forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor specijal 36 - Zenit 666
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 23/07/2017 : 15:21:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ako imalo pratiš Dylan Doga morao bi biti upoznat s njegovim radom, ja nisam nešto puno čitao taj serijal a opet sam naletio na dosta njegovih epizoda.
Onaj stari Piccato bi možda izgledao pristojno i na Zagoru, ovaj novi više ne može ni na DD-u.


I naravno, vrh koji zaokružuje ovaj shit dolazi pred sam kraj....

SPOJLER
http://up.picr.de/29872083wc.jpg

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - solar on 23/07/2017 15:24:12
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/07/2017 : 16:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ako imalo pratiš Dylan Doga morao bi biti upoznat s njegovim radom, ja nisam nešto puno čitao taj serijal a opet sam naletio na dosta njegovih epizoda.
Onaj stari Piccato bi možda izgledao pristojno i na Zagoru, ovaj novi više ne može ni na DD-u.


I naravno, vrh koji zaokružuje ovaj shit dolazi pred sam kraj....

SPOJLER
http://up.picr.de/29872083wc.jpg



A daj... zar se Dylan i "caca" spominju ovde? Moram ovo uzesti i prouciti... madness!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/07/2017 : 16:28:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlladimir

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Curunir

Čijim to "njegovim"?


Sto, tebi su dobri njegovi crtezi na Dylanu? Mislim njegovi zadnji radovi. U usporedbi sa prvima, zadnji nevaljaju nista. Puko odradivanje... a nekad je bio zanimljiv crtac sa izrazito "posebnim" stilom.



Kakvo je tvoje misljenje o Hugu Pratu?


Ma sorry, ovo mi se cini neka navlakusa ili neko omalovazavanje ili provjeravanje ili sto li...
Ali odgovorit cu ti;
Pratt mi je bio zbunjujuci nekih 35 godina ranije, jer eto nisam ga kuzio... onda me je poceo "tuci" sakama u zeludac koliko je dobar. Necu ti ovdje pisati hvalospjeve o Prattu, ali jedino tome slicno mi se dogodilo sa glazbom Franka Zappe. Kojeg isto ko mulac nisam kuzio pa me je lagano poceo "tuc" u bubrige... znaci to dvoje sam spoznao lagano i tesko. Sve do explozije spoznaje koliko su dobri. Ma sto dobri, genijalci...
Eto mog misljenja.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 23/07/2017 : 17:24:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

SPOJLER
http://up.picr.de/29872083wc.jpg

Hvala Solar i, naravno, sorry Solar i o.
A ja baš kontao nije više spojler jer je već nekoliko dana izašao pa tko ga je pročitao, pročitao je.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/07/2017 : 21:10:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
A Chico izgleda kao da se najeo halucinogenih gljiva, idealan za one svoje specijale.
Jedva čekam da nabavim i pročitam (da je izašao dan ranije već bi bilo riješeno), mogla bi to biti prva Zagorova epizoda koja će dobiti 3 keca od mene (više od 2 nikada nisam dao).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/07/2017 : 21:26:44  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Dods, prvo ptocitaj pa sudi. I ja sam uzeo strip u ruke sa predrasudama, srecom ispalo ke mnogo bolje nego sto sam ocekivao.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18405 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/07/2017 : 22:16:02  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Ma prica je tako tako a crtez slici Rubinijevom..kako god to klevetno izgledalo....dobro pogledajte
pa cete to vidit i sa aviona. Pucato-Rubini nema velike razlike...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/07/2017 : 22:20:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
U svakom slučaju ću pročitati, samo nije ohrabrujuće da su mi Horde zla i Princ vilenjaka među najslabijim pričama serijala, jednostavno ne mogu nešto takvo progutati na Zagoru.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 23/07/2017 22:21:01
Go to Top of Page

nellesky
Junior Member



408 Posts

Member since 25/08/2009

Posted - 23/07/2017 : 22:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Send nellesky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Ma prica je tako tako a crtez slici Rubinijevom..kako god to klevetno izgledalo....dobro pogledajte
pa cete to vidit i sa aviona. Pucato-Rubini nema velike razlike...



