forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Rukomet
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 176

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 31/01/2017 : 09:12:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by Amos

Prosudbu je li kompetentan ili ne, ostavljam ljudima koji se razumiju u ovaj sport.

Ne znam, možda je istina to što pišeš, mada nema logike.
Više bi mazanje očiju bile fraze 'umorni smo, kratka klupa', 'loš ždrijeb', 'smjena generacija', 'suci', 'težak raspored utakmica' i slično.


Nema logike?

Pa do kuda ide Babićevo razmišljanje kad izjavljuje takve stvari?

Ako očekuje da će sve Gospa odraditi umjesto njega, čemu onda on služi uopće?

Ove izjave tipa umorni smo, imamo proljev, imamo temperaturu je samo dodavanje ulja na vatru.

quote:
Ne zamjeram mu što je unio vjerski diskurs, već što ga je potpuno krivo koristio kao čarobnu pomoć ili rješenje za probleme. Ne može tako, jer to nije način na koji stvari funkcioniraju...


Za stvari kao što su vjerski diskursi i slične gluposti postoje crkve i crkvene institucije. Ako mu je toliko stalo do toga, onda nek se zatvori u neki samostan i ne izlazi iz njega. Trener služi za to da pokaže svoje znanje i strategiju prilikom igranja utakmica, ne je li vjerski fanatik ili ne.



Ne može tako.
Sad bi mu zatvorio usta, jer ti se ne sviđa što govori.

Ali nije tema za ovaj topic, nego za onaj o slobodi govora, pa ne trebao ovdje o tome.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.

Edited by - Amos on 31/01/2017 09:13:53
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 31/01/2017 : 10:24:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by PAJDO

A mi smo vjerovatno svjetski prvaci u šokantnim porazima; od Ivaniševića, pa nogomet i turci, pa davis cup nedavni, sad rukomet.



Cibona...



Neznan kakve veze ima Cibona sa nacionalnim sportom.
Za razliku od ovih šta je Pajdo napisa koji svi nastupaju ili su nastupali pod hrvatskon zastavon, ovi su gradski klub.
Neznan za Pajdu, ali kad kažen "mi" sigurno ne mislin na Cibonu.



Rekoh već mislio sam samo na nacionalne timove , a Goran je nastupao pod zastavom Hrvatske




hmmm...
koje je to šokantne poraze imao Ivanisevic igrajući za reprezentaciju?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/01/2017 : 10:50:35  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Meni Cibona nema ni jedan šokantni poraz.
Dapače, Kecmanov koš mi je jedan od najdražih ikad postignutih koševa na košarkaškin terenima.
Smeće od kluba za koji ne bi navija ni da igraju protiv Arkanovog Obilića.
Uspoređivat Cibonu i Gorana može samo maloumna ili bolesno tvrdoglava osoba.

Uostalon, i ja san blesav.
Raspravljan o navijanju za koje je itekako potrebna identifikacija sa čovikon iz Zaprešiča koji navija za katalonski klub, i onda se čudin šta ne vidi razliku između kluba i nacionalne vrste.

Ajde sad još jedan put pitaj koje je to šokantne poraze Goran ima za reprezentaciju.
Ti si mulac koji o Goranu nema pojma, jer da imaš, zna bi da su se kad je on igra podjednako tresli ljudi i u Splitu i u Zagrebu i u Osijeku.
Kad igra Cibona prosječnog Hrvata boli kurac.



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37326 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 31/01/2017 : 11:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Rukomet decki, rukomet je tema ... ;P



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 31/01/2017 : 12:30:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
uspoređivati cibonu i gorana može svaka osoba koja navija za oboje, a tema je "šokatni porazi hrvatskog mentaliteta"
teško onome tko to ne može shvatiti
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/01/2017 : 13:24:56  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Teško onome tko ne shvaća da hrvatski mentalitet i zagrebački mentalitet nisu isto.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8372 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 31/01/2017 : 13:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Teško onome tko ne shvaća da hrvatski mentalitet i zagrebački mentalitet nisu isto.




