forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 16/03/2018 : 14:16:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Cuj, da priceka.
Ti mislis da se to sprema 2 dana i onda treci pusta u tisak?
Origins su odlicna saga, gotova i spremna, a ovo ce novo sranje biti za djecu ispod 7... mjeseci.

A Ameri su otisli u krajnost svojom pdeudoliberalnom korektnoscu, cisti je to fasizam.
Zabrana do zabrane u "obrani slobode".
Drugi kraj istoga konca.
Ruše se spomenici legendama koji su bili daleko manje nekorektni od pobjednicke strane.
Bolesno. Zato mi je Trump sve manje mrzak. Ispada daleko manje loš od ovih "naprednih".
Zamisli debilne atmosfere u kojoj da bi bio korektan moras mijenjati ime knjizevnog lika!!??

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 16/03/2018 : 14:40:17  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by D.J.
...Boselli voli prikazati Afriku crno i to ne mislim na rasno, nego mjesto koje je duhovno crno. Terror from the Sea bas i nije prvi strip koji guram



Zašto bi Afrika u "duhovnom smislu" bila "crnja" od drugih kontinenata?


Hvataš D.J.-a na PC fore, pa valjda je jasna razlika između afričkih i zapadnjačkih kulturnih postignuća.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/03/2018 : 14:55:39  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Mislim da si promašio ceo fudbal. D.J. pokušava reći, kao i Patak prije njega, da je Afrika duhovno crnja, da je tamo prisutnost Zla veća (pri čemu čak Patak kao kontrapunkt ističe tobože mladi i nevini sjevernoamerički kontinent).
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 16/03/2018 : 15:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Mislim da si promašio ceo fudbal. D.J. pokušava reći, kao i Patak prije njega, da je Afrika duhovno crnja, da je tamo prisutnost Zla veća (pri čemu čak Patak kao kontrapunkt ističe tobože mladi i nevini sjevernoamerički kontinent).


Mislim da krivo tumačiš.
Na fundamentalnoj razini zlo i dobro živi u svakom pojedincu bio on toga svjestan ili ne, neovisno o zemljopisnoj pripadnosti.
Afrika je Boselliju bila interesantna zbog kontrasta između zapadnjačkog racionalizma i afričke plemenske kulture čija je svijest potpuno uronjena u animizam početkom 19. stoljeća. Zbog te tendencije ka magijskoj kaotičnosti, u tom smislu, legitimno je Afriku označiti kao "duhovno crnje" mjesto.

Edited by - solar on 16/03/2018 15:16:45
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/03/2018 : 20:14:01  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by D.J.
...Boselli voli prikazati Afriku crno i to ne mislim na rasno, nego mjesto koje je duhovno crno. Terror from the Sea bas i nije prvi strip koji guram



Zašto bi Afrika u "duhovnom smislu" bila "crnja" od drugih kontinenata?


Pa nisam ja to rekao, napisao sam da to Boselli stalno prikazuje. "Don't quote me boy, I ain't said s***!"

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/03/2018 : 20:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Igore, moguće da si se malo zaletio sa origins pričama. Možda bi bilo bolje sačekati da vidiš kako će ispasti ova nova mini serija o Zagorovom postanku.


Pa nema veze lako izdamo jos nesto, ako bude valjalo naravno!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/03/2018 : 20:17:23  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Cuj, da priceka.
Ti mislis da se to sprema 2 dana i onda treci pusta u tisak?
Origins su odlicna saga, gotova i spremna, a ovo ce novo sranje biti za djecu ispod 7... mjeseci.

A Ameri su otisli u krajnost svojom pdeudoliberalnom korektnoscu, cisti je to fasizam.
Zabrana do zabrane u "obrani slobode".
Drugi kraj istoga konca.
Ruše se spomenici legendama koji su bili daleko manje nekorektni od pobjednicke strane.
Bolesno. Zato mi je Trump sve manje mrzak. Ispada daleko manje loš od ovih "naprednih".
Zamisli debilne atmosfere u kojoj da bi bio korektan moras mijenjati ime knjizevnog lika!!??


