forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 125

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 25/08/2020 : 13:07:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
U bolnici sam u Ogulinu, to je bila opcija broj 1 za ovu vrstu operacije u Hrvatskoj jer sam čekao 7 mjeseci na operaciju.
Na Šalati se čeka dvije godine.
A u Karlovcu koriste prastare metode...bio jedan moj prijatelj pred par godina, napravili mu rez od 10 cm na koljenu, 6 mjeseci je bio na štakama, dvije godine mu trebalo za oporavak.
Najbrža metoda bi bila da sam platio privatniku nešto preko 20 tisuća kn (operacija i smještaj) za istu ovu vrstu operacije...evo ima i na youtubeu ako nekoga zanima kako to izgleda:
https://youtu.be/kYnqRmLMM2g

Sve u svemu, drugi dan nakon operacije velikih bolova nema. Učim se koristiti štakama.
Danas će mi staviti ortrozu koju moram nositi 6 tjedana.
Hvala svima na željama za brzim oporavkom.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 26/08/2020 : 10:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Sretno. ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12212 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 26/08/2020 : 23:05:42  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
drži se i sretno!!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 31/08/2020 : 19:42:58  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Brz oporavak želim!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/09/2020 : 23:22:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Iako sam to znao i ranije, opet sam se uvjerio kako je Overseas najgora dostavna služba u državi, pošta je premija u usporedbi s njima.
Imam za dobiti pošiljku poslanu u prošli petak, u utorak cijeli dan kod kuće i ništa, ali se zato u srijedu lik sjetio raditi dostavu u poslijepodnevnim satima baš kada sam bio na poslu.
Moj zahtjev da mi doveze do posla koji je 10-ak km od mjesta stanovanja je odbio, ali je imao obraza tražiti da se sutradan nađemo na ''pola puta'' u susjednom mjestu da preuzmem pošiljku. Uzvratio sam mu istom mjerom i nisam pristao na to, pa je na kraju pao dogovor da će mi dovesti u četvrtak ravno na kućnu adresu kako mu i jest dužnost.
Ne moram ni naglašavati da lažljivi đubretar nije došao ni jučer ni danas, iako sam mu naglasio kako sam sada na godišnjem i da mi odgovara bilo koje vrijeme.
Samo malo guglanja je potrebno da se vidi o kakvoj službi se radi, znao sam da su najgori, ali neke od ovih priča te jednostavno šokiraju i ne možeš vjerovati da je to moguće.
https://www.index.hr/vijesti/clanak/overseas-express-danima-pravi-budalu-od-zene-nisu-u-stanju-dostaviti-paket/2019508.aspx
https://vijesti.hrt.hr/580716/muke-po-dostavi-overseas-expressom
https://www.telegram.hr/biznis-tech/izgleda-da-je-overseas-express-hrpi-ljudi-u-hrvatskoj-ukrao-bozic-dostava-im-se-naprosto-raspala/
https://www.hop.com.hr/2017/08/10/overseas-express-mjesec-dana-nije-u-stanju-dostaviti-paket-na-gradskom-nivou/
https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/nikad-vise-s-njima-horor-od-dostave-gradanka-raskrinkala-najveceg-dostavljaca-u-drzavi-1252379/
Ovakve firme treba skroz razjebati i zatvoriti ih za sva vremena jer uopće ne zaslužuju postojati.
Sreća da web shop s kojeg sam kupovao nije imao opciju plaćanja karticom pa sam izabrao plaćanje prilikom pouzeća. Vidim da tu istu robu mogu kupiti u mjestu 15 km od mene pa ću otići u ponedjeljak da to obavim, a Overseas dostavljača kada dođe poslati natrag skupa s pošiljkom.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 01/10/2020 : 09:04:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
..prvi radni dan na novoj poziciji
promaknuće nakon 3 godine
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 02/10/2020 : 14:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

..prvi radni dan na novoj poziciji
promaknuće nakon 3 godine



Čestitke. ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/10/2020 : 14:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

..prvi radni dan na novoj poziciji
promaknuće nakon 3 godine


Mister Univerzum?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 02/10/2020 : 16:57:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Sretno na novoj funkciji !
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/10/2020 : 20:19:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by supermark

..prvi radni dan na novoj poziciji
promaknuće nakon 3 godine


Mister Univerzum?





Uozbilji se.
To sam već odavno.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 02/10/2020 : 23:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by supermark

..prvi radni dan na novoj poziciji
promaknuće nakon 3 godine


Mister Univerzum?





Uozbilji se.
To sam već odavno.


