forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/12/2018 : 22:06:27  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Fino, najs, ziher ce biti kila odoka po stripu. Za transport bi trebao jedan "beam me up, Scotty!" U protivnom postari idu u strajk zbog otezanih radnih uvjeta.
Zagor podsjeca malcice, ma majusnu mrvicu na Thora.
Patrick Wildingson.


Ma kakva kila, The Origins su preko kile. The Alien Saga ce biti preko 1.5 kile. A o Demonu ludila u velikom formatu da ne govorimo.

Ova naslovnica je Zagijeva pozivnica Flashu: "Đe si da te satrem?!"

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/12/2018 : 22:07:46  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Hvala telleru i solar!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/12/2018 : 22:09:30  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

Došao mi "Lost World"!!! Ostah bez riječi. D.J. moj naklon do poda, ovo je nadmašilo tvoja dosad izdanja Zagora, jednom riječju savršeno!!! Rubini na velikom formatu još bolje izgleda (Rubini vrati seee) i još kao bonus Rubinijeve skice likova, zatim Ferrijeve naslovnice u velikom formatu pa alternativna naslovnica. Ma ovo je izdanje godine!!!


Hvala Gru! Meni je The Lost World uz novu knjigu Magic Wind: Vultur (Masterwork Edition) najdraze izdanje. Vultur bi uskoro mogao u SNK. Vidjet cemo.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/12/2018 : 22:10:17  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Naslovnica top po ko po običaju. Eh, kad bi još samo ti Akronjani bili toliko epski koliko izgledaju na toj naslovnici... :)


Istina.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/12/2018 : 22:11:02  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Ovo je jedna od onih naslovnica koja pokazuje što bi Zagor mogao biti da na njemu rade vrhunski autori a ne Cassarovi, Sedioli i ostala ekipa.


Dobro je podsjetiti SBE s vremena na vrijeme.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 20/12/2018 : 22:22:20  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
D.J., daj uvali SBE-u tog svog koloristu. I to bi bilo dovoljno za početak. :)
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 20/12/2018 : 22:33:55  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Gru

Došao mi "Lost World"!!! Ostah bez riječi. D.J. moj naklon do poda, ovo je nadmašilo tvoja dosad izdanja Zagora, jednom riječju savršeno!!! Rubini na velikom formatu još bolje izgleda (Rubini vrati seee) i još kao bonus Rubinijeve skice likova, zatim Ferrijeve naslovnice u velikom formatu pa alternativna naslovnica. Ma ovo je izdanje godine!!!


Hvala Gru! Meni je The Lost World uz novu knjigu Magic Wind: Vultur (Masterwork Edition) najdraze izdanje. Vultur bi uskoro mogao u SNK. Vidjet cemo.


ne zaboravi Patagoniju meni takodje drago izdanje

i ja sam tek pre neki dan dobio svoje sledovanje u vidu obe verzije naslovnice The Lost World-a i toliko sam se odusevio (ne znam koja je bolja i koja lepse izgleda) da moram da nabavim i belu Patagoniju (posto imam samo plavu)

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 20/12/2018 : 22:43:08  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by solar

Ovo je jedna od onih naslovnica koja pokazuje što bi Zagor mogao biti da na njemu rade vrhunski autori a ne Cassarovi, Sedioli i ostala ekipa.


Dobro je podsjetiti SBE s vremena na vrijeme.


Ja sam uvjeren da ova tvoja izdanja imaju utjecaja, ali takve stvari idu malo po malo.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/12/2018 : 22:44:50  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

D.J., daj uvali SBE-u tog svog koloristu. I to bi bilo dovoljno za početak. :)


Haha! Well-Bee trenutno crta za Amere.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/12/2018 : 22:46:59  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Gru

Došao mi "Lost World"!!! Ostah bez riječi. D.J. moj naklon do poda, ovo je nadmašilo tvoja dosad izdanja Zagora, jednom riječju savršeno!!! Rubini na velikom formatu još bolje izgleda (Rubini vrati seee) i još kao bonus Rubinijeve skice likova, zatim Ferrijeve naslovnice u velikom formatu pa alternativna naslovnica. Ma ovo je izdanje godine!!!


Hvala Gru! Meni je The Lost World uz novu knjigu Magic Wind: Vultur (Masterwork Edition) najdraze izdanje. Vultur bi uskoro mogao u SNK. Vidjet cemo.


ne zaboravi Patagoniju meni takodje drago izdanje

i ja sam tek pre neki dan dobio svoje sledovanje u vidu obe verzije naslovnice The Lost World-a i toliko sam se odusevio (ne znam koja je bolja i koja lepse izgleda) da moram da nabavim i belu Patagoniju (posto imam samo plavu)


Ma Patagonija knjiga je iste kvalitete kao The Lost World, samo sto je meni Zagi draži.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/12/2018 : 22:48:16  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by solar

Ovo je jedna od onih naslovnica koja pokazuje što bi Zagor mogao biti da na njemu rade vrhunski autori a ne Cassarovi, Sedioli i ostala ekipa.


Dobro je podsjetiti SBE s vremena na vrijeme.


Ja sam uvjeren da ova tvoja izdanja imaju utjecaja, ali takve stvari idu malo po malo.