Opasan si "druidu"!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 16/03/2018 : 20:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Mislim da si promašio ceo fudbal. D.J. pokušava reći, kao i Patak prije njega, da je Afrika duhovno crnja, da je tamo prisutnost Zla veća (pri čemu čak Patak kao kontrapunkt ističe tobože mladi i nevini sjevernoamerički kontinent).



Što reče solar, pogrešno tumačiš ( verovatno iz svoje stalne prc-potrebe kao i uvek )
Patak tvrdi da je Afrika duhovno crnja, da je leglo čistog zla kao kontrapunkt nevinom SA kontinentu, ali u Bosellijevom univerzumu ne u stvarnom životu. U stvarnom životu je samo kontinent, nekako pun ljudi.


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 16/03/2018 20:23:48
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 16/03/2018 : 20:35:41  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Jos treba da neki u RH pocne lobirati da se ukine strip Zagor jer samo ime je rasisticko jer korijen imena je Zagoreni,pocrnjeli,a to nije fer prema tamnoputima.
Kako god mene je jedan kolega nazvao bijelim africkim bratom, jer nemam nikakvih predrasuda prema tamnoputima i otvoreniji i strpljiviji sam s njima u razgovoru od domacih (inace iz Sao Tome e Principe,Cap Verde,Guinea Bissao). A to je kompliment,ne?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/03/2018 : 21:14:54  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

A Ameri su otisli u krajnost svojom pdeudoliberalnom korektnoscu, cisti je to fasizam.
Zabrana do zabrane u "obrani slobode".
Drugi kraj istoga konca.
Ruše se spomenici legendama koji su bili daleko manje nekorektni od pobjednicke strane.
Bolesno. Zato mi je Trump sve manje mrzak. Ispada daleko manje loš od ovih "naprednih".
Zamisli debilne atmosfere u kojoj da bi bio korektan moras mijenjati ime knjizevnog lika!!??



Ovaj forum, pak, ne pati od političke korektnosti. Ovdje se otvoreno i nekažnjeno slave nacistički generali, tobože časni (iako su se borili na strani Zla), uzimanjem njihovih imena kao forumskih nickova i stavljanjem njihovih slika u avatar. Dok se avatar s imenom maršala Tita na ploči kojom je bio označen trg sankcionira. U takvim vremenima živimo.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 17/03/2018 : 07:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Bogu hvala da je tako, ako mislis na Rommela i recimo, slicno, Leeja.
Bili su na pogresnim stranama ali milijun puta casniji od svih pobjednika zajedno.
Ocito si crno-bijelo odgojen, ispran, bas tuzno.
Pardon, afroamericki-bijelo.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/03/2018 : 07:29:12  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Nemam ništa protiv Roberta E. Leeja. Ali Rommel je drugo. Meni je fašizam (kad kažem fašizam, mislim to kao genus proximum za sve desne totalitarne pokrete, u koje spada i najogavniji - njemački nacionalsocijalizam) toliko odvratan da svi oni koji su se za njega borili zaslužuju samo prijezir. A naročito oni koji su svojim vojnim umijećem pridonijeli takvoj ideji.

Edited by - VALTER on 17/03/2018 07:45:34
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 17/03/2018 : 09:44:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote

quote:

includes a black man named “Sambo.”

Zagor is a Caucasian man and there’s a bit of a “white savior” aspect about him.

take some of this as reflecting an earlier time period and as simple Italian ignorance of modern American sensitivities.




modern Valter-American sensitivities je nešto presmiješno da bi se ozbiljan čovjek osvrtao na to

Ali kako zaista postoje "valteri", pa eto, i tu na forumu se javljaju i to, pazi sad, iz pozicije neke supermoralnosti, nekog višeg humaniteta, možda je dobro reći 2-3 riječi.

Nekakva lijevoindividua "Valter" se javlja na forumu i predstavlja se kao osjećajan, zabrinut čovjek. Brine ga fašizam, politička nekorektnost i sve što je protivno Ideji.

