forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Poskupljuje usluga slanja paketa s kioska na kiosk
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 08/01/2016 : 13:22:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote


Ali osiguranje od 500 kn ostaje...

Oj, budi svoj!

die hard
Starting Member

24 Posts

Member since 10/02/2014

Posted - 08/01/2016 : 13:49:16  Show Profile Show Extended Profile  Send die hard a Private Message  Reply with Quote
Dugo je i trajalo ...
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1277 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 08/01/2016 : 13:58:10  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message  Reply with Quote
buahahaha!
todoriću jako si pametan.

"How long, not long, 'cause what you reap is what you sow!"
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1277 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 08/01/2016 : 13:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message  Reply with Quote
možda počnu izdavati R1 račune za poštanske usluge napokon

"How long, not long, 'cause what you reap is what you sow!"
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 08/01/2016 : 14:19:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Nije mi jasno sto su dobili sa ovim poskupljivanjem
Sad su opet skuplji od poste
A posta dostavlja i na kućnu adresu..
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2342 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 08/01/2016 : 14:25:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Zafalilo para lopovima.
Isto kao i kod nas...mada mislim da nigde nije kao kod nas.

Carpe diem
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 08/01/2016 : 14:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Nije mi jasno sto su dobili sa ovim poskupljivanjem
Sad su opet skuplji od poste
A posta dostavlja i na kućnu adresu..



Meni je ta usluga (s kioska na kiosk) odlična jer mi je kiosk na 20 metara od zgrade. Pošta mi je komplicirana ako me nema kod kuće... Poštar ostavi žuti papirić, pa onda do pošte, pa onda tamo čekaj pola sata u redu, nađi parking, plati parking... tako da mi je opet kiosk isplativiji i što se tiče ušteđenog vremena i osiguranja pošiljke...

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Akol
Starting Member

20 Posts

Member since 15/06/2013

Posted - 08/01/2016 : 14:39:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Akol a Private Message  Reply with Quote
I tisak paket mi postade neisplativ. Pogotovo što možeš maksimalno do 500 kn staviti odštetu. Ako šalješ 4 libellusa imaš više od toga
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1277 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 08/01/2016 : 14:41:57  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message  Reply with Quote
sad će todorić narediti da i pošta poskupi.

"How long, not long, 'cause what you reap is what you sow!"
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 08/01/2016 : 14:54:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ako se ne varam, poskupile su im samo paket veličine M i L, dok su ostale dvije kategorije nepromijenjene?
Ok, veličina S još uvijek je ok, npr. za 10 do 15-ak Alan Fordova, odn. par Z. S. ili LMS.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 08/01/2016 : 15:04:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message  Reply with Quote
Ma divno....

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/01/2016 : 15:20:18  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bachy

quote:
Originally posted by supermark

Nije mi jasno sto su dobili sa ovim poskupljivanjem
Sad su opet skuplji od poste
A posta dostavlja i na kućnu adresu..



Meni je ta usluga (s kioska na kiosk) odlična jer mi je kiosk na 20 metara od zgrade. Pošta mi je komplicirana ako me nema kod kuće... Poštar ostavi žuti papirić, pa onda do pošte, pa onda tamo čekaj pola sata u redu, nađi parking, plati parking... tako da mi je opet kiosk isplativiji i što se tiče ušteđenog vremena i osiguranja pošiljke...



