forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Što vam se danas dogodilo?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 125

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 04/06/2017 : 11:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Žena danas dobre volje ili je negdje rasprodaja.



samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4863 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 04/06/2017 : 14:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
U Lidlu je akcija sa tim pivama ;)
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/06/2017 : 15:17:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Jel' i Denon u akciji s pivom? :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 04/06/2017 : 19:38:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Znao sam da je naki trik.
Idem brzo pregledati datume da nije rok trajanja na odbrojavanju, pa da požurim sa konzumacijom.
Mlađo, Danonino je bio na akciji prije ponešto godina, ali mi se ne da mijenjati pa je ostao kao jedan od isporučivaća zvuka.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 04/06/2017 : 19:49:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ipak je moram pohvaliti, jer mi je kupila Frunu.
Jest da sam naručio Papka, ali rekla da šta će mi autobiografija, a i nije ga bilo, pa od svih mojih želja dopale me nečije iz Mostara.



samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 04/06/2017 : 20:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Nisam citala Mostarske zelje, ali vec su mi draze od Papka. A zenu ovakve ljepote, pa koja jos kupuje pivo i stripove, ne bi trebao pokazivati po forumu. Onda ces se cuditi kad ti neki forumas bude pokusao otrovati hranu eda bi dosao do lijepe Helene :)

On topic: danas sam bolesna i nista ne radim, cak ni stripove ne citam.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 04/06/2017 : 20:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Ipak je moram pohvaliti, jer mi je kupila Frunu.
Jest da sam naručio Papka, ali rekla da šta će mi autobiografija, a i nije ga bilo, pa od svih mojih želja dopale me nečije iz Mostara.



Prekrasna zena, a Mostarske zelje su jako dobar i emotivan strip i budi sretan da ti je poklonjen da ti oplemeni kolekciju.



~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22146 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/06/2017 : 20:38:36  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Žena danas dobre volje ili je negdje rasprodaja.





Provjeri da ti nije slupala auto.
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 04/06/2017 : 20:42:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
KW, u pravu si! Ja sam auto slupala tri puta prosle godine i svaki put mi je ovo bio "lijek" :)
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/06/2017 : 14:56:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Dobro da Krasa trenutno nije na forumu.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 05/06/2017 : 18:27:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
KW nemre mi slupati auto, kad ja vozim njen.
Prije toliko i toliko kad sam krenuo po nju na posao, kako je pas divljao po autu, nekako mi je koncetracija negdje opala pa sam previdio tramvaj i sašio se u njega.
Taj izraz lica kad je ugledala auto sa odvaljenim retrovizorom i bez pola prednjih vrata nikada neću zaboraviti, to mora da je ljubav.
Uz to kad sam joj rekao da si mora sama auto popraviti, jer je već dovoljno odrasla da nemereju drugi satalno za nju nešto obavljati, ono što je usljedilo iz njenih usta nije primjereno forumu jer ga i malodobne osobe čitaju.
Tada sam shvatio da sam ja ustvari neshvaćeni šaljivđija i da je ovaj svijet surovo i neprijateljsko mjesto.
Pa kud je to sve otišlo kad se ljudi uzrujavaju zbog ponešto retrovizora i vrata.


Drago mi je da je Čarlita živa, jer sam se već zabrinuo i pomislio da okupim jake snage BBB-a da izvidimo situaciju u Rijeci.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 11/06/2017 : 12:02:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ja sam kao prvo evo tjedan i pol na novom poslu i moram priznat da sam se preporodio, kao da zivim tudji zivot...neznam, dosada sam radio sve i svasta, a ovo zadnje kao prodavac u trg centru skoro 9 godina. Ljudi te svakodnevno pljuju, iskaljuju svoj bijes na tebi, ti si kriv za sve sto im se pokvari jer je naravno poznato kako prodavaci u ducan i prozivode to sto prodaju, rad svim praznicima, nedjeljama po 11h...
Sada napokon radim u struci, od pon-pet, 8-16h (nema vise do 21-22h osim kad su prekovremeni u pitanju), nema vikenda nema praznika, osjetno veca placa, udaljeno mi 5min autom od kuce, super ekipa na poslu...plus jos abnormalno puno beneficija i prava u odnosu na stari posao (gdje bi se mozda po ovome moglo reci i da smo nekakvi moderni robovi, dobro ne bas robovi, ali znate sto zelim reci). I cisto da napomenem da sam u staroj firmi imao jako dobre kolege i uvjeti su vise manje bili OK, ali to radno vrijeme trg centra i ti kupci koji te ubijaju svakodnenvno(jako JAKO je stresno radit sa ljudima koji misle da su kupili i tebe kupivsi nesto u ducanuu, ugl imam traume od razno raznih kupaca)...

Eh i tako smo draga i ja jucer otpicili u Medulin na Vinkuran 3D Fest (sa starim poslom za ovako nesto nebi bilo sanse), gdje je ona osvojila drugu nagradu za svoj maslačak od mozaika. Tj bilo je kao prvo mjesto i 2 druga, koje je dijelila sa jos jednom sudionicom.


