forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 125

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/06/2020 : 11:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Vec pocela jebena sezona jebenih komaraca!




Cjelu noc mi jedna bolesnica zujala oko usiju da sam spavao zakopcan do usiju (naravno preznojen). Mamicu im...!!!
A ujutro se sakrije da je ne mozes naci. Jucer je dobila 2 puta oko usiju pa se sakrila do kraja dana, a nocu... revenge!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/06/2020 : 11:46:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Eh, pa što čekaš jutro? To se odmah riješava stvar, čim čuješ zujanje skači na noge i bacaj se u potragu
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/06/2020 : 12:13:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Te da mi onda bolja polovina skine glavu?
Nju ionako ne ujedaju niti bude, nista ne cuje kad joj zuje oko glave (ili joj ne zuje kad su svi kod mene ili kod maloga u njegovoj sobi), ali zato cuje kad otvorim vodu navecer u kupatilu i probudi se (pri cemu je sasvim obicna pipa u pitanju, ali ona cuje). Pa razumi zene ako mozes...


A skakako sam vec ovako nacever, upalio sva svetla i trazio besramne bestije, jednom cak uprskao sve naokolo pipsom, stavio lavandulu svuda naokolo i nista.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/06/2020 : 12:23:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Eh, ja sam svoju odmah naučio da kad čujem komarca kreće bespoštedna borba: ili ja ili oni
A tako je bilo i sinoć, rezultat na kraju lova: dva nula za mene
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 23/06/2020 : 12:42:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Komarnik je rješenje.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/06/2020 : 12:45:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Komarnik je rješenje.


E, to si ja govorim vec nekoliko godina, ali nista od toga. Uvijek pre ljeto prođe.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 23/06/2020 : 13:17:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Peyo

Komarnik je rješenje.


E, to si ja govorim vec nekoliko godina, ali nista od toga. Uvijek pre ljeto prođe.






Isplati se vjeruj mi. Ja sam blizu Save u Zg i mirno spavam otkad ih imam.

Preporučujem ove što se spuštaju kao rolete sa vodilicama.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/06/2020 : 13:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Da, takve sam i mislio staviti ali zato treba majstor i mjere. Ali u biti sam mogao za to vrijeme kupiti vec i one koje samo "naljepis" na one "ježke" na okvirima.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/06/2020 : 14:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Komarnik je rješenje.




Imamo i mi to, ali mali gadovi se uvijek nekako provuku
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7791 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 23/06/2020 : 16:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Jedna raid tableta u aparat po veceri i nemam nikakvih problema. I balkon i prozori sirom otvoreni. Male gadove samo kupim mrtve s poda.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/06/2020 : 16:47:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ja imam određene sumnje u snazne kemikalije koje ubijaju jedan zivot a kobajagi ne stete drugome.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7791 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 23/06/2020 : 18:28:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Stetnih kemikalija i koznasvegacene ima svuda oko nas u svemu i svacemu. Ova kupuje dusevni mir, briga me i da su joj sastojci na listi bioloskih oruzja.:)

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2281 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 23/06/2020 : 23:07:47  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
A jel mogu ti komarci prenjeti i corona virus ono piknu zaraženog,pa piknu drugog,trećeg itd...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 30/06/2020 : 10:07:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Cool slike!
https://en.kueez.com/30-photos-you-wont-believe-arent-photoshopped



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/07/2020 : 20:36:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

A vidi ove iz Salerna danas. Na lađi uhvatili za 1 milijardu € droge, amfetamina, koji su dosli iz Sirije, odakle bi prodajom finansirali Isilovce (su rekli na vijestima). Mislim, ako je islo preko vladinog podrucja (Latakija) onda je to alarmantna korupcija (cak i za vrijeme rata su neki oficiri svercali robu za teroriste npr. u istocnoj Guti kod Damaska, a ovi im uzvracali granatiranjem po glavnom gradu ).

