forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 249 - Močvara strave
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 21/06/2015 : 23:05:14  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Sad ste me zaintrigirali, nisam mislio da se radi o nekoj odličnoj epizodi. Sad ju jedva čekam pročitati.



Tebi to neće ništa valjati
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/06/2015 : 14:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Još nijedna Toninellijeva me nije oduševila, možda ova hoće, nadam se.
Ali ako ju voli Eldrane, mislim da i meni može biti dobra. Vidjet ćemo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 22/06/2015 : 14:08:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Samo da upozorim da je i kod mene ogromna doza nostalgije tu :) Neces naci tu ni B od Boselija, ipak.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/06/2015 : 14:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Lako za nostalgiju, ali znam da nećeš reći za neko smeće da je odlično samo zbog godine izlaska.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

guderian
Junior Member



303 Posts

Member since 10/07/2009

Posted - 22/06/2015 : 19:21:00  Show Profile Show Extended Profile  Send guderian a Private Message  Reply with Quote
Dobra je!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 22/06/2015 : 22:26:05  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Lako za nostalgiju, ali znam da nećeš reći za neko smeće da je odlično samo zbog godine izlaska.




Smeće ti sigurno neće biti, ovo je jedan drugačiji Toninelli... Sad, da li će ti biti dobra, to stvarno ne vjerujem.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/06/2015 : 22:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
U Zadru ovoga jos nema na trafikama
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 22/06/2015 : 22:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
Dobra je ovo priča u svakom slučaju, ali sigurno nije u rangu Američke Odiseje, Nestalog Istraživača, Demona Ludila ili Svetog Brijega. Ipak nije Toninelli Nolitta ni Boselli...

Edited by - Zoroasterixx on 22/06/2015 22:28:08
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/06/2015 : 22:28:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ovo jest Toninelli.
Valjda si mislio Sclavi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/06/2015 : 22:31:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by tinton

Lako za nostalgiju, ali znam da nećeš reći za neko smeće da je odlično samo zbog godine izlaska.




Smeće ti sigurno neće biti, ovo je jedan drugačiji Toninelli... Sad, da li će ti biti dobra, to stvarno ne vjerujem.


Vidjet ćemo.
Brodolom na Missouriju me je malo razočarao.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 22/06/2015 : 22:32:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Ovo jest Toninelli.
Valjda si mislio Sclavi.



Htio sam reći da mi Toninelli nije tako dobar autor kao Nolitta, Boselli, pa ni Sclavi.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/06/2015 : 22:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Dobra je ovo priča u svakom slučaju, ali sigurno nije u rangu Američke Odiseje, Nestalog Istraživača, Demona Ludila ili Svetog Brijega. Ipak nije Toninelli Nolitta ni Boselli...


Da bas to. Tako sam je i nazvao "Poor-man's Americka odiseja", sto naravno ne znaci da je losa, ali nije Toninelli Nolitta.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/06/2015 : 22:36:09  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by tinton

Lako za nostalgiju, ali znam da nećeš reći za neko smeće da je odlično samo zbog godine izlaska.




Smeće ti sigurno neće biti, ovo je jedan drugačiji Toninelli... Sad, da li će ti biti dobra, to stvarno ne vjerujem.


Vidjet ćemo.
Brodolom na Missouriju me je malo razočarao.


To je to! Makni faktor nostalgije asociran s Toninellijevim pricama i covjek nije napisao niti jedan jedini vanvremenski Zagor klasik, ali da je napisao mnostvo vrlo dobrih prica to je.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/06/2015 : 22:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by tinton

Ovo jest Toninelli.
Valjda si mislio Sclavi.



Htio sam reći da mi Toninelli nije tako dobar autor kao Nolitta, Boselli, pa ni Sclavi.


Aha, OK, sorry.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/06/2015 : 22:38:41  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by tinton

Ovo jest Toninelli.
Valjda si mislio Sclavi.



Htio sam reći da mi Toninelli nije tako dobar autor kao Nolitta, Boselli, pa ni Sclavi.


Da "Toni" je bio dosta jak u karakterizaciji likova, u sukobima/dvobojima likovima, dobar je i u izvedbi ideja, ali u samim idejama je bio vrlo, vrlo plitak.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/06/2015 : 22:39:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Dobra je ovo priča u svakom slučaju, ali sigurno nije u rangu Američke Odiseje, Nestalog Istraživača, Demona Ludila ili Svetog Brijega. Ipak nije Toninelli Nolitta ni Boselli...


