forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 bsafar
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/02/2016 : 11:24:15  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Čovjek usvojio aukciju a stripove nije platio, niti ne odgovara više na mailove. Rekao si da češ poslati novac preporučeno, no ja nisam ništa dobio, kada sam ti rekao da tražiš poizvednicu na pošti gdje je zapelo, jer ako si (naravno da nisi) poslao preporučeno kako si i napisao u mailu da budeš poslao, onda si trebao dobiti i taj tracking number pa sam ti zbog toga savetovao, da kontaktiraš Poštu i pitaš šta se desilo sa tim pismom. No više se nisi javio. Ja sam stripove svejedno poslao, nisi se niti zahvalio.
Eto, prije nego ti ostavim negativni komentar, da li imaš nešto za reči?
Jer na poruke ne odgovaraš, pa da ne ispadne na kraju kako nisi dobio poruku itd....iznos je tako mali, da te može biti stid, što ga nisi platio ali eto ima i takvih.
Iako sam imao loš utisak da stripove nečeš platiti, ja sam ti ih svejedno poslao, pa lijepo uživaj u čitanju, ja sam ih več pročitao i ne trebaju mi više, tako da mi stripova nije žao, ali mi je žao troškova koje sam imao da sam se vozio 60+ km pa da ti izađem u susret, kako bi ti jeftinije platio poštarninu, nego da ti šaljem iz Slovenije. Na kraju ionako nisi ništa platio a ja sam trebao ionako nakazati novac za aukciju koju sam ja usvojio i poslati još jedan paket stripova jednom drugom članu, na kraju sam usput poslao i tebi i to mi je zahvala.
Ništa, eto ovdje ima poruka za tebe, napiši gdje je zapelo u čemu je problem, ako se za par dana ne javiš, ja ču ti biti primoram staviti negativni komentar (a do sada ga nisam još nikome ostavio, ali sve je jednom prvi put) a ostale članove treba upozoriti, da si problematičan pa da ne budu se i oni zajebali.
Šteta što si uništio aukciju i što nisi prepustio stripove nekom drugom, koji bi ih pošteno platio, ili da si se barem javio pa rekao kako si se predomislio itd,...a ne da lažeš da si poslao novac, pa onda se više ne javljaš itd,... jer baš zbog toga sam tražio da šalješ preporučeno ( a i ti si se složio da češ poslati preporučeno), kako bi n akraju imali nekakav dokaz da si poslao, u slučaju da se pismo "izgubi" i naravno nije slučajnost da baš tvoje pismo nije stiglo a več imaš nekoliko negativnih komentara.

Pitanje za Markosa:

-da li se može kod postavljanja aukcija nekako ograničiti, da ljudi sa nekoliko negativnih komentara ne mogu bidati na aukcije, ako prodavač to poželi?

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 03/02/2016 : 17:54:59  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message
imas crnu listu kupaca i prodavaca
ako mu stavis neg ide pod kljuc

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/02/2016 : 18:30:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Stvarno ne razumijem takve ljude, dobio je 5 stripova za cijenu 1 i opet mu je bilo teško platiti ih.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 03/02/2016 : 20:26:30  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message
Primjetih da ni meni nije uplatio.
A baš sića bila u pitanju.
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 04/02/2016 : 19:42:24  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message
Bila je zabuna u pitanju.
Čovjek se javio i sve smo izgladili.
Pozdrav i sorry.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 04/02/2016 : 20:52:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

i tebi Ojro?


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/02/2016 : 11:25:24  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


i tebi Ojro?





zar i tebi duguje novac?

Dao sam mu tjedan dana da popravi situaciju, ako ne vidim novac 10.2.2016, slijedi negativni komentar i život ide dalje.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 05/02/2016 : 23:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
Nešto te ti tvoji kupci ne uzimaju za ozbiljno.
Je s' ti u aukcijama napomenuo da su stripovi na prodaju?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/02/2016 : 09:33:28  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Dukidule

Nešto te ti tvoji kupci ne uzimaju za ozbiljno.
Je s' ti u aukcijama napomenuo da su stripovi na prodaju?



