forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/12/2018 : 10:32:54  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Potpisujem sve što je Curunir napisao u prethodnoj poruci.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 23/12/2018 : 11:23:34  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Evo i meni kao i Doris Dragovic suza kanula na curunirov post :-)
Nego, hajde malo igre memorije. Ima li koji US strip poznatog autora da mu je neki drugi crtac morao zavrsit strip? Ako i jeste onda im nece biti cudno kad vide Bignottija na kraju sage.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 23/12/2018 : 12:43:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Ima "US strip" poznatog autora kojemu je drugi crtač dovršio strip.
To je DJ-evo izdanje Zimske zmije

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 23/12/2018 : 13:01:28  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Ima "US strip" poznatog autora kojemu je drugi crtač dovršio strip.
To je DJ-evo izdanje Zimske zmije


Eto, ne bi mi nikad napamet pao.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/12/2018 : 20:04:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Evo i nasa prva vijest za 2019. ;-)
Zagor ce po prvi puta biti dio FREE COMIC BOOK DAYA koji ce se odrzati 4.5.2019. Nasa Zagor FCBD sveska je preview naseg do sada najdebljeg Zagor omnibusa, THE ALIEN SAGA koji ce oficijelno imati 668 stranica!!! Omnibus izlazi u Americi 1.5.2019, ali ja cu ih poslati ranije na nase prostore.
Naslovnicu za FCBD svesku nacrtao je Michele Rubini, a obojao Well-Bee. Svi kupci omnibusa na podrucju ex-Yu dobit ce i primjerak FCBD sveske.


D.J., samo da te pitam jesam li dobro shvatio..

Za tu 7.knjigu ćemo imati 2 verzije naslovnice:
http://i64.tinypic.com/2vrtwjt.jpg
http://i67.tinypic.com/23sx34m.jpg

A ova naslovnica što si stavio, ona ide na tu knjižicu što si napisao, koja predstavlja u biti najavu te sage, jel da?

Nije mi bilo skroz jasno, pa pomozi

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 23/12/2018 20:05:31
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 23/12/2018 : 20:15:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Dobro si shvatio, ali nemoj previse cackati jer bi mu u zadnji cas moglo pasti na pamet da bude i treca sluzbena varijanata naslovnice.
Inace mu je ljubimac kojeg je dobio krizanjem oposuma, grizlija i Akronca pobjegao, usmrtio nekoliko desetina San Diežana, ostetio 2 mosta i razbacao avione u zracnoj luci, te je danas CBI priveo naseg DJ-a. Stoga se sigurno nece javljati u dogledno vrijeme. Slike razaranja imate na utubeu, a ja sam dosao u posjed fotografije gdje ovaj stvor velicine Godzille napada stadion u San Diegu.



Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/12/2018 : 20:33:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala Curunir na informaciji
Ali smanji tu sliku, stavi je kao link, pa izbacilo mi preko čitavog ekrana čovječe

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 23/12/2018 : 20:37:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Jesam, majke mi, na totalno malu rezu!!
Samo, Flashove su dimenzije 69x13x36 m.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/12/2018 : 22:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
@ Curunir
Nego sad sam skuzio da mi ljubimac ima isto ime kao i superheroj kojeg će Zagor sresti ove godine.
@Reem, Curunir sve objasnio (bit će dvije verzije omnibusa i ova FCBD svescica). Iako ja The Alien Sagu računam kao 8. knjigu, a The Lost World kao 7., iako je velikog formata.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/12/2018 : 22:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

@Reem, Curunir sve objasnio (bit će dvije verzije omnibusa i ova FCBD svescica). Iako ja The Alien Sagu računam kao 8. knjigu, a The Lost World kao 7., iako je velikog formata.


Aha, ma može i tako ionako kako si sam pisao, nisi namjerno stavljao brojke na hrbate pa da si možemo posložit sami po polici kako želimo. Tako da i oni sa "kronološkim" poremećajem mogu doći na svoje

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 31/12/2018 : 22:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Dobra vijest, Magic Wind: Vultur (Masterwork Edition) knjige su stigle u SNK. Kao sto sam ranije spomenuo svaka stranica stripa je iz novih sirovih skenova Frisendinih originala koje smo mi pazljivo cistili, slicicu po slicicu. Knjiga ima i Frisendine skeceve za epizodu, i dodatne tekstove, ukljucujuci i interview s autorima stripa. Dimenzije unutrasnjih stranica su 240 x 320 mm.
Cijena knjige u SNK-u ce biti 170 kuna. Evo i nekoliko slika i usporedbe ovog cuda sa nekim nasim drugim nasim izdanjima i sa Libellusovim izdanjem ove price.





www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 31/12/2018 : 22:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote





www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 01/01/2019 : 14:48:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Dobra vijest, Magic Wind: Vultur (Masterwork Edition) knjige su stigle u SNK.


