forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 125

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 01/03/2020 : 07:10:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
U Rijeci opet kiša...

A evo i odličnog spota koji baš dobro pokazuje kako je tu vj 70% vremena :



-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 03/03/2020 : 19:31:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Baš idem na Prvi poraz osovine zla, pa ključek :)
Htio sam stavit ovo za pauzu, bilo koje generacije

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 03/03/2020 19:33:15
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 04/03/2020 : 01:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

U Rijeci opet kiša...

A evo i odličnog spota koji baš dobro pokazuje kako je tu vj 70% vremena :






Prvi put sam sad poslušala ovu pjesmu. Tako je lijepa; upravo mi kiša rominja na prozoru i nema veze, volim svoj grad, premda mi škrge i peraje rastu..:) Frizura u Rijeci, što je to?! Pa i kišobran, što će ti? Ionako ga jednom otvoriš i jugo ga hoće oteti, kad je bura možeš poletjeti.. Imao ga ili ne imao, jednako ćeš kisnuti.
Navikneš se živjeti na toj kiši. Tu i tamo opsuješ onoga tko je prvi smislio ono "Grad koji teče" jer ga je možda začarao i učinio da doista poteče, da potoci teku niz Krimeju pa na šahtama možeš surfati, da auto postaje amfibija ispod podvožnjaka na Kantridi, da se kajakom možeš spustiti od Marinića do Škurinja, na Placi možeš gondolom ploviti, na Bulevardu u pogledu na potoke satkane od kiše uživati..ma tko u tom gradu ne bi uživao.. Ovo je poseban grad, nekog vlastitog stila života i jednostavno ga moraš baš voljeti, da bi u njemu mogao živjeti.

Sve najbolje opisuje priča o Neni Belanu. Dok je živio u Splitu, napisao je pjesmu "Sunčan dan." Otkad živi u Rijeci, pjeva o Kiši.

Ipak, Rijeka je zaslužna za jednu od njegovih najboljih pjesama ikad.

Rijeka snova
https://youtu.be/qF8CgqrkoC0

Pa, sanjajte uz Rijeku.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7760 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 04/03/2020 : 10:41:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/vijesti/clanak/milijuni-brazilaca-misle-da-je-zemlja-ravna/2161899.aspx

...evo još ovih što misle da je slash bolji od jimija.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/03/2020 : 02:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
pandemija,
prehlada, temperatura
stres
potres,
temperatura
snijeg,
temoeratura..
jesam nešto zaboravila?
Oh..čekaj.. pa tu je jučer/danas užasam san, noćna mora
i kako bi to bila da nema šlag za kraj -žešći PMS

ma idi sve u 3.14*?#* .. ...

https://www.youtube.com/watch?v=CVyDDSUHySI


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 31/03/2020 : 20:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Baš sad na hrt1 gledam emisiju o odličnom glumcu i čovijeku Borisu Dvorniku

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 02/04/2020 : 22:53:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ima vec par dana da me "proganjaju" poput flashbackova neke scene, price, pouke.. jednom rjecju sve, iz Nathan Neverovog svijeta.. zovu me glasno ti stripovi da ih uzmem iznova na citanje, osjecajuci kao da cu u njima pronaci mir, zadovoljiti svoju znatizelju, pronaci logiku..pronaci toliko toga prepoznatog u ovom vremenu u kom zivim..
Je li moguce da Nathanov svijet bliske buducnosti ...

Oduvijek sam voljela izazov da u masti spojim nezpojivo, trazila algoritamske nacine da junake iz dva razlicita univerzuma dovedem jedno drugome i spojim u nekoj romansi..
Ne sjecam se da mi je pala na pamet jedna toliko jednostavna radnja price u kojoj iz svog vlastitog svijeta mogu tako jednostavno usetati u strip.
Odabrala sam nekoliko naslova jer tocno znam sto me doziva iz Nathanovog univerzuma.
Do citanja.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 04/04/2020 : 08:50:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Ima vec par dana da me "proganjaju" poput flashbackova neke scene, price, pouke.. jednom rjecju sve, iz Nathan Neverovog svijeta.. zovu me glasno ti stripovi da ih uzmem iznova na citanje, osjecajuci kao da cu u njima pronaci mir, zadovoljiti svoju znatizelju, pronaci logiku..pronaci toliko toga prepoznatog u ovom vremenu u kom zivim..
Je li moguce da Nathanov svijet bliske buducnosti ...