Da bas to. Tako sam je i nazvao "Poor-man's Americka odiseja", sto naravno ne znaci da je losa, ali nije Toninelli Nolitta.


Dobro, meni je Američa odiseja loša. Što će onda ovo biti?
Kod Toninellija mi najviše fali kontinuitet.
Priče mu imaju solidan prosjek, ali ne oduševljavaju.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 22/06/2015 : 22:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Dobra je ovo priča u svakom slučaju, ali sigurno nije u rangu Američke Odiseje, Nestalog Istraživača, Demona Ludila ili Svetog Brijega. Ipak nije Toninelli Nolitta ni Boselli...


Da bas to. Tako sam je i nazvao "Poor-man's Americka odiseja", sto naravno ne znaci da je losa, ali nije Toninelli Nolitta.


Dobro, meni je Američa odiseja loša. Što će onda ovo biti?
Kod Toninellija mi najviše fali kontinuitet.
Priče mu imaju solidan prosjek, ali ne oduševljavaju.


Auu! Dobro, onda bi ti ovo i moglo biti bolje od Americke odiseje jer nema onog dugog (predugog) gega kao u Americkoj odiseji!
A za "Tonija" se onda slazemo. Da to je on, rijetko kad podbaci, ali rijetko bas odusevi (sto bi kod mene bila ocijena visa od 8).

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/06/2015 : 22:48:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Kojeg gega? Misliš na Chica?
Ja sam inače mislio da je ovo sličnijeonoj priči s troglavim aždajama i jednookim ljudima. To mi je bilo ok čak, simpatično.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 22/06/2015 : 22:50:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Kojeg gega? Misliš na Chica?
Ja sam inače mislio da je ovo sličnijeonoj priči s troglavim aždajama i jednookim ljudima. To mi je bilo ok čak, simpatično.




Ono je bila baš naivna priča, ali to je ujedno i prvi Zagor u izdanju ZS kojeg sam čitao. Ukleta Zemlja je ipak bolja.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/06/2015 : 22:52:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ništa naivnija od Odiseje, a opet mnogo manje prepotentna.
Nije ništa posebno, ali ok za zabavu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 22/06/2015 : 23:00:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Ništa naivnija od Odiseje, a opet mnogo manje prepotentna.
Nije ništa posebno, ali ok za zabavu.



Pa ne znam da bih baš tako opisao Odiseju, nije to neka naročito ozbiljna i mračna priča, to je također laka zabava, ali vrhunska laka zabava, ima sve elemente koji čine Zagora onim što jest.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 22/06/2015 : 23:00:08  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Kamoli sreće da je i danas Toninelli aktivan... Njegove najbolje priče nisu ujedno i sam vrh serijala, ali ni najgore nisu dno, što se ne može reći za Burattinija, koji je napisao svu silu nečitljivih gluposti, a bogami ni Sclavi se nije proslavio sa Thundermanima i sličnim nebulozama... Čak se i majstor Capone sa maxijem "Saboteri" propisno obrukao. Toninelli, koliko god mu spočitavali da je skoro "uništio" Zagora (što osobno smatram potpunom glupošću), nije napisao NIJEDNU toliko lošu priču, ma koliko ga je hiperprodukcija evidentno mučila.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/06/2015 : 23:02:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ali iskreno, opet bih rađe na serijalu imao Burattinija nego Toninellija.
Ali ako pričamo o uredničkoj palici, to je već druga stvar.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/06/2015 : 23:03:50  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton


Ja sam inače mislio da je ovo sličnijeonoj priči s troglavim aždajama i jednookim ljudima. To mi je bilo ok čak, simpatično.



Nije, hvala Bogu da nije. Obzirom da je meni Pecinski ljudi jedna od najglupljih epizoda, Odiseja sam vrh, dok je tebi obrnuto, siguran sam da ce te Ukleta zemlja razocarati isto kao i Odiseja. Savjet: preskoci epizodu! :D
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/06/2015 : 23:07:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ta priča sa pećinskim ljudima ima jedino dobru scenu sa onim divovskim paukom dok je sve ostalo gomila gluposti, miljama daleko od Američke odiseje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000