forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Rukomet
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 176

HŠK ZRINJSKI 1905
New Member



200 Posts

Member since 25/04/2014

Posted - 17/01/2015 : 19:06:35  Show Profile Show Extended Profile  Send HŠK ZRINJSKI 1905 a Private Message  Reply with Quote
Hajde Austria na hendikepu mi trebate...😠😠
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 17/01/2015 : 19:14:05  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
muku mucimo bezobzira sto smo stalno vodili,ne podignemo li razinu vise imat cemo ozboljne probleme u 1/8 finala 1/4 .....

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

HŠK ZRINJSKI 1905
New Member



200 Posts

Member since 25/04/2014

Posted - 17/01/2015 : 19:34:12  Show Profile Show Extended Profile  Send HŠK ZRINJSKI 1905 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

muku mucimo bezobzira sto smo stalno vodili,ne podignemo li razinu vise imat cemo ozboljne probleme u 1/8 finala 1/4 .....


Imat cemo mi probleme i sa Makedonijom ukoliko ne podignemo razinu kvalitete i obrane i napada....nitko nije rekao da ce biti lako, ali dvije tekme dvije pobjede...za sada sve ok !!
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 17/01/2015 : 20:30:12  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
je,mozda i bolje da se zagrijavaju ka dizelaši,pa da poslije eksplodiraju,jer nam se znalo desavati da krenemo furiozno pa puknemo u najvaznijim momentima
da smo imali ovakvog Čupića u Španjolskoj bili bi prvaci -GARANTIRAM

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 18/01/2015 : 01:56:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by HŠK ZRINJSKI 1905

quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by HŠK ZRINJSKI 1905

quote:
Originally posted by DODSFERD

Prava pravcata senzacije se desila u utakmici između Danske i Argentine koja je završila 24:24. Usporedbe radi, na pobjedu Danske je bio koeficijent 1 a na neriješeno ili pobjedu Argentine čak 31, tko je pogodio tip mogao je okrenuti velike novce.


Argentina je znala nekad i nas dobiti u prvom kolu..?



A kad su se to srele Argentina i BiH na nekom natjecanju u rukometu?


S poturicama nikada, poturice samo sjedece odbojke i tavle znaju, kakv si ti sa ovim svojim olimpijskim sportovima ?



Prvo i posljednje upozorenje.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 18/01/2015 : 02:14:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by HŠK ZRINJSKI 1905

E sad se lijepo ispričaj gospon Mirku, jer boljeg golmana nemamo !!



Misliš u repki?

Trenutno nemamo. Al da smo imali, jesmo.

Mogu mu se ispričat, pa onda povuć istu nakon što zasere u jednoj od idućih utakmica.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 18/01/2015 : 02:17:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

muku mucimo bezobzira sto smo stalno vodili,ne podignemo li razinu vise imat cemo ozboljne probleme u 1/8 finala 1/4 .....



Ne znam, nekako mi cijela stvar djeluje još uvijek premlitavo.

Ak naši misle pobrat bar broncu morat će daleko bolje od ovog.

Ono što mene iskreno zanima, zašto su od svih televizija dali baš RTL - u da prenosi? Mislim, recite o Ćosiću kaj god hoćete, al slušat onog Brkića zajedno sa Saračevićem je smijurija. Nula dinamičnosti, nula energičnosti...ništa.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 18/01/2015 : 08:53:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

Ono što mene iskreno zanima, zašto su od svih televizija dali baš RTL - u da prenosi? Mislim, recite o Ćosiću kaj god hoćete, al slušat onog Brkića zajedno sa Saračevićem je smijurija. Nula dinamičnosti, nula energičnosti...ništa.



dali
ti kao da si od jucer prava dobije onaj tko najvise ponudi, a to je u ovom slučaju RTL
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8199 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 18/01/2015 : 09:20:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark
prava dobije onaj tko najvise ponudi, a to je u ovom slučaju RTL


A mi već destljećia plačamo RTV pristojbu HRT-u.
A ovo nije prvi put da RTL prenosi rukometno prvenstvo.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 18/01/2015 : 09:36:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
istina, ali meni je svejedno
glavno da ima prijenos
Go to Top of Page

HŠK ZRINJSKI 1905
New Member



200 Posts

Member since 25/04/2014

Posted - 18/01/2015 : 11:27:06  Show Profile Show Extended Profile  Send HŠK ZRINJSKI 1905 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by HŠK ZRINJSKI 1905

quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by HŠK ZRINJSKI 1905

quote:
Originally posted by DODSFERD

Prava pravcata senzacije se desila u utakmici između Danske i Argentine koja je završila 24:24. Usporedbe radi, na pobjedu Danske je bio koeficijent 1 a na neriješeno ili pobjedu Argentine čak 31, tko je pogodio tip mogao je okrenuti velike novce.


Argentina je znala nekad i nas dobiti u prvom kolu..?



A kad su se to srele Argentina i BiH na nekom natjecanju u rukometu?


S poturicama nikada, poturice samo sjedece odbojke i tavle znaju, kakv si ti sa ovim svojim olimpijskim sportovima ?



Prvo i posljednje upozorenje.


Sve ok druže mladjo, navikao sam vise na tvoju konzistentnost u pogrešnim i promasenim upozorenjima i odlukama, samo naprijed pusti ruku baci drkicu....iako valjda i slijepac vidi da je sve samo reakcija na provokacije ovog fašiste ?!?
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 18/01/2015 : 11:36:44  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Hahahahahah...A jesi zadojen u pičku materinu...Fašista ti ćaća koji te utrpao u materinu pizdu umjesto da te je izdrkao u ćenifi,učinio bi svijetu uslugu...
Hajde sada zdravo,pišemo se za mjesec dana...