Prije bi reko da hrvatski mentalitet i splitski mentalitet nisu isto.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 31/01/2017 : 13:38:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
zapetljavas se u gluposti i vjerojatno vise ni samom tebi nije jasno sto govoris

tako si počeo i tvrditi da netko izjednačava klubove i reprezentaciju (iako si ti izjednačavao Ivaniševića i reprezentaciju), a sad i tvrdiš da je netko tvrdio da su zagrebački i hrvatski mentalitet isti (iako je zagrebački mentalitet najblize tomu, jer je četvrtina Hrvata živi u Zagrebu)

sretno u daljnjem svađanju sa samim sobom
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/01/2017 : 13:54:43  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Teško onome tko ne shvaća da hrvatski mentalitet i zagrebački mentalitet nisu isto.




Prije bi reko da hrvatski mentalitet i splitski mentalitet nisu isto.



Fala bogu da nisu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 31/01/2017 : 14:00:16  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Zagrebacki i splitski mentalitet su najslicniji..mi najjaci, mi ovo mi ono, ko nam sta moze, imamo najvece penise u drzavi..zato i jesu najveca prepucavanja na relaciji Zagreb-Split..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 31/01/2017 14:00:38
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/01/2017 : 14:12:08  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

zapetljavas se u gluposti i vjerojatno vise ni samom tebi nije jasno sto govoris

tako si počeo i tvrditi da netko izjednačava klubove i reprezentaciju (iako si ti izjednačavao Ivaniševića i reprezentaciju), a sad i tvrdiš da je netko tvrdio da su zagrebački i hrvatski mentalitet isti (iako je zagrebački mentalitet najblize tomu, jer je četvrtina Hrvata živi u Zagrebu)

sretno u daljnjem svađanju sa samim sobom




Jel tebi Rahazlam ukra nick?
Ovakve idiotarije samo on zna pisat.


Zagrebački mentalitet
Šta je to????
Pa jebo te u Zagrebu živi mladjo i 750000 Slavonaca i Dalmoša.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 31/01/2017 14:27:54
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 31/01/2017 : 14:17:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Ne znam što prepisujete poraz mentalitetu, problem je bio u uplašenom izborniku koji nije imao petlju da izbaci par igrača zbog umora.

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/01/2017 : 14:21:16  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Ne znam što prepisujete poraz mentalitetu, problem je bio u uplašenom izborniku koji nije imao petlju da izbaci par igrača zbog umora.





To je priča za priglupe.
Uvik je lakše opalit paušalnu ocjenu o luzerskom mentalitetu nego sebi priznat da smo pomalo lijeni i poprilično glupi.
Rukomet smo popušili jer smo slabo radili, a glupi smo jer slabo radimo već godinama i na greškama ne učimo.
Od Portugala smo popušili gol u 120-oj minuti jer smo slabo radili, a glupi smo jer slabo radimo već godinama i na greškama ne učimo.
Košarku smo upropastili jer smo slabo radili, a glupi smo jer slabo radimo već godinama i na greškama ne učimo.

I onda mi ovaj katalonski fantom još ubaci najgluplji primjer za nacionalni sport ikad u jednadžbu.
Cibona je od osnutka do danas skup plaćenika(U Jugoslaviji su bili pioniri plaćenićke politike), i Cibona ne može bit primjer niti zagrebačkog a još manje hrvatskog mentaliteta.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 31/01/2017 15:00:19
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8372 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 31/01/2017 : 14:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Za Cibonu me boli kifla. Šicu kao i hrv. nog. prv. ne pratim od 2004. Zbog Gorana sam izgubio vagone živaca.

Ako ovi naši debili vrate Červara ili Golužu, prestajem pratit i rukomet.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/01/2017 : 14:31:59  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

Zbog Gorana sam izgubio vagone živaca.




