forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog 2.0. [pregled i diskusije novih epizoda]
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 49

Nula
Junior Member



415 Posts

Member since 13/05/2019

Posted - 16/07/2022 : 13:18:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Nula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dxgnation

Čak je i Kjaveroti meni mnogo zanimljiviji kad piše seriju (tipa onaj crossover Morgan Losta i Dilana) nego zasebne epizode.



This won't age well, s obzirom na kvalitet njegovog Mana Cerace ciklusa (409-411)
Go to Top of Page

dxgnation
Starting Member



Serbia
56 Posts

Member since 14/04/2022

Posted - 16/07/2022 : 15:42:21  Show Profile Show Extended Profile  Send dxgnation a Private Message  Reply with Quote


relatable, za uramiti

zbog jer ja sam šef - boss baby, kineski magnet na mom frižideru i spiritualni guru
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 16/07/2022 : 15:43:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Zametak - jako neobicna prica za DD serijal, kao da je neki MM otpadak. Zanimljivo jeste, ali kao sto i drugi rekose, prave price zapravo i nema. Razjasnjeno je nesto na nacin na koji verovatno niko nije ocekivao i sva ta prica ovo Prvih ma koliko da vristi na sav glas: "Evo nas, sokirajte se!" , cini se kao da je neprirodno tu. 6 cuvara zametaka su zanimljivi, ali svakako minimalno iskorisceni na datom prostoru od 100 strana.
Martinelo je sjajan, to smo i ranije utvrdili, ali kao da ga format gusi i crtez izgleda prenatrpano, ne moze se sve pohvatati.
Gigi se savrseno uklopio sa naslovnicom.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9203 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 16/07/2022 : 22:32:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dxgnation



relatable, za uramiti



"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 17/07/2022 : 01:25:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Smak sveta -mph, 2/3 stripa su otisle na opsta mesta o zemljotresima ( humanizam, socijala, ljudski otpad...) A i ta opsta mesta su nabacana zbrda-zdola, tako da se glavna nit gubi, pa se ni ne moze pribliziti emociji iz Kalvarije ili Johnnija.
Slabo, slabo, Baraldi je pravi nesretni zgoditak na setijalu :/

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 17/07/2022 : 10:41:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Još neka 3 mjeseca i onda u izdanju Veselog Četvrtka izlazi broj 400. Stižu li ti brojevi u Školsku knjigu? (VČ-ov Dylan Dog?) Jer znam da ima nekih njihovih izdanja tamo.

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 17/07/2022 : 10:42:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Valjda hoće. Ovi posljednji su tamo. To bih mogao naručiti, jer Ludens još dugo neće stići do toga😂

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 17/07/2022 : 17:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Vecna godisnja doba - uh, sjajan pocetak i razvoj zapleta. Klaustrofobicna atmosfera u prici koja se 90% odvija napolju. Izuzetno nelagodno sam se osecao citajuci je. I onda krene zavrzlama sa devojkom meseca i nekako postaje jasno kako ce se i zavrsiti. Steta sto se zavrsila i fora sa godisnjim dobima. Kako god, uspesan broj iz meteorskog ciklusa, a dosta pomaze i Nizolli. Ja sam jos ranije rekao da vuce na Cossua, a tu je i jos neko primetio. Razlika je u tome sto su Nizilojevi likovi, prirodniji, plasticniji, ljudski, za razliku od skoro uvek iritantnih Cossuovih prikaza. I jos malo Dal'Agnolovski stih koji provejava u crtezu dodaje na kvaliteti.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 17/07/2022 : 18:48:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
[i]Ovremenu i drugim iluzijama[/i] - i za kraj ove ture jos jedna Ambrosinijeva glavolomka, tacnije vremelomka :) Vec ustaljeni motiv kod njega (uz naravno dualitet) i uvek bude pomesanih osecanja. Uzivanje u citanju, shvatanju da uglavnom ne kapiram sta, kako, kad i gde, a ipak neko nejasno zadovoljstvo kad se sklope korice.
Ako dodam da je ovde i crtacki skoro pa odlican utisak je kompletan. Nego jel on to ulogu smrti ovde dodelio Judy Dench?

Bistro i duboko nebo utociste pruza!

Edited by - Barker on 17/07/2022 18:49:23
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9203 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 24/07/2022 : 10:34:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
#397 Bolest M: -3 do pada Meteora!

Barbato / Roi


Drukčiji je dojam kad čitaš ovu epizodu nakon ove naše pandemije, ne nužno bolji.
Meteor samo što nije udario a ljudima kao da nije dovoljno što će uskoro biti izbrisani sa lica svemira nego ih određeni broj nosi zarazu vezanu uz sam Meteor.
Bolesti se različitom manifestiraju, od kliničkih slika degerativnih i autoimunih bolesti do nečega što bi se najbolje opisalo kao aktivacija latantinih defekata u nama. A kad se pročuje da lijek postoji samo malo nedostaje da nastane kaos te će Dylan morati otkriti što je prava istina iza zaraze i ciejpiva i po tko znakoji put naći se u dilemi da li da pogazi svoje ideale za dobrobit drugih.

Na ponovljeno čitanje epizoda djeluje lošije. Sama ideja je suptilno višeslojna i gotovo proročanska dok je rasplet dobar baš u svojoj jednostavnosti. Šteta što je sve to između zagušeno sa hrpom teksta i ne nasijanim Roiem.

Naslovnica predivna, priča više od teksta unutar samoga stripa.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

dxgnation
Starting Member



Serbia
56 Posts

Member since 14/04/2022

Posted - 18/08/2022 : 10:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dxgnation a Private Message  Reply with Quote
Pročitah konačno Bolest M... ne znam šta baš da kažem o kvalitetu priče, previše ne volim kako Roi crta da bih uživala u njoj. Ali jedna stvar mi je baš škripala - Blok.

