forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 bsafar
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 08/02/2016 : 15:52:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
Ojro, hajd' života ti pošalji mi bankovne podatke, evo ja ti uplaćujem čak 10,- €, i to putem regularne EU netbanking uplate, samo da se ne mučiš više pisanjem tolikih litanija. Tako i ti fino imaš kusur za espresso, a ja sam i onako skoro svaki mjesec u Rijeci pa ću s čovjekom popiti Cappuccino negdje na Korzu, a siguran sam da će me rado počastiti.
Svrha svega toga nije, kako pišeš, da su prodavač ili kupac "dužni otvarati temu" , a pogotovo ne zbog 26,- kuna, nego se takve sitnice riješavaju bez podizanja prašine i mlataranja prazne slame oko tiskanica čiju pošiljku i prijem nitko ne može dokazati.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 08/02/2016 : 16:06:14  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
Ako je dotični slao pismp preporučeno onda neka prodavaču pošalje taj broj, a Ojro če s njim na slovenskoj pošti provjeriti gdje je zapelo. Sve se te pošiljke prate tim brojem i crtnim kodom tako da se ne može izgubiti.
Radio sam na pošti više godina i znam da slovenska pošta vrlo ozbiljno shvača svoj posao. Kad bi taj dotični poštar pio kavicu s tim novcem onda je prvo krivotvorio Ojrov potpis i onda uzeo pare. U svakom slučaju napravio bi teži prekršaj na radnom mjestu i popio bi tešku kaznu, verovatno bi i izgubio posao. Verujte mi da se nijedan poštar u sloveniji ne voli zajebavat sa poštnim inspektorima. I to za 50 kuna? haha
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 08/02/2016 : 17:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
Kako obojica djelujete uvjerljivo, baš čovjek da se zapita koji mulja

loading...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 08/02/2016 : 21:45:57  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Kako obojica djelujete uvjerljivo, baš čovjek da se zapita koji mulja




ma nemoj!??? Jel ti znaš da čitaš???? KOJI DOKAZ SI VIDIO OD TOG BSAFARA, da je poslao? Jel on pokazao taj listič, kaže da je poslao preporučeno, neka pokaže listić, da vidimo, neka da tracking number da proverimo.
A ti lijepo pogledaj moje dokaze, a i koji kurac ja tebi trebam uopšte da dokazivam nešto. Ja i taj Bsafar dobro znamo kako je bilo, tko je kome poslao itd,...jel tako bsafaru!??????




Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 08/02/2016 : 22:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Kako obojica djelujete uvjerljivo, baš čovjek da se zapita koji mulja




ma nemoj!??? Jel ti znaš da čitaš???? KOJI DOKAZ SI VIDIO OD TOG BSAFARA, da je poslao? Jel on pokazao taj listič, kaže da je poslao preporučeno, neka pokaže listić, da vidimo, neka da tracking number da proverimo.
A ti lijepo pogledaj moje dokaze, a i koji kurac ja tebi trebam uopšte da dokazivam nešto. Ja i taj Bsafar dobro znamo kako je bilo, tko je kome poslao itd,...jel tako bsafaru!??????




A kome ćeš dokazivat, matere ti? Kome se ti osjećaš dužnim dokazat nešto što tako gorljivo tvrdiš? Ne meni kao meni nego kao jednom od tko zna koliko forumaša koji su otvorili topic. Otvorio si tu topic i kmečiš, jebeš nas sve u zdrav mozak, ako ne smatraš da je nama važno dokazati što si ga i otvorio, idi pravo na policiju.

I pitaš koji sam dokaz vidio od bsafara? Nijedan, isto kao ni od tebe dosad a 9-10 postova si tu slistio. Sad si nešto stavio, uopće neću procjenjivati koliko je vjerodostojno ali kontroliraj osjećaje. Netko te je drugi uspalio, počupao ti živce i udaraš prvog na kojeg naiđeš.