Pa kada te to Goran uspija iznervirat?
Koje on to šokantne poraze za reprezentaciju ima?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 31/01/2017 14:33:17
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 31/01/2017 : 14:36:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

To je priča za priglupe.
Uvik je lakše opalit paušalnu ocjenu o luzerskom mentalitetu nego sebi priznat da smo pomalo lijeni i poprilično glupi.
Rukomet smo popušili jer smo slabo radili, a glupi smo jer slabo radimo već godinama i na greškama ne učimo.
Od Portugala smo popušili gol u 120-oj minuti jer smo slabo radili, a glupi smo jer slabo radimo već godinama i na greškama ne učimo.
Košarku smo upropastili jer smo slabo radili, a glupi smo jer slabo radimo već godinama i na greškama ne učimo.

I onda mi ovaj katalonski fantom još ubaci najgluplji primjer za nacionalni sport ikad u jednadžbu.
Cibona je od osnutka do danas skup plaćenika(U Jugoslaviji su bili pioniri plaćenićke politike), i Cibona ne može primjer niti zagrebačkog a još manje hrvatskog mentaliteta.





Upravo je to cela poenta. Imamo (kada to kažem mislim na ove ponosne Srbe i Hrvate) neutemeljeno visoko mišljenje o sebi i neverovatno volimo da se projektujemo kroz sportiste. Dižemo ih u nebesa, iako su neki svetski prosek, a onda ih spuštamo i pljujemo na prvi "nacionalni" neuspeh. U fazonu, osramotili nas.

Šta pričati o srbijanskom rukometu? Ženska rukometna reprezentacija imala jednu od najjačih generacija na svetu, a onda se povukle njih 4 (s Andreom Lekić) zato što je RSS postavio ekonoma za selektora.

Domaće lige su na nivou amaterizma (u svim sportovima) i onda imaš petlju da pljuješ nekoga, jer kako on može toliko da zarađuje, a da ne vrati to domovini/otadžbini?

Samo interesne grupe. U sportu, u politici, u društvu. Ne postoji tu nikakva nacija, niti domoljublje. To je za budale koje ne kapiraju kako funkcionišu ove balkanske kvazi države.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/01/2017 : 14:48:18  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

To je priča za priglupe.
Uvik je lakše opalit paušalnu ocjenu o luzerskom mentalitetu nego sebi priznat da smo pomalo lijeni i poprilično glupi.
Rukomet smo popušili jer smo slabo radili, a glupi smo jer slabo radimo već godinama i na greškama ne učimo.
Od Portugala smo popušili gol u 120-oj minuti jer smo slabo radili, a glupi smo jer slabo radimo već godinama i na greškama ne učimo.
Košarku smo upropastili jer smo slabo radili, a glupi smo jer slabo radimo već godinama i na greškama ne učimo.

I onda mi ovaj katalonski fantom još ubaci najgluplji primjer za nacionalni sport ikad u jednadžbu.
Cibona je od osnutka do danas skup plaćenika(U Jugoslaviji su bili pioniri plaćenićke politike), i Cibona ne može primjer niti zagrebačkog a još manje hrvatskog mentaliteta.





Upravo je to cela poenta. Imamo (kada to kažem mislim na ove ponosne Srbe i Hrvate) neutemeljeno visoko mišljenje o sebi i neverovatno volimo da se projektujemo kroz sportiste. Dižemo ih u nebesa, iako su neki svetski prosek, a onda ih spuštamo i pljujemo na prvi "nacionalni" neuspeh. U fazonu, osramotili nas.

Šta pričati o srbijanskom rukometu? Ženska rukometna reprezentacija imala jednu od najjačih generacija na svetu, a onda se povukle njih 4 (s Andreom Lekić) zato što je RSS postavio ekonoma za selektora.

Domaće lige su na nivou amaterizma (u svim sportovima) i onda imaš petlju da pljuješ nekoga, jer kako on može toliko da zarađuje, a da ne vrati to domovini/otadžbini?

Samo interesne grupe. U sportu, u politici, u društvu. Ne postoji tu nikakva nacija, niti domoljublje. To je za budale koje ne kapiraju kako funkcionišu ove balkanske kvazi države.



