forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Mitovi u koje (ne)verujemo
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 27/08/2015 : 18:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
a ti si zaboravio objasniti što znači "ispod radara istinske predodžbe"
stvarno carski, zaslužuje posebnu temu. tvrdim da je to što si napisao, "ispod radara istinske predodžbe", dakle da to nešto znači u kontekstu tvoje recenzije - da je to mit.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 27/08/2015 : 18:42:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

a ti si zaboravio objasniti što znači "ispod radara istinske predodžbe"
stvarno carski, zaslužuje posebnu temu. tvrdim da je to što si napisao, "ispod radara istinske predodžbe", dakle da to nešto znači u kontekstu tvoje recenzije - da je to mit.

Naravno, no to samo lumeni popud tebe mogu istinski predociti i shvatiti.
Nase razlike na stranu..ti si uistinu lik koga uvijek rado citam, i mada me konstantno iritiras..to me imponira.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 27/08/2015 : 18:52:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
pa i ti mene povremeno iritiraš. naime, kad vidim tvoje postove (ahahaha)

ajde okej. znaš što ću ti reći. ovih par dana, ipak je bilo nečega dobrog, čak ste se i vi;) pokazali kao ljudi. i ti i mamlaz i charlie (sviđa mi se njeno 'iskustvo' u Mariji Bistrici, to ti je ljudskije od evolucije, murdok.)

jasno, volio bih vas izvesti na pravi put, ali nema se vremena murdok za sve to. povremeno ćete me iritirati, a povremeno ću vas voljeti, eto, na trenutak, koji, čim si se okrenuo, iščezava, hlapi, ne mogu ga zadržati, nestaje... oh, bez prestanka kanonada ognja čelika i krvi ispod radara... istinske... predodžbe!!
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 27/08/2015 : 19:04:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

pa i ti mene povremeno iritiraš. naime, kad vidim tvoje postove (ahahaha)

ajde okej. znaš što ću ti reći. ovih par dana, ipak je bilo nečega dobrog, čak ste se i vi;) pokazali kao ljudi. i ti i mamlaz i charlie (sviđa mi se njeno 'iskustvo' u Mariji Bistrici, to ti je ljudskije od evolucije, murdok.)

jasno, volio bih vas izvesti na pravi put, ali nema se vremena murdok za sve to. povremeno ćete me iritirati, a povremeno ću vas voljeti, eto, na trenutak, koji, čim si se okrenuo, iščezava, hlapi, ne mogu ga zadržati, nestaje... oh, bez prestanka kanonada ognja čelika i krvi ispod radara... istinske... predodžbe!!

Lijepo sroceno kao i uvijek, trenutak je istina i nije zadrziv niti se moze posjedovati niti zadrzati..u tome i lezi sva bit.
Running to Stand Still..
Uostalom vrijeme nije konstanta .

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 27/08/2015 : 19:16:50  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Stinky svršio a murdoc odgađa vrhunac pomoću trikova tantre...

Wtf?
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 27/08/2015 : 19:20:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Stinky svršio a murdoc odgađa vrhunac pomoću trikova tantre...

Jebac jebiga

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 27/08/2015 : 19:32:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
bagi, ti bi trebao poraditi na dobrom ukusu. eto, bezveze je to tako reći, sad će te pogoditi žalac, ali ti mahnitaš sa nekim svojim tobože duhovitostima. to su zahodske zajebancije, bagi, povremeno se koriste. vidiš da smo ovdje ozbiljni ljudi, murdok, švicarski bankar, pjesnik u nastajanju, i tako sve listom, krema, a ti upadaš sa kočijaškim riječnikom.

samo lagano, bagi, učiti učiti kako se jede kruh i pije vino, onda ulaziti u konverzacije, sa taktom.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 27/08/2015 : 19:40:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

bagi, ti bi trebao poraditi na dobrom ukusu. eto, bezveze je to tako reći, sad će te pogoditi žalac, ali ti mahnitaš sa nekim svojim tobože duhovitostima. to su zahodske zajebancije, bagi, povremeno se koriste. vidiš da smo ovdje ozbiljni ljudi, murdok, švicarski bankar, pjesnik u nastajanju, i tako sve listom, krema, a ti upadaš sa kočijaškim riječnikom.

samo lagano, bagi, učiti učiti kako se jede kruh i pije vino, onda ulaziti u konverzacije, sa taktom.

