forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Rukomet
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 176

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2593 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 29/01/2017 : 19:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Bravo les "Experts"!!!


Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 29/01/2017 : 19:20:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Svaka im cast. Norvezani podlegli atmosferi + sasekli su im Fr brze napade faulovima i to ih je poremetilo...

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16867 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 29/01/2017 : 20:41:25  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Bravo Norveška, ali Francuzi su majstori kakvih nema, smjena generacija i opet su daleko najbolji.
I jasan primjer kako trener ZNA što treba napraviti momčad kada joj ne ide.
Svaka čast.
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 29/01/2017 : 20:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast Francuzima na zlatu, prvaci bez premca!!!
Ono što mene fascinira je kako pomiču trendove u rukometu. Sad su pokazali svima kako se radi smjena generacija i dalje će biti najbolji.
Što se tiče utakmice finala žao mi je da norvežani nisu otišli do kraja jer bi to bila fantastična priča, ali francuzi su tako dobri da je to strašno.
A mi smo vjerovatno svjetski prvaci u šokantnim porazima; od Ivaniševića, pa nogomet i turci, pa davis cup nedavni, sad rukomet. Sljedeće je na redu vjerovatno vaterpolo.....



In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/01/2017 : 21:00:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PAJDO

A mi smo vjerovatno svjetski prvaci u šokantnim porazima; od Ivaniševića, pa nogomet i turci, pa davis cup nedavni, sad rukomet.



Cibona...
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 29/01/2017 : 21:28:22  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by PAJDO

A mi smo vjerovatno svjetski prvaci u šokantnim porazima; od Ivaniševića, pa nogomet i turci, pa davis cup nedavni, sad rukomet.



Cibona...



Tako je, mada sam mislio na nacionalni dio

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 30/01/2017 : 09:37:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by hello

Babić je pokazao da bi mogao biti dobar trener nekad u budućnosti jer ipak su neke stvari dobro funkcionirale u ove 2 godine, međutim Babić je sinoć rekao da su glavni razlozi poraza umor i neiskustvo pojedinih igrača. Ja bi na to rekao da je njegovo neiskustvo glavni razlog poraza jer nije mjenjao umorne igraće nego se smrznuo i pustio da stvari idu nizbrdo. Dobra stvar Hrvatske je što smo ipak napravili dobru smjenu generacije i imamo ekipu koja je sigurno opet u svjetskom vrhu i jedino nam fali vrhunski stručnjak koji će posložiti ekipu kako to i zaslužuju ovi igrači.


U potpunosti se slažem. Sinoć je Babić baš razočarao svojim nereagiranjem nakon što su Slovenci počeli stizati. Dotad je igrana najbolja utakmica na prvenstvu. Nevjerojatan je podatak da su Slovenci od 16:24 svih sljedećih 15 napada realizirali, 15 napada-15 golova. Pa valjda bi i neka sklepana ekipa iz ovog foruma spriječila bar 1 napad da ne postignu gol.

Ne znam kakva će biti Babićeva budućnost, ali ovim 15 zadnjih minuta je uprskao sve što je dosad postigao s reprezentacijom. A i ove nesretne izjave s Gospom samo su došle kao podmazane za sve internetske trolove. Možda bi mu ipak bilo bolje da odstupi čisto da Hrvati dobiju neku novu atrakciju za pljuvanje.



+1 na oba posta.

Ne razumijem se baš u taktike rukometne igre i čini mi se da je polufinale svjetskog prvenstva lijep uspjeh za ekipu kojoj nisu prognozirali puno na početku turnira, ali ovo što smo prokockali protiv Slovenaca i način na koji smo to učinili je neoprostivo i mislim da izbornik više nema što raditi na klupi.
Izgledalo je kao da je utakmica prodana.

Što se tiče izbornikova forsiranja Gospe, od početka mi se nije sviđala takva retorika, iako se mogla dvojako tumačiti.
Samo ukratko, s jedne je strane izbornik u diskurs hrabro unio tematiku pouzdavanja u nebesku pomoć kod životnih izazova, što je odlika vjernika i vrlo je pohvalna stvar.
Međutim, s druge strane opasnost je kada se ide sa stavom da je višnja pomoć magijski eliksir koji će riješiti sve.
Problem nastupa u trenutku kada se "magija" ne realizira na planirani način. Vjernici znaju kako tumačiti i prihvatiti ovakvu situaciju, međutim druga strana to ne uvažava i posve se spremno baca na glodanje bačene kosti, pa počinje izrugivanje.
Mislim da ubuduće treba biti oprezniji s izjavama i ne davati priliku neprijateljskim medijima za ovakvu profanaciju.

Reprezentaciji puno sreće na europskom prvenstvu. Očigledno je da imamo kvalitetu, treba to posložiti pa rezultati u budućnosti ne bi smjeli izostati.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37324 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 30/01/2017 : 11:24:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pa, lako je ... Slovenci su veci katolici od Hrvata. Ili ... nasa gospa iz Brezij ima mocniju medicinu nego vasa u Međigorju.


quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Pretpostavljan da Poli oće reć da ne razumiš tu mesijansku komponentu jer nisi nacionalist i radikal.