Wtf?
Go to Top of Page

HŠK ZRINJSKI 1905
New Member



200 Posts

Member since 25/04/2014

Posted - 18/01/2015 : 11:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Send HŠK ZRINJSKI 1905 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Hahahahahah...A jesi zadojen u pičku materinu...Fašista ti ćaća koji te utrpao u materinu pizdu umjesto da te je izdrkao u ćenifi,učinio bi svijetu uslugu...
Hajde sada zdravo,pišemo se za mjesec dana...


O vidim da si stisnuo muda pa napisao javnosti ono sto stalno pišeš u PM.... izašao iz klozeta 😁😁😁 bravo za tebe, sigurno se majka ponosi kakvog panja je izrodila...hajde multietnicaru sigurno ce drug mladjo zazmiriti i na ovakve izjave mrznje, fašizma i opce nekulture !!!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 18/01/2015 : 12:15:16  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Ma prdnem ti na usta lajava moj hercegovački pobratime i dragi sudržavljaninu...Više i ne zaslužuješ...

Wtf?
Go to Top of Page

HŠK ZRINJSKI 1905
New Member



200 Posts

Member since 25/04/2014

Posted - 18/01/2015 : 12:42:53  Show Profile Show Extended Profile  Send HŠK ZRINJSKI 1905 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Ma prdnem ti na usta lajava moj hercegovački pobratime i dragi sudržavljaninu...Više i ne zaslužuješ...


Jesi vidio bagi beže kako raja nece da suti, nema ti vise osmanlija sad si ti kmet...k nozi avlijaneru !!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 18/01/2015 : 12:51:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by HŠK ZRINJSKI 1905

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by HŠK ZRINJSKI 1905

quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by HŠK ZRINJSKI 1905

quote:
Originally posted by DODSFERD

Prava pravcata senzacije se desila u utakmici između Danske i Argentine koja je završila 24:24. Usporedbe radi, na pobjedu Danske je bio koeficijent 1 a na neriješeno ili pobjedu Argentine čak 31, tko je pogodio tip mogao je okrenuti velike novce.


Argentina je znala nekad i nas dobiti u prvom kolu..?



A kad su se to srele Argentina i BiH na nekom natjecanju u rukometu?


S poturicama nikada, poturice samo sjedece odbojke i tavle znaju, kakv si ti sa ovim svojim olimpijskim sportovima ?



Prvo i posljednje upozorenje.


Sve ok druže mladjo, navikao sam vise na tvoju konzistentnost u pogrešnim i promasenim upozorenjima i odlukama, samo naprijed pusti ruku baci drkicu....iako valjda i slijepac vidi da je sve samo reakcija na provokacije ovog fašiste ?!?




Ha što reći...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 18/01/2015 : 12:51:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Hahahahahah...A jesi zadojen u pičku materinu...Fašista ti ćaća koji te utrpao u materinu pizdu umjesto da te je izdrkao u ćenifi,učinio bi svijetu uslugu...
Hajde sada zdravo,pišemo se za mjesec dana...



Isto tako...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 18/01/2015 : 12:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by markotamara

muku mucimo bezobzira sto smo stalno vodili,ne podignemo li razinu vise imat cemo ozboljne probleme u 1/8 finala 1/4 .....



Ne znam, nekako mi cijela stvar djeluje još uvijek premlitavo.

Ak naši misle pobrat bar broncu morat će daleko bolje od ovog.

Ono što mene iskreno zanima, zašto su od svih televizija dali baš RTL - u da prenosi? Mislim, recite o Ćosiću kaj god hoćete, al slušat onog Brkića zajedno sa Saračevićem je smijurija. Nula dinamičnosti, nula energičnosti...ništa.


zasto bi bila bronca?pa ne igraju ni drugi toliko uvjerljivo da gaze sve
biti ce tesko ali to smo znali i cim je pocelo
inace da smo odigrali kao Danska prvo kolo mislim da bi govorili kako SLAVKO odlazi,majku bi im spomenuli milijun puta
sad triba odmoriti ove kljucne igrace protiv Makedonije pa da uzmemo 1 misto

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 18/01/2015 : 14:56:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

ti kao da si od jucer prava dobije onaj tko najvise ponudi, a to je u ovom slučaju RTL



To bijaše sarkazam, tj. ironija s moje strane, nisi skužio

HRT - u se valjda nije dalo...

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 20/01/2015 : 00:26:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Inače, naši danas super, samo trebaju tako nastavit protiv Makedonije. Da mi je samo znat što će Obrvan reć...

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 20/01/2015 : 16:55:39  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
reka je da se ne boji Hrvatske
biti ce tesko cak mislim da je tecaj 1,20 podcjenjivacki

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 20/01/2015 : 21:30:50  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
po ovome svemu cini mi se da su Švedi trenutno najbolji sto se tice forme,Francuzi remizirali,mozda se stvarno nesto desava s njima buduci da je Onesta smijenija Fernandeza za kapetana

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 20/01/2015 : 22:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

po ovome svemu cini mi se da su Švedi trenutno najbolji sto se tice forme,Francuzi remizirali,mozda se stvarno nesto desava s njima buduci da je Onesta smijenija Fernandeza za kapetana



A tko je onda dobio kapetansku vrpcu?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 21/01/2015 : 10:26:46  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
neznam,nije napisano u clanku,mozda Omeyer

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 22/01/2015 : 08:28:55  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Odlicna partija u drugom poluvremenu i 1 misto u skupini

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page
Page: of 176 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.62 seconds. Snitz Forums 2000