forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 125

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/04/2020 : 11:39:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Mi jučer bili u šopingu samo za nužne stvari, ono za preživiti.
Srećom bilo je kvasca.





ivi, ispričaj sve o kvascu. Gdje ste ga pronašli, kako kupili? Kako ste se osjećali kad ste ga ugledali..
Znam da nemam koristi od toga što ste ga našli u Zg, ali daj da proživim taj osjećaj..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 11/04/2020 : 12:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie


ivi, ispričaj sve o kvascu. Gdje ste ga pronašli, kako kupili? Kako ste se osjećali kad ste ga ugledali..
Znam da nemam koristi od toga što ste ga našli u Zg, ali daj da proživim taj osjećaj..



Evo ja ću. Bio jučer u velikim Plodinama. Na spisku od žene bio kvasac, ali uz napomenu "vjerojatno nema". I stvarno, svega drugog je bilo, ali polica sa kvascem zjapi prazna. Okolo prašaka za peciva, vanilijinih šećera koliko ti srcu drago, no na mjestu rezerviranom za kvasce velika praznina.

I gledam ja okolne police, štajaznam, možda ima još neko mjesto za kvasce, makar za skupe bio šmio pizdarije, ali uzalud. I onda mi se opet vrati pogled na tu praznu policu, drugu odozdo. Malo je tako gledam, i onda čućnem, sagnem glavu i primjetim da je iza kutije sa prašcima za pecivo nekakva manja žuškasta kutija. Hm. Zavučem ruku, jedva dosegnem i izvučem...



Moram priznati da me preplavio lukavi vlaški ponos :)

Ps: uzeo sam i isti proleterski viski kao skojevac ;)

Edited by - vukozec on 11/04/2020 12:28:31
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/04/2020 : 13:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by Just_Charlie


ivi, ispričaj sve o kvascu. Gdje ste ga pronašli, kako kupili? Kako ste se osjećali kad ste ga ugledali..
Znam da nemam koristi od toga što ste ga našli u Zg, ali daj da proživim taj osjećaj..



Evo ja ću. Bio jučer u velikim Plodinama. Na spisku od žene bio kvasac, ali uz napomenu "vjerojatno nema". I stvarno, svega drugog je bilo, ali polica sa kvascem zjapi prazna. Okolo prašaka za peciva, vanilijinih šećera koliko ti srcu drago, no na mjestu rezerviranom za kvasce velika praznina.

I gledam ja okolne police, štajaznam, možda ima još neko mjesto za kvasce, makar za skupe bio šmio pizdarije, ali uzalud. I onda mi se opet vrati pogled na tu praznu policu, drugu odozdo. Malo je tako gledam, i onda čućnem, sagnem glavu i primjetim da je iza kutije sa prašcima za pecivo nekakva manja žuškasta kutija. Hm. Zavučem ruku, jedva dosegnem i izvučem...



Moram priznati da me preplavio lukavi vlaški ponos :)

Ps: uzeo sam i isti proleterski viski kao skojevac ;)


Bravo!
Nemaš pojma koliki si junak ženskog roda današnjeg doba.
Nisu to više ni Supermeni i Batmani, sad je to muškarac koji ženi doma donese suhi kvasac. Djeluje šaljivo ali je istinito.

Koji grad?
Koje Plodine?

Ako ovo potraje, otvoriti ću novu temu, jednostavnog naziva - Suhi kvasac na koji će se stavljati dojave o pronalasku i lokacije a mislim da ćemo se morati zbližiti u ova teška vremena i da ćemo ga poštom pošiljati jedni drugima.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 11/04/2020 : 13:47:57  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Zg, novi zagreb, ali to je bio zadnji prmjerak :)
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 11/04/2020 : 16:09:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Pozdrav, ljudići.
Bila sam dobrica toliko dugo i danas sam se čula s frendicom koja od jutra pije i onda sam joj se,(nevoljko) pridružila onlajn i vidjeh da je dobro biti ona. Nije dobro biti uvijek ja. Uspjela je bolje od likara biti za moju dušu likarija. I moj dan je postao ozbiljno dobar.
Ovih dana je najvažnije potrefit dobrog doktora koji ti prepiše dobru koronafree zone likariju.
Ona pije od jutra, ja tek od popodne i pola litre je u prednosti..idem to sustićči.
#jebešgasamojednomseživi

pa nek ide sve u pizdumaterinu.

Jubi vas Charlie.



+1



Što Tutta? I ti piješ ili psuješ?

Jok, samo ono.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/04/2020 : 16:31:17  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by Just_Charlie


ivi, ispričaj sve o kvascu. Gdje ste ga pronašli, kako kupili? Kako ste se osjećali kad ste ga ugledali..
Znam da nemam koristi od toga što ste ga našli u Zg, ali daj da proživim taj osjećaj..