Kolika je to "mrcina" od stripa pa samo kad vidiš usporedbu sa "Lost World-om"

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Grabb
Junior Member



340 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 01/01/2019 : 15:04:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
Po dimenzijama mi je na knap na policu. Ali vjerujem da ce ici na milimetar.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/01/2019 : 22:08:41  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by D.J.

Dobra vijest, Magic Wind: Vultur (Masterwork Edition) knjige su stigle u SNK.


Kolika je to "mrcina" od stripa pa samo kad vidiš usporedbu sa "Lost World-om"


Je, mrcina je!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 01/01/2019 : 22:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grabb

Po dimenzijama mi je na knap na policu. Ali vjerujem da ce ici na milimetar.


Ni meni ne stane na normalnu policu nego na najvišu policu pored VC-ovih Texonea. Čak je veci od njih!

www.epicentercomics.com

Edited by - D.J. on 02/01/2019 05:59:08
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 01/01/2019 : 23:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Kad ti Lina prebije obje noge, neces ih ni moci dosegnuti.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 01/01/2019 : 23:44:30  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Grabb

Po dimenzijama mi je na knap na policu. Ali vjerujem da ce ici na milimetar.


Ni meni ne stane na normalnu policu nego na najvišu policu pored Darkwoodovih Texonea. Čak je veci od njih!



Lapsus. VČ-ovih Texona.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 02/01/2019 : 06:01:25  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Kad ti Lina prebije obje noge, neces ih ni moci dosegnuti.


Pa nisi ni jako daleko jer to je njezin dio police i već mi se zalila nekoliko puta!lol] Spasava me cinjenica sto se mora biti visok dva metra da se dosegnu knjige sa te police.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 02/01/2019 : 06:02:11  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by legaz

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Grabb

Po dimenzijama mi je na knap na policu. Ali vjerujem da ce ici na milimetar.


Ni meni ne stane na normalnu policu nego na najvišu policu pored Darkwoodovih Texonea. Čak je veci od njih!



Lapsus. VČ-ovih Texona.


Ups! Naravno! Popravio sam u svome postu.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 02/01/2019 : 18:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ma Vultur je stripčina!!!! Obavezno uzimam

quote:
Originally posted by D.J.






svetejeblo
Ovo tek sad videh

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 02/01/2019 : 19:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Igor ce za 10ak godina moci objaviti album Rubinijevih naslovnica.
Bez sale, bilo bi to prelijepo.
Jos da netko ikad objavi Donatellijeve MR-a (da, bas te i bas tog junaka!) u formi albuma i da napokon netko reprinta Bloodstara u luksuznu izdanju... pa mogu u peMziju.
Ali puste sanje.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 02/01/2019 : 19:30:02  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
@PijaniPatak
@ Curunir, da za koju godinu morat ćemo objaviti takvo nešto, neki ogromni format, sa po dva primjerka svake naslovnice u knjizi, jedan da ostane u knjizi, a drugi da se izvuče izvan knjige kao poster/print.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 02/01/2019 : 19:56:34  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Nova je godina, a vec dugo vremena pricam o ovoj knjizi, deluxe verziji Sclavijevog i Ferrijevog Demona ludila na engleskom. Knjiga izlazi ovo ljeto, a imat ce premijeru ovo ljeto na Comic-Conu, a sad je vrijeme da vidite i naslovnice knjige. ;-)) Format ce biti isti kao nas Zagor: The Lost World (Signature Edition).

Zagor: In the Jaws of Madness (Signature Edition)
Naslovnicu je nacrtao Michele Rubini, a obojao Well-Bee. Variant nasovnica je naravno dijelo Galliena Ferrija, a za nju koristili smo sirovi sken originala koji smo dobili od vlasnika. Boja, takoder Well-Bee.









www.epicentercomics.com

Edited by - D.J. on 02/01/2019 19:57:11
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 02/01/2019 : 20:00:09  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Rubinijeva naslovnica je... LUDILO!!!




Do you see what I did there...
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000