loading...
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 08/02/2016 : 23:19:50  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Ma izserem te govno jedno. Da li sam ja u ime topika napisao bsafar ili sam napisao Dwayne_Looney? Što se uopšte javljaš koji kurac. Taj sam topik otvorio ISKLJUČIVO za tog bsafara, da čovjek pročita, jer mi se nije javljao na mailove, tko TEBE tera, da uopšte čitaš taj topik, šta to ima sa tobom, boli te kurac, brigaj se za sebe. Tko tebe jebe u zdrav mozak. Tvoj mozak ionako nije zdrav to kao prvo a drugo, nisam te pozvao da uopšte dolaziš u taj topik, koji te se ne tiče. Nije to Svaštara pa da se nešto raspravljamo, to se tiče mene i tog bsafara, koji se je barem ovdje javio jer se ne javlja na mailove. Šta tu nije verodostojno? Jel imaš oči i mozak? Umeš da čitaš? Jel vidiš datume, lokaciju, vrijeme, jel znaš spojiti jedan plus jedan, koji kurac čovječe!!!!

No sada DOSTA, čekao sam dosta dugo, novce nisam primio, idem odmah da stavim negativni i dosta rasprave. A ti bsafar bolje da čutiš, da se sakriješ u neku rupu i moliš boga da kada budem dolazio kod tebe da ne budem toliko ljut koliko sam sada jer bog zna šta sam ja sve u stanju napraviti kada izgubim živce, totalno izgubim kontrolu nad sobom, poludim čovječe, ne može me nitko zaustaviti kada jednom poludim.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 08/02/2016 : 23:32:34  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
1Euro je baniran, ostali - smirite se.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 08/02/2016 : 23:38:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
1Euro:
Taj posao sa tiskanicama ti je uvijek rizičan.
Naime, tiskanica do 2kg. košta oko 12 kn., a pošiljka je neosigurana - nema prijemni broj niti išta dobiješ kada ti ukradu.
A nestanu povremeno.
Tiskanice šalješ samo kada je ispod 500 grama i vrlo mala vrijednost - dakle 1 strip za 10 kn.
Ja ih više uopće ne šaljem.
Imaš paket preko kioska, preporučeno i paket Hrvatske pošte.
U ovom slučaju si trebao poslati paket HP za 18 kn., dobiješ prijemni broj i ako se izgubi, osiguran je na 100 kn.

Profi to ovako uradi:
Ponudiš kupcu opcije slanja.
On izabere način slanja.
Onda on fino uplati za stripove + poštarina.
Sačekaš da dobiješ novac.
Onda pošalješ i javiš kupcu prijemni broj.
Kada kupac dobije pošiljku, javi da li je sve ok.
Izmjenjaju se pozitivni komentari.

Tko ne radi ovako je amater i dolazi u nezgodne situacije u kakvoj si se ti sada našao.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 08/02/2016 23:45:48
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/02/2016 : 08:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Kako obojica djelujete uvjerljivo, baš čovjek da se zapita koji mulja




ma nemoj!??? Jel ti znaš da čitaš???? KOJI DOKAZ SI VIDIO OD TOG BSAFARA, da je poslao? Jel on pokazao taj listič, kaže da je poslao preporučeno, neka pokaže listić, da vidimo, neka da tracking number da proverimo.
A ti lijepo pogledaj moje dokaze, a i koji kurac ja tebi trebam uopšte da dokazivam nešto. Ja i taj Bsafar dobro znamo kako je bilo, tko je kome poslao itd,...jel tako bsafaru!??????




A kome ćeš dokazivat, matere ti? Kome se ti osjećaš dužnim dokazat nešto što tako gorljivo tvrdiš? Ne meni kao meni nego kao jednom od tko zna koliko forumaša koji su otvorili topic. Otvorio si tu topic i kmečiš, jebeš nas sve u zdrav mozak, ako ne smatraš da je nama važno dokazati što si ga i otvorio, idi pravo na policiju.

I pitaš koji sam dokaz vidio od bsafara? Nijedan, isto kao ni od tebe dosad a 9-10 postova si tu slistio. Sad si nešto stavio, uopće neću procjenjivati koliko je vjerodostojno ali kontroliraj osjećaje. Netko te je drugi uspalio, počupao ti živce i udaraš prvog na kojeg naiđeš.