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 11/06/2017 : 14:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Bravo! Carpe diem!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 11/06/2017 : 17:28:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Bravo i za posao i za zeninu nagradu! Upoznah je i rijec je o jednoj velikoj kraljici :)
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 11/06/2017 : 18:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast DiSkAcH! I tebi i ženi!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 11/06/2017 : 18:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Hvala, hvala :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 13/06/2017 : 19:42:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Uvijek mi u ambalazi stripova daju taj puckavi papir i onda puckam dok ne odapnem. Damn.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 13/06/2017 : 21:50:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Bravo Dino, čestitam i baš mi drago.
Tko zna kako bi se sve to rasplelo, raspetljalo ili zapetljalo, da sam te na "Vratima Jadrana" pokupio via Mafest?
Ma ni pomisliti na to!

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 20/06/2017 : 18:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Nije danas, ali na ovogodisnjem CRS-u.

Nabasao sam na nekoliko mi jos nedostajucih brojeva DD SD i LU, i medju njima nasao i broj SD 18. Barem sam tako mislio ... Ali kako se uspostavilo, taj broj ima na boku krivo ispisan broj 18, a zapravo se radi o broju 19, pa sam tako kupio broj koji vec imam. I sjetio sam se, da sam vec tada (kada sam 19 kupio prvi put) skuzio da sam zapravo dobio broj 19 (samo sto mi je i taj falio pa nije bilo frke). Eto, kadi si na popis ne pisem i naslove nego samo brojeve i kratice edicija. Bemliga!


Drukcije za par dana odlazim na godisnji pa sam u knjiznicama vec uzeo nekoliko stripova za na more (pored mojih, naravno). Medju njima i Delislov Jerusalem (na engleskom) i prvi broj Arapina buducnosti (na slovenskom). Sto se Arapina tice, tu sam zelio uzeti nase izdanje (na slovenskom, odnosno na "slovenackom" da me ne bi neki krivo razumeli) ali navodno izdavac nece ici dalje ... ja se nadam da je to navodno ali ... za sada se jos nisam odlucio za Fibrino izdanje. Mada bih mogao do Interlibera prelomiti ako se nista konkretnije na saznaje.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 23/06/2017 : 15:16:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Pošto je današnji "događaj" vezan za poznanstvo, tj. kontakt sa ove stranice, mislim da pogotovo zbog toga to ovdje mogu i napisati.

Eto, danas sam ovdje kod mene u Istri - konačno i nakon par godina, uživo upoznao jednog čovjeka iz stripovskih krugova, a ujedno i jednog od po meni najkorektnijih "većih" zagrebačkih prodavača stripova ikada na aukcijama ove stranice.
Upoznavanje nije bilo slučajno nego nam se obojici poklopilo da smo istoga dana ovdje pa mi se neki dan javio.

Doduše, danas više nije aktivan kao nekada, zbog poslovnog boravka izvan HR većim dijelom godine.

I mogu reći (s obzirom da smo se do danas "poznavali" isključivo iz telefonskih razgovora ili putem Mail etc. komunikacije), intuicija me nije prevarila.
Stvarno je u pitanju ljudina na kvadrat i baš onakav kakvog sam ga sve te godine i zamišljao, pa tako nije ni čudo što sam ga na hit listi svojih osobnih "top 5" prodavača vodio na samom vrhu.
Uvijek maksimalno korektan, pošten, tolerantan, fleksibilan, strpljiv, pedantan....Prije bi poslao neki strip više nego da jedan zaboravi.

Eh, da je takvih ljudi znatno više, bio bi mnogima nama život puno lakši, koliko "poslovno" toliko i u društvenom međuljudskom pogledu....

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member



2045 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 23/06/2017 : 15:21:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
Oko 13h danas, izašao iz ofisa, da pogledam kakvo je stanje u kolektivu podređenih, al' pre toga, odlučio otresti mačora u klonji. I idem hodnikom, i došlo mi daq prdnem, al' baš onako, onaj osećaj kad ti prdež nalegne, krvnički... I odvalim ga... sevdah, osećaj olakšanja na licu prikazan, bio je neizbežan.

Odjeknulo je hodnikom.
Sekund dva kasnije, čujem blago K'eh, starija koleginica je bila nekoliko metara iza mene.
Al' realno, šta me boli kurac, nije osmi mart.

Ana Tomaskovic kraljica!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 23/06/2017 : 16:04:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Nda.

Na danasnji dan sam se rodila, a danas sam sluzbeno usla u tridesetu.
Evo mene sa svojom vrlo odraslom birthdax girl rozetom kad sam pala pod dasku za peglanje od tolikog alkohola unesenog u tijelo:


A evo i jednog od poklona koji sam dobila:

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/06/2017 : 16:12:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Prvu rečenicu sam prvo pročitao bez "se", pa sam umalo i pogrešno čestitao.
Sretan rođendan!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 23/06/2017 : 16:20:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Joj, da, sad lagano pocinje "mommy envy". Uskoro cu sve trudnice drzat na nisanu i bit ljubomorna na njih :)
Hvala tintoncino :)
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9203 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 23/06/2017 : 17:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Sretan rođendan! Za utjehu, događa se to i drugima....

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page
Page: of 125 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.76 seconds. Snitz Forums 2000