juniora sveta i neće se tu zaustaviti jer se tek tokom godine uopšte pojavio na toj listi i može samo da napreduje, tuče lako momke po 3 godine starije od njega.

Ovi momci su ono baš veliki talenti, ali imamo tu još i Kincija iz Italije, Garina iz Čilea, Bornu Čorića iz Hrvatske, Peđu Krstina iz Srbije, Kopejansa iz Belgije, spomenutog Kokinakisa, Britanca Edmunda, nema brige za muški tenis, neki od ovih momaka će sigurno svrgnuti sa trona veliku četvorku.

Edited by - tumen on 06/07/2014 19:52:40
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 06/07/2014 : 19:50:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
Mnogo se trubi o Dimitrovu, Raoniću, Nišokoriju, ali oni uopšte nisu tako mladi i u vreme kada velika četvorka malo popusti već će stasati Kirgios i ovi ostali momci tako da sumnjam da će ovi nešto osvojiti.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16878 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/07/2014 : 19:58:36  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Obojici svaka cast, drago mi da je ipak Nole taj!
Go to Top of Page

cercil
Junior Member

406 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 06/07/2014 : 19:59:08  Show Profile Show Extended Profile  Send cercil a Private Message  Reply with Quote
Nema od tih Raonića, Dimitrova i ostalih navodno mladjih još 3-4 godine ništa veliko. Nadal, Nole, verovatno i Marej će osvajati sve što je bitno! Za ostale će finale ATP-a biti uspeh!
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 06/07/2014 : 20:34:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by Dudley Smith


Ovaj opet jede travu Može čovjek s Balkana, ali ne može Balkan iz čovjeka.



Sta je pesnik hteo da kaze?
Stvarno ne razumem ovakve komentare.




Htio sam reći da je to odvratno i da mu to nije trebalo. Teški primitivizam i preseravanje. Želi ispasti smiješan i cool a zapravo ispada seljačina. Ne treba mu to, odličan je igrač ali se ponaša primitivno (jedenje trave, životinjski urlici, trganje majice - ovo nikada nećeš vidjeti kod bilo koga drugoga) i zbog toga nije omiljen kod publike na velikim turnirima.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 06/07/2014 : 20:46:49  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Svaka cast obojici ,Dokovic je pokaza da je veliki sportas,pa i izjavom za Federera da je najveci

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 06/07/2014 : 20:48:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Imam utisak da ne podnosiš Đokovića.
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3083 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 06/07/2014 : 20:49:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by Dudley Smith


Ovaj opet jede travu Može čovjek s Balkana, ali ne može Balkan iz čovjeka.



Sta je pesnik hteo da kaze?
Stvarno ne razumem ovakve komentare.



Ja bi bio ponosan na cinjenicu da sam Balkanac a da svi Balkanci imaju mane,manire i kvalitete jednog Djokovica

Edited by - ponki on 06/07/2014 21:26:13
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 06/07/2014 : 20:57:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Imam utisak da ne podnosiš Đokovića.



Istina. Ne podnosim ni Nadala. Ne sviđa mi se njihov tenis. Od te "Velike trojke" volim samo Federera (ne bih stavljao Murraya u rang s ovom trojicom, on je po meni koju stepenicu ispod, da nije Britanac ne bi ga mediji nikada stavljali u tu grupu). Nadam se da će se u budućnosti pojaviti neki igrač koji će igrati više napadački tenis, možda je Kyrgios taj.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 06/07/2014 : 20:59:41  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Један једини, непобедиви, најбољи тенисер свих времена, једноставно, то је Новак Ђоковић!!!

Повратак на прво место, које му и припада по тениском умећу!!!

Ноле царе, а сада, кад си пребродио кризу, освоји све турнире до краја сезоне.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page
Page: of 187 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000