Kopiran tekst Bernarda Jurišića. Mislin da čovik namjerno nije napisa o kojen se sportu radi budući barem kod nas u Hrvatskoj apsolutno ista stvar važi za 3 najpopularnija ekipna sporta.
Boldano mi je najdraže:

Okupiraju čitav jedan sport. Kontrolirajući savez sve klubove pretvore u filijalu svog kluba, a one koji im se odluče suprostaviti unište. Reprezentaciju pretvore u poligon u kojemu igrači njihovog kluba uvijek imaju prednost i osigurano mjesto. Onaj tko nije u njihovom klubu mora biti svjetska klasa da bi se probio.

Njihovim klubovima je super. Osvajaju titulu za titulom, hrane svoja ega i džepove, konkurenciju ako ne mogu kontrolirati mogu izolirati i uništiti. I opet usprkos svim uspjesima ulaznice za svoje utakmice moraju dijeliti besplatno.

Imaju svoje privatne novinare i medije koji za njih odrađuju prljavi posao i ljudima skreću pažnju na sve osim na njih. Oko sebe imaju betonirani sustav klimoglavaca i dupelizaca u kojemu su svi promjenjivi osim njih. Oni za ništa loše nisu odgovorni, jer nisu ni igrači, ni treneri. Barem ne formalno. To što oni zapravo biraju i trenere i igrače je tehnikalija.

Nitko od igrača neće ih otvoreno prozvati jer znaju da vjerojatno više neće vidjeti reprezentaciju. Kad razgovaraš s njima većina će ti reći sve što i sam znaš, i završiti sa "znaš i sam kako stvari funkcioniraju, ali nije na meni da se time bavim".

Nitko od legendi nema im se muda otvoreno suprostaviti, a one koji tu i tamo javno progunđaju nagrade nekom funkcijom u kojoj ovi uglavnom izgore kao šibice ili oni pozadinskim igricama osiguraju da izgore bez da su ovi toga uopće svjesni. I zatim se moraju pokriti ušima jer su ih izigrali, prožvakali i ispljunuli.

Ako ih javno kritiziraš i prozoveš, ako kažeš da uništavaju sport kojim godinama vladaju jer su ga pretvorili u monopolistički i centralistički alat svog privatnog interesa i profita, jave se ovce, pudlice i nojevi koji vrište da si mrzitelj, da nisi domoljub i da ti smeta "njihov uspjeh".

Pljuju se i smjenjuju i treneri i igrači, a oni ostaju sa strane s daljinskim upravljačem i vode čitav hrvatski sport u propast. Ali nemojte to slučajno javno reći, jer nije lijepo čuti. I ako tako mislite očigledno ne volite Hrvatsku.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7009 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 31/01/2017 : 15:26:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Okupiraju čitav jedan sport. Kontrolirajući savez sve klubove pretvore u filijalu svog kluba, a one koji im se odluče suprostaviti unište. Reprezentaciju pretvore u poligon u kojemu igrači njihovog kluba uvijek imaju prednost i osigurano mjesto. Onaj tko nije u njihovom klubu mora biti svjetska klasa da bi se probio.

Njihovim klubovima je super. Osvajaju titulu za titulom, hrane svoja ega i džepove, konkurenciju ako ne mogu kontrolirati mogu izolirati i uništiti. I opet usprkos svim uspjesima ulaznice za svoje utakmice moraju dijeliti besplatno.

Imaju svoje privatne novinare i medije koji za njih odrađuju prljavi posao i ljudima skreću pažnju na sve osim na njih. Oko sebe imaju betonirani sustav klimoglavaca i dupelizaca u kojemu su svi promjenjivi osim njih. Oni za ništa loše nisu odgovorni, jer nisu ni igrači, ni treneri. Barem ne formalno. To što oni zapravo biraju i trenere i igrače je tehnikalija.

