forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 02/09/2021 : 16:59:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Meni je Diso ovo bogovski nacrtao...



Također moj izbor.
Mora da je zbog frizure .
Go to Top of Page

desertfox123
Starting Member

45 Posts

Member since 04/06/2012

Posted - 02/09/2021 : 21:15:25  Show Profile Show Extended Profile  Send desertfox123 a Private Message  Reply with Quote
Ima tu jos dosta dobrih prica o MNo-u kao sto su:

1) Atlantik aka (Drama u zalivu, Hangadeirosi, Hulja).. R.Diso
2) Lovci na glave (Signali Dzungle, Ritual Canzas, Zov Agvanura)..R.Diso
3) Misterij Selva Prete (Prinudno ateriranje, Senke smrti, Cudo nevidjeno)... R.Diso
4) Covjek iz Gvajane (U celjusti jaguara, Bubnjevi u dzungli)... R.Diso
5) Posljednji Cangaceiro ( Poslednji Kangaceiro, Presuda Fonseku)... F.Bignotti
5) Rijecni pirati ( Gusari Amazona,Srebreni kajman, Covek s maskom, Zaseda u mocvari)... F.Bignotti
6) Operacija "Posejdon" ( Tajni agent Z3, Zlokobna mocvara, Operacija "Posejdon")... F.Bignotti
7) Dobrodosli u Mexico ( Placenik, Sastanak u tami, U krugu smrti, Dvostruka ucena)... F.Bignotti
8) Mister no ide u rat ( Ljuta mrznja, Pozar u dzungli, Prokleti most)... R.Diso
9) Hodnik za pakao ( Hodnik za pakao, Zakon osvete, Bekstvo sa Kajene)... F.Bignotti
10) Velika pljacka (Bekstvo, Velika pljacka).. Franco Donatelli
11) Otok magije (Mambo,mambo.., Operacija "pajper").. Franco Bignotti
12) Tango Martinez (Zla Kob, Usijanje)... F. Bignotti

...ako moze od ovoga makar 2 do 3 price godisnje bilo bi super

Edited by - desertfox123 on 02/09/2021 21:54:30
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/09/2021 : 06:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by desertfox123

Bas mi je drago Igore sto si poslusao moj prijedlog od prije nekoliko godina i sto ces izdati ovu MNo pricu kao i onu mini-vampirsku sagu koju crta Ferri.


Iskreno te oba dvije knjige su mi godinama u planu.😉 Samo sam čekao povoljni trenutak. Da nije KickStartera povoljni trenutak za ovog Mister Noa još ne bi stigao.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/09/2021 : 08:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

quote:
Originally posted by sumohrvat

Meni je Diso ovo bogovski nacrtao...



Također moj izbor.
Mora da je zbog frizure .


Oldicna je ova Disova naslovnice. Primjeto sam da i inace volim bijele naslovnice i dizajnove. To je ta moc bijelog i crnog. Jednostavno, ali uvijek efektno.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/09/2021 : 08:44:40  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by desertfox123

Ima tu jos dosta dobrih prica o MNo-u kao sto su:

1) Atlantik aka (Drama u zalivu, Hangadeirosi, Hulja).. R.Diso
2) Lovci na glave (Signali Dzungle, Ritual Canzas, Zov Agvanura)..R.Diso
3) Misterij Selva Prete (Prinudno ateriranje, Senke smrti, Cudo nevidjeno)... R.Diso
4) Covjek iz Gvajane (U celjusti jaguara, Bubnjevi u dzungli)... R.Diso
5) Posljednji Cangaceiro ( Poslednji Kangaceiro, Presuda Fonseku)... F.Bignotti
5) Rijecni pirati ( Gusari Amazona,Srebreni kajman, Covek s maskom, Zaseda u mocvari)... F.Bignotti
6) Operacija "Posejdon" ( Tajni agent Z3, Zlokobna mocvara, Operacija "Posejdon")... F.Bignotti
7) Dobrodosli u Mexico ( Placenik, Sastanak u tami, U krugu smrti, Dvostruka ucena)... F.Bignotti
8) Mister no ide u rat ( Ljuta mrznja, Pozar u dzungli, Prokleti most)... R.Diso
9) Hodnik za pakao ( Hodnik za pakao, Zakon osvete, Bekstvo sa Kajene)... F.Bignotti
10) Velika pljacka (Bekstvo, Velika pljacka).. Franco Donatelli
11) Otok magije (Mambo,mambo.., Operacija "pajper").. Franco Bignotti
12) Tango Martinez (Zla Kob, Usijanje)... F. Bignotti

