forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 125

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 14/01/2022 : 01:12:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
Od omikrona se ozdravi za dva dana.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7796 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 14/01/2022 : 06:02:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xilrion

Od omikrona se ozdravi za dva dana.

zanimljivo kako mi frend ni nakon 12 dana nije dosao sebi. Nema snage se popet na treci kat.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 14/01/2022 : 07:31:13  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
l...a da ne govorimo o dugotrajnim posljedicama koje se ne osjećaju na prvu. Tragovi ostaju zauvijek, najviše na plucima ali i na ostalim organima.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/01/2022 : 15:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by lwood

Izgleda da san i ja fasova koronu. Nije ni čudno s obziron koliko je ima u gradu i županiji.

...i ja jutros pozitivan na kucnom testu. Sutra ujutro na prc test.

jel ti uvalilo paracetamol? Jel te pere agresija od njega?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/01/2022 : 15:49:47  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Emirem i Hercule , hvala.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12214 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 14/01/2022 : 16:09:20  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Izgleda da san i ja fasova koronu. Nije ni čudno s obziron koliko je ima u gradu i županiji.



ovo vrijeme koje ti je još ostalo možeš iskoristiti da napišeš oporuku, za svaki slučaj,....nikad se ne zna.
Ako imaš nekog Mister Noa, rado ču ga uzeti....mislim, samo velim....























































ma bit če sve ok, kažu da je to samo prehlad, čaj sa limunom, topla deka i stripovi i to ti je to, doctor orders!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7796 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 14/01/2022 : 16:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by lwood

Izgleda da san i ja fasova koronu. Nije ni čudno s obziron koliko je ima u gradu i županiji.

...i ja jutros pozitivan na kucnom testu. Sutra ujutro na prc test.

jel ti uvalilo paracetamol? Jel te pere agresija od njega?

Je. Ne pere me agresija, al me pere žgaravica.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/01/2022 : 16:34:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Je. Ne pere me agresija, al me pere žgaravica.


To bi mogla biti i bakterija Helicobacter pylori.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/01/2022 : 16:36:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by lwood

Izgleda da san i ja fasova koronu. Nije ni čudno s obziron koliko je ima u gradu i županiji.

...i ja jutros pozitivan na kucnom testu. Sutra ujutro na prc test.

jel ti uvalilo paracetamol? Jel te pere agresija od njega?

Je. Ne pere me agresija, al me pere žgaravica.



Zanimljivo kako drukčije reagiramo.
Inače taman mi došli rezultati pcr na mail-pozitivan. Znači kučni testovi ipak nisu toliko loši.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7796 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 14/01/2022 : 16:45:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Tonto

Je. Ne pere me agresija, al me pere žgaravica.


To bi mogla biti i bakterija Helicobacter pylori.



Nije. Ja sam sa zgaravicom nazalost na ti, sposoban sam je i od case vode dobit.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7796 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 14/01/2022 : 16:47:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
...a ovo govno od virusa izgleda udara as tamo gdje si najslabiji. Bas mi frendica jucer pise kako je sve stare ozljede bole.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 14/01/2022 : 17:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Brzo ozdravljenje, momci.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12521 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 14/01/2022 : 17:16:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

ovo vrijeme koje ti je još ostalo možeš iskoristiti da napišeš oporuku, za svaki slučaj,....nikad se ne zna.

Nadam se da će se i mene sjetiti te mi ostaviti svoju kolekciju filmova i serija

Malog crnog humora, ne zamjerite što, isto želim što brži oporavak i ozdravljenje

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2505 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 14/01/2022 : 17:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto
Nije. Ja sam sa zgaravicom nazalost na ti, sposoban sam je i od case vode dobit.



Ja sam se žgaravice rješio sa intermittent fastingom a i konzumiram manje šećera.


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 14/01/2022 : 22:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Tonto i Lwoode…također, želim Vam brz oporavak i da se što prije izvučete od bolesti.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 14/01/2022 : 22:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ovaj tjedan mi je započeo vjesču kako je bivši kolega (star 61 godinu) preminuo nakon booster doze cijepiva protiv covida, danas još gora vijest, poznanik star samo 43 godine preminuo od korone, a cijeli život proveo na biciklu u pokretu…nema fair playa kako god okreneš.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10060 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 14/01/2022 : 22:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Tonto i Lwoode…također, želim Vam brz oporavak i da se što prije izvučete od bolesti.