šta je sa tobom čovječe?
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 06/02/2016 : 13:10:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
Ma samo ti se divim, to je sve. Predobar si!
Za 26,- hrk vrijednosti stripova voziš "60+ km" do Hrvatske, kako bi, umjesto 3 € poštarine iz Slovenije, naplatio 15,- hrk za pošiljku unutar HR via Rijeka?

http://www.stripovi.com/aukcije/lot-stripova-psdz-price-sa-divljeg-zapada/11274481/

Big deal! A i svaka čast....bivšoj ti učiteljici iz predmeta matematika, na njenom strpljenju.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/02/2016 : 17:30:59  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Dukidule

Ma samo ti se divim, to je sve. Predobar si!
Za 26,- hrk vrijednosti stripova voziš "60+ km" do Hrvatske, kako bi, umjesto 3 € poštarine iz Slovenije, naplatio 15,- hrk za pošiljku unutar HR via Rijeka?

http://www.stripovi.com/aukcije/lot-stripova-psdz-price-sa-divljeg-zapada/11274481/

Big deal! A i svaka čast....bivšoj ti učiteljici iz predmeta matematika, na njenom strpljenju.



šta pričaš gluposti:

-da sam slao iz Slovenije koštalo bi 10,61 EURA ili 81,16 kune a ja sam slao iz Hrvatske i koštalo je 11,85 kune, znači skoro 70 kuna razlike, koje sam htio uštedjeti čovjeku, a i napisao sam u aukciji, da postoji ta mogučnost da šaljem iz Hrvatske u Hrvatsku, pa pošto nisam pizda, p ada ne šaljem jer mi se kao ne isplati, išao bi i da je na kraju aukcija bila usvojena za 1 kunu

-ionako sam morao iči u Hrvatsku jer sam poslao još jedan drugi paket i uplatio za usvojenu aukciju i kupio neke stripove na kiosku, pa nisam išao samo zbog toga

-to, da je aukcija završila na 26 kuna, pa šta sa tim? Toliko je bilo ponuđeno, nije mi to neki problem, je koliko je, šta onda. Ponavljam, ja bi išao i da je bila samo jedna kuna, da bi volio da bude više naravno da bi, stripovi su lijepo očuvani i vrijede više ali eto, "otišli" su za toliko koliko su otišli.

-problem je u tome što kupac ne bi platio ni jednu kunu ni 26 kuna ni 37,85 kuna ni 1000 kuna ako bi toliko završilo na kraju.

Do sada ništa nije plačeno i ako ne bude do 10.2.2016, slijedi negativni komentar.

Iako ja znam več sada da ne bude plačeno, pa ipak ču sačekati, jer je fer da dam tu poslednju šansu, da ne bude kasnije "pa ovo, pa ono, pa nisam znao, pa nisam vidio,..."
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/02/2016 : 17:40:26  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
i kakve veze ima moja učiteljica matematike?
Ti uvijek pričaš nešto na pamet. Kakve 3 eura, 15 kuna,..gdje si dobio ove brojke?

Ja sam dao tačne brojeve koliko košta poštarnina u Sloveniji (da sam slao kao pismo težine do 2kg) i koliko sam platio u Hrvatskoj. I to je to. A ti pričaš gluposti, navodiš neke podatke izmišljene bez ikakvog pokriča, na pamet nešto pa se praviš pametan.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 06/02/2016 : 17:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
Evo bitke...

loading...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 06/02/2016 : 18:58:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

i kakve veze ima moja učiteljica matematike?
Ti uvijek pričaš nešto na pamet. Kakve 3 eura, 15 kuna,..gdje si dobio ove brojke?

Ja sam dao tačne brojeve koliko košta poštarnina u Sloveniji (da sam slao kao pismo težine do 2kg) i koliko sam platio u Hrvatskoj. I to je to. A ti pričaš gluposti, navodiš neke podatke izmišljene bez ikakvog pokriča, na pamet nešto pa se praviš pametan.


U pravi si. Nema ovdje nikakvo slanje za 15 kn. te količine stripova.
Šta se to dešava? Nekako i zvučiš jako ozbiljno i poslovno, nimalo nalika na tebe inače.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/02/2016 : 22:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by 1Euro

i kakve veze ima moja učiteljica matematike?
Ti uvijek pričaš nešto na pamet. Kakve 3 eura, 15 kuna,..gdje si dobio ove brojke?

