forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 125

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 11/09/2015 : 23:00:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast, majstore bagi.
Lijepo je vidjeti da još ima takvih ljudi..pogotovo meni koja sam traumatizirana od osobe koja sebe vlasnikom servisa zove i još me opsovao kad sam došla na reklamaciju

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 12/09/2015 : 00:08:32  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Hej,da se ne lažemo možda i ne bih tako postupio da vlasnik vozila nije bio kraj auta sve vrijeme...Ili bih...Ili ne bih...Dilema...Ma mali su to novci da te neko proziva te nije dobro za posao pogotovo kad radiš u manjoj sredini gdje se glas brzo prenese...A i ljudski je stati iza svoje greške i popraviti što se popraviti da...

Wtf?
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 12/09/2015 : 23:53:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Prije pola sata izbacilo mi FID sklopku.
Prala je perilica sudja, radio tv, laptop, lampica i bojler..sve sam to pogasila i nece da ukopca nazad. Spustim sklopku limitatora, fid hoce, ponistim gasenje struje limitatorom, fid pada...prolazi pola sata da se hladi i nece da radi.. ja sam uz svijecu bez baterije na laptopu i struje u stanu.. mob.baterija na 34%...
Zbogom svijete mili..kad odem, kad me ne bude, da znate zasto me nema...smrc.. ovo su moje posljednje rijeci prije gasenja..kao da mi je srce na aparatima, mozak odumire..usporavaju se funkcije..na aparatu jos nesto otkucava...svecje sporije..uskoro nastupa tama..i kad me ne bude, po dobru me pamtite..ne zalite zamnom, kao da vas nista nisam naucila.. Podjite i veselite se, da nisam uzalud zivjela..zapalite cijelu livadu, ne samo travu i festajte ko ludi do jutra.. pepeo mi po Velebitu raspite, neka ga bura odnese do mora..Svoju imovinu i nekretnine ne ostavljam nikome. Jebitese, ja sam za to radila, niko drugi. Nosim sobom i sve cu na pokeru s bogom u igru uloziti, pa makar i prokockala i vise gaca neimala. Ionako sam mrtva.
Bagiju ostavljam kombinirke i dva sarafa, tekucinu za pranje stakala, jos je dobra, nek ju utrzi. A moze i kljuc od podruma, nekih rezerrvnih dijelova ima, na prozoru je WD40, on dobro hrdju s dijelova skida, ko nove ih more utrzit.
Imam i fen za kosu, moze ga ugradit u ferarija ko klima da puse. Lako se pali, ima toplo i hladno grijanje i eko je, na struju, ne treba mu plina.
To bi bilo sve glede oporuke..
Idem sad zadnju cigaretu zapalit prije gasenja, jos me ostalo 30%.. necu ih trosit na vas.. idem gledati zvijezde u ovoj vedroj noci, dok me jos ima.
29%.. odumirem polako..sve brze...
Zbogom..
Ne zaboravite me. Ne tugujte..
Prvi vjetar i oluja s neba koja vas snadje..to sam ja, tek da ne pomislite da sam zauvijek umrla.
28%...

Sirius....is this...

-Yes....

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 13/09/2015 : 00:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote

evo me nazad. Sat i 20 minuta me zabrinulo a FID neće da se digne. (ne budite prosti..čitajte do kraja i učite kako sam ga digla )
Sjetila sam se osigurača..mnogo osigurača u kutiji za sve i jednog po jednog sam, odn.sklopku gasila i pokušavala fid sklopkicu namolit da se digne. Dok sam pravi osigurač pogodila - fid se podigao i dobih struju. Sve mi, srećom radi, osim utičnica u kuhinji, ali frižider je na nekoj drugoj i radi pa srećom, ne moram produžnim kabelom razvlačiti struju po stanu. Sad sam mirna dok ne nađem nekog majstora koji se razumije u struju makar malo bolje od mene, da mi vidi što je to s vodom do utičnica. Sto posto su vrli majstori na novogradnji bili toliko stručni pa su premalo dužine žica ostavili i spojili ofrlje na utičnice i to sad šteka i dolazi do preopterćenja, kratkog spoja i izbacivanja te sigurnosne sklopke. Bar znam da ona savršeno radi.