Tiskom šaljen ili priman isključivo ako druga strana inzistira.
Rađe ću čekat 2 dana više i prošetat 20-ak kilometara ako triba nego ovome smećaru ostavit 1 kunu.
Mada, ne mogu reć da nije praktično. Pošaljen paket, kupin duvan,platin račune, uzmen lignje za ručak i dignen nešto keša. Rekla mi je teta na najbližoj trafici da će in do frižidera sa ribon na lito doć i frižideri za organe, a svi zaposlenici tiskovih trafika idu na ubrzani sedmodnevni tečaj za transplatacije organa, tako da ćeš od lita ne samo moć na Tisak kiosku kupit novu jetru, nego će ti i teta na trafici odma istu i ugradit.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 08/01/2016 : 16:13:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Uz navedeno, treba uzeti u obzir da skoro nikada nemaju kutiju koja vama treba (bar je kod mene tako)...
Šta možete poslati u A4 omotnici zavisi od dobre volje osobe koja radi na kiosku.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 08/01/2016 16:16:52
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15668 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/01/2016 : 16:34:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Kako je moj susid, "nsvrstani" lipo reka, neman sto dodat...
Osim da ce cinit i vadenje krvi uskoro po samoposlugama i trafikama... Fuj, u kakvom gramzivom svitu zivimo... Zajebi, prevari i idi dalje...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 08/01/2016 : 17:04:35  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
No fino. Kad su se vec potrudili podici cijene mogli su onda barem dodati jos jednu dimenziju kutije, neku normalnu po mogucnosti.
Posaljes jednu knjigu i moras ju staviti u L paket u kojem jos ostane prostora za cajni komplet ili toster.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 08/01/2016 : 17:28:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Uz navedeno, treba uzeti u obzir da skoro nikada nemaju kutiju koja vama treba (bar je kod mene tako)...
Šta možete poslati u A4 omotnici zavisi od dobre volje osobe koja radi na kiosku.



I kod mene je tako ! Žalosno da ovisimo o dobroj volji prodavača/prodavačice.

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/01/2016 : 17:36:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nije mi drago zbog poskupljenja ali moram priznati da sam do sada bio zadovoljan uslugom Tiska. Mogu pokupiti paket kada hoću dok mi pošta nije tako praktična jer često vrši dostavu kada mene nema kod kuće.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/01/2016 : 18:02:07  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
A4 omotnica je namijenjena slanju dokumenata.Sve ostalo što vam teta dopusti je +.
Nekome je praktičnije pošta nekome kiosk pa ko voli nek izvoli.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/01/2016 : 19:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Bachy

quote:
Originally posted by supermark

Nije mi jasno sto su dobili sa ovim poskupljivanjem
Sad su opet skuplji od poste
A posta dostavlja i na kućnu adresu..



Meni je ta usluga (s kioska na kiosk) odlična jer mi je kiosk na 20 metara od zgrade. Pošta mi je komplicirana ako me nema kod kuće... Poštar ostavi žuti papirić, pa onda do pošte, pa onda tamo čekaj pola sata u redu, nađi parking, plati parking... tako da mi je opet kiosk isplativiji i što se tiče ušteđenog vremena i osiguranja pošiljke...



Tiskom šaljen ili priman isključivo ako druga strana inzistira.
Rađe ću čekat 2 dana više i prošetat 20-ak kilometara ako triba nego ovome smećaru ostavit 1 kunu.

+1

Mada, ne mogu reć da nije praktično. Pošaljen paket, kupin duvan,platin račune, uzmen lignje za ručak i dignen nešto keša. Rekla mi je teta na najbližoj trafici da će in do frižidera sa ribon na lito doć i frižideri za organe, a svi zaposlenici tiskovih trafika idu na ubrzani sedmodnevni tečaj za transplatacije organa, tako da ćeš od lita ne samo moć na Tisak kiosku kupit novu jetru, nego će ti i teta na trafici odma istu i ugradit.



Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 08/01/2016 : 19:37:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Bachy

quote:
Originally posted by supermark

Nije mi jasno sto su dobili sa ovim poskupljivanjem
Sad su opet skuplji od poste
A posta dostavlja i na kućnu adresu..



Meni je ta usluga (s kioska na kiosk) odlična jer mi je kiosk na 20 metara od zgrade. Pošta mi je komplicirana ako me nema kod kuće... Poštar ostavi žuti papirić, pa onda do pošte, pa onda tamo čekaj pola sata u redu, nađi parking, plati parking... tako da mi je opet kiosk isplativiji i što se tiče ušteđenog vremena i osiguranja pošiljke...



Tiskom šaljen ili priman isključivo ako druga strana inzistira.
Rađe ću čekat 2 dana više i prošetat 20-ak kilometara ako triba nego ovome smećaru ostavit 1 kunu.