Sad je Thanos razvaljuje univerzum.😁
Cestitam.
Kad mnoge unazadjuju,bar netko ide naprijed.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 01/11/2020 : 15:24:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/11/2020 : 19:40:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Nema vise onog topica za razne clanke, pa mi se danas dogodilo da sam naletio na ovaj clanak... "Basically, the smell of this shroom makes the female body think it's having sex."

https://www.foodbeast.com/news/mushgasm/?fbclid=IwAR1mDIsBAngZnvGjibBVvEfVk05qEjOQFALNjPmd1zj5erBZ2IAoms1RCec




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 10/11/2020 : 19:48:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
to znači da ženama konjsko govno miriši.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/11/2020 : 21:13:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

https://en.wikipedia.org/wiki/Mycorrhiza

quote:


Research has shown that plants connected by mycorrhizal fungi can use these underground connections to produce and receive warning signals. Specifically, when a host plant is attacked by an aphid, the plant signals surrounding connected plants of its condition. The host plant releases volatile organic compounds (VOCs) that attract the insect's predators. The plants connected by mycorrhizal fungi are also prompted to produce identical VOCs that protect the uninfected plants from being targeted by the insect.





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 18/11/2020 : 02:20:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Malo mi se nocas dogodilo da sam zalutala na forum.
Naravno da ne mogu zaspati kad sam popila loncic kave, ma i vise od loncica, popusila nekoliko previse cigareta, posvađala se sama sobom i ostatkom sebe i jos nekoliko puta tako zbog onog uređaja sto je sad jednako trazen, kako je digo kvasac bio u proljece. Pa sve sam kabele prikopcala i nikako nema signala i onda sam po internetu nasla da je za moje podrucje signal toliko jak, da ga moze lovit i ekspres lonac u kom se kuha juha. Onda sam ponovo provjeravala sve, cak sam malo citala i upute , puno puta se dala u pretrazivanje, zakljucila da cu se udat za prvog koji naiđe, samo da zna umjesto mene odradit sve sto ja moram nauciti, a ne bih trebala znati,, totalno sam u nemoci spustila kriterije, odustala od tv-a, kojeg ionako rijetko gledam, ali mi vrag nije dao mira dok nisam nasla gdje mogu kupiti taj uređaj da me nasekira. I onda se odjednom, meni u inat pojavila slika i programi se na listi ukazali. Slika se pomicala brzinom racunala, zarazenog ko ukrainska prostitutka. Onda je stala. I tu se smrzla, sve dok se tv sam od muke nije ugasio. To je tajmer proplakao pa ga iz samilosti ugasio. Sutra je novi dan.
Kad se probudim, stignem pogledati kraj filma koji je poceo sinoc. Izracunala sam da ce brzinom kretanja kadrova na ekranu, kod mene ovaj film trajati oko tri dana. Tv mi je sporiji od HŽ-a. A marka mu je Tosiba ko ludo.
Pitam se ja sad:Tko? Tko je tu lud?


~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 18/11/2020 02:28:37
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/11/2020 : 12:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Malo mi se nocas dogodilo da sam zalutala na forum.
Naravno da ne mogu zaspati kad sam popila loncic kave, ma i vise od loncica, popusila nekoliko previse cigareta, posvađala se sama sobom i ostatkom sebe i jos nekoliko puta tako zbog onog uređaja sto je sad jednako trazen, kako je digo kvasac bio u proljece. Pa sve sam kabele prikopcala i nikako nema signala i onda sam po internetu nasla da je za moje podrucje signal toliko jak, da ga moze lovit i ekspres lonac u kom se kuha juha. Onda sam ponovo provjeravala sve, cak sam malo citala i upute , puno puta se dala u pretrazivanje, zakljucila da cu se udat za prvog koji naiđe, samo da zna umjesto mene odradit sve sto ja moram nauciti, a ne bih trebala znati,, totalno sam u nemoci spustila kriterije, odustala od tv-a, kojeg ionako rijetko gledam, ali mi vrag nije dao mira dok nisam nasla gdje mogu kupiti taj uređaj da me nasekira. I onda se odjednom, meni u inat pojavila slika i programi se na listi ukazali. Slika se pomicala brzinom racunala, zarazenog ko ukrainska prostitutka. Onda je stala. I tu se smrzla, sve dok se tv sam od muke nije ugasio. To je tajmer proplakao pa ga iz samilosti ugasio. Sutra je novi dan.
Kad se probudim, stignem pogledati kraj filma koji je poceo sinoc. Izracunala sam da ce brzinom kretanja kadrova na ekranu, kod mene ovaj film trajati oko tri dana. Tv mi je sporiji od HŽ-a. A marka mu je Tosiba ko ludo.