...ako moze od ovoga makar 2 do 3 price godisnje bilo bi super


Da, odlicne epizode. Samo tesko da ce ici 2-3 Mister No knjige godisnje. Nije mi Mister No Zagor. No nikad ne reci nikad, ali to je trenutno kako stvari stoje. Od kad smo presli na crowdfunding, mnogo je vise posla oko toga. Uz vrlo ozbiljan regularni posao, ogroman je to teret. Bojim se da me ne spavanje ne dode glave jednog dana.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

desertfox123
Starting Member

45 Posts

Member since 04/06/2012

Posted - 03/09/2021 : 11:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send desertfox123 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by desertfox123

Ima tu jos dosta dobrih prica o MNo-u kao sto su:

1) Atlantik aka (Drama u zalivu, Hangadeirosi, Hulja).. R.Diso
2) Lovci na glave (Signali Dzungle, Ritual Canzas, Zov Agvanura)..R.Diso
3) Misterij Selva Prete (Prinudno ateriranje, Senke smrti, Cudo nevidjeno)... R.Diso
4) Covjek iz Gvajane (U celjusti jaguara, Bubnjevi u dzungli)... R.Diso
5) Posljednji Cangaceiro ( Poslednji Kangaceiro, Presuda Fonseku)... F.Bignotti
5) Rijecni pirati ( Gusari Amazona,Srebreni kajman, Covek s maskom, Zaseda u mocvari)... F.Bignotti
6) Operacija "Posejdon" ( Tajni agent Z3, Zlokobna mocvara, Operacija "Posejdon")... F.Bignotti
7) Dobrodosli u Mexico ( Placenik, Sastanak u tami, U krugu smrti, Dvostruka ucena)... F.Bignotti
8) Mister no ide u rat ( Ljuta mrznja, Pozar u dzungli, Prokleti most)... R.Diso
9) Hodnik za pakao ( Hodnik za pakao, Zakon osvete, Bekstvo sa Kajene)... F.Bignotti
10) Velika pljacka (Bekstvo, Velika pljacka).. Franco Donatelli
11) Otok magije (Mambo,mambo.., Operacija "pajper").. Franco Bignotti
12) Tango Martinez (Zla Kob, Usijanje)... F. Bignotti

...ako moze od ovoga makar 2 do 3 price godisnje bilo bi super


Da, odlicne epizode. Samo tesko da ce ici 2-3 Mister No knjige godisnje. Nije mi Mister No Zagor. No nikad ne reci nikad, ali to je trenutno kako stvari stoje. Od kad smo presli na crowdfunding, mnogo je vise posla oko toga. Uz vrlo ozbiljan regularni posao, ogroman je to teret. Bojim se da me ne spavanje ne dode glave jednog dana.



Stavise...sa kickstarterom i indiegogom imas bolju kontrolu finansiranja buducih projekata. Samo da ti javim da sam preko kikstartera podrzao MNo-a. Od prije sam podrzao i Zagora The Great Conspiracy na indiegogo pa te ovom prilikom molim ,ako jos nisi, da mi stripove posaljes tek u decembru buduci da necu biti na adresi u USA sljedeca 3 mjeseca zbog neodloznog puta overseas... Sto se tice Zagora, pokusaj kombinirati ranije susrete svih Zagorovih protivnika recimo carobnjak Kandrax, Timber Bill ( 2 susreta na 400 strana), Randal Mutant (2 susreta stanu na 500 strana), Jednooki Dzek ( cak tri pojavljivanja,stane u 600 strana knjigu), Eskim (2 pojavljivanja, stane na 400 strana), Olaf Botegoski-Zagorov dvojnik mogu stati oba susreta u jednu knjigu od oko 350 strana... a lakse je i citaocima kada citaju da se prisjete ranijih susreta sa istim protivnikom... i obavezno stavi originalne naslovnice unutar svake knjige. Mnogo su mi ljepse od tutto-naslovnica. Mada,ako hoces mozes staviti i tutto kao dodatak originalne Zenith Gigante serije. Usput,jersi li razmisljao da objavis knjigu sa svim dosad izaslim Zagorovim a mozda i Mister Noovim naslovnicama,mozda u 2 ili 3 knjige ? To bi bilo pravo cool.