Evo ja ću. Bio jučer u velikim Plodinama. Na spisku od žene bio kvasac, ali uz napomenu "vjerojatno nema". I stvarno, svega drugog je bilo, ali polica sa kvascem zjapi prazna. Okolo prašaka za peciva, vanilijinih šećera koliko ti srcu drago, no na mjestu rezerviranom za kvasce velika praznina.

I gledam ja okolne police, štajaznam, možda ima još neko mjesto za kvasce, makar za skupe bio šmio pizdarije, ali uzalud. I onda mi se opet vrati pogled na tu praznu policu, drugu odozdo. Malo je tako gledam, i onda čućnem, sagnem glavu i primjetim da je iza kutije sa prašcima za pecivo nekakva manja žuškasta kutija. Hm. Zavučem ruku, jedva dosegnem i izvučem...



Moram priznati da me preplavio lukavi vlaški ponos :)

Ps: uzeo sam i isti proleterski viski kao skojevac ;)


Bravo!
Nemaš pojma koliki si junak ženskog roda današnjeg doba.
Nisu to više ni Supermeni i Batmani, sad je to muškarac koji ženi doma donese suhi kvasac. Djeluje šaljivo ali je istinito.

Koji grad?
Koje Plodine?

Ako ovo potraje, otvoriti ću novu temu, jednostavnog naziva - Suhi kvasac na koji će se stavljati dojave o pronalasku i lokacije a mislim da ćemo se morati zbližiti u ova teška vremena i da ćemo ga poštom pošiljati jedni drugima.



[url=https://postimg.cc/CRhhhTVZ][/url][url=https://falloutfacts.com/fallout-vault-experiments]fallout 4 vault locations[/url]

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/04/2020 : 18:30:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Eto Iwood je sve rekao. Tako trenutno stvari stoje. I to naša istina.
U 21.stoljeću, vratilo nas par sto godina unatrag i đabe nam novac.
Kvasa nema. Onaj tko ga ima bogat je.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/04/2020 : 18:36:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by Just_Charlie




Što Tutta? I ti piješ ili psuješ?

Jok, samo ono.
[/quote]

Koje ono?
Nemoj samo reći da ševiš u doba korone.
Boli.
Možda čak i više od nestašice kvasa.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 11/04/2020 : 19:56:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pa pravite si capatije ako nemate kvasca. ;P

Neki ih prave vec tisuce godina i ne mare za kvasac. :D




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 11/04/2020 : 20:41:20  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
https://www.konzum.hr/web/products/digo-instant-suhi-kvasac-7-g

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/04/2020 : 21:42:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

https://www.konzum.hr/web/products/digo-instant-suhi-kvasac-7-g



Dobra ideja,nije mi palo na pamet..provjerit ima li ga online za dostavu. Hvala.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 11/04/2020 : 23:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by Just_Charlie




Što Tutta? I ti piješ ili psuješ?

Jok, samo ono.
Koje ono?
Nemoj samo reći da ševiš u doba korone.
Boli.
Možda čak i više od nestašice kvasa.



[/quote] Charlita Charlita, na šta ti odmah pomisli... baš si srce!

+IN HOC SIGNO VINCES+



Edited by - Tutta on 11/04/2020 23:09:24
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 12/04/2020 : 13:41:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Charlita, kad smo žena i ja u Kauflandu ugledali kvasac suza je sama krenula.
Pali smo na koljena i shvatili da ćemo jednog dana unucima prepričavati tu veliku pobjedu u našim životima.
Ljudi svašta prepričavaju kao najljepši trenutak u životu, svadbu, rodjenje djece, osvajanje Hajdukovog prvenstva (dobro ne baš to) , ali sa kvascem se ništa mjeriti ne može.
Još samo da izguglam kaj se to radi sa kvascem da je tako važan u našim životima i mogu umrijeti jer sam sve vidio.


Vukozec, preferiram rakijetine, ali u ovo krizno doba može i wiski za sirotinju.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 12/04/2020 : 15:41:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Charlita, kad smo žena i ja u Kauflandu ugledali kvasac suza je sama krenula.
Pali smo na koljena i shvatili da ćemo jednog dana unucima prepričavati tu veliku pobjedu u našim životima.
Ljudi svašta prepričavaju kao najljepši trenutak u životu, svadbu, rodjenje djece, osvajanje Hajdukovog prvenstva (dobro ne baš to) , ali sa kvascem se ništa mjeriti ne može.
Još samo da izguglam kaj se to radi sa kvascem da je tako važan u našim životima i mogu umrijeti jer sam sve vidio.


