forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 125

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/08/2015 : 12:23:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Evo kako kod mene na gmail aplikaciji izgleda taj znak iako ne mora značiti da se radi o istoj stvari. http://i60.tinypic.com/jgpm9u.png

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/09/2015 : 19:43:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Danas sam po prvi puta bio u Zaboku, silom prilika se potrefilo da sam potegnuo tako daleko. Obavio to što sam trebao a kako mi je do prvog vlaka za Zagreb ostalo nekih sat vremena odlučio sam otići u bistro i restauraciju koji su smješteni odmah uz kolodvor. Naručio sam ćevape i pivo, dok sam jeo jedan mačak se prikrao i gladno počeo mijaukati. Imao je dugu dlaku i skoro bih se zakleo da je nekakav mješanac Maine Coona. U taj trenutak se pojavio konobar i bezdušno ga otjerao. Ali nakon nekoliko minuta mačak se opet vratio i ja mu dam posljednja 2 ćevapa koji su preostali a ionako sam već bio pojeo cijelu lepinju.
U Zagrebu sam se kratko zadržao jer sam morao žuriti na drugi vlak, tu su mi u kupe ušli neka ženska s djeteom i baba, 3 obiteljske generacije. Tijekom putovanja od 2 sata mama je u nekoliko navrata davala djetetu da sisa, malo iz jedne pa malo iz druge sise. Nije se uopće zamarala činjenicom da je i stranac u kupeu, nije bila baš tako mlada i po mojoj procjeni je sigurno dohvatila četrdesetu a dijete uopće nije bilo beba jer je trčalo hodnikom sve u 16. Izgleda da se današnja djeca dugo ne odvajaju od sise.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4063 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 02/09/2015 : 00:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
sjedio sam u kuhinju i gledao vrane na obližnjem krovu... i onda sam se sjetio, tumarajući preko asocijacije ove ili one, misli poluzaboravljenih, emocija progutanih u grlu, jedne svoje prijateljice... pardon, nekadašnje prijateljice, sa kojom više ne govorim, već skoro dvije godine... a ima dana, i danas je jedan od njih, kada mi toliko nedostaje, i čini mi se da nikada nisam našao nekog prijatelja kao što je ona, toliko zanimljivog, i veselog, i dobrog, i nesigurnog, i mračnog, i posesivnog... kroz nju je proticalo i zla i dobra, mnogo, i nisi mogao zagrabiti jednog da te ne opeče drugo. a nekako, drugačije nije bilo ni pošteno. ni dan-danas nisam siguran šta se tačno desilo, i na kojoj nezaboravljenoj sitnici se slomio naš odnos... možda je suđeno da se dvije sujetne i osvetoljubive osobe sudare, i jedna drugoj iskopaju oči. a i čitave uspomene na to druženje, intenzivno i po vremenu provedenom zajedno i po kvalitetu druženja, pokriva neka magla sve više i više, jer se niz sličnih dana stapa zajedno, i na kraju ti ostane samo jedan nostalgični utisak, vjerovatno ne čak ni sasvim tačan, jer je iz njega uklonjeno mnogo lošeg, a dobro istaknuto... najčudnije je što ne želim da obnovim prijateljstvo, ne, uopšte - jer mi se previše sviđalo onakvo kakvo je bilo, i ne želim da zamutnim tom uspomenu jednom mimikrijom, naknadnim i površnim prijateljstvom ljudi čiji su se stvarni putevi odavno razišli. taj period, to prijateljstvo, alfa i omega, početak i kraj, omeđeno je, u uspomeni sačuvano, i postojaće uvijek, kao neka mala savršena cjelina zajedničkog vremena i nekog razumijevanja koje je postignuto bez teatralnih riječi, prirodno, sponatano.

naravno, tek kasnije čovjek shvati dragocjenost prolaznih stvari, i nužnost pristajanja na rizik... jer intimnost i rizik su nerazdvojivi, bez jednog nema ni drugog: biće vam teško i ako stupite u taj rizik i ako ne stupite. ali bolje je stupiti. uvijek. ono što mora proći, a to je u konačnici sve, se mora živjeti, i biti, jer je bolji proći - u nečemu, nego u ničemu... kako je to pisao erih from, a ja čitao na požutjelom papiru koji se mrvio pod mojim dodirom - biti, ljudi, biti i proći. i evo sada, dok ovo pišem, odmah pomišljam da će biti i sunca i snijega koji pada, prekrivajući sve... da se ima stvari za pročitati, saznati, postići... biti sa različitim ljudima, smijat, pričati, dijeliti... da smo ogromno polje potencijala, mogućih varijacija, koje jeste ograničeno u stvarnosti, no ostaje beskonačno u poljima snova, misli, fantazije... da granica zapravo nema. da postoji i mudrost kroz koju se miriš sa svijetom kakav jeste, a i ona kroz koju učiš kako da ga promijeniš koliko možeš.

