forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/09/2018 : 22:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by D.J.

Pticica mi javila, Zagor The Lost World knjige su u SNKu.


D.J., izvrsna vijest pa kad već, ja planirao da će doći za nekih 10-15 dana


Da, ovaj put je brže stiglo!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/09/2018 : 22:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Piše da su primjerci zadobili oštećenja, pa mi je 200 kn ipak previše za oštećen primjerak. :/


E jeb***, ne znam kako i koliko ih je takvih. To je prokletstvo slanja velikih paketa od 30 kila, sa tvrdokoricnim stripovima, preko oceana. Em jedva stanu u kutije, em ih omotas i opet...

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 18/09/2018 : 00:39:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
nema tu pomoci
bilo sto manjih dimenzija i mekih korica s amazona mi ovijek dodje u glanc stanju,
ali cim je vece i tvrdo uvijek je s ostećenjima, koji put i vecim.
bilo bi najbolje da Patak pliva preko oceana i distribuira stripove

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 18/09/2018 : 02:02:38  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Da, ne pamtim kad mi je nešto s Amazona ili bookdepositoryja stiglo neoštećeno, čak i oni manji primjerci. :D

Ne brini, Igore, to ja sad malo žugam, ali nabavit ću ga svakako. :) Malo oštećenje na hrbatu ili nešto slično tome ne može zasjenit onakav kvalitet izdanja.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/09/2018 : 09:10:09  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Ima nesto jako mocno, nesto nevjerovatno oslobadajuce kad se covjek smije vlastitoj nesreci. Dobro me je Curunir nasmijao i sam se sebi smijao. Moze covjek dati sve od sebe, svaki atom svoje snage i opet na kraju pasti. To ce jednog dana ici u zadnje izdanje Epicenter Comicsa: "Memoari propalog izdavaca".

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 18/09/2018 : 11:22:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
To uopce ne bi bilo lose, ali neces ti dozivjeti ni te memoare, jer ce Lina prije toga izdati knjigu "Kako sam sasjekla muža u 69 komada"

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

leKrava
New Member



254 Posts

Member since 21/01/2016

Posted - 18/09/2018 : 13:31:06  Show Profile Show Extended Profile  Send leKrava a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Piše da su primjerci zadobili oštećenja, pa mi je 200 kn ipak previše za oštećen primjerak. :/



Ja sam bas uzeo svoje primjerke iz snk i na njima se ne vide nikakva ostecenja (mozda sam ja imao srece sa svojima) :)
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12519 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 18/09/2018 : 14:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by leKrava

Ja sam bas uzeo svoje primjerke iz snk i na njima se ne vide nikakva ostecenja (mozda sam ja imao srece sa svojima) :)


Ja sam baš jutros kontaktirao Raula da mi pošalje poštom moje primjerke, kaže da je njegov isto dobar i da čak ne vidi na potpisanom primjerku što fali uvezu, a D.J. hoće da to bude sve perfektno

Ja imam doma neke Zagor LL koji su isto malo kao oštećeni (hrbat), ali to je tako malo da se uopće ne vidi. Vjerojatno i ovdje će biti takav slučaj tako da nema mjesta bilo kakvoj panici. Javim dojmove kad mi stignu primjerci

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/09/2018 : 23:03:43  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Sve mi je to drago za cuti (osim onog Curunirovog dijela!)
A nedavno su i talijanski fanovi dobili svoje knjige i sve je bilo OK, iako je do naših krajeva još nekoliko dana jahanja, pa se uvijek može još koja nesreća dogoditi.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Gru
Average Member



818 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 19/09/2018 : 00:25:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
D.J. da li pored Lost Worlda uskoro u SNK dolazi koji drugi tvoj naslov (da pričekam, zbog poštarine)?
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 19/09/2018 : 00:42:22  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by leKrava

quote:
Originally posted by vice

Piše da su primjerci zadobili oštećenja, pa mi je 200 kn ipak previše za oštećen primjerak. :/



Ja sam bas uzeo svoje primjerke iz snk i na njima se ne vide nikakva ostecenja (mozda sam ja imao srece sa svojima) :)



Odlično. :) Ja se vodim njihovim natpisom na sajtu, u kojem nije precizirano radi li se samo o nekim ili svim primjercima. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/09/2018 : 06:02:50  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

D.J. da li pored Lost Worlda uskoro u SNK dolazi koji drugi tvoj naslov (da pričekam, zbog poštarine)?


