forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

Grabb
Junior Member



340 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 05/09/2018 : 21:06:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
Nije stiglo, javili bi mi vec.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12513 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/09/2018 : 21:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ma ja mislim da ce doci prije halloweena
Ono, kako vele, "strpljen-spasen"
A za ovo se isplati cekat ;)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 05/09/2018 : 22:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
The Lost World knjige jos nisu stigle. Poslao sam ih tek prosli tjedan. Sve malo kasni jer sam prosli mjesec radio reprint The Lost World knjige jer nisam bio zadovoljan sa uvezom. Ta prva verzija sa ne perfektnim uvezom mogla se kupiti samo na Comic-Conu dok je Rubini bio kod mene. Sto znaci da svi iz ex-Yu koji su se pretplatili dobit ce dva primjerka knjige: prvi sa potpisom Rubinija i drugi novi, ispravni primjerak.
Evo i nekoliko slika knjige:












www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 05/09/2018 : 22:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote






www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 05/09/2018 : 22:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Zaboravih se pretplatit, al bude valjda viška primjeraka u SnK. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 05/09/2018 : 22:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Eh, da je alien saga u stripu vizualne kvalitete kao na naslovnici, gdje bi joj kraj bio.
D.J svaka čast na ovim izdanjima, radiš sjajan posao ;)
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12513 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/09/2018 : 22:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Predobro izgleda
D.J., a mi koji smo se pretplatili za obje naslovnice, pa neces valjda slati onda 4 knjige takvima sigurno je i prva verzija bila ok, ali ti tezis savrsenstvu

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 05/09/2018 : 22:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Zaboravih se pretplatit, al bude valjda viška primjeraka u SnK. :)


Iskreno, ovo je bio prvi put da sam se zahvalio Bogu da se vise ljudi nije pretplatilo na knjigu posto bi morao na sve to placati duplu postarinu slanjem tolikih duplih primjeraka ljudima! Ovako je ipak bilo podnosljivo.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 05/09/2018 : 22:25:23  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

Eh, da je alien saga u stripu vizualne kvalitete kao na naslovnici, gdje bi joj kraj bio.
D.J svaka čast na ovim izdanjima, radiš sjajan posao ;)


Hvala Dexters! Lijepa zelja!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 05/09/2018 : 22:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Kao što rekoh jednom prilikom, D.J. nije normalan!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 05/09/2018 : 22:29:17  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Predobro izgleda
D.J., a mi koji smo se pretplatili za obje naslovnice, pa neces valjda slati onda 4 knjige takvima sigurno je i prva verzija bila ok, ali ti tezis savrsenstvu


Poslao sam vec! Nazalost nije bilo druge opcije. Ne moze se onaj tko kupuje prvi kazniti, nego ako ista, mora se nagraditi.
Za prvu verziju knjige nisam 100% siguran jel bi bila OK nakon nekog vremena, tako da je bolje ne rizikovati. Ovo izdanje mi previse znaci.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 05/09/2018 : 22:30:24  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Kao što rekoh jednom prilikom, D.J. nije normalan!


Pa iskreno, nitko posve normalan sigurno ne bi izdavao Zagora u Americi.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12513 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/09/2018 : 22:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by ReemCP

Predobro izgleda
D.J., a mi koji smo se pretplatili za obje naslovnice, pa neces valjda slati onda 4 knjige takvima sigurno je i prva verzija bila ok, ali ti tezis savrsenstvu


Poslao sam vec! Nazalost nije bilo druge opcije. Ne moze se onaj tko kupuje prvi kazniti, nego ako ista, mora se nagraditi.
Za prvu verziju knjige nisam 100% siguran jel bi bila OK nakon nekog vremena, tako da je bolje ne rizikovati. Ovo izdanje mi previse znaci.


