forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Baza Drugd(j)e u Zagorovom serijalu ?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 28/04/2014 : 13:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
Baza Drugd(j)e je nastala iz serijala o Marti Misteriji, dobila svoj zaseban serijal koji je po meni jako dobro koncipiran.

Na moje veliko oduševljenje Baza Drugd(j)e se sve više pojavljuje u Zagorovom serijalu...

Čini mi se da je sve počelo u šestom Helingenu sa agentom Ravenom, a zatim se Baza pojavljuje i u Morskoj stravi, Planinama ludila a sada i u Juznoameričkoj odiseji...

Kako je vaše mišljenje o pojavljivanju ove Baze Drugdje i njenih agenata o Zagorovom serijalu ?

Treba li očekivati češće uključivanje iste u Zagorovom serijalu kao vrstu nadgradnje serijala ?

Moj stav je da autori u tome vide veliku šansu za evoluciju serijala...

Edited by - Timber Bil on 28/04/2014 13:46:55

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/04/2014 : 14:27:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Pa ista ti je situacija i Atlantidom/Mu koja je također nastala na stranicama Martija Misterija. Poslije su se u cijeli kontinuitet uključili i Mister No i Nathan Never i Mister No. Mislim da je to normalno u stripovskom svijetu... To vole uglavnom raditi Boselli, Castelli, i Capone. I svugdje gdje se pojavljuju ostavljaju trag tih elemenata. Meni je to super. Mislim da na to uglavnom okidaju Misterijini fanovi.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 28/04/2014 14:29:27
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/04/2014 : 14:34:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Pa ista ti je situacija i Atlantidom/Mu koja je također nastala na stranicama Martija Misterija. Poslije su se u cijeli kontinuitet uključili i Mister No i Nathan Never i Mister No. Mislim da je to normalno u stripovskom svijetu... To vole uglavnom raditi Boselli, Castelli, i Capone. I svugdje gdje se pojavljuju ostavljaju trag tih elemenata. Meni je to super. Mislim da na to uglavnom okidaju Misterijini fanovi.




Pretpostavljam da si umjesto dvaput Mister Noa u drugom slučaju mislio na Zagora?

Inače da, svakako, i meni su te priče jako drage i neka ih je što više.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/04/2014 : 14:44:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Pošto nisam fan Misterije ovo me toliko ne privlači iako Zagoru ne može nešto naštetiti ako se ne pretjeruje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9232 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 28/04/2014 : 14:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Dobra stvar, odlična čak ali teško da može biti nositelj nekakve evolucije. Zbog prirode iste baze Zagor bi se pretvorio u regularnog lovca na misterije. To bi se moglo ponavljati u nedogled (mada je i Mari primjer da bez novih ideja ne može se uvijek tupit po istom) ili bi moglo ubrzat Zagorv kraj, sve to bi se prema dosadašnjim naznakama trebalo povezat sa Zagorovm pravom prirodom i bla bla bla... ugl stari fanovi ne bi bili zadovoljni.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."

Edited by - Deers on 28/04/2014 14:55:34
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22164 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/04/2014 : 17:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Protiv samo toga da se Zagor na bilo koji nacin povezuje sa Martijem, ukljucujuci i Atlantidu i Drugdje.
Neke stvari su vec ubacene, ali bilo bi dobro da se na tome i zavrsi.
Zagor i MM nemaju vecih dodirnih tacaka, cak je Castelli u MM serijal ubacio Zagorovu parodiju (ili tragediju), Za-Te-Naya:
http://www.stripovi.com/recenzije/martin-mystere-mm-sr-242-243-zacarana-sekira/547/

S ovom epizodom je naznaceno da Zagor i MM eksistiraju u ralicitim univerzumima, zato ne vidim neki smisao u tome da se traze poveznice.

Nedavno sam vidjeo i jednu MM naslovnicu gdje se pojavljuje Titan u nekoj formi, boga pitaj sta i kako.