Vjerujem ti! Čuo sam i iz prve ruke.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 20/12/2018 : 22:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Ovo je jedna od onih naslovnica koja pokazuje što bi Zagor mogao biti da na njemu rade vrhunski autori a ne Cassarovi, Sedioli i ostala ekipa.




Ali bojim se da se to nikada neće promijeniti.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 20/12/2018 : 23:31:21  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Naslovnica top po ko po običaju. Eh, kad bi još samo ti Akronjani bili toliko epski koliko izgledaju na toj naslovnici... :)


Brad Baronovi ekstraterestrijalci su opakiji i ljigaviji. Pretpostavljam da bi bilo dobro u team up-u ubaciti scene kako Rakumov stit djeluje po Morbovima. Ziher isto, to su ionako blizi rodjaci Akronjanima. Ili su se updateovali kao onaj zadnji Predator. Akronjani na steroidima? A Chico propustio onu proteinsku tableticu, mogao bi Zagiju vratiti sve samare od "zutog gavrana" do "bijele indijanke" s kamatama.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 20/12/2018 : 23:57:10  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Zašto su ekstrateratoaboramoraitorijaleralerijalci uvijek dicks? :D






Zato mi je bio baš zanimljiv onaj Buratinijev "Predator". Podcijenjena priča.

Edited by - nagor on 20/12/2018 23:57:49
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 21/12/2018 : 07:41:59  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Jebote koja naslovnica!



Komentar godine.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/12/2018 : 10:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by legaz

quote:
Originally posted by solar

Jebote koja naslovnica!



Komentar godine.


Jednostavno, ali "to the point".

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3054 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 21/12/2018 : 11:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Naslovnica top po ko po običaju. Eh, kad bi još samo ti Akronjani bili toliko epski koliko izgledaju na toj naslovnici... :)



Da, naslovnica predobra, ali nije definitivno u skladu sa onim sto je unutra i nije u duhu vremena kad je prica nastala. Privuci ce sigurno americku publiku, ali pitanje kako ce citatelj reagirati na samu pricu. U svakom slucaju palac gore izdavacu

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11347 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/12/2018 : 19:30:15  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor


Zato mi je bio baš zanimljiv onaj Buratinijev "Predator". Podcijenjena priča.



Slazem se. Bas podcenjena i neopravdano popljuvana epizoda. Meni je vrlo dobra.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/12/2018 : 19:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Naslovnica je odlična ali unutra je jadac.
Nije ni čudo da se ameri ne mogu zakačiti za Zagora.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/12/2018 : 20:44:42  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by nagor


Zato mi je bio baš zanimljiv onaj Buratinijev "Predator". Podcijenjena priča.



Slazem se. Bas podcenjena i neopravdano popljuvana epizoda. Meni je vrlo dobra.


+1

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/12/2018 : 20:47:09  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nenno

quote:
Originally posted by nagor

Naslovnica top po ko po običaju. Eh, kad bi još samo ti Akronjani bili toliko epski koliko izgledaju na toj naslovnici... :)



Da, naslovnica predobra, ali nije definitivno u skladu sa onim sto je unutra i nije u duhu vremena kad je prica nastala. Privuci ce sigurno americku publiku, ali pitanje kako ce citatelj reagirati na samu pricu. U svakom slucaju palac gore izdavacu


Da, to me je i brinulo jer je unutra sve dosta old-school, ali sto mogu to mi je bila slijedeca Zagor knjiga, a oni su bas sad prihvatili da Zagi bude za FCBD, pa kud puklo da puklo. Ali ima ovo klasicnog sarma, Nolitta je to.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/12/2018 : 20:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Naslovnica je odlična ali unutra je jadac.
Nije ni čudo da se ameri ne mogu zakačiti za Zagora.



Valjda ce netko od tih najmanje 30,000 ljudi koji ce dobiti FCBD svesku pasti na klasicni sarm Nolitte i Ferrija!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/12/2018 : 23:13:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ti radiš dobar/odličan posao sa ovim free comic book day sveščicom ali sumnjam da će se ameri zakačiti za zagora.
Ne bi ni mi da nam je danas dano da ga prvi put čitamo.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18399 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/12/2018 : 08:26:56  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by nagor


Zato mi je bio baš zanimljiv onaj Buratinijev "Predator". Podcijenjena priča.



Slazem se. Bas podcenjena i neopravdano popljuvana epizoda. Meni je vrlo dobra.


+1


Zagorov Predator je odličan strip.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10365 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 23/12/2018 : 10:22:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Ništa se ti ne brini, Igore.
Sudeći po rezultatima izbora, Amerima i Balkancima uvijek možeš podvaliti što god hoćeš i koliko god hoćeš puta
A ti izdaješ Zagora u bescjenje što se tiče kvalitete, broja stranica i cijene.
Apsolutno nenadmašno.
Osim toga, zašto se ne bi zakvačili, ako već ne na ovo, na Izgubljeni svijet, Sveti brijeg, Demona??
Bolji su (bar ova dva potonja) od 90% američke produkcije svih vremena.
A ova je Saga uglavnom i namijenjena nama, da eto imamo sve vezano uz Space Hellingena na jednome mjestu s predivnim naslovnicama i crtežima za male novce. Nitko ne glumi da je unutra remek-djela. Ali je velik rad, trud i ljubav.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000