forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 GODINA VELIKIH POVRATAKA-ZAGOR-INTERLIBER 2015.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19390 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 07/11/2015 : 10:24:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by tinton

Dolazim definitivno.
Ali ne znam zašto svuda zovu uvijek iste crtače Zagora. Pa ovi likovi su tu bili već sto puta (pogotovo Mangiantini).
Super da dolaze, ali volio bih vidjeti i neke druge crtače ovdje (kao što je, na primjer, Laurenti došao na CRŠ prošle godine).
Uglavnom, dolazim.
Valjda će Nuccio i crtati nešto.



Daj mi nabroji 2 puta a ne sto puta kad su bila ova tri crtača...


Mislim na ove prostore.
CRŠ, Beograd, Niš, Kragujevac.
Nije bila kritika toliko, nego čuđenje što se baš njih uvijek poziva.
Nije valjda da drugi nikad nisu dostupni.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Krscho
Junior Member



Croatia
377 Posts

Member since 19/06/2011

Posted - 07/11/2015 : 15:47:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Krscho a Private Message  Reply with Quote
Jel gostovanje 10 i 11.11 ili 11 i 12.11 kako pise na siteu u vijesti
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 08/11/2015 : 10:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Jel ovo u pitanju Ludensov štand?

Hoće li biti neka javna priredba, pričanja s Buretom ili samo potpisivanje?

Piše nešto na pozornici priredbe od 17-18, bit će onda valjda neka tribina? Ili sam ja krivo razumio?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

macca1985
New Member



Croatia
242 Posts

Member since 25/07/2010

Posted - 08/11/2015 : 14:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Send macca1985 a Private Message  Reply with Quote
Zdravo ljudi,
molio bih hitno, ako netko zna da napise hoce li gostovanje i potpisivanje biti 10. i 11.11. ili 11.11. i 12.11.?
Da znam zbog putovanja u Zagreb.

Hvala

Zagor, Diabolik, Conan i Venom - best comics ever!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19390 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/11/2015 : 14:22:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je na plakatu pravi datum.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6362 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/11/2015 : 16:12:14  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

Pa bio sam sa njim u Beogradu na Salonu Stripa I rekao mi je "You are my favorite" i odmah izvadio moje crteze iz rusaka kad smo se upoznavali

Fora bi bila da ga pita neko od vas, a ne ja Da vidimo reakcije ovako javno Ja znam da bi on mene rado primio... ali ne pita se samo on...


Ako si toliko nestrpljiv oko toga zasipaj ga mailovima.
Ne znam što imaš od toga da toliko zasipaš forum jednim te istim postovima.



Posto smo forumasi, ocekivao sam makar malo podrske od vas..ali ocigledno od vas nikakve vajde. Nema veze, ionako ne ocekujem nikakvu podrsku od vas (sem nekolicine forumasa). A ovo sam iz zezanja rekao da ga pitate. Ali ocigledno tebi to bode oci, sta da ti radim brate... Vi da ste neki, pitali bi ga cisto onako iz zezanja...ali nista ja od vas ne ocekujem



Koja si ti plačipička, to je nevjerojatno. Skoro da mi dođe drago što te neće primiti. A neće.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 08/11/2015 : 16:32:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by macca1985

Zdravo ljudi,
molio bih hitno, ako netko zna da napise hoce li gostovanje i potpisivanje biti 10. i 11.11. ili 11.11. i 12.11.?
Da znam zbog putovanja u Zagreb.

Hvala



Plakat je sluzben pa je tu najvjerojatnije tocan datum
Tekst su pisali clanovi foruma pa je tu doslo do greske, pretpostavljam
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1302 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 08/11/2015 : 16:42:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zeljko Ferri's Homepage  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
Valter, vidi ovako, zabole me Zabole me i za vase misljenje i za forum. Pokazali ste se ko ste i sta ste.

Licemeri teski.

Nas forumas Wooland da je u kontaktu sa Buretom i da iscekuje odgovor od njega, ja bi recimo na tribini pitao Bureta u sali u vezi Woolanda, jer je nas forumas i drugar i odlicno radi Zagora i bilo bi mi drago da ga prime za crtaca.

Ja ZNAM da 90% vas ne zeli da me vidi u Zagor staffu jer sam "amater". Pazi, zaista me zabole. AMATER NISAM, koliko god se vi trudili da prikazete da jesam amater. Sta? Amater sam jer nisam oficijelni crtac Zagora? Smesni ste WHO GIVES A FUCK o tome sta vi mislite?
Meni je Buratini rekao sta misli o mojim radovima i tu se prica zavrsava! PRIMILI ONI MENE ILI NE, JA SAM DOKAZAO DA SAM DOSTOJAN ZA OFICIJELNOG CRTACA ZAGORA WHO THE FUCK CARES STA MISLI OVAJ FORUM??? Niste merodavni!