Otimas mi rijec iz usta..no ipak bagi je kralj i car karoserija i kako postenom covjeku reci da je zalutao..tesko..ja ne mogu..jebiga .

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 27/08/2015 : 19:51:42  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
OT ..nego stinky kako bi bilo da otvorimo topic o razgolicavanju ili ti streap tease ogoljene duse?
Koncept..gole rijeci bez obzira na tematiku..aktualnu ili ne ?
Samo cista misao ..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 27/08/2015 : 20:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
stvarno imaš uvrnute konstrukcije ovih dana;)

nisam sad za to, baš kažem, u misterno raspoloženju sam. pa ću možda tu poraditi na kojem tekstu, ne znam, nekako me malo vuče družiti se sa donkihotskim pilotom. plus, čitam nešto obimno a opako. i onda naposljetku, evo me i u zdravoj forumskoj komunikaciji sa ljudima dobre volje, čavrljanje. ne bih sad poeziju, ne znam jel bih uopće poeziju na forumu, jel se može tu uhvatiti taj trenutak.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 27/08/2015 : 20:12:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

stvarno imaš uvrnute konstrukcije ovih dana;)

nisam sad za to, baš kažem, u misterno raspoloženju sam. pa ću možda tu poraditi na kojem tekstu, ne znam, nekako me malo vuče družiti se sa donkihotskim pilotom. plus, čitam nešto obimno a opako. i onda naposljetku, evo me i u zdravoj forumskoj komunikaciji sa ljudima dobre volje, čavrljanje. ne bih sad poeziju, ne znam jel bih uopće poeziju na forumu, jel se može tu uhvatiti taj trenutak.

Samo cista misao prijatelju..samo cista misao..neobavezna i bez naslova ..moze biti jedna recenica ili par njih..ali ono cisto i nepatvoreno..to se broji.
otvorit cu topic ovih dana, ti si naravno pocasni clan

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 27/08/2015 : 20:15:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
pa dobro, vidjet ćemo onda tu čistu misao
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 27/08/2015 : 20:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

pa dobro, vidjet ćemo onda tu čistu misao


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 27/08/2015 : 20:24:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

pa dobro, vidjet ćemo onda tu čistu misao

Prijedlog od maestra , ili cu morati sam?
Topic ce biti komplexan, biti ce to zbirka misli koje nam se u glavi kote u trenutku spoznaje , ponekad humoristicne, ponekad histericne, tragicne ili fatalne..ali neprocjenjive .
OT ..sorry lovcu na mladice

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 27/08/2015 : 20:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
pa čovječe, samo jedan naslov teme je prikladan: Ispod Radara Istinske Predodžbe!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 27/08/2015 : 20:41:22  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by stinky

bagi, ti bi trebao poraditi na dobrom ukusu. eto, bezveze je to tako reći, sad će te pogoditi žalac, ali ti mahnitaš sa nekim svojim tobože duhovitostima. to su zahodske zajebancije, bagi, povremeno se koriste. vidiš da smo ovdje ozbiljni ljudi, murdok, švicarski bankar, pjesnik u nastajanju, i tako sve listom, krema, a ti upadaš sa kočijaškim riječnikom.

samo lagano, bagi, učiti učiti kako se jede kruh i pije vino, onda ulaziti u konverzacije, sa taktom.

Otimas mi rijec iz usta..no ipak bagi je kralj i car karoserija i kako postenom covjeku reci da je zalutao..tesko..ja ne mogu..jebiga .



Creme de la creme...Problem je u tome što je ponekad razmazana po ubuđalom kruhu,kojeg jedete tako...sa stilom.Što se tiče lutanja,svi smo mi zalutale ovčice,zar ne? Nisam uvrijeđen što me držite tako nisko nego zato što mislite da ste visoko tamo negdje nedostižni u svojim naširoko rječitim nadmudrivanjima isprepletenim raznoraznim citiranjima istinskih mislilaca.Valjda se na taj način osjećate high,stinky pogotovo.Nije mi cilj prepirati se s vama dvojicom,neću dalje replicirati,ne mogu ja vas pratiti,fali mi takta,stila i odgovarajućeg humora...Odoh učiti,učiti...A kad se vratim obrezovan onda ste najebali...