Međutim, isti taj valter je lažan kao novčić. Pet lipa ne dajem na njegovo moraliziranje. On oblači maske kako mu se prohtije, po potrebi: od zabrinute osjećajne majčine dušice uskače u kožu najobičnije životinje dok trepneš. To je tip koji se pravi dasa i ruga "zagorologiji", on se tu želi predstaviti kao netko tko je pametniji, viši, iznad "narodske zabave" ----- da bi par redaka dalje pao na najpatetičnije moralke u stilu socrealizma i raspadao se kao curica samo zato jer se neki tamo crnac zove Sambo.

To je tip kojemu se tresu gaće kad se spomene neki tamo Rommel (...Ali Rommel je drugo!!!!...) da bi odmah zatim veličao istinske zlotvore i koljače, kao što je bio Tito.

Takvi valteri su ono trulo i duhovno najcrnje, pa makar nisu afrikanci, nisu crnci. Njima je stalo do posvemašnjeg niveliranja, njih trese weltschmerz je se crnac zove Sambo i pitaju se zašto bi Afrika bila crna, zašto bi bila duhovno crnja. Pa to ti je tako, valtere, o tome da je Afrika duhovno crna i najcrnja postoje studije i razmišljanja ("Zatim slijedi prema unutra gotovo isto tako općenito močvaran pojas najbujnije vegetacije, najbolja domovina grabežljivih zvijeri, zmija svake vrste, - rub, kojega je atmosfera za Evropljane otrovna... Kod crnaca karakteristično je upravo to, da njihova svijest još nije došla do nekoga čvrstoga objektiviteta, kao što su npr. bog, zakon kod kojega bi objektiviteta čovjek mogao biti svojom voljom i u njemu imao predodžbu svoga bića... Crnce je međutim već Herodot nazvao čarobnjacima itd...)

Takvi valteri neće međutim gledati ono crno i najcrnje kod svoje Ideje, kod zlotvora poput Tita i tu se ne bave principom niveliranja. Zato valteri ne vrijede puno, a iscrpljuju se u forumskom podjebavanju. Tu su u elementu, u svom elementu blune; problem je što se zaborave pa se požele predstaviti u "ozbiljnijem" tonu i onda bi docirali moralku. Ne bu išlo, dečec; prvo se dogovori sam sa sobom: jesi bluna ili ideš napokon prema zrelosti. Ako da, onda ti slijedi preispitivanje tih zakrpa i fraza koje ti služe namjesto... pameti, srca i muda.


Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/03/2018 : 10:06:12  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Ako je Tito zločinac, još su veći zločinci Truman i Churchill. Ali to ovakve spodobe nikad neće reći, jer je njihova narav sluganska i snishodljiva prema "zapadnoj kulturi i civilizaciji". Jedino što znaju je baljezgati o "totalitarizmima" koji bi tobože svi trebali biti jednaki - iako je savršeno jasno koji totalitarizam ubija dijete u kolijevci. To je onaj totalitarizam za kojeg se gorljivo i vješto borio Rommel, i zato je nemoguće nijansirano promatrati Rommela. Za razliku Tita, koji je velik već zato što se borio protiv toga, ali ne samo zato.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 17/03/2018 : 10:20:41  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Tema Zagora se pretvorila u političke pamflete...o Titu. Neki nikad ne nauče o čemu je ovaj forum.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 17/03/2018 : 10:22:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Daj odrasti.
Moguće je nijansirano promatrati Rommela, kao što je moguće ofrlje otpisati Tita. To je sve moguće, ti jedna glavo od propuha. Ali nije ovdje bitno, jer mi nije stalo do nadmudrivanja i da te dijalektički dotučem, jer tome i nisi vješt kao ja.