Oduvijek sam voljela izazov da u masti spojim nezpojivo, trazila algoritamske nacine da junake iz dva razlicita univerzuma dovedem jedno drugome i spojim u nekoj romansi..
Ne sjecam se da mi je pala na pamet jedna toliko jednostavna radnja price u kojoj iz svog vlastitog svijeta mogu tako jednostavno usetati u strip.
Odabrala sam nekoliko naslova jer tocno znam sto me doziva iz Nathanovog univerzuma.
Do citanja.






A znaš da sam se pitao čitaš li stripove?
Vidim na ovom forumu si, ali nisam naletio da u zadnjih godinu-dvije komentiraš neki strip. I onda bum, Nathan Never.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 04/04/2020 08:52:56
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 04/04/2020 : 19:59:44  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Otvorio mail, vidim obavijest od Louis C.K. sajta!
Čovjek u mailu kaže da je snimio novi stand-up specijal, brže-bolje preko paypala kupio za 7.99 $ i sad idem vidjet kako je na njega utjecala prisilna pauza!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 05/04/2020 : 08:02:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Otvorio mail, vidim obavijest od Louis C.K. sajta!
Čovjek u mailu kaže da je snimio novi stand-up specijal, brže-bolje preko paypala kupio za 7.99 $ i sad idem vidjet kako je na njega utjecala prisilna pauza!



E on mi je super, ima taj neki mrvu drukčiji humor (barem te dvije serije koje je radio su mi odlične).
I onda ti skandali sa ne sjećam se više...zlostavljanjem žena ili koji vrag je bio?



-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/04/2020 : 10:37:08  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Otvorio mail, vidim obavijest od Louis C.K. sajta!
Čovjek u mailu kaže da je snimio novi stand-up specijal, brže-bolje preko paypala kupio za 7.99 $ i sad idem vidjet kako je na njega utjecala prisilna pauza!



Za Louisa C.K. i za to što si njegov fan.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/04/2020 : 10:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by solar

Otvorio mail, vidim obavijest od Louis C.K. sajta!
Čovjek u mailu kaže da je snimio novi stand-up specijal, brže-bolje preko paypala kupio za 7.99 $ i sad idem vidjet kako je na njega utjecala prisilna pauza!



E on mi je super, ima taj neki mrvu drukčiji humor (barem te dvije serije koje je radio su mi odlične).
I onda ti skandali sa ne sjećam se više...zlostavljanjem žena ili koji vrag je bio?



Ma ništa nije bilo.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 05/04/2020 : 14:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by solar

Otvorio mail, vidim obavijest od Louis C.K. sajta!
Čovjek u mailu kaže da je snimio novi stand-up specijal, brže-bolje preko paypala kupio za 7.99 $ i sad idem vidjet kako je na njega utjecala prisilna pauza!



Za Louisa C.K. i za to što si njegov fan.



Fan sam Larry Davida i Jerry Seinfelda. Louis C.K. mi je jako smiješan i zanimljiv ali draži mi je recimo Bill Burr.
Inače skidam preko torrenta, ali s obzirom da su ga prognali iz javnog života poput nekog ubojice ili silovatelja, što sigurno nije, osjećao sam moralnu obavezu da kupim ovaj stand-up specijal.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/04/2020 : 15:14:22  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Bill Burr je također car! Drago mi je da je oženjen crnkinjom jer bi inače i njegovu karijeru uništili tvrdnjama da je rasist ili čime već.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 05/04/2020 : 15:18:50  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Lako moguće, isto ko što su Chappellea neki debili etiketirali kao "anti-asian-american", pa su onda okrili da mu je žena Filipinka porijeklom.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 10/04/2020 : 20:04:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Vidim na ovom forumu si..