Evo, vidi se da si cesto u Sloveniji pa se razumijemo.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/01/2017 : 12:13:04  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by PAJDO

A mi smo vjerovatno svjetski prvaci u šokantnim porazima; od Ivaniševića, pa nogomet i turci, pa davis cup nedavni, sad rukomet.



Cibona...



Neznan kakve veze ima Cibona sa nacionalnim sportom.
Za razliku od ovih šta je Pajdo napisa koji svi nastupaju ili su nastupali pod hrvatskon zastavon, ovi su gradski klub.
Neznan za Pajdu, ali kad kažen "mi" sigurno ne mislin na Cibonu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 30/01/2017 12:13:36
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 30/01/2017 : 12:17:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Inače, vjerujem da je možda sad malo kasno, ali evo kako su našu tekmu analizirali Štambuk, Džomba i Šprem:





A kako su reagirali na poraz naše repke na toj utakmici:




P.S. što više slušam Džombu i njegovo urlanje "penal!" to mi je svaki put sve smiješnije

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 30/01/2017 : 12:21:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Što se tiče izbornikova forsiranja Gospe, od početka mi se nije sviđala takva retorika, iako se mogla dvojako tumačiti.
Samo ukratko, s jedne je strane izbornik u diskurs hrabro unio tematiku pouzdavanja u nebesku pomoć kod životnih izazova, što je odlika vjernika i vrlo je pohvalna stvar.
Međutim, s druge strane opasnost je kada se ide sa stavom da je višnja pomoć magijski eliksir koji će riješiti sve.
Problem nastupa u trenutku kada se "magija" ne realizira na planirani način. Vjernici znaju kako tumačiti i prihvatiti ovakvu situaciju, međutim druga strana to ne uvažava i posve se spremno baca na glodanje bačene kosti, pa počinje izrugivanje.
Mislim da ubuduće treba biti oprezniji s izjavama i ne davati priliku neprijateljskim medijima za ovakvu profanaciju.



Sve što je on ikada radio jest da je mazao oči ljudima s takvom demagogijom, očito zato da bi prikrio svoje trenerske nekompetencije.

Vujović nakon tekme veli: Ne zahvaljujem se Gospi, nego svojim igračima.

'Nuff said!

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 30/01/2017 12:23:09
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/01/2017 : 12:36:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by PAJDO

A mi smo vjerovatno svjetski prvaci u šokantnim porazima; od Ivaniševića, pa nogomet i turci, pa davis cup nedavni, sad rukomet.



Cibona...



Neznan kakve veze ima Cibona sa nacionalnim sportom.
Za razliku od ovih šta je Pajdo napisa koji svi nastupaju ili su nastupali pod hrvatskon zastavon, ovi su gradski klub.
Neznan za Pajdu, ali kad kažen "mi" sigurno ne mislin na Cibonu.



ja kad kazem mi mislim na hrvate
a ne sjecam se ni da je Ivanisevic nesto sokantno gubio za reprezentaiciju
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/01/2017 : 12:47:58  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by PAJDO

A mi smo vjerovatno svjetski prvaci u šokantnim porazima; od Ivaniševića, pa nogomet i turci, pa davis cup nedavni, sad rukomet.



Cibona...



Neznan kakve veze ima Cibona sa nacionalnim sportom.
Za razliku od ovih šta je Pajdo napisa koji svi nastupaju ili su nastupali pod hrvatskon zastavon, ovi su gradski klub.
Neznan za Pajdu, ali kad kažen "mi" sigurno ne mislin na Cibonu.



ja kad kazem mi mislim na hrvate
a ne sjecam se ni da je Ivanisevic nesto sokantno gubio za reprezentaiciju



Ivanišević nije nastupa ni pod zastavon ni pod grbom grada Splita, niti za neki splitski klub, nego samo i isključivo pod grbom i zastavom Hrvatske.
Dakle Ivanišević je recimo isto ka i Janica Kostelić-Mi.
Cibona nije i nikad neće bit-Mi.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/01/2017 : 13:21:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ispravak: tebi neće
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 30/01/2017 : 13:39:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Što se tiče izbornikova forsiranja Gospe, od početka mi se nije sviđala takva retorika, iako se mogla dvojako tumačiti.
Samo ukratko, s jedne je strane izbornik u diskurs hrabro unio tematiku pouzdavanja u nebesku pomoć kod životnih izazova, što je odlika vjernika i vrlo je pohvalna stvar.
Međutim, s druge strane opasnost je kada se ide sa stavom da je višnja pomoć magijski eliksir koji će riješiti sve.
Problem nastupa u trenutku kada se "magija" ne realizira na planirani način. Vjernici znaju kako tumačiti i prihvatiti ovakvu situaciju, međutim druga strana to ne uvažava i posve se spremno baca na glodanje bačene kosti, pa počinje izrugivanje.
Mislim da ubuduće treba biti oprezniji s izjavama i ne davati priliku neprijateljskim medijima za ovakvu profanaciju.



