forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije temeljene na stripovima!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

Stark
New Member

Bosnia and Herzegovina
218 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 11/09/2019 :  16:41:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Prilično dobar početak sezone Titansa. Malo je bezvezno kako su riješili glavnog negativca. Penthouse stožer izgleda odlično. Jedini minus mi je Bruce Wayne i njegova patnja sa američkim akcentom.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik

Croatia
6889 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 11/09/2019 :  18:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
preacher ide dalje opičeno do daske
humperdoo, pravi isus u pregovorima s hitlerom, frankie toscani krema, 'eskalacija' sukobom novozelanđana i australaca .....
u biti, sve te promjene koje su oni napravili i sve nove fore koje su smislili meni uopće ne smetaju, nego naprotiv, dobro mi je to
jer do sada ničim nisu bitno odstupili od stripa
samo da dobro završe i ne sumnjam da će serija postati kultna

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

going going
Advanced Member

Serbia
6341 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/09/2019 :  19:06:44  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

No puno bi radije da je Daredevil dobio 5-6 sezona, a ovi ostali po jednu, ili čak da uopće nisu bili (npr. Iron Fist).

Apsolutno se slazem!
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member

Croatia
4366 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 11/09/2019 :  19:42:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stark

Prilično dobar početak sezone Titansa. Malo je bezvezno kako su riješili glavnog negativca. Penthouse stožer izgleda odlično. Jedini minus mi je Bruce Wayne i njegova patnja sa američkim akcentom.

Meni je bezvezan početak.
S jedne strane je to trebao biti kraj prošle sezone, jer su do toga gradili, no onda to ovako bezveze ubace na početak druge i ubrzaju samo da završe to poglavlje.

I prejednostavno i prebrzo su negativca riješili, samo da čim prije ubace onog drugog, poznatijeg.
Tako da je ovaj ispao bezvezna sprdačina.

A vidim da će ubaciti i hrpu novih likova kroz sezonu, što mi se čini previše.

A ser Jorah... nope!
Baš loš naglasak. Šteta.
Go to Top of Page

Stark
New Member

Bosnia and Herzegovina
218 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 12/09/2019 :  16:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Ima li igdje na čitavom internetu domaćih titlova za The Boys?
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member

Niue
6756 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 12/09/2019 :  17:50:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da nema, iznenađen sam što niko ne prevodi. Morati ćemo se strpiti čini mi se...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member

Croatia
4366 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 12/09/2019 :  18:05:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ili naučiti engleski...
Go to Top of Page

Stark
New Member

Bosnia and Herzegovina
218 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 12/09/2019 :  20:01:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Ma poznajem engleski na C1 nivou ali jednostavno sam navikao gledati serije sa titlom. Obično te popularne i hvaljene serije brzo prevedu ali ovu nikako.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

5755 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 13/09/2019 :  17:46:24  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stark

Ma poznajem engleski na C1 nivou ali jednostavno sam navikao gledati serije sa titlom. Obično te popularne i hvaljene serije brzo prevedu ali ovu nikako.

Pa zašto onda ne gledaš s engleskim titlovima? Tako ja radim.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member

Niue
6756 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 13/09/2019 :  18:09:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Moga bi ja gledati bez ikakvih titlova (hrvatskih i engleskih), ali mi nije gušt. Tako da nema potrebe za zajedljivim komentarima kao što je onaj gore.
Go to Top of Page

Stark
New Member

Bosnia and Herzegovina
218 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 14/09/2019 :  09:07:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Jednostavno stvar navike
Go to Top of Page

Stark
New Member

Bosnia and Herzegovina
218 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 20/09/2019 :  07:26:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
@mpavin i ostali koji čekaju - izašli su titlovi za 1. epizodu The Boys
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000