Da, trebao bi uskoro stići (možda za dva tjedna?) i Dylan Dog: Chess of Death, sa dvije verzije naslovnice/korice: Well-Beejevom i Mastrazzovom. Javit ću kad stignu.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/09/2018 : 07:56:58  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Ima li u Lost Worldu onih čudačkih tekstova i tko su autori? Pitam, jer bih eventualno kupio dvanaestogodišnjem nećaku.
Go to Top of Page

Grabb
Junior Member



340 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 19/09/2018 : 13:57:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by vice

Piše da su primjerci zadobili oštećenja, pa mi je 200 kn ipak previše za oštećen primjerak. :/


E jeb***, ne znam kako i koliko ih je takvih. To je prokletstvo slanja velikih paketa od 30 kila, sa tvrdokoricnim stripovima, preko oceana. Em jedva stanu u kutije, em ih omotas i opet...



Nikakvih oštećenja, sve pet!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/09/2018 : 14:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Ima li u Lost Worldu onih čudačkih tekstova i tko su autori? Pitam, jer bih eventualno kupio dvanaestogodišnjem nećaku.




Intervju s Rubinijem, skice, crteži, naslovnice i samo jedan Patkov tekst na 7-8 stranica koji je ovog puta dobar i pun činjenica, zanimljiv, informativan i nadasve pisan jednostavnim jezikom.


Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/09/2018 : 14:11:42  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Intervju s Rubinijem, skice, crteži, naslovnice i samo jedan Patkov tekst na 7-8 stranica koji je ovog puta dobar i pun činjenica, zanimljiv, informativan i nadasve pisan jednostavnim jezikom.



Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12519 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/09/2018 : 14:13:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Valter opet o tekstovima Every. Single. TIME.

Da je meni to za nećaka, ne bi uopće dvoumio nego odmah mu otišao kupiti. A i D.J. je postavio na prethodnoj stranici slike gdje na jednoj od njih možeš vidjet dio teksta kako izgleda.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/09/2018 : 14:15:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote


E da, Valtere, i ne moraš se kriti iza nećaka.
Svi mi znamo da u mračnim podrumima svoje crne duše skrivećki neutaživo gutaš svaki oblačić i sličicu našega jedinog i neponovljivog Duha sa Sekirčetom

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/09/2018 : 14:28:11  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Ne, zaista, ja bih radije da dijete čita npr. Usagija, ali kad je već sklon ovome što je vrijeme pregazilo, neka barem pritom vježba engleski. Ekspozei frikova su ipak neželjeni dodatak, koji u najboljem slučaju može djelovati zbunjujuće.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/09/2018 : 14:32:21  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Itekako dostupan na engleskom:
https://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.bd1f7084fa8e4158b536f372e53a8c76.usagi-yojimbo-11-seasons.aspx

ali, rekao bih ipak da je Curunir u pravu.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/09/2018 : 14:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ima da od Valterovog necaka napravimo magistra zagorologije.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/09/2018 : 06:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Valtere, mislim da nećeš pogriješiti s ovom knjigom za nećaka. Od prvih 7 Epicenter knjiga Zagora, ova je i mome 9. godišnjem sinu najbolja, čak ispred Supermikea.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12519 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/09/2018 : 09:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Zanimljivo kako vecina djece vole dinosaure
A ovdje ce Valterov necak bas spojit ugodno sa korisnim
Kasnije mu Valtere, kad poraste, mozes savjetovat one stripove "koje nije vrijeme pregazilo"

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/09/2018 : 10:23:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Valtere, mislim da nećeš pogriješiti s ovom knjigom za nećaka. Od prvih 7 Epicenter knjiga Zagora, ova je i mome 9. godišnjem sinu najbolja, čak ispred Supermikea.




Supermike se jedino i može svidjeti 9-ogodišnjaku
I nostalgičarima, naravno
Go to Top of Page

Kum Ruzvelt
Junior Member



353 Posts

Member since 03/09/2011

Posted - 20/09/2018 : 12:41:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Kum Ruzvelt a Private Message  Reply with Quote
Jel ima neko sa tim ostecenim primjercima ili losim uvezom da bi prodao strip a da je cijena prilagodjena BH zivotnom standardu? Nije bitno ostecenje samo sto niza cijena.. interesuje me kako to sve izgleda a I volio bih imati bar jednog Zagora Amerikanca.. Ciko Amerkanac vec imam ali slutim da to nije isto.. :)
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000