forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 125

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12901 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 30/11/2021 : 12:46:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Bio je onaj ružni frajer sa kečkama
Mislim da na taj Hercule misli



Tako je! Dobro pamtiš i ti!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 30/11/2021 : 14:34:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hercule, sad si me baš zaintrigirao
Ne mogu se uopće sjetiti (godine čine svoje) na što misliš, je li bila možda stvar (nekakav logo ili tako nešto) ili baš neka osoba u pitanju?

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 30/11/2021 : 14:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

ma neki razlupani krezubi mangup sa otecenim usnama, kao nesto sjebano u paintbrushu :D


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 30/11/2021 : 19:33:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Poli umjesto da mi pomogneš, sad si još više zakomplicirao
Moguće onda da je bio netko iz UFC-a, ovo "krezubi" moguće da misliš na gumu, štitnike za zube kojih ima zaista takvih da djeluju i sugeriraju na nešto drugo.
Ali, koliko se sjećam, samo sam Tita stavljao na početku, mislim da je ova slika bila:


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 01/12/2021 : 08:15:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Netko je imao ovakav avatar, sad ne znam jesi li ti taj:


Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/12/2021 : 09:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Tog sam imao u glavi. :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 01/12/2021 : 11:25:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ne ne, nisam to imao, s nekim ste me pomiješali
Mislim da je bio samo Tito, Eminem, onaj logo od Monstera i ne vjerujem da sam nešto još imao..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/12/2021 : 12:10:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Je, sjetio sam se i ja, da je to netko drugi... ali mi je bilo zabavno igrati se dalje. ;P



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 01/12/2021 : 20:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Sjetio sam se da se može u profilu provjeriti, imao sam samo još legendu Cruza



Mora da me Hercule s nekim pomiješao ;)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 23/12/2021 : 14:41:37  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Mia i njezin VIII.b priredil mi mali Božićni koncert za violinu! Hvala.


Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!

Edited by - BeaGea on 23/12/2021 15:23:07
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 23/12/2021 : 16:20:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Baš lijepo od njih .

Često se mladi spominju u lošem kontekstu, ali mnogo više njih su za svaku pohvalu i na ponos roditeljima.
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 23/12/2021 : 16:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Baš lijepo od njih .

Često se mladi spominju u lošem kontekstu, ali mnogo više njih su za svaku pohvalu i na ponos roditeljima.



Zaista jako lijepo, pogotovo kaj im ja nisam razrednik vec samo jedan od desetak učitelja. Inače, baš je ovaj razred jedan od najgorih mojim kolegama jer imaju dva "posebna" slučaja koji prave gluposti na dnevnoj bazi. Ali ovo je još jedan pokazatelj da nije problem u djeci vec u odrasilima i njihovom postavljanju prema djeci. Osim kaj su mi priredil koncert napravili su i zajedničku fotku i dali izraditi božićnu čestitku. Prilikom slikanja za čestitku samo se jedan učenik odbil slikati (očito me obožava )...

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 23/12/2021 : 16:44:22  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 23/12/2021 : 16:45:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea
Prilikom slikanja za čestitku samo se jedan učenik odbil slikati (očito me obožava )...



Možda je to jedan od forumaša !
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 23/12/2021 : 16:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Zašto stavljaš tako male slike?
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 23/12/2021 : 16:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Nije forumas vec decko buba napamet a kurca ne kuzi i inda mu ja to tak i velim. Dobro nisam prost ali sam direktan, tak da nije cudno da me ne voli. Slicna mu je bila i seka i imali smo isti problem, samo je ona na kraju osomog skuzila u cemu je problem i pocela me coijeniti. On nece, nije na sestru i ne kuzi sve.
Stavljam male slike jer su djeca u pitanju, a u principu slike djece na objavljujem. Za ovo sam ih pital jel smijem (s obzirom da sam stavil par slika na svoj face profil) i dali su mi dozvolu. Bez njihove dozvole ne bi ni ovo stavil.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 23/12/2021 : 16:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea
Stavljam male slike jer su djeca u pitanju, a u principu slike djece na objavljujem. Za ovo sam ih pital jel smijem (s obzirom da sam stavil par slika na svoj face profil) i dali su mi dozvolu. Bez njihove dozvole ne bi ni ovo stavil.



Baš si pažljiv, iako mislim da se s tim pretjeruje.

Na portalima se na fotkama zatamnjuju lica djece poznatih, a oni na instagramu i/ili facebook-u bez problema stavljaju te iste slike svoje djece.
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 23/12/2021 : 17:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Ne pretjeruje Peyo to je nuzno. Ruzno je prikazivati sebe kroz djecu...vlastitu.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 29/12/2021 : 08:20:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
Kratki video o potresu u Petrinji (na mađarskom 🙂)

https://m.youtube.com/watch?v=LS-4uaq9X9Q

Nije postavljen danas već jučer, ali iz nekog razloga sinoć nisam mogao otvoriti forum izbacivalo je grešku.

Uglavnom spomenuo sam već ovdje da smo prilikom našeg obiteljskog izleta na plitvice upoznali jedan par iz Mađarske i da smo ih pozvali u naš mali gradić i naš skromni dom, a oni su bili blago užasnuti stanjem grada gotovo godinu dana nakon potresa, pa su odlučili napraviti kratki video o Petrinji i staviti ga na svoj youtube kanal, video je na mađarskom pa tko ima 5 min vremena može vidjeti kako to izgleda iz očiju potpunih stranaca.
A na jedno od njihovih pitanja, kako se vi osjećate dok živite u ovakvom gradu? Supruga i ja smo se pogledali i nasmiješili, jer što uopće reći i kako objasniti zašto smo još uvijek tu, i koji nas k još drži, ne znam.

Edited by - tihomirduras on 29/12/2021 08:21:59
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/12/2021 : 12:10:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Godina dana od toga a i dalje sve srušeno. Prava afrička država. Makar evo pred par dana i Ruanda nas pristigla po nekim parametrima .

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/01/2022 : 18:00:13  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da san i ja fasova koronu. Nije ni čudno s obziron koliko je ima u gradu i županiji.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7790 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 13/01/2022 : 18:18:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Izgleda da san i ja fasova koronu. Nije ni čudno s obziron koliko je ima u gradu i županiji.

...i ja jutros pozitivan na kucnom testu. Sutra ujutro na prc test.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 13/01/2022 : 18:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by lwood

Izgleda da san i ja fasova koronu. Nije ni čudno s obziron koliko je ima u gradu i županiji.

...i ja jutros pozitivan na kucnom testu. Sutra ujutro na prc test.


Ako ćeš na PRC test čuvaj ćunu. 😁
Drzite se momci!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/01/2022 : 18:57:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ako je ovaj novi sev, onda bi trebao blago proci (i imati potvrdu za sljedecih 6 mjeseci?).


Na poslu uopste vise ne pratim koga sve nema svaki novi dan, isto i za djecu i roditelje.


A klinac mi danas isao u Sarajevo na fudbal turnir.
Ono, nema u Bosni nicega, samo bureka i cevapa.
Kao, otpao turnir u Beogradu zbog korone (mislim da su trebali ici u decembru), a sada kao nema nista.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 13/01/2022 18:59:02
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12901 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 13/01/2022 : 19:04:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Žao mi je čuti dečki. Želim vam brz oporavak.
Go to Top of Page
Page: of 125 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000