forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 05/03/2016 : 13:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Danas preuzet u Snk "Red Sand". Hvala Raulu!
Dok ne dobijem na ruke pricekat cu par tjedana.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 05/03/2016 : 18:48:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Osjeti se da je taj covjek koji je stavio review na Amazon za oba Zagora pravi stripas. Bas lijepo pise. A sto je radi puke slucajnosti ispalo smjesno, je sto su slike iz stripa koje je postavio za primjer jer ga crtac podsjeca na Spiegela, ustvari Bignottijeve table To je odlicno znaci da mu Bignotti nije pokvario dojam.

Svidjelo mi se sto mu se Red Sand vise svidio od Terror from the Sea. Takav sam komentar cuo od trojice ljudi koji su sad prvi put uzeli Zagora. Vjerovatno ih ima mnogo vise. Nolitta je za sva vremena.



i meni se sviđa njegov komentar

a i ovo što kažeš. bilo je dosta priče o tome da su te stare epizode naivne i sl., međutim - vidi vraga. uvijek ima ljudi kojima se sviđa klasično.
teško je predvidjeti što se kome sviđa, ali ni ne treba(š) to raditi. pristup koji si uzeo, objaviti najbolje, po srcu, uz miksanje starog i novog, ispada da si odlično pogodio!

evo ni Valteru nije mrsko, na kraju krajeva.
ma kako pretenciozno zvučalo da pohvalim izdanja, držim da su ova DJ-eva, "američki Zagor", sjajno, gotovo ultimativno izdanje Zagora: izbor epizoda i urednički zahvat (da sve ono dodatno, pa i tekstovi idu uz samu priču) daju ono nešto više od pukog tehničkog perfekcioniranja kolekcionarskog izdanja.

ovo jedino ima smisla. umjesto slijediti kronologiju i opteretiti se slabim i prosječnim epizodama, odmjereni izbor.
Go to Top of Page

leKrava
New Member



254 Posts

Member since 21/01/2016

Posted - 05/03/2016 : 23:30:51  Show Profile Show Extended Profile  Send leKrava a Private Message  Reply with Quote
Ja moram nesto pohvaliti na ovome izdanju Zagora sto mi se JAKO svidja... a to je sto nema broja knjige na njoj.
Tako mi puno bolje izgleda na polici od ovih drugih "knjiga" izdanja koja kad ti fali neki broj stalno upada u oci (a i sto se tice Zagora ovaj mi ima najbolju bocnu stranicu, jako ljep odabir boja, super ide uz Libellus Dylana).

Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 06/03/2016 : 13:24:32  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by leKrava

Ja moram nesto pohvaliti na ovome izdanju Zagora sto mi se JAKO svidja... a to je sto nema broja knjige na njoj.
Tako mi puno bolje izgleda na polici od ovih drugih "knjiga" izdanja koja kad ti fali neki broj stalno upada u oci (a i sto se tice Zagora ovaj mi ima najbolju bocnu stranicu, jako ljep odabir boja, super ide uz Libellus Dylana).




Da, to je istina uvijek bode broj koji nedostaje. To ce se meni dogoditi kad ubacim "Red Sand" izmedju libellusa, jer cu propustiti tih par knjiga, pa jos Supermike...bolje pricu po knjizi nego u dvije knjige i duplo skuplje...
Necu ni je biti vise cjepidlaka da moram imati svaki broj. Nemam ni sve Mnoe od Libellusa,ali nije ni bitno, ne nastavljaju se, svaka za sebe prica. Kad mi se nesto ne svidja jednostavno izbacim s dnevnog reda.
Ako bude od Epicenter Comicsa islo tako kako su zamislili u redakciji bolje mi je onda Zagora uzeti od njih.Tako ima
mo samo one ultimate epizode.
Evo ako pregazim rijec, pa se pokajem i kupim te "zimske zmije" u dvije knjige usporedit cemo oba izdanja. Pa cemo vidjeti tko kaci i tko jaci.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/03/2016 : 13:37:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by leKrava

Ja moram nesto pohvaliti na ovome izdanju Zagora sto mi se JAKO svidja... a to je sto nema broja knjige na njoj.
Tako mi puno bolje izgleda na polici od ovih drugih "knjiga" izdanja koja kad ti fali neki broj stalno upada u oci (a i sto se tice Zagora ovaj mi ima najbolju bocnu stranicu, jako ljep odabir boja, super ide uz Libellus Dylana).




