forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

hamzik
Junior Member



Sweden
406 Posts

Member since 27/04/2012

Posted - 21/08/2015 : 00:23:15  Show Profile Show Extended Profile  Send hamzik a Private Message  Reply with Quote
Jesi odlucio sta ide iza Voodoo?
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/08/2015 : 00:53:20  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hamzik

Jesi odlucio sta ide iza Voodoo?


Vjerovatno ide Zagor vs. Supermike.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/08/2015 : 08:30:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Apropos Marade...
Shvaćam da si cenzurirao da strip ne bi morao označiti mature.
Ali ne bih rekao da to ne ide u Zagora, upravo je to znak da¸s Bosellijem Zagor postaje ozbiljan strip.
Svakako da ne ide u Nolittine i Toninellijeve stripove, ali u Morsku stravu ide.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/08/2015 : 09:19:08  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by piquet

Jel ima kakvih podataka o prodaji u SAD?!?


Ima, dosad sam u Americi prodao malo iznad 200 primjeraka. To ukljucuje: narudbe comic-book shopova (preko Diamonda) te prodaje na Amazonu, eBayu i Comic-Conu.

Tesko je maloj izdavackoj kuci prosiriti rijec o necem novom u Americi.



Polako, tek smo počeli, novom liku treba vremena i malo reklame da bude primećen.

Npr. za "domaće" nije ni forum bio dovoljan. Kako smo ovde najavili početak prednarudžbi, meni se javila nekolicina forumaša za BiH. Kad sam otvorio artikl na Pik-u, broj prednarudžbi je ihahaj skočio. A nakon običnog posta po fb grupama, cela tura je planula. A čekaj samo da im postavim par slika unutrašnjosti stripa, ima da cela sledeća tura nestane dok kažeš "maradina sisa"

Treba sesti za računar i naći par fiksnih mesta po kojima kruže u.s. strip-manijaci - forumi, fb stranice - i promovisati ga slikama i tekstovima, dati im priliku da ga vide i da ga požele.

200 komada samo preko CCona je odličan rezultat jer uključuje slučajne prolaznike i one koji znaju za Epicenter. Zamisli šta će da bude kada potrefiš pravo mesto u pravo vreme

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 21/08/2015 : 10:30:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
dobro bi došao (pogotovo po ovome što kažeš) neki 'zastupnik' u Italiji. onda bi naklada odmah otišla. jedan čovjek koji bi primio D.J.-ev paket i preko njega Talijani uzimaju. ne znam jel ima nekog takvog, jel D.J. poznaje nekog, to bi bila prava stvar.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/08/2015 : 12:20:40  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak


200 komada samo preko CCona je odličan rezultat jer uključuje slučajne prolaznike i one koji znaju za Epicenter. Zamisli šta će da bude kada potrefiš pravo mesto u pravo vreme


Prosla su 3 sata kod mene, vrijeme za spavanje, ali samo da popravim nesto. Od tih 200 primjeraka vecinom je narudba distributera, na Comic-Conu je otislo 20 komada.
Patak optimista! I ja sam optimista sto se tice mnogih stvari u zivotu, ali ne i prodaje stripova. Zasto se razocarati?

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/08/2015 : 12:27:01  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

dobro bi došao (pogotovo po ovome što kažeš) neki 'zastupnik' u Italiji. onda bi naklada odmah otišla. jedan čovjek koji bi primio D.J.-ev paket i preko njega Talijani uzimaju. ne znam jel ima nekog takvog, jel D.J. poznaje nekog, to bi bila prava stvar.


Ima jedan takav covjek iz Italije. On je orgaznizirao nesto.
Stranim fanovima jedan od problema je skupa postarina. Ljudima u Brazilu i Turskoj to skupo ispadne.
Mislim da se tesko moze postici neki odlican prodajni rezultat bez Amerike, a Amerika je "more", tj. "ocean"... No ja nikad ni nisam ocekivao da povratim novac ovim izdanjem. Kako je i sad je uspjesnije od Magic Winda.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

fasnik
Starting Member



82 Posts

Member since 14/07/2010

Posted - 21/08/2015 : 13:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Send fasnik a Private Message  Reply with Quote
Preuzeo danas svoj primjerak i mogu reći da izgleda još i bolje nego što sam mislio - dizajn, papir, font, boje, tekstovi... čista petica za sve. Iskrene čestitke za ovo, izdanje uz bok bilo kojem izdanju u svijetu.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 21/08/2015 : 16:31:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Maloprije mi se javio prijatelj iz Holandije, hoce da mu reservisem 2 primjerka DJovog Zagora koje planira da pokupi u Novembru kada bude u posjeti u Chicagu.
:)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/08/2015 : 17:32:57  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Čujem da su SNK prodali sve primjerke i da nova pošiljka stiže u drugom tjednu rujna.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/08/2015 : 18:31:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Brzo je planulo, u ponedjeljak kada sam bio tamo cijela hrpa je stajala naslagana tako da sam mogao ''prokopati'' i uzeti primjerak po želji.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 21/08/2015 : 19:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Čujem da su SNK prodali sve primjerke i da nova pošiljka stiže u drugom tjednu rujna.


quote:
Originally posted by DODSFERD

Brzo je planulo, u ponedjeljak kada sam bio tamo cijela hrpa je stajala naslagana tako da sam mogao ''prokopati'' i uzeti primjerak po želji.