Ima par forumasa koji iskreno zele da udjem u staff i hvala im. A vi ostali mozete da ne kazem sta...
Ja sam Zagora radio iz ljubavi a ne zbog toga da se uvalim u SBE jer je "lova dobra". Meni lova ne treba jer je zaradjujem na drugom mestu.


www.zeljkoart.com
www.themanualco.com

Edited by - Zeljko Ferri on 08/11/2015 16:44:20
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 08/11/2015 : 16:57:41  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
@VALTER i Željko Ferri
Zasad upozorenje, a ako nastavite s takvim rječnikom slijedi ban.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6362 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/11/2015 : 17:39:49  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zeljko Ferri
Meni je Buratini rekao sta misli o mojim radovima i tu se prica zavrsava! PRIMILI ONI MENE ILI NE, JA SAM DOKAZAO DA SAM DOSTOJAN ZA OFICIJELNOG CRTACA ZAGORA[



Burattini je to rekao iz kurtoazije. Svakome s imalo samokritičnosti i socijalne inteligencije bi to bilo jasno.
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1302 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 08/11/2015 : 17:48:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zeljko Ferri's Homepage  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by Zeljko Ferri
Meni je Buratini rekao sta misli o mojim radovima i tu se prica zavrsava! PRIMILI ONI MENE ILI NE, JA SAM DOKAZAO DA SAM DOSTOJAN ZA OFICIJELNOG CRTACA ZAGORA[



Burattini je to rekao iz kurtoazije. Svakome s imalo samokritičnosti i socijalne inteligencije bi to bilo jasno.



Cekaj, TI znas STA i na KOJI nacin je on meni rekao iz kurtoazije? Jesi bio prisutan dok mi je to govorio i kad je vadio moje crteze iz svoje torbe cim smo se upoznali??? Nemoj da si smesan. Iz kurtoazije je objavio i 2 moja crteza na svom FB zidu??

Vidi, ja sam dokazao da mogu da budem rame uz rame sa oficijelnim crtacima Zagora. Moj posao je zavrsen sto se tice toga. A ako me prime, bice samo jedan plus i jos cu se vise potruditi da mi crtez podseca na Ferrija iz 70ih i 80ih godina jer ja tako vidim Zagora i nikako drugacije.

www.zeljkoart.com
www.themanualco.com

Edited by - Zeljko Ferri on 08/11/2015 17:50:50
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28980 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/11/2015 : 19:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ja sam pogriješio datum, 10. i 11. je gostovanje.

Trouble will find me
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 08/11/2015 : 20:32:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ja sam pogriješio datum, 10. i 11. je gostovanje.



Nisam ni primijetio da si stavio drugačiji datum u vijestima nego piše na reklami. ;)

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 08/11/2015 : 22:50:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message  Reply with Quote
Iskreno da ti kažem Željko, može da zvuči dvojako po tebe. Ali koliko je onaj buartini blesav (a možda je i neki tip vođe, kao što vidim u svakoj 2-3 epizodi kod zagora, sa fanatičnim stanovnicima, vernicima, khm khm fanovima, itd...) i ne košta krivaka, prosto je neverovatno da te nije primio u Zagor Staff. Usro je skoro sve što je mogao držeći zagora na aparatima za održavanje života i mazajući ga kojekakvim s*anjima dok je tako živ. Ne bi me začudilo sutradan da pročitam u njegovoj biografiji, ma iskoristio sam fanatizam kod tog junaka kako bih napredovao u karijeri, mnogo me boleo čika đoka za Zagora. Ali moralo je nešto da se radi a u tom trenutku to je bila jedina a i najbolja solucija po mene, i smatram da sam je odlično iskoristio.
A prosto mi fascinantno deluju epizode u poslednje vreme sa njegovim scenario, gde stane zagor i još par drmr-a, pa na jedno 5 lista (ne tabli, lista) prepričaju špansku istoriju od ferdinanda II do Karla IV, ali je poenta bila da je pedro ukrao ukleto kamenče i zakopao ga na vr planine, ali nije primetio da ga je pablo pratio i premestio u podrum od kuće.