iako je moj deda umro prije šest mjeseci... iako me je jedna druga drugarica zabrinula svojim zdravstvenim stanjem i čeka se dijagnoza... opet ne mogu da dosegnem onaj nivo zabrinutosti i očaja kao ranije; jer kroz teškoće, između ostalog, i naučimo da volimo život.

p.s. zato ne valja ne ostaviti ništa da se polaže u septembru. imaš previše vremena za misliti.

Edited by - Mhejl on 02/09/2015 00:34:08
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 02/09/2015 : 01:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Još uvijek nemam odgovora što bi značio znakić čovječuljka i pozdrav na mom mobitelu. Danas mi je palo na pamet da sam možda u novijoj verziji Zone sumraka i da je taj znakić, stvoren niotkuda, možda pozdrav moje pokojne none iz zagrobnog života. Ona me uvijek zvala Michelle. Možda se ona dokopala neke wi-fi konekcije pa sad šalje pozdrave i poruke i ako ju otvorim, možda se otvori Portal u neku drugu dimenziju iz koje me pozvala. Srećom, ne postoji način i nema dodira koji vodi dalje od tog početnog zaslona. Možda je bolje da ne diram u to..ali to još uvijek stoji i nastanilo mi se negdje u mobitelu .. ali doista nema odakle. Upravo sam upalila ekran i gledam u "to" .. stvarno mi je nelagodno. Da bilo što drugo na svijetu piše, ali "Hi, Michelle!" .. Moje ime koje sama nikad nigdje nisam tako napisala ..jedino me nona tako zvala.. Naježila sam se .. a mogla sam ovo napisati i na Horror topic.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 02/09/2015 01:13:41
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1228 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 04/09/2015 : 22:08:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Vidio da na televizoru opet počinje Big Sranje pa mi se život smučio

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/09/2015 : 23:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Joj, nemoj mi to ni spominjati, mislim da se u zadnjih 25 godina nije pojavilo ništa gore na televiziji. BB je puno veće govno i od Santa Barbare koju sam u ono vrijeme mrzio iz dna duše.
Na sreću pa kod kuće niti ne palim TV, samo se nadam da neće kolega na poslu daviti s time.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 05/09/2015 : 16:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Danas gledo Parove i Farmu - i dalje evo povracam...
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 05/09/2015 : 17:29:52  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/black/clanak/ovo-je-romska-obitelj-o-kojoj-se-prica-i-svi-njihovi-biseri/840165.aspx

njemački kvalitet a srpski mentalitet

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 05/09/2015 : 18:47:40  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

http://www.index.hr/black/clanak/ovo-je-romska-obitelj-o-kojoj-se-prica-i-svi-njihovi-biseri/840165.aspx

njemački kvalitet a srpski mentalitet



Boze, trebat ce ti ovaj put 4 cigle...
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 05/09/2015 : 20:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Space Marine

Vidio da na televizoru opet počinje Big Sranje pa mi se život smučio



Misliš na Big Brothera?

U nedjelju (sutra) na Novoj TV počinje Farma.

Tak da će bit kompetitivnosti.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/09/2015 : 20:19:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by igor 12

http://www.index.hr/black/clanak/ovo-je-romska-obitelj-o-kojoj-se-prica-i-svi-njihovi-biseri/840165.aspx

njemački kvalitet a srpski mentalitet



Boze, trebat ce ti ovaj put 4 cigle...


Ma kakve cigle, stijena je puno preciznija.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 05/09/2015 20:20:30
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 05/09/2015 : 20:37:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Znam tocno sto zelim, spremna sam to i dobiti.
Ne zelim vise biti od sebe same samo, umorna. Ja sam vise od toga.



