forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Ratko Dragaš, dobrotvor ili prevarant ?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 26

Moya
Starting Member

21 Posts

Member since 29/12/2016

Posted - 02/01/2017 : 17:02:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Moya a Private Message  Reply with Quote
1. Ja zaprave nisam taj koga vi tražite.
2. Zbog čega sam ja zaslužio upozorenje? Zbog toga što sam prepoznao tko ste vi.

Edited by - Moya on 02/01/2017 17:07:00
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19354 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/01/2017 : 17:17:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Johnny, ne pratis autorski izlog?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Moya
Starting Member

21 Posts

Member since 29/12/2016

Posted - 02/01/2017 : 17:18:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Moya a Private Message  Reply with Quote
Moj stil i diskurs je znatno drugačiji od bilo čega na ovom forumu. Ja sam se neki dan registrirao i nikada nisam ništa kupio niti prodao ovdje. Niti ću. Ali evo, pratim ovaj portal odavno.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/01/2017 : 17:34:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ja jedino znam za grafičke nevolje za novčanik

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Moya
Starting Member

21 Posts

Member since 29/12/2016

Posted - 02/01/2017 : 17:36:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Moya a Private Message  Reply with Quote
Žao mi je što je Mrkva obrisala svoj komentar jer mi je bio simpatičan.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 02/01/2017 : 18:17:36  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

ja jedino znam za grafičke nevolje za novčanik


"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 02/01/2017 : 19:17:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Johnny, ne pratis autorski izlog?




Ne u posljednje vrijeme.

Edit: sad vidim na što misliš. OK, zajeb, ali stil i sadržaj su me neodoljivo podsjetili.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 02/01/2017 19:18:50
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3299 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 02/01/2017 : 19:54:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
naziv "romani" nije pomodan nego datira jos iz vremena pre drugog svetskog rata, kada su prvi moderni stripovi bili najavljeni u beogradskoj Politici kao "romani u stripovima", tj romani u trakama/kaisevima/pasicama.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 02/01/2017 : 19:55:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
Bilo bi ok da prestanete trolati na ovom topiku

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/01/2017 : 20:09:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Da, držite se teme.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/01/2017 : 20:15:12  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
da nema trola
forum bi bio pust
do bola

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 02/01/2017 : 23:08:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Carlos M. polako al' sigurno postaje Mrkvin stalker.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 03/01/2017 : 13:56:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Carlos M. polako al' sigurno postaje Mrkvin stalker.



A taman sam htjela staviti sliku u "POKAZITE SE", ali onda bih dobila jos pet njih :)

@ mladjo: znam, znam, zadnje upozorenje.
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 03/01/2017 : 18:48:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by Dukidule

Carlos M. polako al' sigurno postaje Mrkvin stalker.



A taman sam htjela staviti sliku u "POKAZITE SE", ali onda bih dobila jos pet njih :)

@ mladjo: znam, znam, zadnje upozorenje.

Misliš? Stavi, ja ću ti reći, valjaš ne valjaš.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/01/2017 : 19:10:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Dobro jel' vam se stvarno zbog ovakvog spama isplati biti udaljen s foruma?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Moya
Starting Member

21 Posts

Member since 29/12/2016

Posted - 03/01/2017 : 19:48:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Moya a Private Message  Reply with Quote
Mladjo izbaci ga sa foruma. Mrkvice nemoj brisati komentar. Ti si nam draga i simpatična kako god se okrene. A komentar je duhovit.
Moram objasniti još ovo i to mi je zadnje. Po mom mišljenju nije izvan teme. Zašto ja više cjenim odnosno vrednujem istrošeni strip nego glanc strip? Ja sam nekada u djetinjstvu skupljao stripove te sam ih skupio oko 200 komada i svi su bili istrošeni. Bili su istrošeni jer smo ih ja i moji prijatelji dijelili međusobno pa su se oni čitali puno puta. Svaki taj istrošeni strip ima neku svoju povijest. Netko je to čitao i veselio se tome.
A vas koji ste sačuvali svoje glanc stripove iz djetinjstva žalim. Mislim da ste ih sačuvali jer ste bili sebični ili niste imali prijatelje.
Ja sam veći broj svojih stripova izgubio. Ali su mi zato ostale lijepe uspomene iz djetinjstva.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/01/2017 : 19:56:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Dobro, ti si od tih stripova dobio lijepe uspomene, neki drugi (među njima i Ratko) su dobili lijepe novce i tako to ide u životu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Moya
Starting Member

21 Posts

Member since 29/12/2016

Posted - 04/01/2017 : 16:54:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Moya a Private Message  Reply with Quote
Ja još uvijek posjedujem nešto malo stripova i mislim da je dobar Zagor ili dobar Mister No bolji od filma sa John Wayneom. Nema ni John Wayne neku veliku umjetničku ni filozofsku vrijednost, ali volim ga pogledat. Kao što svaki film nije dobar film, tako ni svaki strip nije dobar strip.
Ponekad mi se čini da je bolja propast stripa od kasina sa poštanskim markama.
Nemojte te me više citirati. Imam namjeru napustiti ovaj forum i portal. Dosadilo mi je.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6805 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 04/01/2017 : 17:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Moya

Ja još uvijek posjedujem nešto malo stripova i mislim da je dobar Zagor ili dobar Mister No bolji od filma sa John Wayneom. Nema ni John Wayne neku veliku umjetničku ni filozofsku vrijednost, ali volim ga pogledat. Kao što svaki film nije dobar film, tako ni svaki strip nije dobar strip.
Ponekad mi se čini da je bolja propast stripa od kasina sa poštanskim markama.
Nemojte te me više citirati. Imam namjeru napustiti ovaj forum i portal. Dosadilo mi je.