This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 09/11/2015 : 10:10:37  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav ljudi, video sam da je gost i Nuci. Da li bi mi neko ucinio uslugu i trazio od Nuci-ja za mene crtež sa posvetom. Oduzicu se. Za slanje u Srbiju i sve ostalo cu se ja pobrinuti.
Ajd, ako je neko raspolozen... mnogo bi mi znacilo.
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 10/11/2015 : 11:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
Jel ovo na libellusovom standu ili?
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 10/11/2015 : 13:41:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by Zeljko Ferri
Meni je Buratini rekao sta misli o mojim radovima i tu se prica zavrsava! PRIMILI ONI MENE ILI NE, JA SAM DOKAZAO DA SAM DOSTOJAN ZA OFICIJELNOG CRTACA ZAGORA[



Burattini je to rekao iz kurtoazije. Svakome s imalo samokritičnosti i socijalne inteligencije bi to bilo jasno.



Cekaj, TI znas STA i na KOJI nacin je on meni rekao iz kurtoazije? Jesi bio prisutan dok mi je to govorio i kad je vadio moje crteze iz svoje torbe cim smo se upoznali??? Nemoj da si smesan. Iz kurtoazije je objavio i 2 moja crteza na svom FB zidu??

Vidi, ja sam dokazao da mogu da budem rame uz rame sa oficijelnim crtacima Zagora. Moj posao je zavrsen sto se tice toga. A ako me prime, bice samo jedan plus i jos cu se vise potruditi da mi crtez podseca na Ferrija iz 70ih i 80ih godina jer ja tako vidim Zagora i nikako drugacije.




Željko, ja stvarno ne kužim što ti želiš postići u ovoj situaciji. Da se razumijemo, meni su tvoji radovi vrlo dobri i da sam ja Burattini bez problema bih te primio u staff, ali smatram da gnjavežom članova, makar to radio iz zajebancije, možeš postići samo kontraefekt. Okej, razumijem da je to tvoj životni san i sve, ali ovakav pristup mi uopće nema logike.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 10/11/2015 : 13:44:37  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by www2

Jel ovo na libellusovom standu ili?



Ne, na Ludens-Strip Agentovom.
Taman kad sam odlazio su došli, i razgledavali albume...
Stvorio se čak i mali red. A kako nisam mogao čekati, ništa od crteža (danas )
Go to Top of Page

chris.tower
Junior Member



Croatia
380 Posts

Member since 17/12/2011

Posted - 11/11/2015 : 16:55:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit chris.tower's Homepage  Send chris.tower a Private Message  Reply with Quote
Jel moze netko napisati ukratko o cemu se pricalo na pozornici? Nazalost nisam stigao doci.

https://photos.app.goo.gl/VCzp2QfWvMgWF1WZ8 - Rasprodaja stripova iz moje kolekcije, glanceri i rijetke stvari!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 11/11/2015 : 16:59:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ja sam onuda prošao negdje oko pola 13, možda malo ranije, dok su njih trojica potpisivala stripove a mislim i nešto crtala, i uopće nije bila velika gužva - u redu četvero ljudi, jedan otprilike tintonov vršnjak, jedna starija žena i dvije studentice.

Dakle, omjer cura i dečkiju 3:1!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 11/11/2015 : 17:29:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by chris.tower

Jel moze netko napisati ukratko o cemu se pricalo na pozornici? Nazalost nisam stigao doci.



Uglavnom vratit će se svi mogući neprijatelji, više nema nikakvih blokada. Osim možda Supermikea, za njega se priča da je možda mrtav.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6621 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 11/11/2015 : 17:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Ukratko, nastavlja uništavati Zagora

loading...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 11/11/2015 : 18:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Da li ce se vracati samo protivnici koji su zivi ili i oni koji su otegnuli papke.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7892 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 11/11/2015 : 18:33:16  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by chris.tower

Jel moze netko napisati ukratko o cemu se pricalo na pozornici? Nazalost nisam stigao doci.



Uglavnom vratit će se svi mogući neprijatelji, više nema nikakvih blokada. Osim možda Supermikea, za njega se priča da je možda mrtav.


mozda ozivi.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 11/11/2015 : 18:48:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Vratit će se Eskimo i barun Rakosi, a Nuccio i Manginatini trenutno crtaju već epizode gdje se pojavljuje grof Smirnoff (iz loše stare Castellijeve epizode), a tu je i princ Alexis ili Aleksej iz "Kraja tiranina". Bilo je i drugih priča, no ja sam došao pred kraj.

A sve što se moglo čuti, to je Burattini već stavio na svoj fejs, a solar ili netko drugi prenio na forum.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000