Svijet MM je i previse haotican da bi mogao postojati u istoj dimenziji sa Zagorom. Isto vazi i za bilo kakvu vezu Dylan/Zagor.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 28/04/2014 : 18:53:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Necemo MM gluposti u zagoru,baza drugdje je ok atlandida i takva sranja mogu proci ali bez pretjerivanja!!!
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 28/04/2014 : 19:42:09  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
Apsolutno sam protiv.
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1236 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 28/04/2014 : 20:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Može! Svaka spajanja različitih Bonelli serijala su veoma poželjna. Time se serijali nadopunjuju i dobivaju na kvaliteti.

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16880 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 28/04/2014 : 21:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Protiv, protiv, protiv... I jos jednom protiv.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/04/2014 : 21:52:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Za Atlantidu, protiv Drugdje.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 28/04/2014 : 22:12:43  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Baza "drugdje" je izvrstan dodatak serijalu jer doprinosi bogatstvu price i daje siri spektar prikaza autenticnih dogadjaja i organizacija tada u drzavama.
E.A.Poe mi je jedan od omiljenih pisaca i spajanje sa legendarnim strip junakom daje sarma i neku "realnu" vremensku liniju u stripu.
Kako pise clan Deers da nema ovih spajanja mogao bi se dogoditi brzo kraj serijalu, sa ovim daje se produljenje zivota u izdavastvu.
Da li stariji clanovi ne bi bili zadovoljni? Svi su razliciti.
Ja sam za ove promjene i fan sam MM i NN i naravno Mnoa pogotovo i vise volim novitete u scenarijima nego da se pocetak epizode svodi na gadjanje zeca sjekirom da se nahrani debeljko ili urlice sa veseljem skakajuci sa grane na granu kao vjeverica.
Uvodi tipa "dosjei X","millenium", scene tipa "sleepy hollow" i "indijanska magija",radnje tipa naucnici iz Europe,Hellingenove kolege...



(inace ova slika pretpostavljam je bila inspiracija za onu sliku gdje Zagor vidi obrise svoga oca u drvecu)


Mozda ako bude podbacivala redovna serija,specijalci i planirani maxiji ce uci u redovnu seriju i morat ce se napraviti nesto kao MM dvomjesecnik i/ili specijalne epizode koje bi izlazile povremeno...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 28/04/2014 22:40:21
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 28/04/2014 : 22:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Ljudi zasto protiv pa nije to lose samo bez jebenog pretjerivanja jel to onda postaje dosadno glupo i besmisleno!!!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/04/2014 : 22:37:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem
da se pocetak epizode svodi na gadjanje zeca sjekirom da se nahrani debeljko ili urlice sa veseljem skakajuci sa grane na granu kao vjeverica.


Ovo je za mene pravi Zagor...
Ne mora čak ni biti zec u pitanju, još bolje kada je nešto krupnije.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 28/04/2014 : 22:46:28  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by emirem
da se pocetak epizode svodi na gadjanje zeca sjekirom da se nahrani debeljko ili urlice sa veseljem skakajuci sa grane na granu kao vjeverica.


Ovo je za mene pravi Zagor...
Ne mora čak ni biti zec u pitanju, još bolje kada je nešto krupnije.


Da, moze i Llama ili tapir u JA..
Ipak razvoj lika je bio pogodjen sa otkrivanjem njegovog imena u "laguni" i samo se ceka daljnje otkrivanje porijekla koje je navedeno (iako samo kao slicnost sa Pahanom u avanturi sa Hopijima u Ciboli) a mozda i dovede opet do tajnog labosa i DNK analizom da je porijeklom sa Atlantide i pokrene kakav uredjaj kao Joe Flanangan u seriji Stargate "Atlantis"

Hej, sta znas, mozda ovo netko i prevede ovu ideju i prenese bonelijevcima i bude napisano sta slicno...

