forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 TWIN PEAKS 2017
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 04/11/2016 : 21:14:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Kao najava serije, Lynch 25 godina kasnije razgovara sa sve troje članova obitelji Palmer, i ubijenom Laurom i pokojnim Lelandom:





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 04/11/2016 : 21:33:21  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Bonusi sa Twin Peaks Box seta od 10 DVD-a, vrhunska stvar


These pretzels are making me thirsty...

Edited by - dante on 04/11/2016 21:37:06
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 10/01/2017 : 09:57:17  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Twin Peaks pocinje s emitiranjem 21. svibnja.

http://www.indiewire.com/2017/01/twin-peaks-release-date-revival-david-lynch-showtime-series-1201764259/


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 16/01/2017 : 13:41:32  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 18/02/2017 : 21:29:13  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Umro je Warren Frost koji je glumio Doca Haywarda u Twin Peaksu


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 26/03/2017 : 20:07:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote







These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9172 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 26/03/2017 : 21:00:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Odlični! Jedva čekam!

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1481 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 10/04/2017 : 15:11:09  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Cetiri zagonetke:









Odgovori:

1."Where we're from, the birds sing a pretty song and there's always music in the air."
2. "My log has something to tell you."
3. "What is happening with Agent Cooper."
4. "What is happening with Agent Cooper."
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 01/05/2017 : 17:45:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Premijera je za 20 dana, jos uvijek bez konkretnog trailera, Lynch ga cijedi na tanko



These pretzels are making me thirsty...

Edited by - dante on 01/05/2017 17:46:33
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 12/05/2017 : 11:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 12/05/2017 : 13:35:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 21/05/2017 : 00:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ja za zagrijavanje ponovo gledam prve dvije sezone
Dobro, malo preskačem jer sam nedavno gledal ali za par dana završavam i onda na novu sezonu!
Nego kaj, budu odmah bile objavljene sve epizode ili kak?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12757 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 21/05/2017 : 00:37:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Nego kaj, budu odmah bile objavljene sve epizode ili kak?


Ne, nove će se epizode emitirati svake nedjelje na kanalu Showtime.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 21/05/2017 : 10:01:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Veceras i sljedecu nedjelju ce biti emitirane po dvije epizode, nakon toga po jedna tjedno. Showtime je rekao da ce veceras nakon premijere pustiti na stream dodatne dvije. Serija bi trebala zavrsiti pocetkom rujna.

Drago mi je da ce serija ici u komadu, bojao sam se da ce ju podijeliti u dvije polusezone po 9 epizoda kao sto rade zadnjih godina s nekim serijama, pa bi morali cekati nekoliko mjeseci na nastavak.

These pretzels are making me thirsty...

Edited by - dante on 21/05/2017 10:09:55
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 21/05/2017 : 13:11:04  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
‘Twin Peaks’ Season 3: A Spoiler-Free Report From the Premiere
https://www.yahoo.com/tv/twin-peaks-season-3-premiere-preview-200557476.html

• The best new face… does not have a face.
• One actor plays two characters, and wears a hilarious wig for one of them.
• There is a shocking moment that is among the scariest things I’ve ever seen on TV.
• The new opening credits may have some viewers reaching for the Dramamine.
• Episode 2 uses a song by the Chromatics that may haunt your playlists for weeks.
• The first two episodes alternate between cryptic, terrifying, and hilarious. There was as much laughter as there were gasps.
• Though advertised as a “new season” of Twin Peaks, these episodes felt more like a revival of ALL of David Lynch’s work. Parts of it felt very Blue Velvet and Lost Highway, with some imagery from Eraserhead mixed in.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 22/05/2017 : 21:28:00  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
SPOILER FREE
OK, nakon odgledane prve 4 dostupne epizode neke stvari su definitivno jasne Ovo je David Lynch u svom izvornom, stopostotnom, nerazvodnjenom, neogranicenom izdanju, bez da mu itko visi nad vratom. U usporedbi s ovim, originalni Twin Peaks izgleda kao najnormalnija komercijalna serija.
Usputnim fanovima Twin Peaksa koji nisu bas upoznati s ostalim Lynchovim radovima ovo vjerojatno nece leci najbolje.
Serija se, barem u ove prve 4 epizode, vecinom uopce ne dogadja u Twin Peaksu vec po ostalim mjestima, od New Yorka do Juzne Dakote, pa zbog toga bas nema feel klasicnog Twin Peaksa, jer fale poznate lokacije, likovi i glazba, ali zato to nadoknadjuje svim ostalim.
Ovo je po atmosferi i kompoziciji scena kombinacija Mullholand Drivea, Lost Highwaya, Inland Empirea i sve to pomijesano s Twin Peaksom. U prijevodu, totalni mindfuck.
Za vrijeme citavog gledanja ja sam bio sa suprotne strane ovog stola

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 22/05/2017 : 22:11:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Mulholland Drive, Izgubljena cesta i Inland Empire! To te ja pitam!

Ništa ne kužim, nakon nekog vremena i odustanem od pokušaja da nešto skužim, ali uživam ko lud i želim da što duže traje. Što uvrnutije i fantazmagoričnije, to bolje.

Ako je tako, guštati ću samo tako.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 22/05/2017 : 22:36:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Pogledao prve dvije i ne znam kaj da mislim.
S jedne strane mi je genijalno, no s druge to nije pravi Twin Peaks.
Da, Lynch se vratio punom parom, ali Twin Peaks nažalost nije.

