forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Mali rendžer The best of 1 Kineska četvrt
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/05/2016 : 16:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

i zašto je prva odabrana ona koja je nedavno objavljena?




Recimo iz razloga da se još jednom koliko se može zaradi na nečemu za što su prava plaćena te što je prevedeno i tehnički pripremljeno.
Trošak minimalan a zarada optimalna, jer će se s tako malom nakladom rasprodati.
Nešto kao Ludensov HC kiosk izdanja, ali prošvercan pod "najbolje od".


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25835 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/05/2016 : 16:29:07  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
prava i prijevod se opet moraju platiti ako nije drugačije dogovoreno.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 20/05/2016 : 21:07:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Evo, riskirat cu da post koji slijedi mome sadrzi recenice tipa:"Nitko vas ne tjera da kupujete" ili "je...bite se svi koji kukate", ali... Je li ovo izdanje bilo nuzno? Takozvana "redovna tura" izlazi u medjuvremenu dvogodisnjim ritmom, prvo je znacilo "uskoro" pa "na proljece", a sad, krajem svibnja/maja "za par mjeseci"... Umjesto toga duplira se nesto sto je nedavno objavljeno. Da ne kazem da epizoda i nije bas nesto. Iskreno receno, ne sjecam se ni o cemu se radi, toliki dojam je ostavila na mene.
Ovo me podsjeca na CD Hitovi, pa Hitovi hitova, pa Hitovi hitova hitova...
Ne sumnjam da ce se rasprodati pa nemam losu savjest da evtl stetim izdavacu, to mi nije cilj.
Ja ovaj serijal ne razdvajam rigorozno na losiji stari i bolji novi period. Naprotiv, meni stari period bolje lezi, jer je noviji izlazio u fazi moje apstinencije od stripova i zato hvala na dosadasnjim brojevima. Naravno da kupujem i dalje redovnu seriju.
Ali ovo, ne hvala.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/05/2016 : 21:27:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Baš zbog toga što neće svi uzimati i jest tiskano u manje primjeraka, izdavač je uračunao tu mogućnost.
Ja ionako nemam tu priču u redovnoj seriji pa će mi ovo izdanje dobro doći.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 20/05/2016 : 21:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Baš zbog toga što neće svi uzimati i jest tiskano u manje primjeraka, izdavač je uračunao tu mogućnost.
Ja ionako nemam tu priču u redovnoj seriji pa će mi ovo izdanje dobro doći.

Imas inace sve, ovo ti promaklo ili je tesko naci na aukcijama, nisam u toku?
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 20/05/2016 : 21:46:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by jaki

i zašto je prva odabrana ona koja je nedavno objavljena?




Recimo iz razloga da se još jednom koliko se može zaradi na nečemu za što su prava plaćena te što je prevedeno i tehnički pripremljeno.
Trošak minimalan a zarada optimalna, jer će se s tako malom nakladom rasprodati.
Nešto kao Ludensov HC kiosk izdanja, ali prošvercan pod "najbolje od".



Ti nikako da shvatiš da netko nešto radi čisto iz ljubavi. Vlasniku Van Gogha je jedini cilj serijal izgurati do kraja. Ti si jako negativan čovjek, u svemu vidiš urotu, negativnost, prevaru i sl. I sad da ja tebe uvjerim da mi više zaradimo prodajom samo jednih malo boljih naočala nego da rasprodamo kompletnu nakladu Kineske četvrti. Nedavno si rekao da je biblioteka MR od Van Gogha tehnički najgore izdanje svih vremena, a kad su ti prikazani mnogi argumenti koji to opovrgavaju kasnije si se nevješto pokušao opravdati da je to najgore izdanje koje si ti osobno vidio iako da komedija bude veća nikad nisi ni kupio ni pročitao izdanje već si ga jedanput malo prelistao. I onda si se uhvatio zapažanja jednog forumaša da je kao crtač naveden Gamba iako crtež ne liči na Gambin. Tvrdio si da je nedopustivo da se takve greške događaju i da to samo ukazuje na nemar koji iskazujemo a ide u prilog tvojoj tezi o katastrofalnom izdanju. Tu informaciju sam provjerio ali i u talijanskom izdanju je također Gamba naveden kao crtač,također i u enciklopediji. Dakle Van Gogh nije napravio pogrešku na koju si se naslađivao.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 20/05/2016 : 21:55:40  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Ne kupujem vise ni redovnu seriju,pa necu ni ovo,ali me ne kosta nesto reci o tome. Prakticki nepotrebno izdanje,uz redovnu seriju koja ide na manje od kapaljke,k tome i preskupa,pocimati sa necim ovakvim,ne znam...Redovno izdanje je predobro napravljeno i vise nego dovoljno,ali sve ostalo je blaga katastrofa.Uz sve to,ipak zelim uspjeh izdavacu.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 20/05/2016 : 21:58:45  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Baš zbog toga što neće svi uzimati i jest tiskano u manje primjeraka, izdavač je uračunao tu mogućnost.
Ja ionako nemam tu priču u redovnoj seriji pa će mi ovo izdanje dobro doći.