Ovo ne mogu vjerovati..moć pisane riječi da isprovocira događaje doista postoji.
Desetak sati nakon napisanog, u dokonom popodnevu s frendom na kavi, što je bila totalno neplanirana, u još idiotskijem neplaniranom slučaju "završila" sam na žestokom ispitivanju. Majke mi, al nisam se nikud ni pomakla. Idiotski, posve totalno i nevjerojatno koliko slučajno, zbio mi se netko i u prvi mah pomislim koja sirovina dok mi sive ćelije nisu rekle:"ček..ček, malo..budalo.."i jednostavno sam se razgovoru prepustila, brzom i žestokom, direktnom, bez uvijanja i tom sam brzinom na sve odgovore ispravno odgovorila, a i ono na što nisam htjela bilo je još ispravnije, a i na ono što sam odbila odgovoriti jer to unaprijed ne mogu znati, jer bih lagala..bilo je još bolje..a i ono što ne mogu unaprijed zaključiti bez činjenica...hahaha.. Pa rekoh: "Zar ti ne umiješ spontano čavrljati več stalno tako profesionalno?"Pa mi odgovori potvrdno jer "voli sve odmah znati i na čisto biti"..I nisam se uopće bunila..samo sam se odmarala u tom razgovoru..mentalno se odmarala i on je vodio..i glavu mi je smantao jer me od mene u trenu odmorio..što može samo jedna vrsta ljudi, za to posebno obučenih, jer ja sam inače komplicirana, ako ne znaju što žele.
Test sam praf položila i tako se dobro jebeno odmorila i dala mu..ma što dala..na upit rekoh - evo ti broj, nosi ga..zovi..(ja sam gotova. Oborena ko MIG u polju. Dižem ruke, privedi me, vodi me. )I onda pita kad da me nazove, može prije polaska, da li mi paše sutra oko 13 da odemo na kavu..( ma zovi brate ako ćeš kad god..) da, paše mi u 13 kava.
"Jedinica za specijalne namjene...više me ne pitaj, više ti od toga neću reći"..kaže on, prije nego sam završila pitanje.."Razumijem" - odgovorim, totalno, potpuno spremna, a baš sam to jutreos napisala

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 05/09/2015 : 21:28:22  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by igor 12

http://www.index.hr/black/clanak/ovo-je-romska-obitelj-o-kojoj-se-prica-i-svi-njihovi-biseri/840165.aspx

njemački kvalitet a srpski mentalitet



Boze, trebat ce ti ovaj put 4 cigle...


Ma kakve cigle, stijena je puno preciznija.



Da, ali malo veca...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/09/2015 : 01:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mhejl

sjedio sam u kuhinju i gledao vrane na obližnjem krovu... i onda sam se sjetio, tumarajući preko asocijacije ove ili one, misli poluzaboravljenih, emocija progutanih u grlu, jedne svoje prijateljice... pardon, nekadašnje prijateljice, sa kojom više ne govorim, već skoro dvije godine... a ima dana, i danas je jedan od njih, kada mi toliko nedostaje, i čini mi se da nikada nisam našao nekog prijatelja kao što je ona, toliko zanimljivog, i veselog, i dobrog, i nesigurnog, i mračnog, i posesivnog... kroz nju je proticalo i zla i dobra, mnogo, i nisi mogao zagrabiti jednog da te ne opeče drugo. a nekako, drugačije nije bilo ni pošteno. ni dan-danas nisam siguran šta se tačno desilo, i na kojoj nezaboravljenoj sitnici se slomio naš odnos... možda je suđeno da se dvije sujetne i osvetoljubive osobe sudare, i jedna drugoj iskopaju oči. a i čitave uspomene na to druženje, intenzivno i po vremenu provedenom zajedno i po kvalitetu druženja, pokriva neka magla sve više i više, jer se niz sličnih dana stapa zajedno, i na kraju ti ostane samo jedan nostalgični utisak, vjerovatno ne čak ni sasvim tačan, jer je iz njega uklonjeno mnogo lošeg, a dobro istaknuto... najčudnije je što ne želim da obnovim prijateljstvo, ne, uopšte - jer mi se previše sviđalo onakvo kakvo je bilo, i ne želim da zamutnim tom uspomenu jednom mimikrijom, naknadnim i površnim prijateljstvom ljudi čiji su se stvarni putevi odavno razišli. taj period, to prijateljstvo, alfa i omega, početak i kraj, omeđeno je, u uspomeni sačuvano, i postojaće uvijek, kao neka mala savršena cjelina zajedničkog vremena i nekog razumijevanja koje je postignuto bez teatralnih riječi, prirodno, sponatano.