Čudi me da su već četiri epizode vani.
Druge dvije ću sutra, da malo rastegnem.
A nadam se da će u preostalim epizodama postat više twinpeaksasto i bazirano na poznatim nam likovima i gradiću.

No u svakom slučaju, svemirski iznad one sprdačine od X-Files revivala.
To je bilo grozno.

PS
Nego, jeste primjetili sjenu na zidu iza 'staklene kutije' koju lik gleda.
Kao beba iz Eraserheada.

Edited by - Windwalker on 22/05/2017 22:40:15
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 22/05/2017 : 23:39:01  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker
A nadam se da će u preostalim epizodama postat više twinpeaksasto i bazirano na poznatim nam likovima i gradiću.


Lynch se nakon serije koja je gotovo iskljucivo bila vezana uz isto mjesto u Fire walk with me vec polako poceo udaljavati od gradica kao takvog. Gledao sam bas prosli mjesec onu fan edit produzenu verziju FWWM od tri i pol sata, i tek nakon sat vremena trajanja filma ulazimo u Twin Peaks, a ovo je ocito prirodan nastavak sirenja tog universa. Ali za pretpostaviti je da ce kako serija odmice biti vise scena iz Twin Peaksa, vec to pocinje u 4. epizodi, vidjet ces.

quote:

PS
Nego, jeste primjetili sjenu na zidu iza 'staklene kutije' koju lik gleda.
Kao beba iz Eraserheada.


Da, dobar easter egg! Ali mene je vec ona uvodna c/b scena navela da se sjetim Eraserheada

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Mulholland Drive, Izgubljena cesta i Inland Empire! To te ja pitam!

Ništa ne kužim, nakon nekog vremena i odustanem od pokušaja da nešto skužim, ali uživam ko lud i želim da što duže traje. Što uvrnutije i fantazmagoričnije, to bolje.

Ako je tako, guštati ću samo tako.





Samo kad vidis nacin na koji je Cooper prosao put iz jednog mjesta u drugo i nacin na koji je to Lynch vizualno predocio ima da te oduzme.

These pretzels are making me thirsty...

Edited by - dante on 22/05/2017 23:45:19
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/05/2017 : 02:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by mladjo

Nego kaj, budu odmah bile objavljene sve epizode ili kak?


Ne, nove će se epizode emitirati svake nedjelje na kanalu Showtime.



thnx!
P.S. Zaboravio se javiti :D

Imam još 7 epizoda starog TP-a i onda idem na nove epizode

btw meni su novi X - files dobri, naročito treća epizoda

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 23/05/2017 : 02:19:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

quote:
Originally posted by Windwalker
A nadam se da će u preostalim epizodama postat više twinpeaksasto i bazirano na poznatim nam likovima i gradiću.


Lynch se nakon serije koja je gotovo iskljucivo bila vezana uz isto mjesto u Fire walk with me vec polako poceo udaljavati od gradica kao takvog. Gledao sam bas prosli mjesec onu fan edit produzenu verziju FWWM od tri i pol sata, i tek nakon sat vremena trajanja filma ulazimo u Twin Peaks, a ovo je ocito prirodan nastavak sirenja tog universa. Ali za pretpostaviti je da ce kako serija odmice biti vise scena iz Twin Peaksa, vec to pocinje u 4. epizodi, vidjet ces.





I mislio sam (tj. nadao se) nekak da će početne epizode posebno opičit i da objasni što je s Copperom, a da kasnije ipak budu Twin Peaks.

Gledao sam Fire Walk with Me, ali normalnu verziju, i sjećam se da je početak s drugim likovima negdje drugdje.
Ali onda kad krene Twin Peaks, onda je Twin Peaks.

Nadam se da će i ovdje tako.
Jer konstantni mindfuck može trajat kakvih 2 sata.
Ali 18? Ne.
Treba to ipak malo razvodnit humorom i dramom.


Jedino ova serija nije nikako za opću publiku, pa čak niti za fanove starog Twin Peaksa, a koji možda nisu fanovi uvrnutijih Lynchovih dijela.
Tak da očekujem lošu gledanost.
Ok, nema nekog straha od ukidanja, jer su rekli da je ograničena serija.
No sve se može obnoviti za još koji run, kao X-Files koji dobivaju još jedan.

Edited by - Windwalker on 23/05/2017 02:22:07
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 23/05/2017 : 12:15:35  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Za one koji ovo jos mozda nisu vidjeli:
Ova izbrisana scena iz Fire walk with me, koja se poslije nasla na The missing pieces, je ono sto se dogodilo neposredno nakon zadnje scene 2. sezone.


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11285 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/05/2017 : 21:46:09  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Kako treba da se gleda hronoloski twin peaks? Je l prvo prva sezona, pa druga, pa film Fire walk with me pa treca sezona?
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 23/05/2017 : 22:22:14  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Kako treba da se gleda hronoloski twin peaks? Je l prvo prva sezona, pa druga, pa film Fire walk with me pa treca sezona?



Tako je.
Iako je Fire walk with me prequel ako to gledas prvo nista ti nece biti jasno, zato najprije 1. i 2. sezona obavezno.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 24/05/2017 : 10:42:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Još nisam krenuo s gledanjem, ali izgleda da ima svega!







Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000