forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Rukomet
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 176

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 22/01/2015 : 12:26:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Probudili su se naši.

Kak je samo bila Obrvanova faca

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/01/2015 : 09:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Imamo stvarno super ždrijeb za dalje. Ne ući u polufinale bila bi tragedija.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 23/01/2015 : 13:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
istina,samo triba sto odmornijr doci s glavnim igracima u polufinale pa da probijemo barijeru 5 god neigranja finala

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/01/2015 : 15:05:55  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

istina,samo triba sto odmornijr doci s glavnim igracima u polufinale pa da probijemo barijeru 5 god neigranja finala



Ima naznaka da je ekipa dosta karakterna jer su se već dobile tri "žilet" utakmice. Ali kvaliteta Austrije, Tunisa ili Makedonije (sorry Makedonci) nije niti blizu onima najjačima, tako da ne znam kako će to sve ispasti sa Francuzima, Španjolcima, Šveđanima... Vjerujem u polufinale, a onda ćemo vidjeti. Forma se dobro dozira, raste kako prvenstvo odmiče, glavni igrači nisu se previše potrošili... Bojim se da će za nešto više (čitaj : finale) trebati i kvaliteta izbornika, a to znamo da nemamo.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/01/2015 : 15:49:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Gledajući dosadašnji tijek prvenstva nitko od favorita nije baš uvjerljiv a pogotovo to nisu Francuska i Danska. Švedska mi se činila kao momčad s najboljom formom ali su jučer naletjeli na tvrdi Egipat i jedva izvukli bod. Egipćani su imali sve u svojim rukama, 24:20 8 minuta prije kraja i to daje nekakve naznake da Švedska vjerojatno nema momčad za velike stvari (čitaj medalju).
Ako protiv Francuza u zadnjem kolu ne izbore 1. mjesto u skupini vjerujem da neće dalje od četvrtfinala jer će već tada naletjeti na favorita.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/01/2015 : 16:07:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Upravo gledam prijenos utakmice Španjolska - Slovenija preko live streama, dobro su se Slovenci držali do pred kraj 1. poluvremena kada su Španjolci otišli na 5 razlike i sada u nastavku se također kreće oko 4-5, nadam se neizvjesnijoj utakmici i da neće biti brzo riješena.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/01/2015 : 16:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Završila je utakmica i na kraju Španjolska pobjeđuje 30:26, mogli su Slovenci i bolje proći ali su u nekim trenutcima bili previše brzopleti u napadu pa su griješili u predaji lopte. Kada se rezultat lomio kod 27:25 nisu znali ni obranu odigrati pa su tako Španjolci u 2 napada zaredom napravili podvaljivanje, najprije na pivota pa zatim na desno krilo i to su bili sigurni golovi jer nekoliko metara oko tih igrača nije bilo nikoga tko bi ih čuvao. Ovo je vjerojatno bila i najbolja utakmica Španjolaca jer ona mučenja protiv Brazila i Qatra nisu dobro izgledala za njih pa zato mislim da neće obraniti naslov.
Brazil je dobio Čile 30:22 i tako potvrdio prolazak sa 4. mjesta. Ovaj rezultat ne govori koliko je tu bilo mučenja, na poluvremenu je vodio Čile 13:12 i bilo je neizvjesno sve do zadnjih 10-ak minuta kada se Brazil počeo odvajati. Vjerujem da će ga Hrvatska tek tako pregaziti u 1/8 finala sa imalo ozbiljnijom igrom a i ovo mučenje sa poluamaterskom ekipom govori da Brazil nema neke primjetne kvalitete. Oni njihovi tijesni porazi protiv Španjolske i Slovenije su se potrefili jer su ih protivnici neozbiljno shvatili.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 23/01/2015 : 18:03:24  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
ma triba risiti sve u prvom poluvrimenu da uđu drugi i tako se max odmorimo za 1/4 finale

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/01/2015 : 18:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ne sviđa mi se ova zajebancija u 2. poluvremenu, nema veze što je razlika velika, treba igrati do kraja ozbiljno.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 23/01/2015 : 19:31:39  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
ocekivano,sad vise nemaju pravo na zajeb

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/01/2015 : 21:31:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nisam ni znao da je Čupić mislio na Kaleba.

http://www.jutarnji.hr/cupic-objasnio--pogodio-me-kalebov-komentar-o-motivaciji--pa-mi-se-bacamo-na-glavu-za-hrvatsku-/1279161/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/01/2015 : 21:37:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Istina, i ja mislim da Šveđani ne mogu biti toliko dobri u nokaut fazi.

http://www.jutarnji.hr/zlatan-saracevic---svedska-igra-najbolje--ali-ne-znaci-da-je-najopasnija-/1279779/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/01/2015 : 21:48:32  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Nisam ni znao da je Čupić mislio na Kaleba.

http://www.jutarnji.hr/cupic-objasnio--pogodio-me-kalebov-komentar-o-motivaciji--pa-mi-se-bacamo-na-glavu-za-hrvatsku-/1279161/



Umjesto da se motivira za utakmice, on čita naklapanja "novinara" Kaleba. Da sam mu trener poručio bih mu - ne seri i igraj.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 23/01/2015 : 21:51:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Za sad sve ide izvrsno za naše, al sad kikseva više nema.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/01/2015 : 22:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
http://www.hrsport.net/vijesti/481461/rukomet-reprezentacija/reprezentativci-nakon-bih-vazno-je-da-smo-odmorili-one-najbolje-slijedi-analiza-brazila/