+1
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/01/2022 : 10:25:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Ovaj tjedan mi je započeo vjesču kako je bivši kolega (star 61 godinu) preminuo nakon booster doze cijepiva protiv covida, danas još gora vijest, poznanik star samo 43 godine preminuo od korone, a cijeli život proveo na biciklu u pokretu…nema fair playa kako god okreneš.



Da, evo ima 3 miseca da san dobija drugu dozu Pfizera,a pijen 3000 mg dnevno Lupoceta da drži fibru na normali. Tako u mom slučaju je odluka da se cijepin itekako bila ispravna.
I sigurno da neko mora najebat,to je čisto zakon velikih brojeva.
Bija san u kontaktu sa starcima i zasad se oni drže bez korone.
Stari se cijepia boosteron odma posli nove godine. Al pošto je pomorac navika je primat svakakva cijepiva+satare bar kutiju duvana dnevno. Znači tu respiratorni virusi nemaju gotovo nikakvu šansu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/01/2022 : 10:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by 1Euro

ovo vrijeme koje ti je još ostalo možeš iskoristiti da napišeš oporuku, za svaki slučaj,....nikad se ne zna.

Nadam se da će se i mene sjetiti te mi ostaviti svoju kolekciju filmova i serija

Malog crnog humora, ne zamjerite što, isto želim što brži oporavak i ozdravljenje



i da se zajebaješ. Moji bi to vjerovatno šiknili u škovace.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 16/01/2022 : 11:51:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Kiky je dobio izbacivanje zbog spominjanja korone a ova dvojica kukaju. Pošto su moderatori prešutno dopustili opet raspravu o koroni da i ja kažem svoje. Vas dvojica što tu plačete imali ste sreće dobili ste koronu a ne iznenadno preminuo, što je jako često od pojave cjepiva.
Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1213 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 16/01/2022 : 14:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
Ovaj Kruger je neuništiv

quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Oki

Tonto i Lwoode…također, želim Vam brz oporavak i da se što prije izvučete od bolesti.



+1



+1
Ako budete uzimali Ivermektin, de javite jel vam se popravili rezultati na 400 metara

Tri ljuta moderatora suzbijala spam.
Jedan dobi povišicu, ostade ih dva...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/01/2022 : 15:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Veterinari kazu da je Ivermektin samo za zivotinje, ali sta oni znaju... ili ja. :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 16/01/2022 : 15:54:13  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

Kiky je dobio izbacivanje zbog spominjanja korone a ova dvojica kukaju. Pošto su moderatori prešutno dopustili opet raspravu o koroni da i ja kažem svoje. Vas dvojica što tu plačete imali ste sreće dobili ste koronu a ne iznenadno preminuo, što je jako često od pojave cjepiva.



Nisi baš u pravu, koliko se kiky puta cjepija još uvih je živ i zdrav
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7796 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 16/01/2022 : 16:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chief Warhead

Ovaj Kruger je neuništiv

quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Oki

Tonto i Lwoode…također, želim Vam brz oporavak i da se što prije izvučete od bolesti.



+1



+1
Ako budete uzimali Ivermektin, de javite jel vam se popravili rezultati na 400 metara

Hvala na podrsci.
Nema straha, pijem ivermektin u dozi za kobile, pricam s vodom, mazem guzicu uljem od kukumara i spremam se na put oko ravne zemlje. Ustvari je ovaj nepismenko u pravu, sretan sam sto sam se razbolio. Da mi je bar ovako uvijek mojoj sreci ne bi bilo kraja... i jos mi ne daju da svoju srecu sirim napolju. Fasisti.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 16/01/2022 : 17:16:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Chief Warhead

Ovaj Kruger je neuništiv

quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Oki

Tonto i Lwoode…također, želim Vam brz oporavak i da se što prije izvučete od bolesti.



+1



+1
Ako budete uzimali Ivermektin, de javite jel vam se popravili rezultati na 400 metara

Hvala na podrsci.
Nema straha, pijem ivermektin u dozi za kobile, pricam s vodom, mazem guzicu uljem od kukumara i spremam se na put oko ravne zemlje. Ustvari je ovaj nepismenko u pravu, sretan sam sto sam se razbolio. Da mi je bar ovako uvijek mojoj sreci ne bi bilo kraja... i jos mi ne daju da svoju srecu sirim napolju. Fasisti.



Zašto izvrćeš moje riječi i odgovaraš poglavici na ovako zloban način? Morat ćeš vježbati humor, ah da nije to lako, to je prirodni talnenat kojeg ti nemaš.
Go to Top of Page
Page: of 125 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000