Ja sam dao tačne brojeve koliko košta poštarnina u Sloveniji (da sam slao kao pismo težine do 2kg) i koliko sam platio u Hrvatskoj. I to je to. A ti pričaš gluposti, navodiš neke podatke izmišljene bez ikakvog pokriča, na pamet nešto pa se praviš pametan.


U pravi si. Nema ovdje nikakvo slanje za 15 kn. te količine stripova.
Šta se to dešava? Nekako i zvučiš jako ozbiljno i poslovno, nimalo nalika na tebe inače.



platio sam tačno 11,85 kune....što i nije tolika razlika od 15 kuna ali je totalna razlika 10,61 EURA od 3 EURA kako taj lik kaže, koji navodi neke bezvezne podatke, pa če stvarno netko misliti kako se može poslati stripove između 1kg-2kg za taj novac.
I šta misliš sa tim "poslovno i ozbiljno"?
Pa to su aukcije i ja aukcije ozbiljno shvačam, nije to forum, gdje se možemo zajebavati.
Ja sam skoro svaki dan na Pošti gdje šaljem neki paket jer prodam dosta toga i na Ebayu, Delcampe, Bolha,....i sve to jako ozbiljno shvačam, zato i ne radim razliku da li prodavam stripove na Aukciji stripovi.com za 26 kuna ili zlatni sat na Bolha.com za 650 eura.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 06/02/2016 : 22:29:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
Ma boli tebe đon Ojro. Napravio si fino posao godine. Sad samo još lova da stigne i miran si naredne tri.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 07/02/2016 : 10:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Dukidule

Ma boli tebe đon Ojro. Napravio si fino posao godine. Sad samo još lova da stigne i miran si naredne tri.



jel ti uopšte znaš kako sam ja došao to tih stripova? Nemaš pojma.
Ja sam prodao neke dvd filmove i uz novac sam dobio i ove stripove, koje sam onda stavio na prodaju.
Nije mi bio cilj da se obogatim na tim stripovima, ali da se barem poštuju pravila aukcije, pa nema veze kakav je iznos na kraju. I sada umjesto da se osudi onaj koji nije platio stripove, ja sada ovdje treba da se nešto raspravljam sa tobom?
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 07/02/2016 : 22:35:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
Ma meni samo jedno nije jasno. Kad si već vozio stripove za HR na poštu, što nisi odmah produžio do Rijeke i predao ih čovjeku fino osobno? Tako bi kompletno uštedio na poštarini a ujedno dobio i svoju lovu.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 08/02/2016 : 08:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Dukidule

Ma meni samo jedno nije jasno. Kad si već vozio stripove za HR na poštu, što nisi odmah produžio do Rijeke i predao ih čovjeku fino osobno? Tako bi kompletno uštedio na poštarini a ujedno dobio i svoju lovu.



dosadan si i ideš mi na ignore
Go to Top of Page

bsafar
Starting Member

6 Posts

Member since 30/09/2011

Posted - 08/02/2016 : 12:20:57  Show Profile Show Extended Profile  Send bsafar a Private Message
Pozdrav !
Ajde kad je već riječ o meni da se i ja uključim u diskusiju i stanem u svoju obranu. Kao prva stvar 1euro, tvoje stripove nisam dobio još do današnjeg dana premda kažeš da si poslao ali kako ja to mogu znati. OK možda ih je poštar uzeo pa čita uz jutarnju kavicu…Nema veze bit će još takvih stripova. Kao druga stvar poslao sam ti 50 kn preporučeno a ne 38kn koliko je bio iznos aukcije sa poštarinom, znači i više nego treba. U pošti su mi rekli kad sam provjerio listić tracking da je novac prešao granicu, tako da bi bilo dobro da isto tako pitaš malo svog poštara gdje je lova, možda i on pije kavu s tvojim novcima. Ako smatraš da nešto muljam ili lažem, reći ću svom prijatelju koji živi u Sloveniji da ti uplati ponovno i to netbankingom tako da jednom završimo tu priču s stripovima
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 08/02/2016 : 13:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by bsafar