Mora biti jos "elsewhere"-a i Akronijanaca i planeta Akron...poslije u Ohiu nazovu gradic po njima

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11379 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/04/2014 : 23:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Jesam za uvodjenje tajne baze Drugde u serijal i Atlantidu, ali nisam za spajanje sa univerzumom Martina Misterije.
Moze Baza Drugde da postoji i u jednom i u drugom stripovskom kontinuitetu a da su nepovezane.

A oko pitanja Zagorovog porekla, tu ne znam sta bih rekao. Ta situacija mora nekako da se razresi, ako ispadne da je Zagor Atlantidjanin ili ne znam ni ja sta, to moze da ispadne odlicna epizoda, ali bi potpuno promenila citav serijal, onaj stari Nollitin Zagor ne bi mogao da se uklopi u tu pricu.
Ali koliko znam Bosseli je izjavio u onoj knjizi Tisucu Zagorovih svjetova od pre par godina da nece Zagora pretvarati u seriju Stargate.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 28/04/2014 : 23:28:11  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Da, na jednoj strani imamo fanove, koji bi htjeli zeca na početku svake epizode, a ima nas onih, koji nemamo ništa protiv kad je u pitanju pravi uvod-prolog i po 20ak stranica... po mogučnosti bez Zagora u prologu... onda tek znaš da se sprema bomba od priče. Sjetimo se samo šestog Hellingena... koji je to uvod bio... hebo vas zec... :)

Baza Drugdje? Zagor nikad neće biti Martin. Ne može biti. Nema tu straha. Stvar je u tome da si pašu ti kontrasti. Šumski čovjek na jednoj strani i "sci-fi tehnologija" Atlantide na drugoj. Zagor protiv atlantidskih strojeva? To je samo prvi Hellingen i sukob sa Titanom na desetu potenciju. Ergo, taj kontrast je u samoj nolitijanskoj srži serijala i kao takav neka piči naprijed.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22164 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/04/2014 : 23:43:35  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Obozavam i ja E.A.Poea, ali onaj James Bond Poe iz Hellingena mi uopste nije legao. Uloga koja ne pase ovom liku.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/04/2014 : 23:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
E da, apsolutno protiv ustvrđivanja Zagora kao nekog Atlantiđana, može čak i biti neka reinkarnacija Dambalaha i Chuchilana, ali njegova ključna uloga mora ostati mir, zaštita Indijanaca. To je ključno.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11379 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/04/2014 : 23:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

E da, apsolutno protiv ustvrđivanja Zagora kao nekog Atlantiđana, može čak i biti neka reinkarnacija Dambalaha i Chuchilana, ali njegova ključna uloga mora ostati mir, zaštita Indijanaca. To je ključno.



Tako je! Slazem se!
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3484 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 29/04/2014 : 00:21:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message  Reply with Quote
I ja sam ZA sve pobrojane elemente, pa čak i za nekakav kontakt junaka, kroz neke vremenske rupe ili slično, naravno ne stalni team-up, ali recimo neki flash u nekoj priči ili neka referenca. Zagor kao junak ima sigurno najširi prostor za ideje i nove priče, odlično mu paše i klasika sa indijancima i prodavačima viskija, kao i neke mistične teme, horor, sci-fi itd :D Ne slažem se da bi Zagorovo eventualno atlantidsko porijeklo uništilo osnovnu Nolitinu ideju, jer je lako prevesti taj ektremno pravedni duh Zagora, koji uključuje poštovanje prirode, općih vrijednoti itd., na recimo neku visoku filozofiju koju su dostigli drevni stanovnici prije samouništenja tj. da ne komplikujem u Zagoru se skoro sve može povezati da ne uništi nijednu njegovu osnovu. Uvjeren sam da je moguća koegzistencija priča sa probisvjetima koji imaju gadne planove i mitskih epizoda gdje se ulazi u neke sci-fi oblasti i drevne kultove. Meni ta raznolikost tema u Zagoru čini njegovu najveću vrijednost. I primijetio sam da počesto old-school ( Zagor, Darkwood, lijane, indijanci ) fanovi (nikako svi) vole da vrijeđaju druge junake (MM, NN, DD), ali ima i onih koji preziru klasičnog Zagora i smatraju ga plitkim serijalom (njegovu spretnost, nemoguće situacije, indijanci, močvara, nerealnost ličnosti itd.). Neću da osuđujem ničije mišljenje, samo su po meni najpravedniji, i najviše dobra žele Zagoru kao serijalu, oni koji prihvataju oboje i izvlače najbolje iz te kombinacije. Na stranu što fakat ima loših epizoda, to je neka druga objektivnost XD
Go to Top of Page