+1

Mada, ne mogu reć da nije praktično. Pošaljen paket, kupin duvan,platin račune, uzmen lignje za ručak i dignen nešto keša. Rekla mi je teta na najbližoj trafici da će in do frižidera sa ribon na lito doć i frižideri za organe, a svi zaposlenici tiskovih trafika idu na ubrzani sedmodnevni tečaj za transplatacije organa, tako da ćeš od lita ne samo moć na Tisak kiosku kupit novu jetru, nego će ti i teta na trafici odma istu i ugradit.







I ne samo to, nego dok plaćamo račune i kupujemo lignje možemo popiti kavu, a navodno bismo do ljeta mogli i davati krv i urin na analizu.

Dežulović je o tome svojedobno napisao odličan tekst u Globusu, koji nažalost ne mogu pronaći čitav:


http://globus.jutarnji.hr/komentari/a-zasto-ne-bismo-narucili-i-jumbo-pizzu-na-krovu-trafike-


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/01/2016 : 20:28:49  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
a zašto ne bi?
meni kao korisniku je to sve super samo mi je ža prodavačica što im nije poveća plaću kad im je poveća opseg posla.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 08/01/2016 : 21:00:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

a zašto ne bi?
meni kao korisniku je to sve super samo mi je ža prodavačica što im nije poveća plaću kad im je poveća opseg posla.



Blazeni kapitalizam

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 08/01/2016 : 21:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Nije mi jasno sto su dobili sa ovim poskupljivanjem
Sad su opet skuplji od poste
A posta dostavlja i na kućnu adresu..

Dostavu paketa pošta dodatno naplaćuje 5 kuna, barem kod nas.A otkako im se povećao opseg posla (skoro nestao city expres) nisu baš puno brži od Tiska. U Tisku sam znao čekati 3-4 dana,a u pošti ponekad već drugi dan. U zadnje vrijeme i u pošti čekam tri dana,ali nastranu vrijeme-cijena je tu negdje sada... Sve ovisi kome je šta bliže. Ja npr.-pošta mi je 200 metara udaljena,a najbliži kiosk 2,5 kilometra. Nekome je obrnuta situacija,pa stoji do svakog pojedinca da sam odluči...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/01/2016 : 11:43:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by die hard

Dugo je i trajalo ...




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/01/2016 : 11:46:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Bachy

quote:
Originally posted by supermark

Nije mi jasno sto su dobili sa ovim poskupljivanjem
Sad su opet skuplji od poste
A posta dostavlja i na kućnu adresu..



Meni je ta usluga (s kioska na kiosk) odlična jer mi je kiosk na 20 metara od zgrade. Pošta mi je komplicirana ako me nema kod kuće... Poštar ostavi žuti papirić, pa onda do pošte, pa onda tamo čekaj pola sata u redu, nađi parking, plati parking... tako da mi je opet kiosk isplativiji i što se tiče ušteđenog vremena i osiguranja pošiljke...



Tiskom šaljen ili priman isključivo ako druga strana inzistira.
Rađe ću čekat 2 dana više i prošetat 20-ak kilometara ako triba nego ovome smećaru ostavit 1 kunu.
Mada, ne mogu reć da nije praktično. Pošaljen paket, kupin duvan,platin račune, uzmen lignje za ručak i dignen nešto keša. Rekla mi je teta na najbližoj trafici da će in do frižidera sa ribon na lito doć i frižideri za organe, a svi zaposlenici tiskovih trafika idu na ubrzani sedmodnevni tečaj za transplatacije organa, tako da ćeš od lita ne samo moć na Tisak kiosku kupit novu jetru, nego će ti i teta na trafici odma istu i ugradit.



pa da. al primjetia san da sve više ljudi oče tisak.
pogotovo iz manjih mista

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/01/2016 : 15:55:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
To je normalno jer manja mjesta u većini slučajeva nemaju poštu, a ako imaju radno vrijeme joj je ograničeno pa to mnogima ne odgovara.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000