Povlačim oporučno darivanje. Trebaće mi šarafi i kombinirke a WD-om podmazujem košćice svoje kad mi zaškripe.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 15/09/2015 : 00:59:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Bio danas na faksu i preuzeo potvrdu o stečenom magistarskom stupnju.

Usput, diplomski sam obranio još u četvrtak. Zaboravio se pohvalit

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7789 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 20/09/2015 : 21:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Zaključio da mi se sve više gadi čitati bal ksenofoba u svaštari i otišao šetati rivom.


The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 23/09/2015 : 08:38:34  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
e pa jebem ti više i susjede i dobrosusjedske odnose...

kako sam mijenjo stolariju prošli tjedan,nakupilo se šute i smeća i ja to sve fino složim u jedan kut dvorišta dok ne odem u komunalno i dobijem dozvolu da to sve na otpad otfuram.

i susjedi,nekih sto metara od moje kuće,iz bosne,al žive u germaniji privremeno dok tu kućnu ne sagrade,pametni kakvi jesu,jučer u vreći,samo odlože svoj otpad na moj.bez pitanja,bez srama.
i ne budi lijen,pokupim ja taj njiov otpad,napišem poruku:štovana gospođo i gospodine,ako ste u bosni naučili svoje smeće odlagat u tuđa dvorišta,ovdje,u hrvatskoj to vam neće proći.drugi put zovem policiju.

i zalijepim tu poruku na vreću i sve im to fino uručim preko ograde.nepovratno.

i sretnem ih jutros,zbigecane,idu u crkvu...

a ja sa balkona viknem:đe ste komšije,jel bio poštar jučer?

ne dižu glave gospoja i gospodin,samo produže.

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/09/2015 : 09:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ako tako bas jesi, nijesi trebao Bosnu spominjati ni provokacijom negodovati. Provokacija treba biti suptilnija. Da oni nisu krscani, pobozni, i na putu u crkvu, vec neki barabe mogao si si navuci na vrat probleme s odgovorom na provokaciju i eto belaja.
Lijepo si mogao zamoliti da se priviknu na ovdasnju kulturu stanovanja i komunalne propise npr..znaju oni sami odakle su..

Imala sam jedan slucaj "pridoslice" koji je zadrzao svoj mentalitet.. lijepo sam ga zamolila da se malo prilagodi urbanom zivotu i njegovim pravilima, dobrim obicajima..tako nekako..radilo se o odnosu prema ljudima i privatnom vlasnistvu i obzirima koji nisu bili bas najbolji sto se vidjelo u slobodi koju je dopustao sebi, potom svom paskicu.
Bilo je otpora, kojecega.. sad nema uzornijeg covjeka, koji mi iskazuje postovanje..
Ili je netko ubio boga u njemu, ili je razmislio i shvatio kad se osvrnuo oko sebe.. Milina od dragog covjeka sada.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 23/09/2015 : 09:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
takav sam,čarli,po cijelom tijelu..

volim provokacijom na nekulturu stanovanja i nepoštivanje dobrosusjedskih odnosa

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 23/09/2015 09:43:26
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/09/2015 : 09:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Mucki provokator!

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 23/09/2015 : 11:39:30  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

takav sam,čarli,po cijelom tijelu..

volim provokacijom na nekulturu stanovanja i nepoštivanje dobrosusjedskih odnosa



Da, stavili su svoje smeće na tvoje, ali ovdje si, sudeći po napisanom, ti ispao nekulturniji.

Rekao si da uopće ne žive trenutno u tvom kraju, dakle ne poznaju kako funkcionira odvoz komunalija.
Ti si stvorio mini odlagalište odpada.
Vjerojatno su krivo mislili, da je to stvarno odlagalište.
Još si i Bosnu spomenuo... ko da to ima veze od kud su.

Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 23/09/2015 : 12:18:45  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by igor 12

takav sam,čarli,po cijelom tijelu..

volim provokacijom na nekulturu stanovanja i nepoštivanje dobrosusjedskih odnosa



Da, stavili su svoje smeće na tvoje, ali ovdje si, sudeći po napisanom, ti ispao nekulturniji.

Rekao si da uopće ne žive trenutno u tvom kraju, dakle ne poznaju kako funkcionira odvoz komunalija.
Ti si stvorio mini odlagalište odpada.
Vjerojatno su krivo mislili, da je to stvarno odlagalište.
Još si i Bosnu spomenuo... ko da to ima veze od kud su.




pardon gospodine nagor,

ne moraš bit inginer aeronautike da shvatiš da se svoje smeće ne baca u susjedovo dvorište,

to i čoban kuži(nadam se)

drugi put kad mi neko frkne svoje smeće u moje dvorište neću mu dirat sjeme i pleme i geografsku širinu i dužinu već ću ga uljudno i kultivirano pozvat na kavicu

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 23/09/2015 12:27:58
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 23/09/2015 : 14:23:23  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ma samo velim, da si ti koji je "domaćin" i da možda oni stvarno ne kuže sistem. Moglo se to i na manje podjebavački način rješit. To će ti bit susjedi. ;)
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/09/2015 : 17:46:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

e pa jebem ti više i susjede i dobrosusjedske odnose...

kako sam mijenjo stolariju prošli tjedan,nakupilo se šute i smeća i ja to sve fino složim u jedan kut dvorišta dok ne odem u komunalno i dobijem dozvolu da to sve na otpad otfuram.

i susjedi,nekih sto metara od moje kuće,iz bosne,al žive u germaniji privremeno dok tu kućnu ne sagrade,pametni kakvi jesu,jučer u vreći,samo odlože svoj otpad na moj.bez pitanja,bez srama.
i ne budi lijen,pokupim ja taj njiov otpad,napišem poruku:štovana gospođo i gospodine,ako ste u bosni naučili svoje smeće odlagat u tuđa dvorišta,ovdje,u hrvatskoj to vam neće proći.drugi put zovem policiju.

i zalijepim tu poruku na vreću i sve im to fino uručim preko ograde.nepovratno.

i sretnem ih jutros,zbigecane,idu u crkvu...


Nešto mi je poznata takva sorta ljudi, k'o fol veliki vjernici a gledaju kako će susjedu gadno ''podmetnuti''.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 23/09/2015 17:47:37
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 23/09/2015 : 18:15:06  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
ma da su samo pitali ko ljudi,fino pozvonili na vrata i rekli:

čuj susjed,mi smo ti i ti,živimo blizu vas,vidimo da imate gomilu šute pa ak možemo svoju vreću sa šutom ostavit kod vas da sve skupa bacite.vama to nije puno al bi nama mnogo značilo.

nego pokvareno,iz zasjede,bez pitanja.pa jebemti ljude takve

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/09/2015 : 18:15:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
jedni nekulturni, drugi jedva cekaju pokazati da su bolji od njih jer su ovi pridoslice iz bosne. bemti balkan. bas me zanima sta bi napisao susjedima da su stvarni njemci ili svicarci? jel bi im isto tako spomenuo rodnu drzavu :) sto rece Krleza sacuvaj me srpskog junastva i hrvatske kulture:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 23/09/2015 : 18:19:34  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

jedni nekulturni, drugi jedva cekaju pokazati da su bolji od njih jer su ovi pridoslice iz bosne. bemti balkan. bas me zanima sta bi napisao susjedima da su stvarni njemci ili svicarci? jel bi im isto tako spomenuo rodnu drzavu :) sto rece Krleza sacuvaj me srpskog junastva i hrvatske kulture:)