Ne bih nikoga podcjenjivao ali Brazil se uz ozbiljnu igru mora dobiti glatko, znači barem 5+ razlike. Istina da ga do sada još nitko nije pravo razbio ali to su bile utakmice u skupini gdje favorizirane momčadi štede snagu ali sada više nema kalkuliranja. Argentina je po meni puno ozbiljnija momčad a to je dokazala na zadnjem Panameričkom prvenstvu kada su se u finalu susrele upravo ove dvije momčadi gdje Argentina rasturila Brazil 30:19.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 24/01/2015 : 09:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
http://www.24sata.hr/rukomet/bihrvatski-rukomet-roeni-su-u-bih-ali-igraju-za-hrvatsku-403089

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 24/01/2015 : 10:58:21  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
samo da se kapetan oporavi od trovanja hranom i sve ce biti ok,pa da vidimo i taj Brazil,srića neigra im najbolji igrač Neymar

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11684 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 24/01/2015 : 12:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

http://www.24sata.hr/rukomet/bihrvatski-rukomet-roeni-su-u-bih-ali-igraju-za-hrvatsku-403089


Kako se niko ne buni što igraju bh Hrvati?

Have mercy
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 24/01/2015 : 13:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
do sada su Švedi bili uvjerljivo najbolji na turniru osim zadnje utakmice,zanima me danasnji susret s Francuskom,biće to snimka finala OI 2012
Mislim da ce ih Francuzi opet lako dobiti,jer Švedi igraju lipo za oko ali ovi ce ih izmlatiti pa tako da nece se naigrati
ako suci budu suditi kao do sada tada imaju sanse,u protivnom nece se dobro provesti

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/01/2015 : 14:14:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by Tutta

http://www.24sata.hr/rukomet/bihrvatski-rukomet-roeni-su-u-bih-ali-igraju-za-hrvatsku-403089


Kako se niko ne buni što igraju bh Hrvati?


To su sve igrači koji su od početka igrali za Hr reprezentaciju, nisu mijenjali na polovici karijere kao što neki rade... Rutenka, Šterbik i Vugrinec su najočitiji primjer toga.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/01/2015 : 14:23:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

do sada su Švedi bili uvjerljivo najbolji na turniru osim zadnje utakmice,zanima me danasnji susret s Francuskom,biće to snimka finala OI 2012
Mislim da ce ih Francuzi opet lako dobiti,jer Švedi igraju lipo za oko ali ovi ce ih izmlatiti pa tako da nece se naigrati
ako suci budu suditi kao do sada tada imaju sanse,u protivnom nece se dobro provesti


Mislim da Šveđani imaju puno veće šanse pobijediti Francusku sada u skupini nego da je u pitanju neka utakmica završne faze, polufinale ili finale. Ide im na ruku što im je dovoljan i bod za 1. mjesto iako je neriješeno jako teško naštimati u rukometu. S druge strane, Francuzi će sigurno gristi na sve moguće načine samo da pobijede jer bi tako izbjegli Hrvatsku u četvrtfinalu, sigurno im je ostalo u podsvijesti prvenstvo iz 2013.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/01/2015 : 15:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Goluža je već počeo pretjerivati jer uspoređuje mušku i žensku reprezentaciju Brazila što je stvarno nebo i zemlja.

http://www.hrsport.net/vijesti/481479/rukomet-reprezentacija/goluza-imamo-jako-dobru-podlogu-a-brazil-nije-naivan-fanatici-su-borci-izgaraju-i-odmah-kaznjavaju/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 24/01/2015 : 16:48:00  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
AKO FRANCUZI IZGUBE IDU NA NAS U 1/4 finalu???

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/01/2015 : 17:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Da ali pod uvjetom da prvo u 1/8 finala prođu trećeplasiranog iz D skupine, pošto će to biti Poljska ili Danska to nikako ne bi bila laka utakmica za njih. Ako Francuzi budu prvi u svojoj skupini onda se Hrvatska s njima ne može sresti prije finala ili utakmice za 3. mjesto. Mislim da je bolje u 1/4 finalu jer ih je u finalu skoro nemoguće pobijediti zadnjih godina, baš imaju taktiku i iskustvo za takve utakmice.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/01/2015 : 17:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Pratim kretanje rezultata utakmica koje se trenutno igraju i mislim da Egipat kalkulira. Vodili su 5:3 protiv Islanda koji je to ubrzo okrenuo i sada na poluvremenu Islanđani imaju sigurnu prednost 15:10. Stvar je slijedeća; Egipat svakako prolazi bez obzira na rezultat, ako izgubi bit će 4. u skupini pa u osmini ide na Njemačku, s pobjedom ili neriješenim uzima 3. mjesto pa ide na drugoplasiranog iz D skupine a to bi lako mogla biti Danska ako ne izgubi večeras od Poljske. Možda su Egipćani procijenili da im je bolje ići na Njemačku nego Dansku (što je u stvari i istina) pa se sada ne žele truditi za pobjedu. S druge strane Island ne može kalkulirati jer mu igra samo pobjeda za prolaz a kada je tako onda moraš dati sve od sebe bez obzira kakav težak protivnik te čeka kasnije.
U borbi za 4. mjesto u skupini D Argentina vodi 17:16 protiv Rusije, vjerujem da će to biti neizvjesno do samoga kraja.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 176 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000