aved
Average Member



Bosnia and Herzegovina
633 Posts

Member since 25/12/2012

Posted - 29/04/2014 : 03:14:41  Show Profile Show Extended Profile  Send aved a Private Message  Reply with Quote
Ukratko:

Naravno da sam "Za" ali u granicama normale. Baza Drugdje uvijek dobro dosla, price mogu dobiti dosta bolji kvalitet kad se iskombinuje Zagorov svijet i njihova zanimacija. Zavrsiti pricu sa Atlantidom i porijeklom. Svakako Zagor sa klasicnim problemima u vezi indijanaca, mira, Darkwooda, vojske i sl., ali isto tako s vremena na vrijeme i pokoja epizoda sa nekim natprirodnim i naucno-fantasticnim elementima.

Nasiroko:

Ovdje ce uvijek biti problem starih ( Nolitta/Toninelli period ) i novih ( Burattini/Boselli ) postovaoca Zagorovih prica. U prvih 300 epizoda smo imali dosta naucne fantastike- od robota, monitora, balistickih raketa, svemirskih brodova, vanzemaljaca pa sve do raznoraznih izuma profesora Verybada, a isto tako magije, drugih svjetova i sl. Sa dosta boljom nadogradnjom isto sve ovo imamo i u drugom dijelu Zagorovih 300 epizoda, tako da ne vidim u cemu je toliki problem. Nagor je fino objasnio.

Ako cemo prizeljkivati Zagorove price gdje ce se samo baviti problemom na relaciji indijanci-ranceri-vojska-krijumcari i sl. onda se unistava sama postavka Zagora kao mjesavinu svih zanrova. Gubitkom te raznovrsnosti se gubi i njegova najveca vrijednost, kao sto Jasa rece. Ako cemo takvog Zagora onda to nece biti Zagor vec Tex u crvenoj kosulji sa orlom na prsima.

Svidjalo se nekome ili ne, ali Zagor je kroz price kao sto su Tajna Anasaza, Osveta vudu, Nulta godina Darkwooda, Carstvo Songhaya, Morska strava itd., dobio jedan cvrst stub u svom serijalu. Dobio je ime, porijeklo i daleko vecu ozbiljnost i znacaj koja mu je citavo vrijeme falila kroz serijal.

Ubacivanje Baze Drugdje i sage u vezi Atlantide meni odlicno odgovara jer su fino uklopili i razradili pricu. Samo se nadam da se ne ode predaleko pa da se sve to zapetlja i da se na kraju ne zna ko pije a ko placa. Tako da se nadam da ce se prica u vezi Atlantide i Zagorovog porijekla zavrsiti u JA sagi ili nekad nakon toga, ali uglavnom da se zavrsi.

Baza Drugdje se uvijek moze iskoristiti za bilo koje paranormalne i neobicne slucajeve/pojave pa samim tim povecati kvalitet. Morska strava je fin primjer iako su se samo kratko pojavili, ali su ostavili svoj znacaj i takva jedna postavka moze uvijek posluziti za razradu neke druge price. Od magije, kultova, ukletog indijanskog groblja i sl., tema je na izvoz, tako da se ne mora striktno vezati za tehnologiju.