Da, to je istina uvijek bode broj koji nedostaje. To ce se meni dogoditi kad ubacim "Red Sand" izmedju libellusa



Glavno da na hrbatu piše Zagor, sve drugo je manje bitno.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 06/03/2016 : 13:47:06  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Naravno, sta bude nadostajalo od price pokrpat cu sa ludensovim extra brojevima.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 07/03/2016 : 21:27:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
gdje nam je DJ?
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/03/2016 : 23:28:30  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by leKrava

Ja moram nesto pohvaliti na ovome izdanju Zagora sto mi se JAKO svidja... a to je sto nema broja knjige na njoj.
Tako mi puno bolje izgleda na polici od ovih drugih "knjiga" izdanja koja kad ti fali neki broj stalno upada u oci (a i sto se tice Zagora ovaj mi ima najbolju bocnu stranicu, jako ljep odabir boja, super ide uz Libellus Dylana).



Odlicno! Drago mi je da ti se svida ideja bez numeracije knjige. Mislim da je tako bolje i za striparnice/prodavace kao i za kupce jer ako ne zele kupiti neki broj ne moraju, pogotovo sto ovo izdanje ne ide kronoloskim redom.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/03/2016 : 23:30:06  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

gdje nam je DJ?


Eh, znas kako je na zapadu. Od posla covjek jedva dise.
Go to Top of Page

bitola
Average Member



USA
821 Posts

Member since 22/02/2003

Posted - 08/03/2016 : 01:49:41  Show Profile Show Extended Profile  Send bitola a Private Message  Reply with Quote
Gresim li ja ili niko do sada nije spomenuo Demone Ludila kako sledeca moguca knjiga?
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 08/03/2016 : 02:08:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bitola

Gresim li ja ili niko do sada nije spomenuo Demone Ludila kako sledeca moguca knjiga?



Ta ce da bude jedna od prvih 10, ali sigurno ne u sljedecih par godina.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/03/2016 : 03:45:08  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by bitola

Gresim li ja ili niko do sada nije spomenuo Demone Ludila kako sledeca moguca knjiga?



Ta ce da bude jedna od prvih 10, ali sigurno ne u sljedecih par godina.


Da, Demon Ludila ide sigurno. Dobro ne u prvih 10, ali prava za tu knjigu su odavno kupljena. No prvo treba objaviti Akronjane da Demon Ludila ima vise smisla, iako ni tada nije lako citateljima.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/03/2016 : 03:47:35  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Inace, u SNK-u dobili su i jos nekoliko primjeraka Terror from the Sea pa tko jos nije nabavio neka baci oko.
http://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.2729c8df5f204813b2a3e31a50dde947.zagor-u-s-color-edition-knjiga-1-terror-from-the-sea.aspx
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 08/03/2016 : 04:43:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Ok, onda znaci Demon Ludila ide sigurno u sljedecih 10 godina.
To sam htjeo da kazem

;)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Bananaman
Starting Member



Croatia
51 Posts

Member since 20/08/2004

Posted - 08/03/2016 : 15:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Bananaman a Private Message  Reply with Quote
Pročitao prije par dana. Jaaako dobro izdanje. Svaka čast.
Ima tu pokoja spelling greškica i gramatika bi se dala na pojedinim mjestima "poboljšati" ali to ni malo ne umanjuje dojam izdanja. Još jednom čestitke.
Go to Top of Page

bitola
Average Member



USA
821 Posts

Member since 22/02/2003

Posted - 09/03/2016 : 01:31:23  Show Profile Show Extended Profile  Send bitola a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by bitola

Gresim li ja ili niko do sada nije spomenuo Demone Ludila kako sledeca moguca knjiga?