Gle, sto se tice mene, mozemo u SNK javiti da te nove duple koje bi ja trebao dobiti, neka idu u slobodnu prodaju, a meni su dovoljne te dvije od prve verzije sa potpisom

Bzv mi da ides u trosak samo javimo u SNK moje ime da ne treba duplo vec da se prodaju normalno onima koji se nisu pretplatili. Ja nisam cjepidlaka i uvjeren sam da je i prva verzija dobra, a sad kakva ce bit za par godina, koga briga

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 05/09/2018 : 23:04:25  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by ReemCP

Predobro izgleda
D.J., a mi koji smo se pretplatili za obje naslovnice, pa neces valjda slati onda 4 knjige takvima sigurno je i prva verzija bila ok, ali ti tezis savrsenstvu


Poslao sam vec! Nazalost nije bilo druge opcije. Ne moze se onaj tko kupuje prvi kazniti, nego ako ista, mora se nagraditi.
Za prvu verziju knjige nisam 100% siguran jel bi bila OK nakon nekog vremena, tako da je bolje ne rizikovati. Ovo izdanje mi previse znaci.


Gle, sto se tice mene, mozemo u SNK javiti da te nove duple koje bi ja trebao dobiti, neka idu u slobodnu prodaju, a meni su dovoljne te dvije od prve verzije sa potpisom

Bzv mi da ides u trosak samo javimo u SNK moje ime da ne treba duplo vec da se prodaju normalno onima koji se nisu pretplatili. Ja nisam cjepidlaka i uvjeren sam da je i prva verzija dobra, a sad kakva ce bit za par godina, koga briga


Nema problema Reem, necemo nista mijenjati. Sve je OK!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/09/2018 : 23:05:40  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by solar

Kao što rekoh jednom prilikom, D.J. nije normalan!


Pa iskreno, nitko posve normalan sigurno ne bi izdavao Zagora u Americi.



Ljudi poput tebe su i otkrili Ameriku. "Jesi li ti normalan?" je bila prva rečenica koju je Kolumbo dobio kad je predložio put na zapad. :)


PS: Svaka čast za ovo izdanje. Kupujem sigurno (ko i sve dosad).
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 05/09/2018 : 23:16:51  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by solar

Kao što rekoh jednom prilikom, D.J. nije normalan!


Pa iskreno, nitko posve normalan sigurno ne bi izdavao Zagora u Americi.



Ljudi poput tebe su i otkrili Ameriku. "Jesi li ti normalan?" je bila prva rečenica koju je Kolumbo dobio kad je predložio put na zapad. :)

PS: Svaka čast za ovo izdanje. Kupujem sigurno (ko i sve dosad).


Haha! Vidjet cemo, nadam se da cu prezivjeti taj dugacak put.
Hvala!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12513 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/09/2018 : 23:55:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ok D.J., ali ne bi bio uopce problem
Kako ovo mocno zvuci na eng. "clash of the titans" nego kod nas "sudar titana"

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 06/09/2018 : 01:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote


GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 06/09/2018 : 19:29:26  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Ok D.J., ali ne bi bio uopce problem
Kako ovo mocno zvuci na eng. "clash of the titans" nego kod nas "sudar titana"


Kod nas je "sraz"… da je sudar ili okrsaj, bilo bi jasno i razumljivo svima, ovako po engleski da cijeli svijet, narafski osim frenchija razumije.
Baj de vej luks najs onaj "lost world" u HC-u.
Kjut!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 06/09/2018 : 20:40:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Ok D.J., ali ne bi bio uopce problem
Kako ovo mocno zvuci na eng. "clash of the titans" nego kod nas "sudar titana"



da. a dovoljno je da samo malo ubrljas i napises, recimo, "the clash of titans" (pogresno), i vec ne valja

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 06/09/2018 : 20:53:24  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Stricek, ja bi ispravio tekst za peticu.. "The lost world" bi trebalo biti… sorach, ovdje u zadnje vrijeme vise parlam fronse.. tHe! tHe! tHe! :-)

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/09/2018 : 19:06:39  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Pticica mi javila, Zagor The Lost World knjige su u SNKu.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 17/09/2018 : 19:45:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
nije pticica nego pterodaktil

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12513 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/09/2018 : 21:38:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Pticica mi javila, Zagor The Lost World knjige su u SNKu.


D.J., izvrsna vijest pa kad već, ja planirao da će doći za nekih 10-15 dana

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/09/2018 : 22:10:07  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Piše da su primjerci zadobili oštećenja, pa mi je 200 kn ipak previše za oštećen primjerak. :/

And like that... he's gone.
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000