Sluganski može biti jedino tvoj stav prema nekim -izmima i tvoja frazeologija. Totalitarizmi, ideje, ideologije, uuuu, kako velike riječi: malo ih prodrmam i već otpadaju stoljeća, kako reče pjesnik.
Naprotiv, čovjek misli i - zauzima stav! Taj stav mislećeg čovjeka je po Tita porazan, jer, na kraju krajeva, on je bio u krivu (a klao je i ubijao djecu u kolijevci također). Po Rommela je stav mislećeg čovjeka indiferentan, jer taj i ne dolazi u direktan odnos sa nama, mislećim ljudima. I sad ključna stvar: ovo su stavovi mislećeg čovjeka koji misli iz hrvatske ideje, ako te već spopadaju ideje. A kako se dolazi do toga IZ ČEGA, iz koje pozicije valja misliti, to upravo pokazuje misaonst, tj. pravi razliku između čovjeka i čovjeka (kao što je bjelodana razlika između tebe i mene: jasno, ti si tu ispod, ti si crnac misaonog, to je tako očito, već i u ovoj kratkoj prepisci).
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 17/03/2018 : 10:56:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111
Neki nikad ne nauče o čemu je ovaj forum.



Dok ne stignu crnci, švicarski, esdepeovski i ini crnci niveliranja, da kažem koju mudru glede ove citirane nemisaonosti.

O čemu je ovaj forum?

Ni o čemu. On je tobože o stripovima, ali... onda dolaze valteri i prikazuju se kao da ih je u srce pogodilo što se crnac zove Sambo... onda dolaze ovi i oni i igraju se kaladont... onda dolaze nemam pojma koji crnci i pišu najbezveznije impresije o filmovima koje su pogledali... onda dolaze fibraši bonelijevci i KAO DA pišu o stripovima (premda ne pišu ništa bitno, pišu što im padne na pamet).

Forumi i inače nisu ni o čemu; oni su odjek nekakve javnosti. A ta javnost su forumaši, valteri, crnci i ostali koji tobože imaju neko mišljenje o nečemu.

OVAJ forum uglavnom ima smisla kada dođe netko ovako slobodan i slobodno govori iz pozicije slobode. Kada takvoga nema, ni forum nije potreban, jer svo to supermašinsko brbljanje može se vidjeti bilo gdje: u krčmi ili na tv, kod Stankovića recimo.

Dakle,
forum, pogotovo OVAJ bi TREBAO BITI o tome što priča ovaj ovdje čovjek, ovaj slobodan čovjek i TREBAO bi biti tako nahođen te i formalno ustrojen (u pravilima) da podržava OVAKAV govor.
TADA bi se imalo što naučiti na TOM forumu te ne bi bilo bezvrijedno, kao što, na žalost uglavnom, jest.

Edited by - stinky on 17/03/2018 10:57:27
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 17/03/2018 : 11:14:23  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
@ Stinky
Nepotrebno si se "upecao" na provokacije ovog s kojim polemiziraš, jer tom liku jedina misao je provocirati ljude po forumu i skretati ih s teme. Od kada se on pojavio gotovo da niti nema normalne funkcije foruma a veliki broj forumaša više ne sudjeluje i napustio je forum.

Edited by - logo111 on 17/03/2018 11:16:12
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 17/03/2018 : 11:24:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
pa nije baš tako
govorim kada mi se govori i govorim što mi se govori. o stripovima mi se ne govori na ovome mjestu koje bi kakti trebalo biti o stripovima, jer tu nije ozračje slobodnog. tako mi se više govori o slobodi.

"Zagor is a Caucasian man and there’s a bit of a “white savior” aspect about him"

Evo, o ovome bih više volio govoriti, naravno, u potpuno oprečnom smislu nego onaj moderni Amerikanac koji se zabrinuo. Naime, baš zato jer je Zagor white savior još mogu to čitati. Da je Zagor crnac, onda ne bih čitao taj strip.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/03/2018 : 11:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Međutim, isti taj valter je lažan kao novčić. Pet lipa ne dajem na njegovo moraliziranje. On oblači maske kako mu se prohtije, po potrebi: od zabrinute osjećajne majčine dušice uskače u kožu najobičnije životinje dok trepneš. To je tip koji se pravi dasa i ruga "zagorologiji", on se tu želi predstaviti kao netko tko je pametniji, viši, iznad "narodske zabave" ----- da bi par redaka dalje pao na najpatetičnije moralke u stilu socrealizma i raspadao se kao curica samo zato jer se neki tamo crnac zove Sambo