I sad ces ti stavit Kineze u tvrdom uvezu medju one bile hrbate!?To ti je bezveze i ruzno!

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 20/05/2016 : 22:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ma neću ih staviti zajedno, odvojiti ću posebno HC.
Fali mi sigurno zadnjih 30-ak brojeva redovne serije i više ne stignem to nadoknaditi pa mi ove best of priče dobro dođu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4061 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 20/05/2016 : 22:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Ovo se uzima,obavezno!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 20/05/2016 : 22:43:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by jaki

i zašto je prva odabrana ona koja je nedavno objavljena?




Recimo iz razloga da se još jednom koliko se može zaradi na nečemu za što su prava plaćena te što je prevedeno i tehnički pripremljeno.
Trošak minimalan a zarada optimalna, jer će se s tako malom nakladom rasprodati.
Nešto kao Ludensov HC kiosk izdanja, ali prošvercan pod "najbolje od".



Ti nikako da shvatiš da netko nešto radi čisto iz ljubavi. Vlasniku Van Gogha je jedini cilj serijal izgurati do kraja. Ti si jako negativan čovjek, u svemu vidiš urotu, negativnost, prevaru i sl. I sad da ja tebe uvjerim da mi više zaradimo prodajom samo jednih malo boljih naočala nego da rasprodamo kompletnu nakladu Kineske četvrti. Nedavno si rekao da je biblioteka MR od Van Gogha tehnički najgore izdanje svih vremena, a kad su ti prikazani mnogi argumenti koji to opovrgavaju kasnije si se nevješto pokušao opravdati da je to najgore izdanje koje si ti osobno vidio iako da komedija bude veća nikad nisi ni kupio ni pročitao izdanje već si ga jedanput malo prelistao. I onda si se uhvatio zapažanja jednog forumaša da je kao crtač naveden Gamba iako crtež ne liči na Gambin. Tvrdio si da je nedopustivo da se takve greške događaju i da to samo ukazuje na nemar koji iskazujemo a ide u prilog tvojoj tezi o katastrofalnom izdanju. Tu informaciju sam provjerio ali i u talijanskom izdanju je također Gamba naveden kao crtač,također i u enciklopediji. Dakle Van Gogh nije napravio pogrešku na koju si se naslađivao.




Oho, ide se ad hominem, grubo, napadački i s uvredama. Reklo bi se da imaš nešto osobno protiv mene, iako se ne sjećam da sam ikad prosuđivao tvoj karakter i osobine. Pa kad to već radiš, barem se nemoj ponavljati s "negativnim" pa "negativnostima", jer je dosadno i zamorno.

Nego, kažeš da sve radite isključivo iz ljubavi. Oprosti, ali ne vjerujem ti.

Jer, da se edicija radi iz ljubavi, ne bi recimo na naslovnici broja 80 Kitu bila odrezana glava, što je jednostavno nedopustivo a u kontekstu strip-izdavaštva i skandalozno. Pokušaj samo zamisliti da Zagoru na nekoj Ludensovoj naslovnici odrežu glavu, pa forum bi "gorio" od ljutitih postova forumaša.

Još gore, jer su Ludensova izdanja namijenjena kioscima, dok je vaše navodno "kolekcionarsko" i odgovarajuće tome skuplje. Po onome što vidim, više je kolekcionarski Ludensov Mali rendžer nego vaš, iz jednostavnog razloga što je tehnički dobro napravljen.

Ali kod vas to prolazi, jer sve se radi "čisto iz ljubavi". Pa tako prolaze i brojne bijele stranice na kraju svakog izdanja, par bijelih stranica nakon kojih slijede ne osobito suvisli tekstići, pa opet pokoja bijela stranica, a onda najava sljedećeg broja koja je nerijetko pogrešna.

Općenito, izdanja su u svakom pogledu tehnički vrlo slaba, da ne kažem baš katastrofalna, ali ti za sve imaš savršen univerzalan odgovor - zapravo alibi - radi se "čisto iz ljubavi".