Ma to je samo marketinški trik, uopće ne šiba tako kao što ljudi misle.
Prije dosta godina sam imao njihov laptop, najskuplji kojeg sam ikad kupio a najprije je podlegao krepavitisu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/11/2020 : 11:51:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Zanimljivo čin malo zaladi kako beštije postanu još neurotičnije i uznemirenije.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/01/2021 : 13:52:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Točno na današnji dan sam se prije 3 godine priključio ovom forumu:

Rezime:
- 7501 napisan komentar
- 26 objavljenih recenzija na sajtu
- 150 napisanih komentara na sajtu ispod recenzija
- titula stripovi.com suradnika
- 2018. pobjednik FG-a
- 2018. polufinalist DR. Zagorolog natjecanja
- 2019. polufinalist FG-a
- 2019. finalist DR. Zagorolog natjecanja

Mislim ljudi, ako ovo nije za budući ulazak u stripovi.com Hall of Fame, onda stvarno.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 03/01/2021 13:53:59
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12212 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/01/2021 : 16:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Točno na današnji dan sam se prije 3 godine priključio ovom forumu:

Rezime:
- 7501 napisan komentar
- 26 objavljenih recenzija na sajtu
- 150 napisanih komentara na sajtu ispod recenzija
- titula stripovi.com suradnika
- 2018. pobjednik FG-a
- 2018. polufinalist DR. Zagorolog natjecanja
- 2019. polufinalist FG-a
- 2019. finalist DR. Zagorolog natjecanja

Mislim ljudi, ako ovo nije za budući ulazak u stripovi.com Hall of Fame, onda stvarno.



ČESTITAM!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/01/2021 : 16:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala 1Euro, mislim da samo ja i ti jedini dosad koji su uspjeli kao forumaši u svojoj debitantskoj godini na forumu, odmah uzeti zlato, nagradu naj forumaša ;)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29271 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 03/01/2021 : 16:52:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Čestitam ReemCP!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12901 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 03/01/2021 : 16:59:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Točno na današnji dan sam se prije 3 godine priključio ovom forumu:

Rezime:
- 7501 napisan komentar
- 26 objavljenih recenzija na sajtu
- 150 napisanih komentara na sajtu ispod recenzija
- titula stripovi.com suradnika
- 2018. pobjednik FG-a
- 2018. polufinalist DR. Zagorolog natjecanja
- 2019. polufinalist FG-a
- 2019. finalist DR. Zagorolog natjecanja

Mislim ljudi, ako ovo nije za budući ulazak u stripovi.com Hall of Fame, onda stvarno.



Reem čestitke! Uistino impresivni podaci! Čestitke i tvojoj ženi koja je istrpila toliku količinu vremena koju provodiš na forumuMarkos bi svako ljeto trebao uplatiti tvojoj i tuđim,ženama koje trpe slične suprugove aktivnosti, barem 2 tjedna plaćenog odmora negdje na Jadranu
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12212 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/01/2021 : 17:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Hvala 1Euro, mislim da samo ja i ti jedini dosad koji su uspjeli kao forumaši u svojoj debitantskoj godini na forumu, odmah uzeti zlato, nagradu naj forumaša ;)



i tu si samo ti jedini! Ja sam prvi put se registrirao več 2004 sa nickom genij, pa sam bio izbačen, nick zaključan, onda sam se registrirao još par puta, uvijek završilo isto (izbačen, nickovi zaključani, haha) tako da mi je ovaj nick tko zna koji po redu. Nisam ni sa ovim nešto puno bolje prošao, puno sam bio izbačen, čak na godinu dana itd,.... vjerovatno držim neslavni rekord po broju zaključanih nickova i broju izbacivanja sa svih tih nickova zajedno. Ono što je pozitivno u svemu tome je to, da nikada nisam bio izbačen zbog avkcija ili bilo šta u vezi sa avkcijama, nego uvijek isključivo zbog foruma. Vjerovatno sam osoba koju najviše mrze moderatori, mislim da držim i rekord po broju zaključanih topika.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 03/01/2021 : 17:11:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Lijepa statistika ReemCP Samo nastavi pisati, super su ti recenzije.
Ja sam se, čini se, ovom sajtu pridružio 14.2., izgleda da mi Valentinovo nije bilo baš bajno te godine

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page
Page: of 125 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000