Edited by - desertfox123 on 03/09/2021 12:08:36
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 06/09/2021 : 09:59:29  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
desertfox123, hvala na dugogodisnjoj podrzci!
Veliki si optimista, sa velikim planovima za mene (), nije sigurno da ce uopce i prva kampanja Mister Noa proci. Valjda kad si u mojim izdavackim cipelama kad zivis ovu svagdanju borbu vec godinama i isamaran si sa svih strana, drugacije na sve gledas. Nista nije zapisano, nije tu neka sudbina koja je odredila da cu ja (uz pomoc suradnika) izdati stripove na engleskom. Sve je to kao sto kazu blood, sweat and tears. Doslovno sve troje (dobro hajde, danas nije bilo samo onog treceg). Cak i prirodni optimist kao ja, ponekad se zamisli, pa sto mi sve ovo treba, jel sam ja normalan?! (Naravno retoricki, jer odgovor nazalost vec znam )

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 06/09/2021 : 10:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
E da, tesko bi se mogla objaviti knjiga sa svim Zagorovim talijanskim naslovnicama. Iako je to lijepa ideja. SBE mi naplacuje materijale za svaku naslovnicu i zamisli da mi naplate tih preko 700 komada naslovnica za tu kolekciju.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/09/2021 : 10:27:10  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
je li te ko kontaktira od talijana, jesu li znatiželjni kako prolazi Zagor u Americi?
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/09/2021 : 18:45:43  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

je li te ko kontaktira od talijana, jesu li znatiželjni kako prolazi Zagor u Americi?


Pa da, katkad me pitaju neki njihovi fanovi. Sto je meni fascinantno, da kroz sve ove godine nije se prije mene pojavio neki dovoljno lud Talijan da počne izdavati Bonelli stripove u Americi.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 18/09/2021 : 01:57:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by emirem

Bude li sta od posiljke u SNK do 20.08.?

Zabrinuti citaoc 😊


Pošiljke kojih naslova?


The Great Conspiracy. 👀


Tek ih dobivam krajem 8. mjeseca.



Ima li kakvih novosti o pošiljci, jesu li stigli uopće do tebe?
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 18/09/2021 : 10:27:43  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Urota oko "velike urote"?

Sad posiljke iz US i UK koje stizu u EU se masnije placaju. Mislim da je i ovako D.J. dovoljno sijede kose. 😁 Ne treba nu dodatnog poticaja.
Nadam se skoro ovom stripu.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/09/2021 : 11:13:21  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Da, stigli su stripovi i artbookovi. Ovih dana nas završavam slanje u Americi. U subotu šaljem za naše krajeve, barem ljudima koji su sudjelovali u kampanjama, pa onda ekstra. Da Emirem, dobro kazes, debelo su digli cijenu postarine.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/09/2021 : 23:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Hoćemo li mi dobit direktno od tebe ili preko nekog posrednika?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/09/2021 : 23:35:40  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Hoćemo li mi dobit direktno od tebe ili preko nekog posrednika?


Preko SNK-a. Pojedinacna postarina bi bila $80.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 20/09/2021 : 23:44:53  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
80$ !? Jeez!
Da nam sam Kevin Costner na konju dostavi svakom u postanski sanducic bilo bi jeftinije! 😁

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 21/09/2021 : 00:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
A kamoli tek da zarola u teglu i pusti da doplovi preko vodenog svijeta...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Hulk
Starting Member

Serbia
96 Posts

Member since 04/02/2003

Posted - 21/09/2021 : 19:01:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Hulk a Yahoo! Message  Send Hulk a Private Message  Reply with Quote
Primerci koji ce stici u Srbiju (Beograd) od koga ce se preuzimati?
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 21/09/2021 : 21:49:04  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hulk

Primerci koji ce stici u Srbiju (Beograd) od koga ce se preuzimati?



Od mene. Ako ti nedostaju raniji primerci, možeš mi se obratiti preko PM-a.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.

Edited by - legaz on 21/09/2021 21:49:30
Go to Top of Page

Hulk
Starting Member

Serbia
96 Posts

Member since 04/02/2003

Posted - 22/09/2021 : 08:20:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Hulk a Yahoo! Message  Send Hulk a Private Message  Reply with Quote
OK. Hvala. Nedostaje mi samo "In the Jaws of Madness" - Rubinieva naslovna.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/10/2021 : 00:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
jesu li stigli paketi?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 19/10/2021 : 05:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

jesu li stigli paketi?


Da, skoro ce Thanksgiving, da bar budemo na necemu zahvalni! 😁
Samo zdravlja i biti ce svega! 😊

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/10/2021 : 22:16:49  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Nisu još stigli. No u Europi se ne slavi Thanksgiving tako da nema zime bez Zagija.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/10/2021 : 22:30:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Vidija sam da Burattini maše svojim primjerkom pa se ponada da su svi došli🙂

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 20/10/2021 : 00:10:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Da je bar mahao s Titanika.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.81 seconds. Snitz Forums 2000