Wtf?

Edited by - bagi on 27/08/2015 20:45:43
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 27/08/2015 : 20:45:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

pa čovječe, samo jedan naslov teme je prikladan: Ispod Radara Istinske Predodžbe!


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 27/08/2015 : 20:47:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by stinky

bagi, ti bi trebao poraditi na dobrom ukusu. eto, bezveze je to tako reći, sad će te pogoditi žalac, ali ti mahnitaš sa nekim svojim tobože duhovitostima. to su zahodske zajebancije, bagi, povremeno se koriste. vidiš da smo ovdje ozbiljni ljudi, murdok, švicarski bankar, pjesnik u nastajanju, i tako sve listom, krema, a ti upadaš sa kočijaškim riječnikom.

samo lagano, bagi, učiti učiti kako se jede kruh i pije vino, onda ulaziti u konverzacije, sa taktom.

Otimas mi rijec iz usta..no ipak bagi je kralj i car karoserija i kako postenom covjeku reci da je zalutao..tesko..ja ne mogu..jebiga .



Creme de la creme...Problem je u tome što je ponekad razmazana po ubuđalom kruhu,kojeg jedete tako...sa stilom.Što se tiče lutanja,svi smo mi zalutale ovčice,zar ne? Nisam uvrijeđen što me držite tako nisko nego zato što mislite da ste visoko tamo negdje nedostižni u svojim naširoko rječitim nadmudrivanjima isprepletenim raznoraznim citiranjima istinskih mislilaca.Valjda se na taj način osjećate high,stinky pogotovo.Nije mi cilj prepirati se s vama dvojicom,neću dalje replicirati,ne mogu ja vas pratiti,fali mi takta,stila i odgovarajućeg humora...Odoh učiti,učiti...A kad se vratim obrezovan onda ste najebali...

Ma daj bagi ..stvarno

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 27/08/2015 : 20:52:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ma daj, ne zajebavaj. istina da se tu i tamo potkrade koja visokoparna misao, ali nek te to ne zavara, bagi. ako ti sad kažem da su meni bitni samo ljudi, znači, pravi ljudi, a ovih ima od pekara do lekara, onda ćeš misliti da se izvlačim. ma ne, samo sam ti lijepo rekao da znaš pretjerati, a dalje je na tebi. da napraviš bolje (ako je moguće), ako ne - ne.
ali pustimo te priče, evo, čim je izrečeno, već je nekako bezveze, jeftino. na kraju krajeva, dobro si primio kritiku, i to je to.
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 27/08/2015 : 21:14:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Dajte, magle mi oci od ove cetvrte strane topika, dok skontam sta je ko htio reci :)
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/08/2015 : 22:10:10  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
I sad ću biti kriv ako vas opomenem zbog spama i offtopica ovde?
Stinky spama zbog razgovora samog, a možda misli da neke od vas može da formira kao ličnosti, murdoc spama da bi pokazao kako je free of boundaries i da mu vlast ništa ne može. Bagi...Bagi je u prolazu, kao i uvek. ;)



Deco, ODMAH da ste prestali.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 27/08/2015 : 23:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Ima jedan mit koji kaze da se velika porcija cevapa ne moze pojesti za manje od 5 minuta... Eto me za 5 minuta opet tu...
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 28/08/2015 : 01:26:22  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Ev me vratio sam se - mit je izmisljen, cevapi se mogu pojesti za manje od 5 minuta... I uz oto jos koju porciju i nekoliko piva....
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 28/08/2015 : 08:31:49  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
kad vidim ove zadnje stranice topica,

bojim se da je onaj mit da koristimo samo 10% mozga istinit,

u mom slučaju,bojim se,niti toliko

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 28/08/2015 : 08:36:24  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
mit o opasnosti propuha..

da li je to samo još jedan balkanski mit?

imaju li englezi,francuzi riječ za propuh?

jeli on doista poguban za zdravlje?

znate li ikog ko je prdno na rosu od propuha?

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000