forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Rukomet
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 176

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 24/01/2015 : 18:42:05  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
za koga onda DODO navijamo?

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/01/2015 : 19:40:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Island-Egipat 28:25, kao što sam pretpostavljao tako je i bilo. Egipat je kao nešto pokušavao u nastavku, nekoliko puta došao na -2 ali nije uspio uzeti ni bod. Sve govori da oni ovdje nisu htjeli juriti rezultat i da im paše ovakav rasplet situacije.
Argentina je pobijedila Rusiju 30:27 i prošla dalje, vrlo opasan protivnik iako ne vjerujem da može dalje od osmine.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/01/2015 : 19:47:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

za koga onda DODO navijamo?


Ja sam uvijek protiv Francuske bez obzira s kime igrali jer ih u sportskom smislu ne podnosim ali ovdje je Švedska pokazala koliko je naivna momčad. Razumijem da se to može jednom desiti ali dva puta u poluvremenu izgubiti onakvu prednost ne može svatko. Trebali su nokautirati Francusku dok je bila onakva šansa a ovako će to biti vrlo teško napraviti u nastavku. Taj nastavak neću moći gledati jer putujem sa posla ali budem pratio rezultat na mobilnoj aplikaciji.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 24/01/2015 : 20:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
katastrofa od Šveda,ovo se vidi da nisu sazrili za velike stvari,ovako popušiti utakmicu moru samo naivci

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/01/2015 : 21:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
A šta sam ti ja rek'o. Pratio sam rezultat, 21:18 za Švedsku i u tren oka Francuzi okreću na 26:24, tu se vidi jedno neiskustvo Šveđana koji jednostavno ne mogu parirati 60 minuta jakom protivniku. Ovo je čak i dobra stvar za Hrvatsku jer je Švedska mogući protivnik u 1/4 finala, pod uvjetom da uopće prođe protiv Poljske koja također ne igra nešto bajno.
A Francuska je već sada u polufinalu jer su joj iduća 2 protivnika baš smiješna, čast svakome ali Argentina u 1/8 finala pa nakon toga pobjednik susreta Makedonija - Slovenija nemaju ni gram šanse protiv momčadi koja je prepuna iskustva. Pravo im se otvorio ždrijeb do polufinala a kada tamo dođu onda ih po običaju nitko ne može pobijediti, ni Španjolska, ni Danska, ni Hrvatska.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/01/2015 : 21:35:55  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Francuzi imaju jebeno jak mentalitet pobjednika, koliko su se puta čupali iz ovakvih dubioza. Dobiti Švedsku praktično bez gola izvana, impresivno. Po meni su ipak oni prvi kandidat za zlato. Bit će ovo jako zanimljivo kada počnu "prave" stvari.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/01/2015 : 21:51:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Sada gledam roster i može se reći da Hrvatska ima dosta dobar ždrijeb jer se prije finala uopće ne može susresti sa trojcem Francuska-Danska-Španjolska. Poslije Brazila dolazi pobjednik susreta Švedska - Poljska a ako se to prođe onda su u polufinalu mogući protivnici Njemačka-Qatar-Egipat. Iako je Qatar zbog domaćinstva nezgodan a Egipat dosta čvrsta ekipa mislim da će tu Njemačka u polufinale a s njom Hrvatska ima dosta pozitivna iskustva iz prošlosti. Ali, džabe je sve to ako bi protivnik u finalu bila Francuska, opet ništa ne bi bilo od naslova.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/01/2015 : 22:37:56  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
I Švedska i Poljska su za nas vrlo nezgodne, neće biti lako.
Jako je bitno da se Brazil dobije lagano, bez stresa i pretjeranog umora. Jasno je da Goluža pili naopako kada ih hvali, sve osim lake pobjede bilo bi čudo.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7009 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/01/2015 : 22:49:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ždrijeb se otvorio, ali polufinale je plafon. Goluža jednostavno ne zna izvući iz momčadi dodatnu snagu kad treba izborit finale. Još kad se sjetim koga se sve riješio prije prvenstva onda se nema što o tome više i reći.