naravno, tek kasnije čovjek shvati dragocjenost prolaznih stvari, i nužnost pristajanja na rizik... jer intimnost i rizik su nerazdvojivi, bez jednog nema ni drugog: biće vam teško i ako stupite u taj rizik i ako ne stupite. ali bolje je stupiti. uvijek. ono što mora proći, a to je u konačnici sve, se mora živjeti, i biti, jer je bolji proći - u nečemu, nego u ničemu... kako je to pisao erih from, a ja čitao na požutjelom papiru koji se mrvio pod mojim dodirom - biti, ljudi, biti i proći. i evo sada, dok ovo pišem, odmah pomišljam da će biti i sunca i snijega koji pada, prekrivajući sve... da se ima stvari za pročitati, saznati, postići... biti sa različitim ljudima, smijat, pričati, dijeliti... da smo ogromno polje potencijala, mogućih varijacija, koje jeste ograničeno u stvarnosti, no ostaje beskonačno u poljima snova, misli, fantazije... da granica zapravo nema. da postoji i mudrost kroz koju se miriš sa svijetom kakav jeste, a i ona kroz koju učiš kako da ga promijeniš koliko možeš.




Ovo si fantasticno srocio!
Najgore je kada imas priliku da ostvaris neku bliskiju vezu (ne mora da znaci samo ljubavnu nego i prijateljsku) sa nekom devojkom, a ti je propustis zbog necega sto si tada mislio da je ispravno a ispalo je ustvari da si se debelo zeznuo.


Uvek je bolje probati i stupiti u rizik nego posle sedeti i razmislajti sta bi bilo da je bilo.
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 08/09/2015 : 21:28:19  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Dosao u njemacku,poceo raditi i mogu reci da sam iznenaden ugodno...osjecas se zivim,osjecas se zivim bicem, osjecas se covjekom...nesto nevjerovatno kao da si na drugim svijetu...u disciplini,ljudskim odnosima,ma svemu svjetlosnim godinama ispred balkanskih zemalja...mislio sam da je ok ali ovako da je nisma zamisljao.

A jesi našo vreme da odeš u Njemačku. Gdje baš sad u navali migranata....
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/09/2015 : 22:20:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Danas sam vidio kako to izgleda kada crvi naživo pojedu meso. Morao sam zaklati purana kojemu su crvi bili pojeli trećinu leđa skoro do kostiju, vrlo vjerojatno ne bi preživio do sutra ujutro. Pretpostavljam da se dogodilo slijedeće; kako se purani vole kljucati jedan drugome je napravio ranu, vjerojatno to nije bilo ništa strašno ali dovoljno da muhe ucrvaju ranu, nametnici su počeli jesti živo meso i za manje od dana eto problema koji se više nije mogao sanirati. Meso je na tom mjestu bilo crno i gadno zaudaralo, ne možeš vjerovati da tako sitna gamad to može napraviti u tako malo vremena.
Da je nekako istrijebiti muhe i komarce za sva vremena svijet bi bio oslobođen dvije velike pošasti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 08/09/2015 : 22:52:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Danas sam vidio kako to izgleda kada crvi naživo pojedu meso. Morao sam zaklati purana kojemu su crvi bili pojeli trećinu leđa skoro do kostiju, vrlo vjerojatno ne bi preživio do sutra ujutro. Pretpostavljam da se dogodilo slijedeće; kako se purani vole kljucati jedan drugome je napravio ranu, vjerojatno to nije bilo ništa strašno ali dovoljno da muhe ucrvaju ranu, nametnici su počeli jesti živo meso i za manje od dana eto problema koji se više nije mogao sanirati. Meso je na tom mjestu bilo crno i gadno zaudaralo, ne možeš vjerovati da tako sitna gamad to može napraviti u tako malo vremena.
Da je nekako istrijebiti muhe i komarce za sva vremena svijet bi bio oslobođen dvije velike pošasti.



