forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 125

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/09/2016 : 14:58:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

iz 21 parova na 16 :D


a nemas Crocsa!? :o


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 22/09/2016 : 15:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
fale u kolekciji gumene škornjice,kolekcija proljeće/ljeto,za po njivi.







Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/09/2016 : 15:49:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Možda ove godine njiva nije posijana pa su gumene čizme izašle iz kolekcije.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 22/09/2016 15:49:36
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 23/09/2016 : 18:30:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


iz 21 parova na 16 :D


a nemas Crocsa!? :o





Kao što rekoh, zabrinjavajuće :)
Nemam! Pobogu, ja sam zena hobitske visine, mislim da mi ne treba još i hobitsko stopalo!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 23/09/2016 : 18:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Možda ove godine njiva nije posijana pa su gumene čizme izašle iz kolekcije.



Ove godine su me stavili da vozim traktor pa ne gacam po blatu uopće, zato smo dali moje Welligntonke sestrični za svinjac.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 14/10/2016 : 00:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Vjerujte, ne pamtim kad sam posljednji put otvorila si pivo i priuštila si ove trenutke da se sa sobom samom sastavim. Poželjeh si trenutke s "one" strane Mjeseca, u nekom Moru tišine i osame, kao nekad, kad poželjeh svojom zvati jednu parcelu na tamnoj strani Mjeseca, na kojoj bih si izgradila malenu kućicu s trijemom, na kom bih ovo pivo pila i promatrala Zemlju iz daljine uz glazbu.. Koji jebenica osjećaj..
Upalila sam tv i sjela pred "Otvoreno". Doista snažno depresivna emisija naše stvarnosti, potom sam odgledala Dnevnik, malo življeg sadržaja..politika i religija..svijet, sport i prognoza..
Kod sporta sam već ugazila zvuk i upalila glazbu - grupa SARS - pokupila ideju upravo s najave njihovog koncerta u Zagrebu. Neopisivo su mi dragi, ne zbog mene, već zato što sam ih čula jer ih mnogo voli moj sin. I tu sam se raznježila..



Moja matera, osim što bi trebala operirati srčanu aortu jer joj je zadnja ura da to učini..točnije, po doktorima je već 12:05 - ne 5 do 12, nedavno je imala još jedan (2.) "blaži" moždani i ona je okej..malo otkačenija, ali stabilna..

Ja sam inače ok. Zna li netko kako da ovu Zemlju zaustavi?
naime..ja bih sišla s nje.
I odselila na onu svoju polutku Mjeseca, gdje još nema gravitacije, pa bih da se malo opustim, malo popijem, odmorim..
Ćisto onako, da se ne zaboravim, jelte..kad već postojim.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 14/10/2016 : 11:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Uzmi i meni jednu kartu (ne nužno povratnu), a piva, važno da je hladna nećemo biti previse izbirljivi.
Ipak je alkohol uzrok i rješenje svih problema.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/10/2016 : 21:44:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
otišao biciklom, zavezao ga lokotom
vratio se poslije
bicikl ostao, lokot ukraden

prodajem prava za Alan Ford
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 18/10/2016 : 13:01:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
danas 10 godina na istom radnom mjestu.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 24/10/2016 : 15:50:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Jutros koleginica šalje poruku:
"Zamisli tragedije, "hausmajstor" se objesio, našli ga jutros u hodniku njegovoog stepeništa prema stanu!"

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 24/10/2016 : 19:55:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Jutros koleginica šalje poruku:
"Zamisli tragedije, "hausmajstor" se objesio, našli ga jutros u hodniku njegovoog stepeništa prema stanu!"




Isssss...siroti čovjek. Vljda se nije objesio kad je vidio stanje vašeg hausa.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 24/10/2016 : 20:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ma nova "narodna bolest" depresija je izgleda uzrok.
Čovjek, 50-ak godina, živio sam. Napetost, nervoza, stres itd. Naizgled bio tih, povučen, pomalo i tajnovit, nikada se nije "otvarao" niti postavljao u neki prvi plan.
Ma Bože sačuvaj!

