forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Jel netko od vas bio u BAHRAINU?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

1Euro
Advanced Member



12229 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/08/2014 : 11:04:30  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Zanima me, da li je netko od vas bio u Bahrainu?
Odakle ste letjeli, koliko ste platili za kartu?
Kakva je "politicka situacija" dole, da nisu nekakvi neredi, slicno ko Sirija, Palestina itd,...znam da je bilo nekih problema tamo, prije par godina (kada su imali sranje u Egiptu, Tuniziji, Libiji,...) bilo je i kod njih ali se sada ništa ne cuje,....
Što valja posjetiti u Bahrainu ( i ne zanima me Formula 1 haha),...

Znaci sve u vezi sa Bahrainom, jer cu vjerovatno ici dole u oktobru ili novembru.

lwood
Advanced Member



Colombia
46557 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/08/2014 : 11:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
bili su neredi al sad je mirno.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/08/2014 : 12:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Euro polako postaje svjetski putnik, nadam se da ce se dobro provesti i uslikati nešto zanimljivo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 09/08/2014 : 13:23:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

Zanima me, da li je netko od vas bio u Bahrainu?
Odakle ste letjeli, koliko ste platili za kartu?
Kakva je "politicka situacija" dole, da nisu nekakvi neredi, slicno ko Sirija, Palestina itd,...znam da je bilo nekih problema tamo, prije par godina (kada su imali sranje u Egiptu, Tuniziji, Libiji,...) bilo je i kod njih ali se sada ništa ne cuje,....
Što valja posjetiti u Bahrainu ( i ne zanima me Formula 1 haha),...

Znaci sve u vezi sa Bahrainom, jer cu vjerovatno ici dole u oktobru ili novembru.



Eh, ja baš to htio predložiti (sada se vozi po noci).
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 09/08/2014 : 14:33:33  Show Profile Show Extended Profile
Možda pomogne:


always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/08/2014 : 15:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Jesu l` to prava jaja ili je fotomontaža.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 09/08/2014 : 15:48:16  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by DODSFERD

Jesu l` to prava jaja ili je fotomontaža.



Pravi muškarac ne pita. On zna.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46557 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/08/2014 : 20:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
fikuse šta ne odeš s €uron na izlet u bahrein?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11711 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 09/08/2014 : 21:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

Zanima me, da li je netko od vas bio u Bahrainu?
Odakle ste letjeli, koliko ste platili za kartu?
Kakva je "politicka situacija" dole, da nisu nekakvi neredi, slicno ko Sirija, Palestina itd,...znam da je bilo nekih problema tamo, prije par godina (kada su imali sranje u Egiptu, Tuniziji, Libiji,...) bilo je i kod njih ali se sada ništa ne cuje,....
Što valja posjetiti u Bahrainu ( i ne zanima me Formula 1 haha),...

Znaci sve u vezi sa Bahrainom, jer cu vjerovatno ici dole u oktobru ili novembru.


Koji ceš kurac u Bahreinu?!

Have mercy
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 09/08/2014 : 21:04:06  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by lwood

fikuse šta ne odeš s €uron na izlet u bahrein?



Dosta mi je i moje djece.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46557 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/08/2014 : 21:06:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by lwood

fikuse šta ne odeš s €uron na izlet u bahrein?



Dosta mi je i moje djece.



ma ajde, to bi ti bila avantura života

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Zagor i Ogi
Average Member



Serbia
851 Posts

Member since 16/09/2013

Posted - 09/08/2014 : 21:13:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Ogi a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Možda pomogne:




Fotomontaza

P.S. gde nadje Bahrein?

The only good thing in life isZAGOR
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 09/08/2014 : 21:25:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
1Euru dosadilo u zemlji cudesa (nista ne radi, mati i otac ga izdrzavaju, i izgleda da ce to radit citav zivot), i sad fantazira gdje bi drugo da ide.

Da je bogdom nama ostalima toliko lako kao tebi, ali na zalost, vecina nas mora radit da bi ispunili neke zivotne zelje... Nemamo svi fotografsko oko kao ti, pa da prodajemo slike budalastinja po milion Eura.
:)
Usput, mani se srednjeg istoka, taj kraj je je cisto sranje. Ovo ti govori covjek ciji su roditelji muslimani. Idi u Evropu, Aziju, obe Amerike (ako te materini i ocevi novci toliko svrbe, jer ocito nemas ni prebijene pare koje osobno zaradjujes), ali u srednji istok... nikad.
;)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/08/2014 : 21:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Možda Euro ima neke svoje stare uštedevine pa ne mora žicati roditelje da ostvari putovanja po želji.
A zašto baš Bahrein? Pa zbog dobre prijateljice se ide i na kraj svijeta.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/08/2014 : 21:42:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by fikus

quote:
Originally posted by lwood

fikuse šta ne odeš s €uron na izlet u bahrein?



