forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

njofra32
Average Member

733 Posts

Member since 28/02/2017

Posted - 21/03/2018 : 08:13:01  Show Profile Show Extended Profile  Send njofra32 a Private Message  Reply with Quote
A ok. Želje su jedno a realnost drugo. Iako nije u Hc-u, Epicenterov Zagor je među najboljim tiskanim izdanjima koje sam držao u rukama. Pohvale
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/03/2018 : 09:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Puno hvala, njofra32!

Za one koji su propustili prvih 5 Zagor integrala uskoro (do sredine 4. mjeseca) u SNK, u Zagreb stize jos primjeraka kao i Legazu u Srbiju.

Nas 6. Zagor integral, The Origins dobijam za koji tjedan i saljem ih krajem 4. mjeseca, a Zagor: The Lost World (Signature Edition) saljem krajem 6. mjeseca.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/03/2018 : 09:19:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Joj DJ, bio sam jučer u SNK i pitam ih jesu došli, isto su rekli tako kroz 4 mjesec, ja mislim da sam jedno 5-6 puta im ponovio da mi ostave primjerke 1,2,3,4 i 6 pa da sve skupa uzmem (5. uzeo prošli put), valjda će mi ostaviti a i objavit će na onoj web ponudi kad im dođu, uglavnom jedva čekam

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/03/2018 : 13:09:25  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Još samo da vidimo korice sledećeg Zagora i proleće može da počne :)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 21/03/2018 : 17:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
U HC ima za sad samo Tex: Patagonia. To je nas takozvani Signature Edition. U njega će ići samo stripovi za koje smatram da su fantastični i po priči i po crtežu. Ti stripovi su u HC, A4 format i sa crno bijelim crtežom. Tu na ljeto ide Zagor: The Lost World od Bosellija i Rubinija (sa novim naslovnicama, sa nekoliko izmijenjenih pasica, s novim bonus pasicama, ilustracijama, dugim popratnim tekstom i interviewom), a kasnije će ići i Andreuccijev Texone, a sljedece ljeto i Zagor: Demon ludila koji će imati još nekih iznenađenja.
A kasnije ove godine napokon ide i Frisendin Magic Wind: Vultur (Hoganova neman) u Artist Editionu koji će biti još veći, sa stranicama formata 240 x 320 mm. To je meni uz onaj Frisendin strip iz Le Storia jos uvijek najbolje nacrtani SBE strip i sve stranice stripa u našoj knjizi će biti iz novih sirovih grayscale skenova originalnih tabli stripa, sa svim detaljima!



D.J. da te nema trebalo bi te izmislit!

Edited by - solar on 21/03/2018 17:52:19
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/03/2018 : 19:03:22  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Hvala, Solar!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 21/03/2018 : 21:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
To mu i ljubavnica kaže

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 21/03/2018 : 22:14:08  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

To mu i ljubavnica kaže




Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 21/03/2018 : 22:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
mislio sam na Solarovu izjavu o nasem Igorcetu, ali naravno vrijedi i za ovo "hvala, Solar!"

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/03/2018 : 22:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Jedna mala video najava za ovaj "The Lost World" koji nam stiže ovog ljeta, nadam se da DJ neće što zamjerit


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/03/2018 : 23:40:43  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Ma sto bi zamjerio?! Cool montaža!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/03/2018 : 23:57:05  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
To si ti složio ReemCP? Svaka čast!
Go to Top of Page

njofra32
Average Member

733 Posts

Member since 28/02/2017

Posted - 23/03/2018 : 00:04:10  Show Profile Show Extended Profile  Send njofra32 a Private Message  Reply with Quote
Odlično Reeme. Svaka ti dala.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/03/2018 : 00:28:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala ekipa :) aha, slozio sam to nabrzinu od vec postojecih klipova sa youtubea, samo sam izrezao i ubacio predator soundtrack u pozadinu ;)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 23/03/2018 : 08:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Za ''onako na brzinu'' kako ti kažeš, fantastično. Mogu misliti šta bi uradio da nisi žurio.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.

Edited by - legaz on 23/03/2018 08:35:48
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/03/2018 : 11:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by legaz

Za ''onako na brzinu'' kako ti kažeš, fantastično. Mogu misliti šta bi uradio da nisi žurio.


Hvala legaz to sam radio u movie makeru, s tim programom radim još od 2008., a kako sam prije nekih mjesec dana kupio novi laptop, začudio sam se da u win 10 nema movie makera, pa ga tek sinoć skinuo i išao ga probati, napravivši ovaj video. Znači, ovo u videu su sve klipovi sa youtubea, ja sam samo to izrezao i posložio kao neku kratku najavu

Inače, kako sam rekao, dugo koristim taj jednostavan program, s kojim se zaista može dosta toga napraviti. Najviše ga koristim kad si pravim neke borilačke karijere, npr. od Mirka CRO COP-a sam napravio cijelu karijeru, sa svim borbama, intervjuima (koje sam prevodim i ubacujem titlove - nemam nikakvog lektora da mi pomaže ), napravio sam sve skupa 30 epizoda u trajanju sve skupa 35:44:47 i veličine 65.7 GB. Kako se Mirko odlučio još boriti, ići će i 31. epizoda kasnije ove godine

Ovaj gore je video zaista nabrzinu napravljen, zapravo najviše su zahtjevni ti nekakvi intervjui ili presice kad ih trebaš prevesti. Nije toliko problem za prevesti, nego nariktati dužinu trajanja titlova da točno odgovara kad netko nešto kaže.