Nitko od igrača neće ih otvoreno prozvati jer znaju da vjerojatno više neće vidjeti reprezentaciju. Kad razgovaraš s njima većina će ti reći sve što i sam znaš, i završiti sa "znaš i sam kako stvari funkcioniraju, ali nije na meni da se time bavim".

Nitko od legendi nema im se muda otvoreno suprostaviti, a one koji tu i tamo javno progunđaju nagrade nekom funkcijom u kojoj ovi uglavnom izgore kao šibice ili oni pozadinskim igricama osiguraju da izgore bez da su ovi toga uopće svjesni. I zatim se moraju pokriti ušima jer su ih izigrali, prožvakali i ispljunuli.

Ako ih javno kritiziraš i prozoveš, ako kažeš da uništavaju sport kojim godinama vladaju jer su ga pretvorili u monopolistički i centralistički alat svog privatnog interesa i profita, jave se ovce, pudlice i nojevi koji vrište da si mrzitelj, da nisi domoljub i da ti smeta "njihov uspjeh".

Pljuju se i smjenjuju i treneri i igrači, a oni ostaju sa strane s daljinskim upravljačem i vode čitav hrvatski sport u propast. Ali nemojte to slučajno javno reći, jer nije lijepo čuti. I ako tako mislite očigledno ne volite Hrvatsku.



Potpuno pogođeno u srž nažalost.
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 31/01/2017 : 15:38:49  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

http://www.index.hr/sport/clanak/rukometni-taliban-/947273.aspx

quote:
Neshvatljivo, neodgovorno i bezobrazno je izbornikovo isticanje pomoći mitoloških bića (pogotovo kad nisu ni pomogla) pa tek onda priznavanja zasluga stvarnih aktera

Hrvatska je, hvala Gospi (i Isusu), sekularna država. To podrazumijeva da bi osobe ovlaštene za zastupanje države trebale biti suzdržane od vjerskih praksa tijekom obnašanja službene dužnosti. Ako se netko ritualno prekriži pred utakmicu – to je bezopasno praznovjerje. Ako netko kontinuirano maltretira javnost učestalim nesuvislim epifanijama koje je neugodno gledati i čije "postojanje" pokušava servirati kao razlog nacionalnog uspjeha i dio općeg identiteta – to je vrijeđanje dostojanstva (i inteligencije) mnogih.





Sekularizam suprotno mišljenju novinara indexa ne znači nikakvu zabranu crkvi da se petlja u sport niti politiku, niti zabranu katolicima da se bave kako sportom i/ili politikom, već podrazumijeva neutralan odnos države spram bilo koje religije, kao i ateizma. Isto tako, znači da niti jednu vjeru ne pretpostavlja niti jednoj drugi. Pretpostaviti ateizam vjeri je narušavanje principa sekularne države: onda ona više nije sekularna, već antiteistička, poput komunističkih država iz bliže prošlosti, koje su vjernike diskriminirale, kao što to sad radi portal index i nekolicina forumaša.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 31/01/2017 : 16:06:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Pa u tri pm
Ocu ja počet banirat na godinu
Ne gledajući koja je kazna po redu
Nema rasprave o Gospi
Vjeri
Ciboni
Goranu itd
Samo rukomet!!!
Topic se zove rukomet👌

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 31/01/2017 : 16:13:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
I tako
Oni majmuni prodali Šimića za brokve
Stoka!!
Ups,krivi topic🐷🐷

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 31/01/2017 : 16:30:33  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
"ŽELJKO BABIĆ, Ivano Balić i Petar Metličić dobili su otkaz, a hrvatska rukometna reprezentacija čeka novog izbornika i stručni stožer."


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 31/01/2017 : 17:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Lino Červar?
Ne hvala
Goluža?
Ne hvala

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 31/01/2017 : 18:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Veselin Vujović

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 31/01/2017 : 18:42:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Veselin Vujović


Možda za 200 godina
Ako i tada
Jebi ga,nije Hrvat

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page
Page: of 176 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.66 seconds. Snitz Forums 2000