Neki westerni Johna Waynea se ubrajaju u najbolje svih vremena. Samim tim i u najbolje filmove, uopšte.

Evo, npr na ovoj listi su 3 u Top 10 uključujući prvi:

http://www.afi.com/10top10/category.aspx?cat=3

Slično je sa mnogim drugim relevantnim listama na kojima glasaju kritičari, filmski radnici, poznavaoci...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 04/01/2017 : 19:37:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Moya

Ja još uvijek posjedujem nešto malo stripova i mislim da je dobar Zagor ili dobar Mister No bolji od filma sa John Wayneom. Nema ni John Wayne neku veliku umjetničku ni filozofsku vrijednost, ali volim ga pogledat. Kao što svaki film nije dobar film, tako ni svaki strip nije dobar strip.
Ponekad mi se čini da je bolja propast stripa od kasina sa poštanskim markama.
Nemojte te me više citirati. Imam namjeru napustiti ovaj forum i portal. Dosadilo mi je.


Tvoj odlazak žalit će mnogi. Neizbrisiv trag ostavio si u našim srcima...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 05/01/2017 : 14:23:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
Hehehe Obi :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 05/01/2017 : 20:27:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Moya

Ja još uvijek posjedujem nešto malo stripova i mislim da je dobar Zagor ili dobar Mister No bolji od filma sa John Wayneom. Nema ni John Wayne neku veliku umjetničku ni filozofsku vrijednost, ali volim ga pogledat. Kao što svaki film nije dobar film, tako ni svaki strip nije dobar strip.
Ponekad mi se čini da je bolja propast stripa od kasina sa poštanskim markama.
Nemojte te me više citirati. Imam namjeru napustiti ovaj forum i portal. Dosadilo mi je.


Tvoj odlazak žalit će mnogi. Neizbrisiv trag ostavio si u našim srcima...



Obi care!
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 05/01/2017 : 22:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Moya

Gospođo ili gospođice Mrkva. Vi bi trebali shvatiti da ljubitelji stripova ne znaju što je to fenseraj ili fensi smensi. Ja vam hoću reći jednostavno da se strip uvijek službeno zvao strip, ali sami čitatelji su ga uzdigli na jedan viši nivo nazivajući ga roman. Koliko se ja sjećam iz srednje škole, postoji pripovjetka, novela i roman. I to su službeno književna djela.


U zadnje vrijeme zbog obaveza imam malo vremena za forume, kao nekad, ali da odgovorim Moji: prije nego si i rođen stripovi su se zvali Crtani romani ili među ljubiteljima istih, samo romani. Dakle, teza ti pada u vodu totalno. Stilom me podsjećaš na našeg dobrog Stinkyja.:)


C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

renda
Junior Member

Croatia
323 Posts

Member since 20/09/2002

Posted - 05/01/2017 : 23:27:37  Show Profile Show Extended Profile  Send renda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Moya

Ja još uvijek posjedujem nešto malo stripova i mislim da je dobar Zagor ili dobar Mister No bolji od filma sa John Wayneom. Nema ni John Wayne neku veliku umjetničku ni filozofsku vrijednost, ali volim ga pogledat. Kao što svaki film nije dobar film, tako ni svaki strip nije dobar strip.
Ponekad mi se čini da je bolja propast stripa od kasina sa poštanskim markama.
Nemojte te me više citirati. Imam namjeru napustiti ovaj forum i portal. Dosadilo mi je.




Super. Jedino bolje od toga da nisi ni došao.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 05/01/2017 : 23:41:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by all_ba

quote:
Originally posted by Moya

Gospođo ili gospođice Mrkva. Vi bi trebali shvatiti da ljubitelji stripova ne znaju što je to fenseraj ili fensi smensi. Ja vam hoću reći jednostavno da se strip uvijek službeno zvao strip, ali sami čitatelji su ga uzdigli na jedan viši nivo nazivajući ga roman. Koliko se ja sjećam iz srednje škole, postoji pripovjetka, novela i roman. I to su službeno književna djela.


U zadnje vrijeme zbog obaveza imam malo vremena za forume, kao nekad, ali da odgovorim Moji: prije nego si i rođen stripovi su se zvali Crtani romani ili među ljubiteljima istih, samo romani. Dakle, teza ti pada u vodu totalno. Stilom me podsjećaš na našeg dobrog Stinkyja.:)


Ni ja u životu nisam upotrijebio riječ strip sve dok se nisam ulogirao na ovaj sajt/forum...odmalena sam čitao samo "romane":
Go to Top of Page
Page: of 26 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000