herr švabo,

molim vaš otpad odložite za na to predviđeno mjesto jer vam ovo nije četresprva

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 23/09/2015 : 19:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Lwoode!!
Puno pozdrava, ako se ne čujeva danas? Ja sam htio da se napijeva piva danas, da te počastim, ali nema odgovora. Ajde, idem otvarati sličice Fifa 360, pa se čujeva, možeš me još pozvati danas, ako želiš. Inače drugi put. Želim, ti odličan provod u Ljubljani DRŽI SE :) Baš se ukisila kiša u sto mater. Ajd pozovi me i sutra da te počastim POZDRAV!!!

A navečer ču pročitati Smiljaničev and Vurnikov strip(danas nabavio kod Bucha) Spomini in sanje Kristine B.(Ljubljana 1941-45)- jedva čekam :)

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 23/09/2015 19:42:29
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46538 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/09/2015 : 19:42:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
evo se vratija sa btc-a.pokisa do gole kože.
čujemo se drugi put prika

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 23/09/2015 : 19:43:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

evo se vratija sa btc-a.pokisa do gole kože.
čujemo se drugi put prika



Stari nema veze, danas bi se napia i pao u taxi, drugi put, pre javi. Puno pozdrava

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46538 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/09/2015 : 19:52:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by lwood

evo se vratija sa btc-a.pokisa do gole kože.
čujemo se drugi put prika



Stari nema veze, danas bi se napia i pao u taxi, drugi put, pre javi. Puno pozdrava



ma jebga ovo je skroz slučajno uletilo ,došli danas u 3 popodne a idemo sutra ujutro.
drugi put ču bar sedmicu dana odvalit.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 23/09/2015 : 19:55:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by lwood

evo se vratija sa btc-a.pokisa do gole kože.
čujemo se drugi put prika



Stari nema veze, danas bi se napia i pao u taxi, drugi put, pre javi. Puno pozdrava



ma jebga ovo je skroz slučajno uletilo ,došli danas u 3 popodne a idemo sutra ujutro.
drugi put ču bar sedmicu dana odvalit.


Ma obavezno pre javi.
Idem sad skalpelčičom da otvaram sličice, bar za pola sata. Imam za te spremne fudbalere Maribora kao poklon. čuvam ti-sutra još poslednja tura u novinama-imam dogovoreno sa par kafiča i kupim 3 novina-i onda ih dajem-novine ljudima na ulici-to če biti rare-možeš i menjati za koji strip-Ajde, popij koje domače-slovenačko pivo
Ja baš otvorio domače-Pelicon-Out of China- odlično, ako ne bolje pivo kod nas :)

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 23/09/2015 19:57:37
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 25/09/2015 : 17:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
danas sam živio u čvrstom uvjerenju da je četvrtak. svi planovi, poslovni i privatni bili su podređeni tome da je četvrtak. jučer je definitivno bila srijeda. totalno sam izgubio jedan dan. još mi kolega s posla kaže vidimo se u ponedjeljak, ja si mislim ok, nema ga sutra iz nekog razloga. cura kaže da je petak. još sam u nevjerici. a nažalost radim i sutra iako je subota. (iako bi po mom poimanju trebao biti petak )
wtf moment, u svakom slučaju.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

melkajk
Average Member



509 Posts

Member since 07/10/2011

Posted - 25/09/2015 : 17:55:03  Show Profile Show Extended Profile  Send melkajk a Private Message  Reply with Quote
Provjeri si sat ili datum na mobitelu. Ako ti fali cijeli dan možda je bila alien abduction ;) ;)

“Yesterday is but a dream,
Tomorrow is only a vision.
But today well lived makes every yesterday a dream of happiness, and every tomorrow a vision of hope.”
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 25/09/2015 : 17:59:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
ma nije nego sam zabrijao i to gadno. dogodi se to, ali ovaj put je bio 100%tni zajeb.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page
Page: of 125 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 6.16 seconds. Snitz Forums 2000