Pozdrav !
Ajde kad je već riječ o meni da se i ja uključim u diskusiju i stanem u svoju obranu. Kao prva stvar 1euro, tvoje stripove nisam dobio još do današnjeg dana premda kažeš da si poslao ali kako ja to mogu znati. OK možda ih je poštar uzeo pa čita uz jutarnju kavicu…Nema veze bit će još takvih stripova. Kao druga stvar poslao sam ti 50 kn preporučeno a ne 38kn koliko je bio iznos aukcije sa poštarinom, znači i više nego treba. U pošti su mi rekli kad sam provjerio listić tracking da je novac prešao granicu, tako da bi bilo dobro da isto tako pitaš malo svog poštara gdje je lova, možda i on pije kavu s tvojim novcima. Ako smatraš da nešto muljam ili lažem, reći ću svom prijatelju koji živi u Sloveniji da ti uplati ponovno i to netbankingom tako da jednom završimo tu priču s stripovima




Naravno da mislim da MULJAŠ I LAŽEŠ
i to iz više razloga:

-ajde ti lijepo pokaži svoj listić (kao dokaz!) da si poslao preporučeno, kako i sam tvrdiš
-ja imam listič gdje piše i datum i kraj i težina paketa kojeg sam poslao tebi i još jednome članu sa aukcija i on je dobio več sljedeči dan, tako si i ti morao dobiti, zato i tvrdim da MULJAŠ I LAŽEŠ!
Nema šanse da je to poštar "ukrao" jer su oba dva paketa bili poslani kao tiskanice, i zato i otvoreni, da se vidi da su unutra stripovi i tko če uzeti 5 stripova, umjesto da ih dostavi, i zašto se takve stvari događaju baš tebi, koji več imaš nekoliko negativnih komentara dok svi drugi lijepo dobivaju svoje stripove koje več nekoliko godina šaljem, ali baš kod tebe je zapelo, jel da? A uz to, pazi zapelo je čak dva puta, znači TI SI POSLAO, a ja nisam dobio novac, iako si poslao preporučeno i čak si se potrudio da provjeriš listič na pošti, a uz to nisi dobio stripove koje sam ja tebi poslao, ma daj govno jedno, NE SERI!!!!!!!!!!! Ajde pokaži taj listić! Pokaži tracking number!
-uhvatio sam te na laži več kada smo si dopisivali mailom, jer si najprije rekao, da češ poslati preporučeno 22.1.2016 pa si onda 29.1.2016 napisao, da si poslao preporučeno 25.1.2016 pa si onda kasnije zaboravio da si ti več kao napisao da si poslao 25.1.2016, pa si onda 3.2.2016 napisao da si poslao 22.1.2016. Znači ne znaš ni sam kada si poslao, jer uopšte nisi poslao. Zato ti i kažem, da pokažeš pred svima taj listič, gdje se vidi da si poslao meni, da ima datum žiga itd,....

E, slušaj dobro sada!

Ja sam tebi več u mailu napisao, da možeš zadržati stripove, ali se trebaš najprije zahvaliti za besplatne stripove koje si dobio a da ih nisi platio i izvinuti se. Ti si onda nešto muljao, kako nisi ništa dobio, poslao si novac, da češ provjeriti na pošti, bla bla bla,...sada tvrdiš, da si provjerio, da su ti stripovi prešli granicu, da moj poštar pije kavicu sa tim novcem itd.....Znači sve drugo, osim da si se zahvalio i izvinio.
E, pošto to nisi uradio, ja ču te posjetiti osobno, ne zbog 50 kuna, nego zbog principa, jer MULJAŠ I LAŽEŠ!
Često sam u Hrvatskoj a Rijeku i njezinu okolinu poznam kao svoj džep. SVAKE GODINE sam u Moščeničkoj Dragi, SVAKE GODINE! Tako da budi siguran da mi je i Rijeka usput, tvoju adresu imam, vidimo se i pazi, neču čekati do ljeta, bit če prilike i prije.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 08/02/2016 : 13:32:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
I što sad Ojro, tko je sad kome dosadan? Dižeš frku k'o da si, u stilu velekolekcionara, prodao i poslao prije uplate kompletnu kolekciju ZS i LMS, a ne par pišljivih stripčića za 26,- kn, prije nego što se obratiš svome poštaru a ujedno provjeriš i adresu na koju si ih poslao. Dosadan si ti izgleda sam sebi.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 08/02/2016 : 13:39:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
PS. Ako već želiš čovjeka posjetiti, moraš biti jasniji. Nije za svakoga vidljivo da li je u pitanju prijetnja ili obećanje.

http://youtu.be/KXKWS3Oaars

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 08/02/2016 : 14:17:21  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Ne bih držao ničiju stranu, ali onako kao mali osvrt.

