forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 TWIN PEAKS 2017
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 17/10/2016 : 22:14:35  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Jedna od najcudnijih, najbizarnijih, najotkacenijih i definitivno jedna od najboljih serija svih vremena za nekoliko se mjeseci (vjerojatno svibanj 2017) vraca na TV pa sam odlucio nabaciti par osnovnih informacija o novoj 3. sezoni.






S ovom sam serijom kao klinac, kad se serija prvotno pocela prikazivati kod nas bio totalno opsjednut. S obzirom kakve su se serije u to vrijeme snimale i prikazivale, Twin Peaks je bio totalna samarcina ustaljenoj TV konfekciji.
Patuljci, divovi, Crna koliba, sekvoje....i BOB.
Bio sam navucen prije odjavne spice prve epizode iako mi u tom trentuku jos nije bilo najjasnije sto sam upravo gledao, ali znao sam da je "something special".





25 godina nakon naprasnog zavrsetka serije, Twin Peaks se vraca, ovaj put na Showtime. David Lynch i Mark Frost su pred sad vec dvije godine najavili snimanje novih epizoda koje su se od prvotnih 9 poduplale na (za sad) 18.
Lynch i Frost su napisali sve epizode, a majstor Lynch odrezirao sve. Radnja totalna nepoznanica. Znamo samo da ce nova sezona biti nastavak, a ne remake ili reboot.







These pretzels are making me thirsty...

Edited by - dante on 19/10/2016 20:16:36

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 17/10/2016 : 22:15:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote




OK, dao sam si malo truda pa sam pohvatao sve trenutke aktere nove sezone.

ORIGINALNI GLUMCI KOJI SE VRACAJU









Catherine Coulson koja je glumila Log Lady umrla je na samom pocetku snimanja, ali navodno da je uspjela snimiti nekoliko scena, tako da ce vrlo vjerojatno biti u seriji.


ORIGINALNI GLUMCI KOJI SE NE VRACAJU



Michael Ontkean je najprije prihvatio, a zatim odustao od ponavljanja uloge serifa Trumana. Robert Forster je zatim prihvatio ulogu serifa. Najprije se mislilo da ce zamijeniti Ontkeana u istoj ulozi, ali sada se spominje da ce navodno glumiti njegovog brata koji je novi serif.
David Bowie je trebao reprizirati ulogu FBI agenta Phillipa Jeffriesa iz filma Fire walk with me, ali znamo svi sto se dogodilo.
Najveci izostanak uz serifa Trumana je definitivno Michael J. Anderson, tj. “Man From Another Place”.



Frank Silva koji je glumio Boba umro je jos 1995. Novi Bob mozda Eddie Vedder??




NOVI GLUMCI
Totalna poplava poznatih glumaca (i glazbenika) svih generacija:








Angelo Badalamenti i dalje radi soundtrack:







These pretzels are making me thirsty...

Edited by - dante on 19/10/2016 20:17:34
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 17/10/2016 : 22:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
gledao sam prije par godina ponovo cijelu seriju, budem vjerojatno opet prije emitiranja nove sezone Šteta kaj se vidimo opet nakon 26 years a ne 25 ali dobro

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/10/2016 : 22:52:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da će nova serija obnoviti karijeru mom omiljenom ali nažalost propalom Tomu Sizemoreu.

Ovo se naravno jedva čeka.

Edit: bio sam uvjeren da je nagor ili već netko početkom ove ili čak tijekom prošle godine otvorio topic o novom Twin Peaksu, ali sad više nisam siguran.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 17/10/2016 22:54:32
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 17/10/2016 : 22:57:03  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Šteta što je Silva umro od side, ali, s druge strane, nakon toliko godina upitno je bi li ponovio ulogu s istim uspjehom.
Možda Lynch opet bude sreće pa nađe nekog šljakera iz scenografije, mada sumnjam da bi ga itko mogao zamijeniti.

Meni je serija bila dobra sve dok se nije pojavio onaj Cooperov vječni neprijatelj Vindom Earle, tj. kad je bila epizoda u kojoj se razotkrilo da je Leland Palmer pod utjecajem Boba ubio kćer. To je bio naporan period sve do kraja.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 17/10/2016 : 22:57:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Mislim da sam čak i ja otvoril :d
odlična je to serija, jedna od najboljih samo u drugoj sezoni ima jedno 4-5 epizoda viška. To su valjda furali zbog zarade a onda su skužili da je najbolje završiti.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/10/2016 : 23:08:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Nemam problema ni s Bobom niti s Windom Earlom, ali sam pri prvom gledanju imao s Bobbyjem Briggsom, koji mi je bio suvišan i naporan.

U kasnijim mi je gledanjima i on nekako sjeo.




Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 17/10/2016 : 23:25:20  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Serija će nekima od početne postave omogućiti povratak iz posrnulih statusa nakon izvorne serije. Recimo, Sherilyn Fenn se sjećam tek po onom filmu gdje ju je muž držao u kutiji bez ruku i nogu, a Sheryl Lee iz Vampira. A Everett McGill (Big Ed) poslije serije koliko znam glumio je još samo u jednom filmu, sa Seagalom u onom filmu gdje se natjeravaju u vlaku.
Go to Top of Page

Tunguska
Starting Member



49 Posts

Member since 06/10/2010

Posted - 18/10/2016 : 13:36:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tunguska a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Šteta što je Silva umro od side, ali, s druge strane, nakon toliko godina upitno je bi li ponovio ulogu s istim uspjehom.
Možda Lynch opet bude sreće pa nađe nekog šljakera iz scenografije, mada sumnjam da bi ga itko mogao zamijeniti.

Meni je serija bila dobra sve dok se nije pojavio onaj Cooperov vječni neprijatelj Vindom Earle, tj. kad je bila epizoda u kojoj se razotkrilo da je Leland Palmer pod utjecajem Boba ubio kćer. To je bio naporan period sve do kraja.


svatko od nas ima barem jednog lika koji mu je uzasno smetao. meni je to bila pojava Annie (Heather Graham), tad mi je to pocelo liciti na neki teen serijal...

serija je genijalna, pogotovo sto je bila potpuno drukcija u odnosu na tadasnje serije.

film je malo naporan s tim incest temama..

jako me zanima sto ce Lynch smisliti.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 18/10/2016 : 14:04:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Od ove zavrsne scene sam se usro ko grlica kad sam gledao kao klinac, a ujutro skola


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Gru
Average Member



816 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 18/10/2016 : 17:54:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Što reći, nego divota!
p.s. i nije jedna od najboljih, nego najbolja serija svih vremena!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29525 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 18/10/2016 : 18:03:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
nikad gledao....
Go to Top of Page

Kontrast 2
Senior Member

2264 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 18/10/2016 : 19:03:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Patuljci, divovi, Crna koliba, sekvoje....i BOB.




Nisu Sekvoje - već Daglasova jela.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17652 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/10/2016 : 19:20:29  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
nisam neš fasciniran

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 18/10/2016 : 20:34:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Friski video:


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 19/10/2016 : 19:19:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Meni će vjerojatno najviše faliti Lara Flynn Boyle, u ono doba komad koja se unakazila do neprepoznatljivosti, pa je sama kriva za gubitak uloge.
Ali ipak...







Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 19/10/2016 22:39:02
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2319 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 19/10/2016 : 19:39:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
zašto lare nema? mislio sam da će ipak pristati na pojavljivanje
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 19/10/2016 : 20:11:10  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan_micic

zašto lare nema? mislio sam da će ipak pristati na pojavljivanje



Twin Peaks vec u startu ima dosta zacudnih i fascinantnih stvorenja, Lynch je valjda odlucio da bi jos jedno bilo previse



Salu na stranu, ali Moira Kelly koja je glumila Donnu u Fire walk with me sada vise lici na Laru Flynn Boyle nego Lara Flynn Boyle na samu sebe.


These pretzels are making me thirsty...

Edited by - dante on 19/10/2016 20:15:16
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2319 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 19/10/2016 : 20:15:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

quote:
Originally posted by ivan_micic

zašto lare nema? mislio sam da će ipak pristati na pojavljivanje



Twin Peaks vec u startu ima dosta zacudnih i fascinantnih stvorenja, Lynch je valjda odlucio da bi jos jedno bilo previse





i to je razlog
mogla je zamijeniti man from another place
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 19/10/2016 : 22:17:02  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Meni Lara nikad nije bila komad. Premršava. Ali ovo na što sad liči nije nego za The Walking Dead. Ili Ash vs Evil Dead
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 19/10/2016 : 22:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ne ova iz kasnije starije faze u usporedbi, nego iz doba Twin Peaksa, prije toga Društva mrtvih pjesnika a poslije Red Rock Westa, Ljubavi u troje (Threesome), Afterglow i s početka Pravde za sve.







Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15601 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/10/2016 : 03:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Kako se samo izdeformirala ova Lara, a onomad je bila bas faca...jbg.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22095 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/10/2016 : 12:21:10  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Jeste, Lara je bila dobra riba, mada se meni vise Sherilyn Fenn dopadala. Bila je miks klasicne i nevaljale djevojke...a imala je i dobre sise.

Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 21/10/2016 : 22:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
ajd ovi kaj ih kritiziraju sigurno bi ih opalili u onim godinama i još ih ne bi pitali koliko su im dužni :D


Moj strip
Moje aukcije

Edited by - Spiderman on 21/10/2016 22:46:04
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 23/10/2016 : 11:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Malo za dizanje topica:







Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 04/11/2016 : 21:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Stotinjak minuta prisjećanja otprilike čitave ekipe, osim samog Lyncha, za zagrijavanje:





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000