Ta ce da bude jedna od prvih 10, ali sigurno ne u sljedecih par godina.


Da, Demon Ludila ide sigurno. Dobro ne u prvih 10, ali prava za tu knjigu su odavno kupljena. No prvo treba objaviti Akronjane da Demon Ludila ima vise smisla, iako ni tada nije lako citateljima.


Dobro, to je dobar odgovor, u sledecih 10 godina, vazno niste rekli ne.
Sto ti je americka diplomatija :)
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 09/03/2016 : 02:20:35  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Hvala, Bananaman.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 09/03/2016 : 02:24:33  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bitola

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by bitola

Gresim li ja ili niko do sada nije spomenuo Demone Ludila kako sledeca moguca knjiga?



Ta ce da bude jedna od prvih 10, ali sigurno ne u sljedecih par godina.


Da, Demon Ludila ide sigurno. Dobro ne u prvih 10, ali prava za tu knjigu su odavno kupljena. No prvo treba objaviti Akronjane da Demon Ludila ima vise smisla, iako ni tada nije lako citateljima.


Dobro, to je dobar odgovor, u sledecih 10 godina, vazno niste rekli ne.
Sto ti je americka diplomatija :)


Ma nije 10 godina, bit ce Demon Ludila prije. Tocnije je 3-5 godina.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 09/03/2016 : 02:28:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by bitola

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by bitola

Gresim li ja ili niko do sada nije spomenuo Demone Ludila kako sledeca moguca knjiga?



Ta ce da bude jedna od prvih 10, ali sigurno ne u sljedecih par godina.


Da, Demon Ludila ide sigurno. Dobro ne u prvih 10, ali prava za tu knjigu su odavno kupljena. No prvo treba objaviti Akronjane da Demon Ludila ima vise smisla, iako ni tada nije lako citateljima.


Dobro, to je dobar odgovor, u sledecih 10 godina, vazno niste rekli ne.
Sto ti je americka diplomatija :)


Ma nije 10 godina, bit ce Demon Ludila prije. Tocnije je 3-5 godina.



Znaci, ipak u prvih 10 knjiga/brojeva, no?

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 09/03/2016 : 02:40:06  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke
Znaci, ipak u prvih 10 knjiga/brojeva, no?




Vidi, vidi, imas pravo! Negdje oko broja 9-15!
Go to Top of Page

Gru
Average Member



818 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 10/03/2016 : 21:51:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Evo, došao mi Red Sand! Što reći nego da sam oduševljen! Ovo je stvarno (opet) predobro odrađeno, od uvodnih tekstova i orginalnih naslovnica, čak je i Bignotti u boji skroz dobar.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 11/03/2016 : 09:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

Evo, došao mi Red Sand! Što reći nego da sam oduševljen! Ovo je stvarno (opet) predobro odrađeno, od uvodnih tekstova i orginalnih naslovnica, čak je i Bignotti u boji skroz dobar.


Hvala, Gru! Drago mi je da si zadovoljan!
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 12/03/2016 : 03:23:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
DJ, kakve su sanse da u prvih 20 Zagi knjiga (s obzirom da doguras do te brojke, a ja se nadam da hoces) objavis epizodu "Good and the Bad/Wild Mountains/Schorching Lands"? To su vrhunski Ferri i Nolitta, neki dan je ponovo procitao, svaki put sam odusevljen malo vise nego prijasnji put.

:)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 12/03/2016 : 08:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Tesko je reci. Stvarno odlicna prica, iako mi nekoliko drugih od Bonelli/Ferri dvojca jos vise kotiraju kao npr. Zimska Zmija, Supermike, Tigar, Americka Odiseja, Ocean...
We will see...

Edited by - D.J. on 12/03/2016 08:47:36
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 12/03/2016 : 09:10:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Dokle god je odgovor na odozgo pitanje 51% (ili vise) sanse, sve pet!

;)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000