Euro je tu otvorio topic kako bi upozorio kupca da nije platio stripove, što je najnormalnije
kupac tvrdi da je napravio sve OK i Euro se mora obraniti, što je najnormalnije, kako bi zadržao buduće kupce
ovakvih topica je bilo milijun i sasvim su normalni kad je u pitanju dijeljenje minusa na aukcijama, odnosno brisanje osvetničkih komentara

da rezimiram:
ono što nije normalno je tvoje beskorisno podjebavanje čovjeka dok radi ono što radi svaki prodavač koji drži do sebe, odnosno dok daje kupcu još jednu šansu da se iskupi (ako je pogriješio), odnosno opravda (ako nije pogriješio)
a istovremeno i daje uvid moderatorima u situaciju kako bi mu pomogli izbrisati osvetnički komentar ukoliko do takvog slučaja dođe
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 09/02/2016 : 09:17:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
To si ti mene zamijenio s Dukiduletom (koji je možda imao ulogu "podjebavača") a Euru sam bio kolateralna žrtva. Napao me samo što sam konstatirao, posve općenito, kako je zapanjujuće koliko djeluju uvjerljivi obojica a jedan od njih ustvari laže (a tako jest 99%). A on ako se nije znao kontrolirati mogao mi je sve to sasuti pp-om. Sjetio se slikati nešto u svom 10. postu na ovom topicu... ma, kome se ja uopće pravdam? Euro je na hlađenju i ne vuci me za jezik, vjerujem da nikome nije drago da se o njemu govori dok nije u mogućnosti "braniti" se. Iako bi ovaj samo napadao, doslovno prijeti čovjeku nanošenjem tjelesnih ozljeda ali naravno na to ga nitko ne opominje niti smiruje.
I bilo je još milijun tema gdje kupac tvrdi da je platio a prodavač da je poslao i svi su dali svoj komentar, stali na nečiju stranu i otegle su se teme na nekoliko stranica ali ok, ovo je moj zadnji post na ovoj temi. Šta god napisao neću komentirati

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 09/02/2016 09:29:49
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/02/2016 : 09:48:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
da, duletove komentare sam pripisao tebi
ali i ti si nastavio duletov posao pod*ebavnja sa svojim zadnjim postom, tako da nisi ni ti posve nezaslužan za to što je Euro izgubio živce


quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

I bilo je još milijun tema gdje kupac tvrdi da je platio a prodavač da je poslao i svi su dali svoj komentar, stali na nečiju stranu i otegle su se teme na nekoliko stranica



naravno da su svi dali svoj komentar na temu topica
ali nitko se nije čudio zašto se u topicu koji je otvoren u tu svrhu u podforumu predviđenom za to iznose "dokazi" da se nešto platilo, poslalo itd. itd.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 09/02/2016 : 10:25:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
Ni ja ne volim pisati po forumu kao u ovakvim slučajevima kada dva glavna aktera ne mogu odgovoriti zbog bana ili ključa.
No, evo kada se poteže tema o slanju tiskanica je da je to neosigurana pošiljka i ja je ne bih slao kao tiskanicu ako se radi o stripovima težim od pola kilograma prvenstveno zbog toga jer bi nekom poštaru stvarno moglo dopizditi da u torbu stavlja dodatni paketić od skoro 2kg ako zna da ga čeka nekoliko kilometara pješačenja prije isporuke istog, a ako i usvojimo činjenicu da poštar svjesno obavlja svoju službu, kod isporuke tiskanice u neku zgradu ili neboder, poštar tiskanicu ne nosi čovjeku na vrata nego je ostavlja vjerovatno ispod ili na poštanskim sandučićima pošto takvu poveću tiskanicu ne može zagurati u sandućić, a onda takav paketić lako može dobiti noge.
U ovakvom slučaju, paket bi bio svega 6kn skuplji i kupac bi dobio onaj žuti listić za preuzimanje paketa na pošti, no evo, svi mi koji poznajemo eura sa foruma znamo da je čovjek htio ispasti fer i potpomoći kupcu da prođe što jeftinije.
Moje mišljenje je da je kupac dobio stripove, a euro novce vjerovatno neće nikada vidjeti.
Kako je rekao jang, i moja iskustva sa slovenskom poštom su takva da mislim da Slovenci poštanskim uslugama pristupaju sa puno više odgovornosti nego Hrvati jer sam jednom čak doživio da mi se neisporučena tiskanica vrati iz Slovenije na moju adresu u Hrvatsku pošto je adresa kupca na aukcijama bila neispravna...
Ojrova loša mana je jedino to što kada zna da je u pravu svoje sugovornike koji ponude mrvicu mogućnosti u drukčiji scenarij događaja nagrađuje uvredama t.j na nepodobne komentare reagira kao moja žena u PMS-u;)
Na taj način ako nekome puhne da te s vremena na vrijeme "profesionalno podjebava", ode euro na ban od godinu dana dok si rekao PMS;)
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 09/02/2016 : 10:27:21  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Koliko god Euro bio pomalo sirov on je svoje dokazao. Bsafar ima 4 negativna i dobio je ban. Isto tako, ako se pogleda onaj neutralni koji je dobio od tex2 ne bi mu bilo prvi put da nije uplatio za osvojene stripove (pretpostavljam da je neutralni jer mu nije prethodno slao osvojeno). U svakom slučaju mogao je još u onom postu postaviti sken uplatnice ako je uplatio.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 09/02/2016 : 11:36:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