Dosta mi je i moje djece.



ma ajde, to bi ti bila avantura života


Uz anal(og)ni fotoaparat to jednostavno ne može biti promašaj.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 09/08/2014 : 21:43:44  Show Profile Show Extended Profile
Hm, ako nije F1 jedino mi pada na pamet promjena spola. Možemo li uskoro ocekivati forumašicu pod nikom 1Kuna?

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/08/2014 : 21:46:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Hm, ako nije F1 jedino mi pada na pamet promjena spola. Možemo li uskoro ocekivati forumašicu pod nikom 1Kuna?


Onda bi uz promjenu spola morao napraviti i promjenu državljanstva.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 09/08/2014 : 21:49:36  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by fikus

Hm, ako nije F1 jedino mi pada na pamet promjena spola. Možemo li uskoro ocekivati forumašicu pod nikom 1Kuna?


Onda bi uz promjenu spola morao napraviti i promjenu državljanstva.



Da, morala bi to napraviti.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12229 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/08/2014 : 22:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

1Euru dosadilo u zemlji cudesa (nista ne radi, mati i otac ga izdrzavaju, i izgleda da ce to radit citav zivot), i sad fantazira gdje bi drugo da ide.

Da je bogdom nama ostalima toliko lako kao tebi, ali na zalost, vecina nas mora radit da bi ispunili neke zivotne zelje... Nemamo svi fotografsko oko kao ti, pa da prodajemo slike budalastinja po milion Eura.
:)
Usput, mani se srednjeg istoka, taj kraj je je cisto sranje. Ovo ti govori covjek ciji su roditelji muslimani. Idi u Evropu, Aziju, obe Amerike (ako te materini i ocevi novci toliko svrbe, jer ocito nemas ni prebijene pare koje osobno zaradjujes), ali u srednji istok... nikad.
;)




koji si ti idiot covjece.
Pazi njega, napisao je "ocito", kao da se znamo citav život. Pa koji kurac znaš ti o meni van foruma, NIŠTA. Što trabunjaš gluposti.
I što ima veze ako žive u Bahrainu muslimani!??
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12229 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/08/2014 : 22:23:32  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

1Euru dosadilo u zemlji cudesa (nista ne radi, mati i otac ga izdrzavaju, i izgleda da ce to radit citav zivot), i sad fantazira gdje bi drugo da ide.

Da je bogdom nama ostalima toliko lako kao tebi, ali na zalost, vecina nas mora radit da bi ispunili neke zivotne zelje... Nemamo svi fotografsko oko kao ti, pa da prodajemo slike budalastinja po milion Eura.
:)
Usput, mani se srednjeg istoka, taj kraj je je cisto sranje. Ovo ti govori covjek ciji su roditelji muslimani. Idi u Evropu, Aziju, obe Amerike (ako te materini i ocevi novci toliko svrbe, jer ocito nemas ni prebijene pare koje osobno zaradjujes), ali u srednji istok... nikad.
;)



Neka pati kome smeta
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12229 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/08/2014 : 22:32:28  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Možda Euro ima neke svoje stare uštedevine pa ne mora žicati roditelje da ostvari putovanja po želji.
A zašto baš Bahrein? Pa zbog dobre prijateljice se ide i na kraj svijeta.



tacno u centar!

Dopisivam si sa prijateljicom iz Filipina vec dvije godine, koja živi i radi u Bahrainu, pa cu je posjetiti.
A uz to nešto sam pronašao na internetu da imaju jako ugodne cijene za zlato, zlatni nakit itd,...pa cu trebati i to istražiti jer zlato mi je uvijek zanimljivo i dosta sam ga vec preprodao. Možda pronadem i nekakav "Antique Shop" itd,....ipak su oni blizu sa Katarom, Saudskom arabijom,...i sigurno ima starina koliko god hoceš, pa onda se vjerovatno može i cijenkati itd,...sigurno mi nece biti dosadno.
Ionako ima dosta tih informacija na internetu ali pitam ako je netko vec bio tammo pa da saznam iz prve ruke,...
Išao bi ja i prije dole, ali sada je tamo jako vruce zato i cekam na oktobar ili novembar da padne temperatura.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12229 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/08/2014 : 23:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
eto, pronašao sam nešto zanimljivo:

http://www.bahrainguide.org/BG2/shopping.html
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 09/08/2014 : 23:54:56  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

1Euru dosadilo u zemlji cudesa (nista ne radi, mati i otac ga izdrzavaju, i izgleda da ce to radit citav zivot), i sad fantazira gdje bi drugo da ide.