Vukozec, preferiram rakijetine, ali u ovo krizno doba može i wiski za sirotinju.





Zar postoji još netko živ tko se toga sjeća?


:D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 12/04/2020 : 16:14:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Prije desetak dana u Kauflandu uzmem i ja jednu bocu "proleterskog" viskija. Računam da će mi biti dosta za dva mjeseca, a danas sam već presušio. Mnogo će alkoholičara recidivirati zbog korone.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 12/04/2020 : 16:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ja uzeo rakije, viski, vina i pive.
Još me frend pitao da ima lika koji doma dostavlja gajbe ako sam zainteresiran, on uzima od njega.
Ne bu to dobro ak potraje.
U Americi na veliko kupuju naoružanje, a kod nas alkohol.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 12/04/2020 : 16:52:46  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Neko voli Buffalo Billa, mi volimo Marijan Badela.😁

Sad sam vidio koji je to sirotinjski viski, Jim Beam.
Ti su u plasticnim flasama,nedavno vidio na pumpi prodaju slicne. I po dvije litre.Bamboocha.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 12/04/2020 20:02:18
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/04/2020 : 16:54:31  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Ja ništa alkohol,osim dvi limenke pive. a i to više reda radi. Više mi je želja za duvanom recimo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/04/2020 : 02:33:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Ja uzeo rakije, viski, vina i pive.
Još me frend pitao da ima lika koji doma dostavlja gajbe ako sam zainteresiran, on uzima od njega.
Ne bu to dobro ak potraje.
U Americi na veliko kupuju naoružanje, a kod nas alkohol.



ivi, ako ovo potraje imam do sada ideju za nekoliko tema.
Da se nadovežem na tvoj komentar oko mog Gina i tvoje rakije na drugoj temi - ako ovo potraje otići će sva moja kolekcija Gina, pa i ona koju još nisam kupila, i nju ću popiti.
Teška su ovo vremena, na leđima puno bremena ..
Satima se na internetu educiram oko novih zakona zbog novonastalog stanja.. da se uskladim, upratim, da me nešto negdje nespremnu ne zaskoči..od države ništa ne trebam niti ne tražim, ali uvijek moraš znati jednu više od vraga, Svakodnevno se budim sa tisuću novih pitanja i moram znati odgovore do kraja dana, jer ne smijem potonuti.. ja i mnogi moji prijatelji, kolege .. mi moramo sada plivati u svemu ovome jer nema predaje..
Oni koji misle da je korona samo biti doma i oprati ruke, posjetite stranicu koja je realni prikaz stanja u državi.
https://www.facebook.com/groups/glaspoduzetnika/

p.s. puno sam si draža i opuštenija kad se dođem ovdje samo zezati i piti.
Motraš imati svoje mjesto za zajebanciju,, i alkohol za to, da bi mogao dalje nastaviti..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/04/2020 : 21:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Čarlita evo ti za uz gin [url=https://postimg.cc/v4HQLqp8][/url]

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 13/04/2020 : 21:44:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
promijenio sam desktop sliku na računalu.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/04/2020 : 23:57:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Čarlita evo ti za uz gin


Jako sam voljela cigarilose s aromom višnje i odustala više tražiti ih posvuda jer ih nikad nije bilo. Super su pasali uz crveno vino.
Moods mi nije loš.
Inače, fala što misliš na moje mentalno zdravlje.
Danas ne pijem. Upravo sam poslušala priču za djecu o Biku koji je želio biti šik. Nemaš pojma koliko može opustiti kad se uspiješ uzdići do djeteta.
https://www.facebook.com/PorticRijeka/videos/2322079084561412/

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 14/04/2020 : 12:54:51  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Evo baš sad gledan mokre ulice kroz prozor, kad je pala ova kiša neman pojma (nije odavno)?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/04/2020 : 12:57:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

I ne samo kisa, i snijega je danas bilo. A dan prije (i dan kasnije) 20 stupnjeva. :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/04/2020 : 00:12:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
https://youtu.be/Vr2FLgmWCJA
Guetta u Miamiu za ljude na balkonima.
Ništa me toliko nije podiglo ovih dana poput ovoga.
Ujutro ću opet, čim se probudim, raspaliti na zvučnike.

Prije dva dana je Urban iz autobusa pjevao po riječkim kvartovima..to je bilo emotivno i plakala sam. Mnogo emocija u ovim danima čudnog življenja..
https://youtu.be/GH42OLUh1y0

But..

..All the crazy shit I did tonight
Those will be the best memories
I just wanna let it go for the night
That would be the best therapy for me..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 125 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.62 seconds. Snitz Forums 2000