Istina.
Go to Top of Page

Džedson
Average Member



532 Posts

Member since 29/04/2008

Posted - 17/03/2018 : 13:26:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Džedson a Private Message  Reply with Quote
politička korektnost je nešto najgore, NAJGORE za što sam ikad čuo, naišao, vidio, stvarno ili izmišljeno. nažalost, ta noćna mora je stvarna. pobornicima iste čovjek može samo poželiti da se negdje odsele i nasele i da stvaraju svoj "raj" daleko od normalnih ljudi koji bi prodisali bez njihovog mentalnog jarma i lanaca, bez njihovih sumanutih ideja i protuprirodnih poludjelih obrazaca ponašanja, koji se serviraju gdje god stignu, preko svih glavnih medija, oblika zabave i obrazovanja. čuj moraš hodat po jajima jer se crni zove sambo. ma to je samo kap u moru. a bonelli još i nekako leti ispod radara što se kulturmarksističke propagande tiče. Naravno ima je, ali nije toliko in your face, kao u nekim američkim filmovima i serijama.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 17/03/2018 : 18:02:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Iduci debilni post
Ban do dana neovisnosti
Onog americkog
Da bude u duhu topica

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

njofra32
Average Member

736 Posts

Member since 28/02/2017

Posted - 20/03/2018 : 22:17:06  Show Profile Show Extended Profile  Send njofra32 a Private Message  Reply with Quote
Igore, ima li tvojih izdanja u HC? Zagor, Magični i Diler?
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/03/2018 : 06:54:46  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by njofra32

Igore, ima li tvojih izdanja u HC? Zagor, Magični i Diler?


U HC ima za sad samo Tex: Patagonia. To je nas takozvani Signature Edition. U njega će ići samo stripovi za koje smatram da su fantastični i po priči i po crtežu. Ti stripovi su u HC, A4 format i sa crno bijelim crtežom. Tu na ljeto ide Zagor: The Lost World od Bosellija i Rubinija (sa novim naslovnicama, sa nekoliko izmijenjenih pasica, s novim bonus pasicama, ilustracijama, dugim popratnim tekstom i interviewom), a kasnije će ići i Andreuccijev Texone, a sljedece ljeto i Zagor: Demon ludila koji će imati još nekih iznenađenja.
A kasnije ove godine napokon ide i Frisendin Magic Wind: Vultur (Hoganova neman) u Artist Editionu koji će biti još veći, sa stranicama formata 240 x 320 mm. To je meni uz onaj Frisendin strip iz Le Storia jos uvijek najbolje nacrtani SBE strip i sve stranice stripa u našoj knjizi će biti iz novih sirovih grayscale skenova originalnih tabli stripa, sa svim detaljima!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/03/2018 : 07:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by njofra32

Igore, ima li tvojih izdanja u HC? Zagor, Magični i Diler?


U HC ima za sad samo Tex: Patagonia. To je nas takozvani Signature Edition. U njega će ići samo stripovi za koje smatram da su fantastični i po priči i po crtežu. Ti stripovi su u HC, A4 format i sa crno bijelim crtežom. Tu na ljeto ide Zagor: The Lost World od Bosellija i Rubinija (sa novim naslovnicama, sa nekoliko izmijenjenih pasica, s novim bonus pasicama, ilustracijama, dugim popratnim tekstom i interviewom), a kasnije će ići i Andreuccijev Texone, a sljedece ljeto i Zagor: Demon ludila koji će imati još nekih iznenađenja.
A kasnije ove godine napokon ide i Frisendin Magic Wind: Vultur (Hoganova neman) u Artist Editionu koji će biti još veći, sa stranicama formata 240 x 320 mm. To je meni uz onaj Frisendin strip iz Le Storia jos uvijek najbolje nacrtani SBE strip i sve stranice stripa u našoj knjizi će biti iz novih sirovih grayscale skenova originalnih tabli stripa, sa svim detaljima!





"Miruj srce, ne tuci tako ludo"

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000