Da je bogdom nama ostalima toliko lako kao tebi, ali na zalost, vecina nas mora radit da bi ispunili neke zivotne zelje... Nemamo svi fotografsko oko kao ti, pa da prodajemo slike budalastinja po milion Eura.
:)
Usput, mani se srednjeg istoka, taj kraj je je cisto sranje. Ovo ti govori covjek ciji su roditelji muslimani. Idi u Evropu, Aziju, obe Amerike (ako te materini i ocevi novci toliko svrbe, jer ocito nemas ni prebijene pare koje osobno zaradjujes), ali u srednji istok... nikad.
;)




Ace-kompleksaš koji se stidi svoga porijekla...
Ne cackaj mi po ojru,to je jedan jako fin i kulturan djecacic bez dlake na tintari i na lopat...jeziku...

Wtf?
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 10/08/2014 : 00:27:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by acestroke

1Euru dosadilo u zemlji cudesa (nista ne radi, mati i otac ga izdrzavaju, i izgleda da ce to radit citav zivot), i sad fantazira gdje bi drugo da ide.

Da je bogdom nama ostalima toliko lako kao tebi, ali na zalost, vecina nas mora radit da bi ispunili neke zivotne zelje... Nemamo svi fotografsko oko kao ti, pa da prodajemo slike budalastinja po milion Eura.
:)
Usput, mani se srednjeg istoka, taj kraj je je cisto sranje. Ovo ti govori covjek ciji su roditelji muslimani. Idi u Evropu, Aziju, obe Amerike (ako te materini i ocevi novci toliko svrbe, jer ocito nemas ni prebijene pare koje osobno zaradjujes), ali u srednji istok... nikad.
;)




koji si ti idiot covjece.
Pazi njega, napisao je "ocito", kao da se znamo citav život. Pa koji kurac znaš ti o meni van foruma, NIŠTA. Što trabunjaš gluposti.
I što ima veze ako žive u Bahrainu muslimani!??



Procitam jedan tvoj post, i znam sve o tebi sto se ima znati. Ne samo ja, nego i svi ostali koji citamo tvoje gluposti iz dana u dan, iz topica u topic, iz ideje u ideju o nekim mastovitim zaradama koje nemaju veze sa realnoscu ovog svijeta.

Sto ne otvoris topic zvan, "Jeste li ikad bili u guzici na vasaru?", tu bi makar imo kakav-takav kredibilitet.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46557 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/08/2014 : 01:01:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by DODSFERD

Možda Euro ima neke svoje stare uštedevine pa ne mora žicati roditelje da ostvari putovanja po želji.
A zašto baš Bahrein? Pa zbog dobre prijateljice se ide i na kraj svijeta.



tacno u centar!

Dopisivam si sa prijateljicom iz Filipina vec dvije godine, koja živi i radi u Bahrainu, pa cu je posjetiti.
A uz to nešto sam pronašao na internetu da imaju jako ugodne cijene za zlato, zlatni nakit itd,...pa cu trebati i to istražiti jer zlato mi je uvijek zanimljivo i dosta sam ga vec preprodao. Možda pronadem i nekakav "Antique Shop" itd,....ipak su oni blizu sa Katarom, Saudskom arabijom,...i sigurno ima starina koliko god hoceš, pa onda se vjerovatno može i cijenkati itd,...sigurno mi nece biti dosadno.
Ionako ima dosta tih informacija na internetu ali pitam ako je netko vec bio tammo pa da saznam iz prve ruke,...
Išao bi ja i prije dole, ali sada je tamo jako vruce zato i cekam na oktobar ili novembar da padne temperatura.



u nekim državama ti to nije baš pametno

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

bluefield
Average Member



Czech Republic
915 Posts

Member since 22/01/2011

Posted - 10/08/2014 : 01:55:18  Show Profile Show Extended Profile  Send bluefield a Private Message
Pa jel nisi rekao da s prijateljicom sa Filipina,
koja radi u Bahreinu imaš sastanak na Kosovu.
Šta se dogodilo?
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000