U vezi slovenske poste ... Na poslu mi se zna dogoditi da ponekad dobijemo "pogresnu postu", mislim naslovljena nije na nas ali je postar greskom stavi među nasu. Ako je u pitanju netko u blizini (cesto nas zabrljaju sa osnovnom skolom pored nas) sam im odnesem kad imam vremena, a kad je netko nepoznat a greskom je napisan nas naslov, samo bacim nazad u post. sanduk sa napisom "pogresan naslovnik, vratiti posiljaocu" i stavim nas zig sa vidljivom adresom, no ako je u pitanju preporucena posiljka, a ja sam je vec potpisao, isto im javim da je greskom dostavljena nama. Naravno, ako to vidim dok je postar "jos na vratima" potrcim za njim i vratim mu je. No, drukcije odnesem pravome.

Ocigledno su ovi iz skole vec upozorili postara i tako me je zamolio da ako se to jos desi da radije pricekam i njemu vratim tu postu (sljedeci dan), pa da on to sredi ... ocigledno kasnije ima problema na posti, sa nadređenima.

Hocu reci, tesko da ce netko kod nas smuglati na posti.


Mada se sjecam slicne scene ispred 10 godina kada smo na poslu slali preporucenu postu za clanove vijece zavoda, a postar je dostavio susjedu i on je to vec otvorio. Recimo da je bilo nesto "delikatno" unutra ili povjerljive informacije. Za takve greske postar bi mogao letjeti sa posla.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

bsafar
Starting Member

6 Posts

Member since 30/09/2011

Posted - 09/02/2016 : 11:38:08  Show Profile Show Extended Profile  Send bsafar a Private Message
Poruka za 1euro, danas poslano opet ali obicnim pismom, valjda će ovaj put stići na odrediste..
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/02/2016 : 11:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by bsafar

Poruka za 1euro, danas poslano opet ali obicnim pismom, valjda će ovaj put stići na odrediste..




novac sam dobio (5 eura) koje si poslao i izbrisao sam ti negativni komentar.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 16/02/2016 : 12:57:05  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Eto, sad više nisi 1Euro nego 6Euro

Šalu na stranu, bitno da se sve okončalo bez daljnjih prepucavanja.
Go to Top of Page

edvin
Senior Member

Croatia
1276 Posts

Member since 06/10/2002

Posted - 12/03/2016 : 21:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Send edvin a Private Message
izgleda da sam ipak prerano ostavio pozitivan komentar.