Btw- Ne bi me iznenadilo da se Raven i Drugdje pojave u novom Hellingenu. Uglavnom, budu li prisutni ili ne Burattini ce da preprica "Sjene nad Darkwoodom"

Mornie utúlië, mornie alantië

Edited by - aved on 29/04/2014 03:20:17
Go to Top of Page

DragonSlayer
New Member



Croatia
264 Posts

Member since 22/01/2013

Posted - 29/04/2014 : 03:25:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DragonSlayer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Protiv samo toga da se Zagor na bilo koji nacin povezuje sa Martijem, ukljucujuci i Atlantidu i Drugdje.
Neke stvari su vec ubacene, ali bilo bi dobro da se na tome i zavrsi.
Zagor i MM nemaju vecih dodirnih tacaka, cak je Castelli u MM serijal ubacio Zagorovu parodiju (ili tragediju), Za-Te-Naya:
http://www.stripovi.com/recenzije/martin-mystere-mm-sr-242-243-zacarana-sekira/547/

S ovom epizodom je naznaceno da Zagor i MM eksistiraju u ralicitim univerzumima, zato ne vidim neki smisao u tome da se traze poveznice.

Nedavno sam vidjeo i jednu MM naslovnicu gdje se pojavljuje Titan u nekoj formi, boga pitaj sta i kako.

Svijet MM je i previse haotican da bi mogao postojati u istoj dimenziji sa Zagorom. Isto vazi i za bilo kakvu vezu Dylan/Zagor.



Nisam baš siguran u to da Zagor i MM nisu u istom univerzumu, za Priče iz baze Drugdje možemo sa sigurnošću reći da su u istom unviezumu kao i MM, a u 4 epizodi PIBD se nakratko pojavljuje Zagor, iako samo u flashbacku...

When I die, I want to die like my grandfather who died peacefully in his sleep. Not screaming like all the passengers in his car.
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 29/04/2014 : 05:27:35  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
Za vas uopšte ne moraju da se izmišljaju nove stvari, crtaju novi stripovi. Uzmite par najboljih Zagorovih epizoda iz kog god perioda da vi smatrajte da je zlatni, i čitajte u krug. Sve ostalo na Babelplatz i da pravimo lomaču.

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 29/04/2014 : 09:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Baza "drugdje" je izvrstan dodatak serijalu jer doprinosi bogatstvu price i daje siri spektar prikaza autenticnih dogadjaja i organizacija tada u drzavama.
E.A.Poe mi je jedan od omiljenih pisaca i spajanje sa legendarnim strip junakom daje sarma i neku "realnu" vremensku liniju u stripu.
Kako pise clan Deers da nema ovih spajanja mogao bi se dogoditi brzo kraj serijalu, sa ovim daje se produljenje zivota u izdavastvu.
Da li stariji clanovi ne bi bili zadovoljni? Svi su razliciti.
Ja sam za ove promjene i fan sam MM i NN i naravno Mnoa pogotovo i vise volim novitete u scenarijima nego da se pocetak epizode svodi na gadjanje zeca sjekirom da se nahrani debeljko ili urlice sa veseljem skakajuci sa grane na granu kao vjeverica.
Uvodi tipa "dosjei X","millenium", scene tipa "sleepy hollow" i "indijanska magija",radnje tipa naucnici iz Europe,Hellingenove kolege...



(inace ova slika pretpostavljam je bila inspiracija za onu sliku gdje Zagor vidi obrise svoga oca u drvecu)


Mozda ako bude podbacivala redovna serija,specijalci i planirani maxiji ce uci u redovnu seriju i morat ce se napraviti nesto kao MM dvomjesecnik i/ili specijalne epizode koje bi izlazile povremeno...


Potpisujem sve izrečeno druze, pravo u centar, odličan zaokret u serijalu i iskorak protiv klasične monotonije.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10829 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 29/04/2014 : 09:08:01  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
dobra je ta Baza, pravo za Zagora
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000