Ako je bsafar poslao preporučeno onda bi trebao imati potvrdu. S druge strane, tiskanica ne podliježe nikakvim potvrdama primitka, točnije, poštar je praktički može uzeti sebi a da ni pošiljatelj ni primatelj to ne mogu dokazati. Oni tiskanice obično ostave ispred sandučića ili vrata. Eto, meni prije par dana dotični listonoša ostavi pošiljku ispred vrata. Da mi kolega nije bio u blizini i provjerio pred vratima vjerojatno bi ista dobila noge. I tko bi onda bio u pravu? pošiljatelj koji tvrdi da je poslao, primatelj koji tvrdi da nije dobio ili poštar koji će reći da je ostavio? Za ovo je kriva pošta jer ne tretiraju tiskanice kao ostale pošiljke koje se podižu osobno. Zbog toga je sigurnije slati takve stvari Tiskom, barem se zna broj pošiljke.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 08/02/2016 : 14:28:37  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
ma nije poslao a dobio je stripove. Uvijek su svi dobili stripove, koje sam poslao.
Neka pokaže potvrdu, da je poslao.

Ali pogledaj ovako:

-ja kao prodavač, ja trebam sačekati, da mi kupac pošalje novac a onda ja trebam njemu poslati stripove. Znači, ako je on poslao novac, a stripove nije dobio, onda bi on trebao otvoriti tu temu, pa tražiti o dmene, da mu ja pošaljem stripove, koje je on platio.
A vidiš, da nije on otvorio temu, nego sam je ja otvorio, jebe se njemu, on je dobio stripove a platio ih nije, čemu bi on sada otvarao temu. Sada se jedino treba praviti glup, držati te neke svoje priče, da je za sve kriva Pošta i lopovi Poštari. To možda može da prođe kod drugih, kod mene to ne prolazi.

Sve što treba napraviti je, da pokaže potvrdu, gdje se jasno vidi kako je poslao preporučeno pismo na moju adresu i da ima žig od tog datuma, kada on tvrdi da je poslao (a tu sam ga več uhvatio jer jednom kaže da je poslao 22.1.2016 a drugi put kaže da je poslao 25.1.2016) i ja tvrdim da on TE POTVRDE NEMA, jer nije poslao i tačka. Sve ostale predpostavke su gluparije i bacanje vremena i prelivanje vode iz šupljeg u prazno.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 08/02/2016 : 14:38:44  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Što se tiče Pošte u mom kraju, ja uvijek dobivam svu poštu, slali su mi ljudi pakete kada sam kupovam preko Ebaya, uvijek sam sve dobio, neki su mi slali i novac u pismima, uvijek sam sve dobio i kada nije bilo preporučeno, mali smo grad, osobna znam poštara a i skoro sve ljude na Pošti gdje sam doslovno skoro svaki dan, jer sam filatelista, jer šaljem razglednice, a i dobivam razglednice i sve koje su bile poslane dobio sam ih (osim naravno kada nisu bile poslane, jer ima i tamo iz tih afričkih i azisjkih država nekoliko ljudi koji su "kao" poslali pa se onda više ne javljaju na email, dok svi ostali koji su poslali, lijepo se zahvale za moju razglednicu itd,...a oni lopovi šute naravno, jer nisu poslali), onda radim za Quotas team što znači da trebam skoro svaki dan polsati neko pismo (one neke transpordere) itd,... zato i kažem da skoro nema dana da nisam na Pošti ili da nije Poštar kod mene i svi su pošteni, nema tu šanse da "Poštar pije kavicu od novca iz mog pisma". To mogu pričati idioti.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000