Baš neki dan pričam sa svojim sugrađaninom Buntićem o njegovom neodlasku na prvenstvo je li istina što pišu da je zbog obiteljskih razloga. Kaže da nema govora o tome, jednostavno mu je Goluža dao indirektno na znanje da će forsirati druge igrače na toj poziciji. Praktički mu je rekao da njega više ne računa, baš kao što su se olako rješavali drugih bivših zvijezda. A što šira klupa bi puno značila na ovakvom takmičenju.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/01/2015 : 23:08:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Može Hrvatska čak do finala ali do naslova teško. Ova Njemačka je dobro igrala u skupini ali mislim da ipak nema momčad koja konstantno može igrati na toj razini. Kada bih uspoređivao početnu postavu Hrvatska je prilično ispred ali Nijemci se nikada ne predaju i često nedostatak kvalitete nadoknađuju borbenošću. Može odlučivati i klupa a nisam upoznat koliko je Njemačka tu pokrivena dobro ili loše. Ako ništa drugo, oni su imali puno težu skupinu pa su vjerojatno i umorniji, to također može biti odlučujuće u završnim utakmicama.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/01/2015 : 23:21:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Da sada ne radim copy/paste evo ovdje link na roster prvenstva sa pripadajućim rezultatima, sve satnice su navedene po katarskom vremenu, kod nas je to 2 sata manje.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=46189&REPLY_ID=1823076

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 25/01/2015 : 00:14:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Moj komentar na tekmu Švedske i Francuske: sramota. Obostrana sramota. Da Francuzi gube praktički 99% utakmice, Nikša Karabatić i niti jedan vanjski šuter ne zabiju niti jedan gol, i 5 minuta prije kraja preokrenu utakmicu u svoju korist. Šveđani su ih trebali pregazit bez problema, takvo što si dozvoliti je potpuni apsurd. Još k tome jedan od favorita.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/01/2015 : 01:17:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nisam mogao gledati 2. poluvrijeme ali sada sam bacio oko na statistiku; Francuzima je dosuđeno čak 10 sedmeraca od čega su 9 iskoristili, Joli ih je spasio da ne potonu. Ako sa takvom igrom osvoje zlato to će biti tragedija za rukomet. Činjenica je da prije polufinala neće imati ozbiljnog protivnika pa će sigurno ući među 4 a tamo se već dignu i naraste im samopouzdanje dok ostale 3 momčadi padnu i ne odigraju na svome nivou... nije valjda da ćemo opet gledati takav scenarij.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 25/01/2015 : 03:30:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
S takvom igrom kakvu su danas pokazali smo ih i mi mogli dobit (teoretski), što nam se u biti i nudilo već u par navrata, samo što to nismo znali iskoristit. Isto kao i Šveđani danas. I vjerojatno će i osvojit zlato. Opet Francuzi. Opet oni isti Francuzi koje smo već 100x umirovili.

Ono što još vrijedi napomenut, a mislim da nitko nije napisao: Luka Karabatić je pred kraj utakmice dobio crveni karton. Prije preokretanja rezultata.


"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 25/01/2015 03:32:30
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 25/01/2015 : 10:56:42  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Po meni su oni bili i jos uvik su br 1,kad se oprosti golman onda moremo pricati o nekoj drugoj Francuskoj, ovako ke on taj koji ih drzi iznad svih

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/01/2015 : 12:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
A Francuska je tako slabo odigrala skoro sve svoje utakmice u skupini ali to ništa ne znači. Nadam se da će u polufinalu Danska ili Španjolska (tko već prođe) pronaći načina da ih pobijedi. Gledao sam Dansku protiv Rusije i na trenutke su dosta dobro izgledali a pogotovo Španjolska igra protiv Slovenije, bili su raznovrsni i pogađali sa svih pozicija i to je igra koja plijeni pažnju a ne nekakva tučnjava što francuski smradovi godnama prakticiraju (čast onom prošlogodišnjem finalu ali mislim da se onakva napadača efikasnost ne može više potrefiti).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/01/2015 : 12:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

Po meni su oni bili i jos uvik su br 1,kad se oprosti golman onda moremo pricati o nekoj drugoj Francuskoj, ovako ke on taj koji ih drzi iznad svih