"How long, not long, 'cause what you reap is what you sow!"
Go to Top of Page

chicolopez
New Member



174 Posts

Member since 19/05/2012

Posted - 13/03/2016 : 00:54:54  Show Profile Show Extended Profile  Send chicolopez a Private Message
Pa, vidite, ja sam sa 1Euro poslovao isto kao i što je on sa članom s kojim je imao nesporazum, s tom razlikom što smo Euro i ja to riješili za manje od tri dana bez ikakvih problema, ali htio bih reći nešto drugo; iskreno, živciraju me kod ovakvih rasprava upadanje "trećih" osoba kojih se to zapravo nimalo ne bi trebalo ticati. Po mome, to dovodi do veoma neugodnih situacija i samo se stvaraju nepovjerenja pa je lako moguće da neki novi član koji nije upućen pomisli "šta ja ovdje radim, pa ovo je javašluk gori nego na njuškalu". Mišljenja sam da bi ovakve topice trebalo zatvoriti a ukoliko ima nekih nesuglasica na relaciji prodavač-kupac i obratno da bi se to trebalo riješavati putem PM-a a u to da budu upućeni samo moderatori koji bi imali uvid u ponašanje prodavača ili kupca i u svezi stim bi mogli onda donositi odgovarajuće mjere ukoliko su one potrebne. Time bi se izbjegli ovakvi mučni i nekulturni razgovori koji zaista nikome nisu potrebni.
Vjerovatno će sada biti "vrlo ugodnih" komentara na ovo moje pisanje, sli nema veze... rekao sam što mislim.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 13/03/2016 : 01:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
Nekulturan, vulgaran i uvrijedljiv može postati jedino netko kome ponestane argumenata za nastavak kulturnog oblika rasprave. U Bosni npr. takve običavaju nazivati hajvanima.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2402 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 13/03/2016 : 17:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message
Ne razumijem zašto taj Bsafar ima još pristup ovom forumu i aukcijama?
Prevario je već četvoricu, a sad je pokušao i 1Eura

Pravila na aukcijama mi se čine vrlo jasna :

'Molimo Vas da ne ostavljate ponude ukoliko niste sigurni da zaista želite kupiti predmet za koji ostavljate ponudu. Ova ponuda predstavlja ugovor između Vas i prodavača i dužni ste ga poštovati ukoliko Vaša ponuda bude najveća. Svaka zloupotreba i neispunjavanje obaveza će se kažnjavati ukidanjem korisničkog računa i zabranom pristupa.'
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/03/2016 : 21:11:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ima 3 negativna komentara. Kad dobije četvrti, pristup će mu biti automatski onemogućen.

Trouble will find me
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/03/2016 : 23:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Dukidule

Nekulturan, vulgaran i uvrijedljiv može postati jedino netko kome ponestane argumenata za nastavak kulturnog oblika rasprave. U Bosni npr. takve običavaju nazivati hajvanima.



Ti češ drugima da soliš pamet o "kulturi"!???

Gledajte kakve mailove mi je taj hajvan slao (pošto se je sam tako nazvao), ničim izazvan mi je 4.1.2016 poslao email:

Hello 1Euro

You received the following message from: Dukidule (ab2007@gmx.net)

At: http://forum.stripovi.com/

Ma nabije tebe prostačina na onu stvar, žvaljo žvaljavi! Pogledaj se majke ti na šta ličiš. Da ti pošaljem malo seruma za kosu? Ma džaba i to kad ispod te ćelenke nemaš ni tri grama mozga haha!


a onda mi je poslao i ovo:

Hello 1Euro

You received the following message from: Dukidule (ab2007@gmx.net)

At: http://forum.stripovi.com/

Aleško, drkalo moje malo, kad slijedeći put krenem prema Balkanu, a područje Celja mi je upsut, rado ću ti ponuditi moju facu da je "razbiješ kao pičku", obećano!
Al' budi ljubazan pa povedi i mamu da je se najebem, a tebe ću u usta seronjo balavi!
Nemoj samo zaboraviti šta si mi u prethodnoj poruci napisao, a ne zaboravi još jedno, sve dok ne znaš s kim imaš posla, ne vjeruj u ono što ipred tih svojih okica vidiš, kao ni to da se za ponekoga neke stvari završavaju dječijim drkanjem po forumima. A od sad ti želim miran san i lijepo buđenje.....svakog jutra, bez adrenalina.
Tvoj drug "jadnik" iz......? ,)

i ovo:

Hello 1Euro

You received the following message from: Dukidule (ab2007@gmx.net)

At: http://forum.stripovi.com/

Macane, ne pijeni po tom monitorèiæu i ¹tedi dah kad ti bude trebao. Hajd' sad turi glavu malo van i ohladi æelu. Cmoka i pozdrav mami. :-*




Nego majstore, obečao si da češ se javiti kada prolaziš kroz Celje, nisi se valjda usrao!???
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 13/03/2016 : 23:58:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Dukidule

Nekulturan, vulgaran i uvrijedljiv može postati jedino netko kome ponestane argumenata za nastavak kulturnog oblika rasprave. U Bosni npr. takve običavaju nazivati hajvanima.