Sve što je on ikada radio jest da je mazao oči ljudima s takvom demagogijom, očito zato da bi prikrio svoje trenerske nekompetencije.
....




Prosudbu je li kompetentan ili ne, ostavljam ljudima koji se razumiju u ovaj sport.

Ne znam, možda je istina to što pišeš, mada nema logike.
Više bi mazanje očiju bile fraze 'umorni smo, kratka klupa', 'loš ždrijeb', 'smjena generacija', 'suci', 'težak raspored utakmica' i slično.

Ne zamjeram mu što je unio vjerski diskurs, već što ga je potpuno krivo koristio kao čarobnu pomoć ili rješenje za probleme. Ne može tako, jer to nije način na koji stvari funkcioniraju...

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/01/2017 : 13:46:41  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

ispravak: tebi neće


Ni ostalima koji nisu navijači Cibone.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/01/2017 : 13:59:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ja nisam navijac Cibone.
Menu su svi hrvatski klubovi "mi".
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7760 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 30/01/2017 : 14:32:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ja nisam navijac. Meni su svi klubovi "oni".

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 30/01/2017 : 15:07:56  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/sport/clanak/rukometni-taliban-/947273.aspx

quote:
Neshvatljivo, neodgovorno i bezobrazno je izbornikovo isticanje pomoći mitoloških bića (pogotovo kad nisu ni pomogla) pa tek onda priznavanja zasluga stvarnih aktera

Hrvatska je, hvala Gospi (i Isusu), sekularna država. To podrazumijeva da bi osobe ovlaštene za zastupanje države trebale biti suzdržane od vjerskih praksa tijekom obnašanja službene dužnosti. Ako se netko ritualno prekriži pred utakmicu – to je bezopasno praznovjerje. Ako netko kontinuirano maltretira javnost učestalim nesuvislim epifanijama koje je neugodno gledati i čije "postojanje" pokušava servirati kao razlog nacionalnog uspjeha i dio općeg identiteta – to je vrijeđanje dostojanstva (i inteligencije) mnogih.

Edited by - nagor on 30/01/2017 15:08:17
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/01/2017 : 15:31:58  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Ja nisam navijac. Meni su svi klubovi "oni".


Ti se ne brojiš, ti si već previše puta pokaza da si nekvalitetan Hrvat.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/01/2017 : 15:41:36  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Ja nisam navijac Cibone.
Menu su svi hrvatski klubovi "mi".


Možda si steka dojam da mi se svađa, ali nije tako.
Jednostavno klub(bilo koji) i nacionalnu selekciju ne doživljavan isto.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 30/01/2017 : 16:06:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

Prosudbu je li kompetentan ili ne, ostavljam ljudima koji se razumiju u ovaj sport.

Ne znam, možda je istina to što pišeš, mada nema logike.
Više bi mazanje očiju bile fraze 'umorni smo, kratka klupa', 'loš ždrijeb', 'smjena generacija', 'suci', 'težak raspored utakmica' i slično.


Nema logike?

Pa do kuda ide Babićevo razmišljanje kad izjavljuje takve stvari?

Ako očekuje da će sve Gospa odraditi umjesto njega, čemu onda on služi uopće?

Ove izjave tipa umorni smo, imamo proljev, imamo temperaturu je samo dodavanje ulja na vatru.

quote:
Ne zamjeram mu što je unio vjerski diskurs, već što ga je potpuno krivo koristio kao čarobnu pomoć ili rješenje za probleme. Ne može tako, jer to nije način na koji stvari funkcioniraju...


Za stvari kao što su vjerski diskursi i slične gluposti postoje crkve i crkvene institucije. Ako mu je toliko stalo do toga, onda nek se zatvori u neki samostan i ne izlazi iz njega. Trener služi za to da pokaže svoje znanje i strategiju prilikom igranja utakmica, ne je li vjerski fanatik ili ne.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 30/01/2017 : 19:50:45  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by PAJDO

A mi smo vjerovatno svjetski prvaci u šokantnim porazima; od Ivaniševića, pa nogomet i turci, pa davis cup nedavni, sad rukomet.



Cibona...



Neznan kakve veze ima Cibona sa nacionalnim sportom.
Za razliku od ovih šta je Pajdo napisa koji svi nastupaju ili su nastupali pod hrvatskon zastavon, ovi su gradski klub.
Neznan za Pajdu, ali kad kažen "mi" sigurno ne mislin na Cibonu.



Rekoh već mislio sam samo na nacionalne timove , a Goran je nastupao pod zastavom Hrvatske

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 31/01/2017 : 08:27:30  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
http://sportske.jutarnji.hr/sportmix/rukomet/video-tko-kaze-da-samo-hrvati-mogu-izgubiti-nemoguce-pogledajte-jos-nevjerojatniji-poraz-od-onoga-protiv-slovenije-i-to-u-velikom-finalu/5570971/

Till I Collapse
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37324 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 31/01/2017 : 09:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

He he he, Vujović je rekao: "Ljudi kažu, pošto ih trenira crnogorski trener, misle da trebaju igrati samo zadnjih 10 minuta."



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 176 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000