Koješta! Znaš tko radi iz ljubavi? Oni u Libellusu i Fibri, u kojima se izdanja povlače i tiskaju nova već i zbog najmanje greškice, u kojima se svaki pa i najmanji detalj provjerava po pet puta a mogućnost da glavni junak na naslovnici bude dekapitiran posve je nezamisliva.

Ljubav je i ono što radi Tino, ma koliko njegova izdanja bila manjkava i nesavršena. Ali vidi se ljubav prema stripu. Ja kod vašeg Malog rendžera, koji se u svakom pogledu tehnički - od dizajna i preloma do diletantskih grešaka - doima kao da je vremeplovom stigao iz recimo 1986., vidim ponajprije želju za zaradom, o čemu svjedoči i ovo "the best of" izdanje (možda i edicija, tko zna?).

Napokon, vidiš i po reakcijama forumaša, redom "kitoljubaca" što bi rekao teller, da se čude ovom izdanju, osobito dok redovna edicija ide na kapaljku.

I vjeruj mi, nemam ama baš ništa protiv tebe ni protiv vaših izdanja. Kamo sreće da su takva da ih vrijedi pohvaliti. Ali ti samo nastavi s prosudbama mog karaktera, s negativnostima i sličnim.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 20/05/2016 22:46:48
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18378 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 20/05/2016 : 23:14:01  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
To izdanje je sasvim ok..i dobrodoslo..jer cemo na preskok dobiti neke epizode na koje cemo u redovnoj ediciji cekati ohoho godina...Johnny malo pretjeruje ko po obicaju, nisu ti MR od VG losi, ali da su savrseni-i nisu..
Izdanje Ludensa je odlicno i ako izuzmemo manjak barvnih naslovnica-izdanje Ludensa je savrseno.
Sumljam da izdavac na izdanju mlati velike novce pa ono o ljubavi bar djelimicno sigurno stoji..ali da je ljubav ogromna, to sumljam..
Da to ja radim, dobili bi sigurno vrhunsko izdanje brez mana..
A uspirediti veliki Ludens i mali Van Gogh i nije najrealnije...nema VG Zagora...oni imaju naocale...
Pustite izdavaca nek radi kako misli da je najbolje za njih i nas a vi se radujte Malom Rendzeru u svim oblicima...jos par godina unazad,to su bili samo pusti snovi.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10752 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 20/05/2016 : 23:36:45  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Super, davno sam kupovao MR od Vgogha kad su imali one ruzne covere, a kasnije sam odustao.
Iako volim ove klasik covere, volio bih kad bi i ostale naslovnice bile unutra kao u libellusovim izdanjima, a jesu li?
Svidja mi se sto nema rednog broja knjige, kao sto je napravio D.J. u Epicenteru.😊
Best of od MR kao sto veli Teller, nas Teller😉, Jastreb,KKK,Teleskopoulos,Invazija kondora i slicne epizode bi imale prodju.
Tko kupi neka stavi sliku iznutra! Pliz je carobna rijec!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/05/2016 : 04:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

To izdanje je sasvim ok..i dobrodoslo..jer cemo na preskok dobiti neke epizode na koje cemo u redovnoj ediciji cekati ohoho godina...Johnny malo pretjeruje ko po obicaju, nisu ti MR od VG losi, ali da su savrseni-i nisu..
Izdanje Ludensa je odlicno i ako izuzmemo manjak barvnih naslovnica-izdanje Ludensa je savrseno.
Sumljam da izdavac na izdanju mlati velike novce pa ono o ljubavi bar djelimicno sigurno stoji..ali da je ljubav ogromna, to sumljam..
Da to ja radim, dobili bi sigurno vrhunsko izdanje brez mana..


Vjerujem da bi to bilo deluxe kolor izdanje sa extra tvrdim pozlaćenim koricama.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/05/2016 : 09:28:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

To izdanje je sasvim ok..i dobrodoslo..jer cemo na preskok dobiti neke epizode na koje cemo u redovnoj ediciji cekati ohoho godina...Johnny malo pretjeruje ko po obicaju, nisu ti MR od VG losi, ali da su savrseni-i nisu..
Izdanje Ludensa je odlicno i ako izuzmemo manjak barvnih naslovnica-izdanje Ludensa je savrseno.
Sumljam da izdavac na izdanju mlati velike novce pa ono o ljubavi bar djelimicno sigurno stoji..ali da je ljubav ogromna, to sumljam..
Da to ja radim, dobili bi sigurno vrhunsko izdanje brez mana..
A uspirediti veliki Ludens i mali Van Gogh i nije najrealnije...nema VG Zagora...oni imaju naocale...
Pustite izdavaca nek radi kako misli da je najbolje za njih i nas a vi se radujte Malom Rendzeru u svim oblicima...jos par godina unazad,to su bili samo pusti snovi.