Mislim da njima Narcisse više znači a on je već prešao 35 godina i može biti da mu je ovo zadnje prvenstvo, jest da je Omeyer još stariji ali golman se toliko ne troši i može imati prilično dužu karijeru. Ali eto, Narcisse jučer nije dao ništa pa su opet pobijedili ali kao što rekoh, Švedska zbog svoga neiskustva i naivnosti to nije znala iskoristiti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 25/01/2015 : 14:59:44  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Ma nama dok Omeyer stoji na golu odmah se useremo, a mediji stalno pisu o tome, nevirujen da nasi igraci ne citaju nase novine
Ps. Cupic je zivi dokaz

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/01/2015 : 16:00:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ima lijeka i za Omeyera a to smo 2 puta vidjeli u skorije vrijeme (EP 2012., SP 2013.) samo što je to bilo u četvrtfinalu. Červarova momčad, iako jača, nije znala izaći na kraj s Omeyerom dok ova sadašnja ide po sistemu toplo-hladno. Kako je na prošlom EP-u bilo hladno bio bi red da slijedeći susret s njima ode na toplo ali je nezgodno što se taj susret ovdje ne može dogoditi prije finala.
Čupić se ne zasere samo protiv Francuza, primjer su i njegovi promašaju protiv Danske u polufinalu gdje je mogao biti junak. Čim je izašao van a ušao Horvat odmah su krenuli i golovi s desnog krila tako da više povjerenja imam u Horvata.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/01/2015 : 16:26:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Uskoro će početi dvije utakmice osmine finala, Qatar-Austrija i Slovenija-Makedonija, nadam se da ću pronaći stabilan stream za praćenje.
Blagu prednost bih dao Qataru i Makedoniji za prolaz dalje; Qatar ima idealnog protivnika za veliki rezultat a ako bude zatrebalo mislim da će i suci malo navući pošto nikome nije u cilju da domaćin ispadne tako rano, Makedonija nije igrački bolja od Slovenije ali je ostavila bolji dojam u skupini, svejedno očekujem tvrdu i neizvjesnu utakmicu u kojoj nitko neće napraviti neku veliku razliku.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/01/2015 : 17:18:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Završila su poluvremena, Slovenija i Austrija imaju po 1 razlike prednosti. Čudi me kako Makedonci djeluju tako usporeno u obrani pa ih Slovenci prolaze samo tako, još kada se uzme u obzir da je Lazarov promašio 2 sedmerca Makedonija nije mogla ni imati bolji rezultat od ovoga iako bi bilo neriješeno da nisu primili gol u zadnjoj sekundi.
Slovenija za sada djeluje uigranije i raznovrsnije u napadu, ako tako nastave moglo bi na kraju biti veselja za njih.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 25/01/2015 : 17:33:24  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
skube im se nazabija golova
pa ja mislim ako dodemo u to finale eventualno da je vrime da razbijemo tu barijeru
nismo vise toliko naivni da im se klanjamo,ipak je ovo neka nova generacija nasa

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 25/01/2015 : 18:15:56  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
Evo Makedonci so padli. Osnovni cilj dosežen. Zdaj pa čakamo na naslednjega.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/01/2015 : 18:18:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Slovenija-Makedonija 30:28, nevjerojatno je što su sve Makedonci promašili u trenutcima kada se lomio rezultat, pogotovo u zadnjih 5-6 minuta. Kada se tome pridoda i 4 sedmerca koje nisu iskoristili to je previše da bi mogli očekivati pobjedu, rekao bih da su još i dobro prošli. S druge strane Slovenci su dobro rastezali njihovu obranu i zabijali uvijek kada je bilo potrebno, najprije Gajič pa onda Natek sa svoja 3 gola izvana u zadnjem dijelu utakmice.
Qatar-Austrija 29:27, tu utakmicu nisam pozorno pratio ali sam povremeno bacio pogled i većinom je Qatar vodio 1-2 razlike a Austrija stizala do izjednačenja. Ovime su domaćini napravili ogroman uspjeh ali ne vjerujem da mogu do polufinala, eventualno kada bi Egipat napravio iznenađenje i izbacio Njemačku ali to je teško očekivati.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/01/2015 : 18:22:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by trolodtroje

Evo Makedonci so padli. Osnovni cilj dosežen. Zdaj pa čakamo na naslednjega.


Daj sada stisnite pravo i izbacite one Francuze da konačno odu u mirovinu, već ih je previše na sceni.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 176 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.56 seconds. Snitz Forums 2000