Bravo telleru. Isti je to rang crtača samo sto je Piccato vec staro momce
Go to Top of Page

big joco
Senior Member



Slovenia
1711 Posts

Member since 27/05/2003

Posted - 23/07/2017 : 22:57:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit big joco's Homepage  Send big joco a Private Message  Reply with Quote
poster ima kao u originalu?

https://www.youtube.com/watch?v=BMkRRvEoVoM

Edited by - big joco on 23/07/2017 22:59:44
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 24/07/2017 : 01:06:36  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by big joco

poster ima kao u originalu?
http://i.imgur.com/JnLHT5x.jpg


To ti je variant izdanje za prošlogodišnji Lucca festival i koštalo je oko 6 eura ako se dobro sjećam, znači - ne.
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 24/07/2017 : 07:50:56  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by big joco

poster ima kao u originalu?




U originalnom broju nema. Ova slika je od specijalnog izdanja.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.

Edited by - legaz on 24/07/2017 12:08:47
Go to Top of Page

Krunoslav
Starting Member



56 Posts

Member since 31/05/2010

Posted - 24/07/2017 : 09:33:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Krunoslav a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by ivanl

Sto, kupio si samo 7 primjeraka ??? Malo, malo...

U pravu si, Ivane.
Evo, izvršio odmah malu korekturu.





Bez uvrede, ali ovdje se da vidjeti pravih mazohista
Ukoliko nemaš nekakvu strip knjižaru pa komu&čemu pobogu 8 primjeraka (ili više) jednog te istog stripa?
Ja sam svojedobno dok sam kolekcionario kupovao samo prve brojeve nekih edicija u 2 (dva) primjerka.
Imaš viziju da će to za nekih 50 godina vrijediti bogatstvo ili si recimo honorarac HRT-a kojeg ne brine lova?
http://www.nacional.hr/ekskluzivno-kako-hrt-trosi-milijune-na-autorske-honorare/
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18405 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/07/2017 : 12:06:09  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
I mazohisti smo ljudi..ko svi ostali...malo posebni ali smo ljudi...
Dukidule je car...ja samo uzimam trostruko...cetverostruko ali bogamu uzet 8 komada je za anale...
Duki moj aj ponovi to sa Malim Rendzerom da ga dobijemo mjesecno...


CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 24/07/2017 12:07:43
Go to Top of Page

Don Chico Felipe Cayetano
New Member



122 Posts

Member since 15/07/2017

Posted - 24/07/2017 : 12:20:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Don Chico Felipe Cayetano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Došlo je na kioske jutros.Malo sam ga razgleda , katastrofa od crteža i stripa .
Samo neka mi neko objasni kakve veze ovo ima uopće sa Zagorom

Istina.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/07/2017 : 12:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ako se dobro sjecam, on te stripove uzima za drugare iz inostranstva...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18405 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/07/2017 : 13:42:20  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Sta bi nekom trebalo smetat ako netko kupi 8 istih stripova...evo ja dukija neznam al sam svrsio na sliku grupnih Zagora...
U cemu je problem...ja tu ne vidim hvalu nikakvu...ja tellera uzmem 5 komada i tim se ne hvalim jer se i nemam cime...time samo hocu rec kako volim tog junaka i njegovo izdanje...
I tako barem malo pokazujem zahvalnost izdavacu...
Onda je sve danas sto ljudi daju na net-hvalisanje..
Mozda Vladi i slicnim..meni je to fensi,zabavno i uzbunjujuce..evo opet mi ruka u supom dzepu...
Zavidis mi Vladica?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 24/07/2017 13:43:51
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18405 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/07/2017 : 13:46:23  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlladimir

quote:
Originally posted by King Warrior

Ako se dobro sjecam, on te stripove uzima za drugare iz inostranstva...



Pa sta onda ima da se hvali? kao, uz'o sam osam... (Teller vido, odma krenuo da igra dzepni bilijar kroz probusen dzep)...

I u kom inostranstvu mu zive ti drugari, kad i njemu pise da zivi u inostranstvu...



Neki zafrustriran tip si mi ti kad se opterecujes takvim pitanjima...
Sta te briga kome je kupio i gde ti ljudi zive....ti si ko UDBA da moras sve znat?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18405 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/07/2017 : 13:48:55  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Don Chico Felipe Cayetano

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Došlo je na kioske jutros.Malo sam ga razgleda , katastrofa od crteža i stripa .
Samo neka mi neko objasni kakve veze ovo ima uopće sa Zagorom

Istina.