Pa lepo je ovo pročitati.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.

Edited by - legaz on 21/08/2015 19:49:59
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 21/08/2015 : 20:12:29  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Valjda moj primjerak u Snk nije ostecen....

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

imt53
Starting Member

Germany
18 Posts

Member since 09/01/2004

Posted - 21/08/2015 : 20:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send imt53 a Private Message  Reply with Quote
Jel ima ovo izdanje gdje u bosni ovih dana da se moze nabavit...
( trenutno sam u sarajevu a idem za koji dan u prijedor i gradisku ) ?
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 21/08/2015 : 21:01:42  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by imt53

Jel ima ovo izdanje gdje u bosni ovih dana da se moze nabavit...
( trenutno sam u sarajevu a idem za koji dan u prijedor i gradisku ) ?



Javi se Pijanom Patku. On je agent za BiH.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/08/2015 : 21:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by hamzik

Jesi odlucio sta ide iza Voodoo?


Vjerovatno ide Zagor vs. Supermike.



S tim ces samo odbiti suvremenu publiku
To moze biti dobro samo nostalgicarima
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/08/2015 : 22:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fasnik

Preuzeo danas svoj primjerak i mogu reći da izgleda još i bolje nego što sam mislio - dizajn, papir, font, boje, tekstovi... čista petica za sve. Iskrene čestitke za ovo, izdanje uz bok bilo kojem izdanju u svijetu.


Velika hvala!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/08/2015 : 22:11:05  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Čujem da su SNK prodali sve primjerke i da nova pošiljka stiže u drugom tjednu rujna.


Da, mislim da su svi otisli vec u srijedu. Jutros sam poslao novu turu!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/08/2015 : 22:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by legaz

quote:
Originally posted by imt53

Jel ima ovo izdanje gdje u bosni ovih dana da se moze nabavit...
( trenutno sam u sarajevu a idem za koji dan u prijedor i gradisku ) ?



Javi se Pijanom Patku. On je agent za BiH.


Da, i Patku sam poslao novu posiljku za BiH, kao i Legazu za Srbiju.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 21/08/2015 : 22:14:12  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by imt53

Jel ima ovo izdanje gdje u bosni ovih dana da se moze nabavit...
( trenutno sam u sarajevu a idem za koji dan u prijedor i gradisku ) ?



Javio mi se Patak, i dao mi je ovaj mail da mu se javiš: darkomrgan@yahoo.com


Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/08/2015 : 22:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by hamzik

Jesi odlucio sta ide iza Voodoo?


Vjerovatno ide Zagor vs. Supermike.



S tim ces samo odbiti suvremenu publiku
To moze biti dobro samo nostalgicarima


Hmm, ne znam, mislim da je ovo cudo tako dobro napisano da ne stari. Moj sin i njegov bratic obozavaju ovu epizodu, a prevodio sam im je s naseg jezika na engleski. Ima neki vanvremenski smek, pravi klasik! A bas Supermike ima nesto americko, tj. i on i Zagor su u kostimima kao superheroji. A kad Rubini ubije s naslovnicom... Sanjam to svaki drugi dan!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

imt53
Starting Member

Germany
18 Posts

Member since 09/01/2004

Posted - 21/08/2015 : 22:39:12  Show Profile Show Extended Profile  Send imt53 a Private Message  Reply with Quote
Hvala legaz, hvala D.J.
javicu se patku...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/08/2015 : 23:28:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Jedva čekam Supermikea, i ja mislim da je to priča za sva vremena i svu publiku a ne samo za nostalgičare (prvi puta sam je čitao tek sa 29 godina).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 21/08/2015 : 23:32:21  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.
A bas Supermike ima nesto americko, tj. i on i Zagor su u kostimima kao superheroji. A kad Rubini ubije s naslovnicom... Sanjam to svaki drugi dan!

Ovo je istovremeno simpatično i uznemirujuće.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1590 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 21/08/2015 : 23:45:18  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Čujem da su SNK prodali sve primjerke i da nova pošiljka stiže u drugom tjednu rujna.



Čini mi se da ću u pon nekom jebat sve po spisku...na morenu sam i sutra se vraćam...a predbiljeżio sam se...

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000