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/10/2016 : 20:59:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
naćalost to bi tek moglo uzet maha.
rulja je sve depresivnija.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 24/10/2016 : 21:14:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Ma nova "narodna bolest" depresija je izgleda uzrok.
Čovjek, 50-ak godina, živio sam. Napetost, nervoza, stres itd. Naizgled bio tih, povučen, pomalo i tajnovit, nikada se nije "otvarao" niti postavljao u neki prvi plan.
Ma Bože sačuvaj!



Šteta što se nije liječio onda od te depresije. U Švabiji je barem normalno ići kod psihologa.

@ lwood
U pravu si! Moglo bi se raspravljati o tome što naše babe misle: "ako se ne vidi, onda nije bolest", ali zapravo je bolest sve što rezultira smrću. Ne mogu ni zamisliti kolika je to razina psihološke patnje potrebna da se čovjek ubije (s obzirom na to da ljudi prezive i rak, i smrt voljene osobe i tisuću dana u logoru).

Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11677 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 24/10/2016 : 21:48:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Dukidule, žalostno..

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 27/10/2016 : 23:51:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ja sam u PMS-u.
Braćo moja mila .. tko se nije skrio ..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 27/10/2016 : 23:57:47  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Ja sam u PMS-u.
Braćo moja mila .. tko se nije skrio ..



“PMS je postao izgovor za bes, žaljenje, iritiranost, a da se pri tom ne izgubi titula dobre žene. Mitu o PMS-u doprinosi i stereotip o ženi kao iracionalnoj i suviše emocionalnoj. Kada se menstrualni ciklus opiše kao hormonalni rolerkoster, koji ženu pretvara u besnu zver, lako je dovesti u pitanje kompetenciju svih žena”, smatra De Luka.




http://www.b92.net/zdravlje/vesti.php?yyyy=2016&mm=10&nav_id=1191512
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/10/2016 : 00:06:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ne vjerovali ili da, ali depresija je otprilike najrasprostranjenija bolest. Od nje boluje čak 50 milijuna Europljana, odnosno nekih 11 %.

I stalno je u porastu.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/10/2016 : 00:07:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Ja sam u PMS-u.
Braćo moja mila .. tko se nije skrio ..



“PMS je postao izgovor za bes, žaljenje, iritiranost, a da se pri tom ne izgubi titula dobre žene. Mitu o PMS-u doprinosi i stereotip o ženi kao iracionalnoj i suviše emocionalnoj. Kada se menstrualni ciklus opiše kao hormonalni rolerkoster, koji ženu pretvara u besnu zver, lako je dovesti u pitanje kompetenciju svih žena”, smatra De Luka.




http://www.b92.net/zdravlje/vesti.php?yyyy=2016&mm=10&nav_id=1191512



Ja doista jesam u PMS-u ali da to ne napišem i ne zabavim se pri tom, da li bi se to primjetilo? Jesam li tada opakija, zlica od opaka? Nerazborita? Nekompetentnija od inače u ženskoj kompetentnosti da budem Charlie pa me se lako skuži da sam u pms-u ili me se uopće ne skuži već se cijeli mjesec misli da baš upravo jesam?
Molim očitovanje.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/10/2016 : 00:12:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
A osim toga, mene muči druga stvar:
da li se moguće poseksati na luftiću da se on ne prevrne?
Ili barem ne poispadaju sve stvari s njega?
Onaj tko se barem jednom pokušao okrenuti na luftiću zna kako mora paziti na balans da se ne iskipa u vodu.
Dakle, kakav je to seks na luftiću s kojeg nitko nije izletio?
Gdje ide što i kamo tko?
To se ja pitam.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 28/10/2016 : 00:16:24  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ma ti si uvijek Čarli... ne treba ti PMS za to... :)

https://en.wikipedia.org/wiki/Female_hysteria

Prije je bila ženska histerija, danas je PMS... čekamo novi sindrom... nešto za 21. stoljeće. :)
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/10/2016 : 00:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Ma ti si uvijek Čarli... ne treba ti PMS za to... :)