Jesam.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 10/04/2020 : 20:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav, ljudići.
Bila sam dobrica toliko dugo i danas sam se čula s frendicom koja od jutra pije i onda sam joj se,(nevoljko) pridružila onlajn i vidjeh da je dobro biti ona. Nije dobro biti uvijek ja. Uspjela je bolje od likara biti za moju dušu likarija. I moj dan je postao ozbiljno dobar.
Ovih dana je najvažnije potrefit dobrog doktora koji ti prepiše dobru koronafree zone likariju.
Ona pije od jutra, ja tek od popodne i pola litre je u prednosti..idem to sustićči.
#jebešgasamojednomseživi

pa nek ide sve u pizdumaterinu.

Jubi vas Charlie.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 10/04/2020 : 23:27:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Juuhuuu..
Bourbon ima 40% alkohola, a bogami nisan ni ja od kamena.



Ovo me podsjetilo na trenutke u kojima je On, toliko poseban i dragocjen,
svirao na mom klaviru, nešto od Olivera,,
- Ovako je Tonći upoznao Vjekoslavu, rekao je.
I zauvijek me osvojio tim riječima..

Markez je napisao Ljubav u doba kolere.
Zar ja da pišem o Ljubavi u dobu korone?!
Za to je potrebno otvoriti posebnu temu..ima tu i filozofije, psihijatrije i psihologije i potrebno je mnogo litara Bourbona..

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 10/04/2020 23:32:15
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 10/04/2020 : 23:40:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Pozdrav, ljudići.
Bila sam dobrica toliko dugo i danas sam se čula s frendicom koja od jutra pije i onda sam joj se,(nevoljko) pridružila onlajn i vidjeh da je dobro biti ona. Nije dobro biti uvijek ja. Uspjela je bolje od likara biti za moju dušu likarija. I moj dan je postao ozbiljno dobar.
Ovih dana je najvažnije potrefit dobrog doktora koji ti prepiše dobru koronafree zone likariju.
Ona pije od jutra, ja tek od popodne i pola litre je u prednosti..idem to sustićči.
#jebešgasamojednomseživi

pa nek ide sve u pizdumaterinu.

Jubi vas Charlie.



+1

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/04/2020 : 00:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Pozdrav, ljudići.
Bila sam dobrica toliko dugo i danas sam se čula s frendicom koja od jutra pije i onda sam joj se,(nevoljko) pridružila onlajn i vidjeh da je dobro biti ona. Nije dobro biti uvijek ja. Uspjela je bolje od likara biti za moju dušu likarija. I moj dan je postao ozbiljno dobar.
Ovih dana je najvažnije potrefit dobrog doktora koji ti prepiše dobru koronafree zone likariju.
Ona pije od jutra, ja tek od popodne i pola litre je u prednosti..idem to sustićči.
#jebešgasamojednomseživi

pa nek ide sve u pizdumaterinu.

Jubi vas Charlie.



+1



Što Tutta? I ti piješ ili psuješ?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/04/2020 : 00:38:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ee, da..bourbon sam popila, bocu iscijedila.
Sad grijem pećnicu jer sam čekala da mi se tijesto za kruh digne.
Ostalo mi jos 2 i pol kvasca. Opsjednuta sam kvascem. Svi koji mi na viber spomenu odlazak u dućan, odmah pišem #pitajzakvasac.
I nitko ga ne kupi. I sama sam pitala u 2 dućana i ništa. Nema kvasca. Kupim kruh, ne pečem često, ne bih ni noćas da mi nije došlo, jer se kuhajući i pekući opuštam..ali...nema kvasca.
Opsjednuta sam kvascem.
Kad sve ovo prođe i kad kvasac opet u dućane dođe, kupit ću kilo, pa neka mu i istekne rok trajanja. baš me briga. Želim se riješiti te opsesije kvascem kojeg ni ne trošim, ali me muči što ne mogu da ga kupim.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/04/2020 : 02:15:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ajd, još da oplačem što mi je ostalo samo 2 i pol kvasca jer sam jednog večeras utrošila na ovu pogaču. Malo je pošla da bi zagorila jer sam se zabavljala po internetima ali - nećeš, razbojniče! Odlično je ispala.
Stvarno sam sad pospana, što od boce bourbona, što od pre dugog dana..
Laku noć forume.
p.s. ostanite doma i perite ruke