Ti češ drugima da soliš pamet o "kulturi"!???

Gledajte kakve mailove mi je taj hajvan slao (pošto se je sam tako nazvao), ničim izazvan mi je 4.1.2016 poslao email:

Hello 1Euro

You received the following message from: Dukidule (ab2007@gmx.net)

At: http://forum.stripovi.com/

Ma nabije tebe prostačina na onu stvar, žvaljo žvaljavi! Pogledaj se majke ti na šta ličiš. Da ti pošaljem malo seruma za kosu? Ma džaba i to kad ispod te ćelenke nemaš ni tri grama mozga haha!


a onda mi je poslao i ovo:

Hello 1Euro

You received the following message from: Dukidule (ab2007@gmx.net)

At: http://forum.stripovi.com/

Aleško, drkalo moje malo, kad slijedeći put krenem prema Balkanu, a područje Celja mi je upsut, rado ću ti ponuditi moju facu da je "razbiješ kao pičku", obećano!
Al' budi ljubazan pa povedi i mamu da je se najebem, a tebe ću u usta seronjo balavi!
Nemoj samo zaboraviti šta si mi u prethodnoj poruci napisao, a ne zaboravi još jedno, sve dok ne znaš s kim imaš posla, ne vjeruj u ono što ipred tih svojih okica vidiš, kao ni to da se za ponekoga neke stvari završavaju dječijim drkanjem po forumima. A od sad ti želim miran san i lijepo buđenje.....svakog jutra, bez adrenalina.
Tvoj drug "jadnik" iz......? ,)

i ovo:

Hello 1Euro

You received the following message from: Dukidule (ab2007@gmx.net)

At: http://forum.stripovi.com/

Macane, ne pijeni po tom monitorèiæu i ¹tedi dah kad ti bude trebao. Hajd' sad turi glavu malo van i ohladi æelu. Cmoka i pozdrav mami. :-*




Nego majstore, obečao si da češ se javiti kada prolaziš kroz Celje, nisi se valjda usrao!???



Ojro, ovo ti jednostavno moram kopirati, a potrudit ću se i da pri mome obraćanju tebi ostanem bez ijedne uvrijedljive riječi, iako mi to, nakon takvog sranja koje si gore napisao, pada stvarno teško.

Osim što si balavac, nezreo u glavi i očito mentalno stvarno podosta zaostao iza vršnjaka, uz sve to si i mala lažovčina, muljator koji na sve strane pokušava zakuhati i sranja praviti, pa u svrhu toga koristiš se i raznim manipulacijama.
Ja ću ovu skromnu javnost naravno poštedjeti izbacivanja tvojih mnogobrojnih Mailova, jer na takav ljigav nivo ne spuštaju se čak ni 10-ogodišnjaci bez grama mozga. A kakva sranja od bljutavina si u njima pisao, to nek' si zamisli tko želi ili misli da mora.

Uglavnom, jedno je i meni sada definitivno jasno. Nije taj čovjek iz Rijeke zajebao tebe nego si ti lagao njega, a i sve ovdje.
Kad si ti u stanju od dva Mail odgovora na tvoja (!) sranja (i to odgovori sasvim drugog sadržaja) napraviti toliko lažnih Mailova, ti nisi samo mali lažov i muljator nego i falsifikator, pun kriminalne energije!

A po pitanju tvojih prijetnji na sve strane, mogu ti reći samo jedno, stavrno riskiraš da ti negdje s nekog krova tresne kakav crijep preko glave.
A sad bih ti preporučio samo još dvije stvari:

1. Počni ponovo piti Coca Colu, jer koliko se sjećam, nakon što si se ono jednom istresao i ispljuvao na sve hrvatsko i američko, zakleo si se i da je nikada više piti nećeš.
2. Kupi obavezno ponovo onu vudu lutku i počni ponovo bockati, a tu veliku gumenu baci više na stranu. Dosadio si čak i njoj i iscrpio joj strpljenje, a kamo li normalnim i živim ljudima.

Ojro, na mjestu voljno....

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 14/03/2016 07:32:43
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 14/03/2016 : 00:08:22  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message
Ako ne prestanete obadvojica ćete biti udaljeni s foruma.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000