quote:
Originally posted by nagor
https://en.wikipedia.org/wiki/Female_hysteria

Prije je bila ženska histerija, danas je PMS... čekamo novi sindrom... nešto za 21. stoljeće. :)




jao..čitala sam kako su nekoć "liječili" tu žensku histeriju u mentalnim institucijama, elektrošokovima, lobotomijom i, za ne povjerovati..to bi danas bilo silovanje ali tada su doktori seksualnim pomagalom masturbirali ženu..ne znam kako se izraziti..strašno.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/10/2016 : 00:26:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Ma ti si uvijek Čarli... ne treba ti PMS za to... :)

https://en.wikipedia.org/wiki/Female_hysteria

Prije je bila ženska histerija, danas je PMS... čekamo novi sindrom... nešto za 21. stoljeće. :)




Znam.. feminizam

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/10/2016 : 20:43:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nakon konstantnih problema sa internetom preko fiksne linije u zadnjih mjesec dana, pucanja veze po 50 puta dnevno, nikakve brzine, dopizdilo mi više stalno prijavljivati smetnje Optimi jer oni tu ionako ništa ne mogu poboljšati pošto je infrastruktura od lopovskog HT-a.
Kako Vip kod mene ima 3G signal otišao sam u njihov centar i ugovorio Homebox M, odmah dobio opremu za spajanje i probni rok od 5 dana. Razlike su itekako primjetne, stranice se puno bolje otvaraju, brzina je stalno 12-15 Mbps a ne ona bijeda od 0, nešto. Jedini nedostatak je što nije flat već 30 GB prometa mjesečno, ali zato ima neograničena noćna opcija 0-8 h pa ću gledati da sva skidanja (većinom muzika) obavljam u to vrijeme.
Ima li netko iskustva sa Homeboxom i koliko se može sa tih 30 GB?
Za usporedbu, na mobitelu imam 2 GB i to mi je sasvim dovoljno, ali njih koristim samo kada nisam kod kuće i otvaram većinom portale i tako neke sitnice.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 28/10/2016 : 21:26:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Nakon konstantnih problema sa internetom preko fiksne linije u zadnjih mjesec dana, pucanja veze po 50 puta dnevno, nikakve brzine, dopizdilo mi više stalno prijavljivati smetnje Optimi jer oni tu ionako ništa ne mogu poboljšati pošto je infrastruktura od lopovskog HT-a.
Kako Vip kod mene ima 3G signal otišao sam u njihov centar i ugovorio Homebox M, odmah dobio opremu za spajanje i probni rok od 5 dana. Razlike su itekako primjetne, stranice se puno bolje otvaraju, brzina je stalno 12-15 Mbps a ne ona bijeda od 0, nešto. Jedini nedostatak je što nije flat već 30 GB prometa mjesečno, ali zato ima neograničena noćna opcija 0-8 h pa ću gledati da sva skidanja (većinom muzika) obavljam u to vrijeme.
Ima li netko iskustva sa Homeboxom i koliko se može sa tih 30 GB?
Za usporedbu, na mobitelu imam 2 GB i to mi je sasvim dovoljno, ali njih koristim samo kada nisam kod kuće i otvaram većinom portale i tako neke sitnice.



To ovisi. Ja imam 25 giga mjesečno i morala sam se odreći gejminga, kao i početi downloadati stvari poslije 10 navečer.
Također, ne mogu više udovoljavati vlastitoj ovisnosti o youtube receptima u HD-u. Ako mene pitaš, od 0-8 je potpuna pljačka. Trebali bi dati makar od 22, inače su zli.
U svakom slučaju, čak i ako ti bude dovoljno prometa većinu vremena, nemoguće je da ti nekad ne zatreba više. Ja nekad potrošim jedva 7 giga, a nekad sam u prvih deset dana sve potrošila jer sam skidala indijske filmove u blurayu.
Go to Top of Page
Page: of 125 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.15 seconds. Snitz Forums 2000