edit: a glazba koju slušam!?


~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 11/04/2020 02:17:01
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 11/04/2020 : 06:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Ee, da..bourbon sam popila, bocu iscijedila.
Sad grijem pećnicu jer sam čekala da mi se tijesto za kruh digne.
Ostalo mi jos 2 i pol kvasca. Opsjednuta sam kvascem. Svi koji mi na viber spomenu odlazak u dućan, odmah pišem #pitajzakvasac.
I nitko ga ne kupi. I sama sam pitala u 2 dućana i ništa. Nema kvasca. Kupim kruh, ne pečem često, ne bih ni noćas da mi nije došlo, jer se kuhajući i pekući opuštam..ali...nema kvasca.
Opsjednuta sam kvascem.
Kad sve ovo prođe i kad kvasac opet u dućane dođe, kupit ću kilo, pa neka mu i istekne rok trajanja. baš me briga. Želim se riješiti te opsesije kvascem kojeg ni ne trošim, ali me muči što ne mogu da ga kupim.



Strusiti bocu burbona i nije baš lako ali sve se može kad se hoće , samo se nadam se da te neće glavobolja mučiti danas, ja ne podnosim te strane žestice više volim domaću kapljici bilo da je riječ o rakiji ili vinu.
Ovo sa nedostatkom kvasca muči i moju ženicu jerbo ga ne možeš nigdje kupiti pa ga je stoga odlučila sama proizvesti i to baš večeras, pa vidjet ćemo kako će to izgledati, a ja ću do tad "isprobati" prvo vlastito proizvedeno vino berba 2019. i način na koji utječe na mene (i one oko mene ) nakon popijenih 1+ lit. trenutno i jutro poslije.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 11/04/2020 : 11:24:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Mi jučer bili u šopingu samo za nužne stvari, ono za preživiti.
Srećom bilo je kvasca.


samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/04/2020 : 11:32:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

Strusiti bocu burbona i nije baš lako ali sve se može kad se hoće , samo se nadam se da te neće glavobolja mučiti danas, ja ne podnosim te strane žestice više volim domaću kapljici bilo da je riječ o rakiji ili vinu.
Ovo sa nedostatkom kvasca muči i moju ženicu jerbo ga ne možeš nigdje kupiti pa ga je stoga odlučila sama proizvesti i to baš večeras, pa vidjet ćemo kako će to izgledati, a ja ću do tad "isprobati" prvo vlastito proizvedeno vino berba 2019. i način na koji utječe na mene (i one oko mene ) nakon popijenih 1+ lit. trenutno i jutro poslije.



Dobro jutro, malo me bolila glava kad sam se probudila ali pomaže kava u suzbijanju toga.
Jučer su to bile mjere ublažavanja utjecaja covida 19 na moždane vijuge. Ublažen je.

Kvasac. Vidjela sam na internetu recept sa 1dl piva, žlica brašna, žlica šećera. Miriši na kvasac ali ne znam mora li nabujati i kako treba izgledati ako uspije to kućno kemijanje, pa sam bacila.
Po kom receptu tvoja gospođa radi domaći kvasac?
Budi ljubazan, ako ovo vidiš, pa javi rezultat. Ako uspije, objavi recept.

edit: isto objavi rezultat utjecaja ispijanja 1+ litara vina na tebe i okolinu.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 11/04/2020 11:35:41
Go to Top of Page
Page: of 125 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000