O tome se i radi, da je Ludensova kiosk-edicija superiornija puno skupljoj VG-ovoj, koja je službeno kolekcionarska i ide samo u striparnice.

Kolekcionarska izdanja bilo kojeg drugog izdavača su tehnički besprijekorna (ako zbog nekog razloga to ne budu znaju se povući čitave naklade), a ovdje prolazi sve.

Službeno, radi se iz "čiste ljubavi" pa se tu ne smije prigovarati, pa tko god nešto primijeti odmah je "negativan", zakeralo, namćor, zloban, što li već.

Bah.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/05/2016 : 10:32:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ja iman prvih 47 komada http://www.stripovi.com/aukcije/kit-teller-van-gogh-komplet-1-47/11858914/

izdanje je i više nego odlično.(bar šta se tiče ovih koje ja iman.)
da neman problema sa lovon kupova bi ga i dan danas.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 21/05/2016 : 10:36:45  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

ja iman prvih 47 komada http://www.stripovi.com/aukcije/kit-teller-van-gogh-komplet-1-47/11858914/

izdanje je i više nego odlično.(bar šta se tiče ovih koje ja iman.)
da neman problema sa lovon kupova bi ga i dan danas.


Lova nije problem,love nema.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 21/05/2016 : 10:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
A moze li meni neko objasnit,sta je "kolekcionarski primjerak ili izdanje"?

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 21/05/2016 : 11:24:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

Evo, riskirat cu da post koji slijedi mome sadrzi recenice tipa:"Nitko vas ne tjera da kupujete" ili "je...bite se svi koji kukate", ali... Je li ovo izdanje bilo nuzno? Takozvana "redovna tura" izlazi u medjuvremenu dvogodisnjim ritmom, prvo je znacilo "uskoro" pa "na proljece", a sad, krajem svibnja/maja "za par mjeseci"... Umjesto toga duplira se nesto sto je nedavno objavljeno. Da ne kazem da epizoda i nije bas nesto. Iskreno receno, ne sjecam se ni o cemu se radi, toliki dojam je ostavila na mene.
Ovo me podsjeca na CD Hitovi, pa Hitovi hitova, pa Hitovi hitova hitova...
Ne sumnjam da ce se rasprodati pa nemam losu savjest da evtl stetim izdavacu, to mi nije cilj.
Ja ovaj serijal ne razdvajam rigorozno na losiji stari i bolji novi period. Naprotiv, meni stari period bolje lezi, jer je noviji izlazio u fazi moje apstinencije od stripova i zato hvala na dosadasnjim brojevima. Naravno da kupujem i dalje redovnu seriju.
Ali ovo, ne hvala.




Jest' vala Zoko, svaka ti na mjestu i potpuno opravdana.
Mada ni meni to ne treba, al' jbg., "mi" koji npr. od Zagora kupujemo sve moguće ("Zagor u WC-u", "...na drvetu", "...na obali sporednog kanala Mississippija" itd. itd.) i u svim mogućim izdanjima, ne smijemo biti preglasni.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 21/05/2016 : 11:41:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
@Dukidule:
Dogodit ce se da HC 2 bude zaista neka kompletna epizoda iz dalje buducnosti pa cu to uzeti. E, onda ce mi se osladiti pa cu moljakati tellera da mi proda jedan od svoja 4 primjerka HC 1. Na to ce mi on poturiti pod nos ovaj moj gornji post i eto ti tragedije...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/05/2016 : 12:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
I ne samo to, pošto će jedinica do tada biti rasprodana teller će dobro zaraditi na tebi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/05/2016 : 12:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

A moze li meni neko objasnit,sta je "kolekcionarski primjerak ili izdanje"?


Većinom su to izdanja koja idu u HC, ali može biti i SC u malom tiražu koji se prodaje samo u knjižarama.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25835 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/05/2016 : 12:56:57  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

A moze li meni neko objasnit,sta je "kolekcionarski primjerak ili izdanje"?


ono koje puno košta.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 21/05/2016 : 14:14:43  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Znaci Zagor Extra,PSDZ,Blek,Zs,Lms,Tex...nisu kolekcionarsk izdanja,ja mislio da sam neki kolekcionar...

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25835 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/05/2016 : 14:32:50  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
krivo si mislio

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000