Uploadao sam sad jedan isječak iz Mirkove karijere iz 20.epizode sa jedne presice (koja je bila pravi stand-up komedija show ) gdje sam radio titlove (stavit ću kao link da ne zatrpam temu):

https://www.youtube.com/watch?v=UPxa0HRcOt4

..i jedan isječak kad je Mirko išao dolje za Sydney na borbu, poslije intervjua sam stavio male kadrove od Sydneya, znači radio sam sve kao nekakav dokumentarac sa naravno borbama (u koje sam znao ubacivati muziku, npr. iz Rockya što je još dalo nekako bolji efekt svemu tomu):

https://www.youtube.com/watch?v=lQpGjXEwH8E

Nažalost, program je limitiran i izvukao sam najviše koliko sam mogao iz njega.

Obožavam to raditi, kao što naš DJ obožava raditi ovo američko izdanje Zagora i ostale junake

(oprostite na malom offu)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 23/03/2018 : 12:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
nema veze za skretanje s teme, svaka ti cast!!!
i ja sam se prije malo bavio video editiranjem, pravio sam i AVCHD-ove (HD na obicnu DVD-u), ali se sad sve svelo na puku konverziju u Handbreakeu, a i to rijetko radim.
zivot ne da...
mozda jedino da podijelim ovdje da svi oni koji imaju 4k monitor (danas su vrlo jeftini) ako i nije HDR (a uglavnom nisu, jer onda bas i nisu jeftini) mozete dobiti fantastican, gotovo HDR prikaz koriseci besplatne MPC i MaDvr, bas me ugodno iznenadilo kako dobro 4k izgleda, i kako tek onda vidis koliko su WMP, Power DVD i slicni losi, a VLC katastrofalan do boli.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/03/2018 : 17:37:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala Curunir, još odmalena sam volio editiranje, iz vremena kad sam dobio svoju prvu kameru kao dijete, a ta je ljubav ostala i danas oduvijek su me jako zanimali oni dokumentarci o filmovima "making of..", kako je to bilo na setu, kako su radili te specijalne efekte i sve u vezi toga. I danas se o tome može dosta materijala naći na youtubeu.

Za ovaj video sam samo ukucao u youtube pretraživač "Zagor cartoon" i izbacilo odmah neka videa, animacije o Zagoru za koje nisam niti znao da postoje.

Videa koje sam koristio:

https://www.youtube.com/watch?v=IImK3vL7jEQ

..a ovo je kao neka igrica ili što već: https://www.youtube.com/watch?v=XmPLFtNdQ0k&t=1s

I kao neki crtić, baš bi fora bilo imati Zagora u ovakom izdanju, možda DJ u budućnosti se upusti i u ovakav projekt


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
584 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 24/03/2018 : 02:22:39  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
Odlicno izdanje, tvrde korice nisu neophodne.
Super izbor prica, bilo bi dobro kada bi mogli da glasamo za predloge za sledecu?
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/03/2018 : 06:33:27  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
@ReemCP, dobro je znati talente ljudi, nikad ne znaš kad ćeš ih zatražiti pomoć.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/03/2018 : 06:45:25  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zare80

Odlicno izdanje, tvrde korice nisu neophodne.
Super izbor prica, bilo bi dobro kada bi mogli da glasamo za predloge za sledecu?


Hvala zare80!
Sve price koje objavljujemo u Zagor integralima su Zagor klasici, stariji ili noviji i kod izbora često idem osjećajem koja bi slijedeća priča fanovima starim i novim pasala. Npr. mislim da je krajnje vrijeme da nakon The Originsa, objavimo i knjigu s Hellingenom. No o tome malo vise za koji tjedan.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 24/03/2018 : 09:43:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
za koju godinu mislis, kad te puste iz pjong janga.
jadan tako mrsav, na sto li ces tek onda sliciti

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/03/2018 : 10:39:22  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

za koju godinu mislis, kad te puste iz pjong janga.
jadan tako mrsav, na sto li ces tek onda sliciti


Hehe! Ne trebaš se plašiti, pilot nije promašio i sletio tamo, nego u meni bratsku zemlju.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/03/2018 : 11:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala DJ

Što se tiče glasanja, mislim da to nije potrebno, možda bolje dati pokoji prijedlog DJ-u u slučaju da se nađe u situaciji da je u nekakvoj dilemi pri odabiru neke od sljedećih priča ili slično.

Ali ja sam uvjeren da i bez naših sugestija će se on itekako snaći


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/03/2018 : 16:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@D.J. - pitao me prijatelj za ovaj "The Lost World" (Signature Edition), koje sve epizode uključuje?

Pa kad stigneš odgovoriti da mu prenesem

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.95 seconds. Snitz Forums 2000