Usporedi zagora od Rubinija i ovog pa kazi...Rubini je los....crtez je ok....bolji od mnogih na Zagoru.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 24/07/2017 : 14:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Nek kupuju ljudi. Nije to grijeh. Grijeh je kad preprodavači pokupuju Libelluse i slično pa onda po aukcijama ubiru zaradu. Nemoralno do bola. Duki vjerojatno uzme samo 50 kn po broju, tek da si pokrije režijske troškove za kavu i ljubavnice. Što ste odmah navalili?
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/07/2017 : 14:21:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Sta bi nekom trebalo smetat ako netko kupi 8 istih stripova...evo ja dukija neznam al sam svrsio na sliku grupnih Zagora...
U cemu je problem...ja tu ne vidim hvalu nikakvu...ja tellera uzmem 5 komada i tim se ne hvalim jer se i nemam cime...time samo hocu rec kako volim tog junaka i njegovo izdanje...
I tako barem malo pokazujem zahvalnost izdavacu...
Onda je sve danas sto ljudi daju na net-hvalisanje..
Mozda Vladi i slicnim..meni je to fensi,zabavno i uzbunjujuce..evo opet mi ruka u supom dzepu...
Zavidis mi Vladica?


Da zna žena što radiš odmah bi ti zašila taj džep.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18405 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/07/2017 : 15:00:41  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Nek kupuju ljudi. Nije to grijeh. Grijeh je kad preprodavači pokupuju Libelluse i slično pa onda po aukcijama ubiru zaradu. Nemoralno do bola. Duki vjerojatno uzme samo 50 kn po broju, tek da si pokrije režijske troškove za kavu i ljubavnice. Što ste odmah navalili?


duki svaler?...sad je jos poraso u mojim ocima...
A za Libellus se slazem..je zakonito ali nemoralno....

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18405 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/07/2017 : 15:02:57  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlladimir

quote:
Originally posted by teller


Zavidis mi Vladica?




Znas kako...uh! svaki dan manifestujem Orvelova dva minuta mrznje ispred ogledala.


sa tobom volim diskutirat jer imas smisao za humor odlican...to fali na forumu...
Sve neki koji pucaju pre upozorenja...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Darkwood Monty
New Member



236 Posts

Member since 04/01/2015

Posted - 24/07/2017 : 15:34:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Darkwood Monty a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Došlo je na kioske jutros.Malo sam ga razgleda , katastrofa od crteža i stripa .
Samo neka mi neko objasni kakve veze ovo ima uopće sa Zagorom


Već vidim svoju reakciju kad prolistam...
Ta estradizacija Zagora će uništiti sav kredibilitet koji je serijal imao...
Go to Top of Page

krk23
Starting Member



Germany
46 Posts

Member since 11/11/2012

Posted - 24/07/2017 : 17:04:28  Show Profile Show Extended Profile  Send krk23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Krunoslav

quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by ivanl

Sto, kupio si samo 7 primjeraka ??? Malo, malo...

U pravu si, Ivane.
Evo, izvršio odmah malu korekturu.





Bez uvrede, ali ovdje se da vidjeti pravih mazohista
Ukoliko nemaš nekakvu strip knjižaru pa komu&čemu pobogu 8 primjeraka (ili više) jednog te istog stripa?
Ja sam svojedobno dok sam kolekcionario kupovao samo prve brojeve nekih edicija u 2 (dva) primjerka.
Imaš viziju da će to za nekih 50 godina vrijediti bogatstvo ili si recimo honorarac HRT-a kojeg ne brine lova?
http://www.nacional.hr/ekskluzivno-kako-hrt-trosi-milijune-na-autorske-honorare/



Bez uvrjede, ali nekoga na osnovu slike staviti u ladicu sa nazivom "mazohista" je stvarno pretjerano.
Čovjek pomaže drugima i kupuje & šalje onima koji nisu redovnu u Hrvatskoj ili Srbiji.

Stavljanje te slike sa osam Zagora i za mene nije nikakvo hvaljenje. Slika baš fino izgleda.
Uvjek postoje dve strane nečega: 1) kako je čovjek mislio i 2) kako neko drugi to hoće da vidi ili shvati.
Za prvo je svako ko okači sliku sam odgovoran ali za ono drugo...

Znam čovjeka lično (hvala ti na kafi i dobroj pizzi) i nema šta, Dule je legenda.
Kolekcija mi je imala više rupa nego asfalt na autoputu Zagreb-Beograd, dočim i asfalt je prekrpljen a kolekcija isto ostade bez rupa.

If someone thinks they have the upper hand, break it.
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000