Ovo je najveca konfiskacija amfetamina na svijetu do sada, u pitanju je 84 milijuna tableta, zajedno 14 tona. A proizvođac je Isis kazu (koji, hmmmm, djeluje samo jos u pustinjskom podrucju daleko na istoku). Sad, ili ovi Italijani laprdaju, pa je ovo djelo alkajovaca iz Idlibstana ili je i drzava (Sirija) umijesana, sto me na neki nacin ne bi toliko iznenadilo. U Lebanonu su pravi druglordi na vlasti, a vlast ne pravi nista, ni Hezbolah.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/08/2020 : 19:15:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nakon skoro mjesec dana konačno mi stigla pošiljka iz Njemačke. Inače dođe za 4-5, ali iz nepoznatog razloga završila u Francuskoj, tamo se zadržala 3 tjedna i kružila kroz 3 njihove općine bez ikakvog smisla. Tko zna koliko bi to još trajalo da nisam kontaktirao prodavača, pa je odmah nakon njegove reakcije pošiljka poslana pravim putem do mene. Ne znam na koju foru je prvi puta otišla krivo, a ovi iz francuskog GLS-a su stvarno pravi pajseri kada nisu odmah skužili da se radi o pogrešci.
Uglavnom, previše je toga da napravim screenshot njezinog puta pa evo linka za praćenje, potrebno je samo na oznaci + otvoriti status paketa da bi put bio vidljiv. https://gls-group.eu/HR/hr/pracenje-posiljke.html?match=85496721429

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 24/08/2020 : 08:38:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
[url=https://postimg.cc/JG5FDFNc][/url]

Čamim čekajući operaciju, (rekonstrukcija križnog ligamenta i čiščenje meniskusa)....guza drhti od straha kao nikada u životu.
Strah me anestezije u kičmu i tek danas mi rekli da ću biti dva i pola mjeseca na štakama.
Uffff!
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 24/08/2020 : 16:16:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
Čujem da je svaka druga operacija kičme neuspješna 😁, haha baš ti treba ovakav humor. Niš ne brini samo hrabro, bojim se da i mene čeka isto u skoroj budućnosti. Nekoliko kolega je krajem prošle godine i početkom ove imalo operacije na kičmi i svi su ok ali svima je guza radila nije ti baš svejedno ali svi su na bo više od pola godine oporavak, vježbe, terapija, toplice a u njima mlade sestre 😁.
Go to Top of Page

bluefield
Average Member



Czech Republic
913 Posts

Member since 22/01/2011

Posted - 24/08/2020 : 16:25:15  Show Profile Show Extended Profile  Send bluefield a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

Čujem da je svaka druga operacija kičme neuspješna 😁, haha baš ti treba ovakav humor. Niš ne brini samo hrabro, bojim se da i mene čeka isto u skoroj budućnosti. Nekoliko kolega je krajem prošle godine i početkom ove imalo operacije na kičmi i svi su ok ali svima je guza radila nije ti baš svejedno ali svi su na bo više od pola godine oporavak, vježbe, terapija, toplice a u njima mlade sestre 😁.



Pa momak operira koljeno a ne kičmu,nemoj ga plašit bezveze!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 24/08/2020 : 17:36:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Dva i pol mjeseca na štakama.... Uffff
Sretno s oporavkom
Navali na citanje stripova pa će to brzo proći
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 24/08/2020 : 18:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote

Evo gotovo.
Na kraju i nije bilo tako strašno.
Ona anestezija injekcijom u kičmu je običan ubod iglom koji je više neugodan nego bolan.
Brzo ti oduzme cijeli donji dio ispod uboda (u visini kukova).
Iz noge iznad koljena ti izvade par tetiva koje čovjeku valjda ne trebaju, pa iz tih tetiva izrađuju nove ligamente koje nekako učvrščuju u koljeno...nisam vidio, ali bušilica zuji svako malo, tražio se čekić, matice...cijelo vrijeme si svjestan svega i nakon sat vremena gotovo.
Za pola sata nakon operacije osjet u noge se vrati u potpunosti, a pimpek, jaja i guzove počneš osjećati tek 5 sati nakon operacije.
Sada samo peču ove dren cjevčice, ali sutra idu van pa ćemo vidjeti kako dalje...
[url=https://postimg.cc/0KwFqzT8][/url]

Edited by - Oki on 24/08/2020 18:52:58
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/08/2020 : 21:38:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Sritno

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 24/08/2020 : 22:26:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Brz i uspješan oporavak !
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 25/08/2020 : 07:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bluefield



Pa momak operira koljeno a ne kičmu,nemoj ga plašit bezveze!
[/quote]

😁 Uopće ovo nisam doživio, samo sa vidio inekcija u kičmu i rekoh to je to operacija kičme, ovako je još bolje, nemoj se žuriti imaš vremena operirati kičmu.
Sretno s oporavkom, gdje jesi u kojoj bolnici?
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 25/08/2020 : 07:10:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki



bušilica zuji svako malo, tražio se čekić, matice...cijelo vrijeme si svjestan svega i nakon sat vremena gotovo.




kao generalaka na stojadinu
Go to Top of Page
Page: of 125 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000