i time bi prekinuo hranidbeni lanac.
a znaš kak se mi u zemlji raspadamo?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/09/2015 : 23:09:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ali postoje razni drugi insekti koji mogu izleći crve, ne moraju biti muhe, ako i postoje nekakve koje obitavaju pod zemljom to sigurno nisu ove koje mi srećemo dok smo živi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 11/09/2015 : 15:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Pohodio Iaderu zbog kupovine cipela.
Usput popio piće s cijenjenim kolegom Tontom uz sat i kusur vremena razgovora ugodnog.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 11/09/2015 : 17:15:50  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Zajebao čovjeka ( a i sebe) s pogrešnom dijagnozom...S klasa 2013 350 cdi 4 matic lupao u prednjem desnom točku,nakon više pregleda nisam uspio naći grešku i sumnju prebacio na amortizer.Zračni ovjes,amortizer papreno skup - 1300 eura. Čovjek uspio naći polovan za 650 eura,kupio donio i mi u servisu smontirali i,iznenađenje - opet isto lupa...Ja pozelenio,poplavio i poludio,skinuli kompletnu desnu stranu ovjesa i našli oštećen selen blok koji nam je ranije promakao.Zamijenili ga i problem riješen,cijena selena 40 eura i namirio mušteriji još 610 ostatka za amortizer.Bogatiji za jedno iskustvo i siromašniji za sumu ojrića...Dešava se i najboljima...

Wtf?

Edited by - bagi on 11/09/2015 17:16:54
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 11/09/2015 : 18:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
sva sreća pa za kirurga nisi izučio...




Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 11/09/2015 : 18:13:04  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

sva sreća pa za kirurga nisi izučio...








Wtf?
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 11/09/2015 : 19:12:05  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Zajebao čovjeka ( a i sebe) s pogrešnom dijagnozom...S klasa 2013 350 cdi 4 matic lupao u prednjem desnom točku,nakon više pregleda nisam uspio naći grešku i sumnju prebacio na amortizer.Zračni ovjes,amortizer papreno skup - 1300 eura. Čovjek uspio naći polovan za 650 eura,kupio donio i mi u servisu smontirali i,iznenađenje - opet isto lupa...Ja pozelenio,poplavio i poludio,skinuli kompletnu desnu stranu ovjesa i našli oštećen selen blok koji nam je ranije promakao.Zamijenili ga i problem riješen,cijena selena 40 eura i namirio mušteriji još 610 ostatka za amortizer.Bogatiji za jedno iskustvo i siromašniji za sumu ojrića...Dešava se i najboljima...



Ovo boldano je bilo lijepo pročitat. Svaka čast.
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 11/09/2015 : 19:22:27  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by bagi

Zajebao čovjeka ( a i sebe) s pogrešnom dijagnozom...S klasa 2013 350 cdi 4 matic lupao u prednjem desnom točku,nakon više pregleda nisam uspio naći grešku i sumnju prebacio na amortizer.Zračni ovjes,amortizer papreno skup - 1300 eura. Čovjek uspio naći polovan za 650 eura,kupio donio i mi u servisu smontirali i,iznenađenje - opet isto lupa...Ja pozelenio,poplavio i poludio,skinuli kompletnu desnu stranu ovjesa i našli oštećen selen blok koji nam je ranije promakao.Zamijenili ga i problem riješen,cijena selena 40 eura i namirio mušteriji još 610 ostatka za amortizer.Bogatiji za jedno iskustvo i siromašniji za sumu ojrića...Dešava se i najboljima...



Ovo boldano je bilo lijepo pročitat. Svaka čast.



Obraz i čast nemaju cijenu...U stvari,imaju,no puno veća suma bi bila u pitanju

Wtf?
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 11/09/2015 : 22:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Zajebao čovjeka ( a i sebe) s pogrešnom dijagnozom...S klasa 2013 350 cdi 4 matic lupao u prednjem desnom točku,nakon više pregleda nisam uspio naći grešku i sumnju prebacio na amortizer.Zračni ovjes,amortizer papreno skup - 1300 eura. Čovjek uspio naći polovan za 650 eura,kupio donio i mi u servisu smontirali i,iznenađenje - opet isto lupa...Ja pozelenio,poplavio i poludio,skinuli kompletnu desnu stranu ovjesa i našli oštećen selen blok koji nam je ranije promakao.Zamijenili ga i problem riješen,cijena selena 40 eura i namirio mušteriji još 610 ostatka za amortizer.Bogatiji za jedno iskustvo i siromašniji za sumu ojrića...Dešava se i najboljima...


Jo jarane. Kad kupujem Auto, ti si moj mehaničar.

P.S. imačeš zaradu - montiračeš amortizer od 610 € u neki auto a računačeš 1.000 €.
Go to Top of Page
Page: of 125 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.52 seconds. Snitz Forums 2000