Možda je to zato što sam skoro pročitala i sve što je izdato od Dilana u Zlatnoj seriji, i što znam da je i Barbato potpuno svesna tih priča, ali mi je ideja da je baš Blok taj koji je oboleo od ove bolesti od Dilanovih bližnjih potpuno neubedljiva. Čovek koji je proživeo sve ono iz Ostinijevih priča, čija je i cela poenta bila da ljudi uvek mogu naći način da se nose s životom, jer je to vredno, jer uvek ima nečega u njemu što ima smisla videti-- nije mi jasno zašto su baš njega izabrali za ovu ulogu, jer on prosto nije taj tip lika. Iskreno, od svih svojih 'stalnih' prijatelja, Dilan je onaj koji je najviše psihički labilan, sklon depresivnim fazama i zatvaranju u sebe (čak iako se uvek nekako iz njih isčupa), te mi je ovo ekstremno forsiranje njega kao lika spasitelja odbojno (i znam da je to motiv cele ove sage, ali je ta crta njegovog lika dovedena do neke karikature u poslednjim epizodama). Prosto, nekako mi je utisak o ovoj epizodi (a i nekim drugim skorašnjim) da su napisane čisto da bi se stiglo od tačke A do tačke B, bez realnog razmatranja da li to odgovara likovima i svetu u kome žive, i situacijama kojima su do tada bili izloženi - što nije ništa novo za serijal, iskreno, ali u trenutku kada serijal želi da izadje iz kalupa... škripi.

Pitam se da li sam jedina kojoj je prvi deo ovog ciklusa bio 'bolji' nego drugi, tj. prvih 6-7 priča (nisu ni one bile sve podjednako dobre, ili bilo šta specijalno, da se razumemo)... Nekako je bio kohezivniji i više tonalno ujednačen nego ovaj drugi, bar po mom mišljenju haha

zbog jer ja sam šef - boss baby, kineski magnet na mom frižideru i spiritualni guru
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9203 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 19/08/2022 : 10:44:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Tja, trebao je biti netko njemu blizak, vjerojatno nije smio biti Groucho pa je ta uloga pripala Blochu. Slažem se da je malo van karaktera. Bogotovo zbog prirode bolesti i događaja u ZS. Pa opet, ne možeš ga kriviti.

Što se tiče uloge spasitelja, ona je Dylanu u ciklusu nametnuta. Nije bez razloga, spašavao je on svijet više puta, ali ovaj put baš, baš mora spasiti svijet.

Meni su početak i kraj podjednaki, čini se kraj možda lošiji jer očekuješ kulminaciju da prati porast kvalitete a to se ne desi.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

dxgnation
Starting Member



Serbia
56 Posts

Member since 14/04/2022

Posted - 19/08/2022 : 12:43:50  Show Profile Show Extended Profile  Send dxgnation a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers


Meni su početak i kraj podjednaki, čini se kraj možda lošiji jer očekuješ kulminaciju da prati porast kvalitete a to se ne desi.




Ovo poslednje je mislim baš pogodilo u srž svih mojih frustracija s ovim ciklusom haha ... Jel može Bilota da sedne i napiše još jedan meteorski ciklus, ali sad smisleno, samo za mene?

zbog jer ja sam šef - boss baby, kineski magnet na mom frižideru i spiritualni guru
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 19/08/2022 : 20:56:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dxgnation

Čovek koji je proživeo sve ono iz Ostinijevih priča, čija je i cela poenta bila da ljudi uvek mogu naći način da se nose s životom, jer je to vredno, jer uvek ima nečega u njemu što ima smisla videti-- nije mi jasno zašto su baš njega izabrali za ovu ulogu, jer on prosto nije taj tip lika.


Možda je to povezano s događajima iz "Nikad više, inspektore Bloch". To jest, da su pokušali napraviti razliku "Bloch prije mirovine" i "Bloch poslije mirovine". Postoje ljudi koje je posao pokretao i davao smisao života, a nakon umirovljenja ne znaju što bi sa sobom i postanu depresivniji. Možda su htjeli takav karakter preslikati i na Blocha (doslovno se "Nikad više, inspektore Bloch" bavi time), no ono što kažeš...Bloch ne djeluje kao takav tip. Mada, realno, tako najčešće i bude u stvarnosti da ljudi za koje nikada ne bi pomislili da bi mogli postati takvi... postanu takvi.
Go to Top of Page

dxgnation
Starting Member



Serbia
56 Posts

Member since 14/04/2022

Posted - 20/08/2022 : 10:33:30  Show Profile Show Extended Profile  Send dxgnation a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sarghan

quote:
Originally posted by dxgnation

Čovek koji je proživeo sve ono iz Ostinijevih priča, čija je i cela poenta bila da ljudi uvek mogu naći način da se nose s životom, jer je to vredno, jer uvek ima nečega u njemu što ima smisla videti-- nije mi jasno zašto su baš njega izabrali za ovu ulogu, jer on prosto nije taj tip lika.


Možda je to povezano s događajima iz "Nikad više, inspektore Bloch". To jest, da su pokušali napraviti razliku "Bloch prije mirovine" i "Bloch poslije mirovine". Postoje ljudi koje je posao pokretao i davao smisao života, a nakon umirovljenja ne znaju što bi sa sobom i postanu depresivniji. Možda su htjeli takav karakter preslikati i na Blocha (doslovno se "Nikad više, inspektore Bloch" bavi time), no ono što kažeš...Bloch ne djeluje kao takav tip. Mada, realno, tako najčešće i bude u stvarnosti da ljudi za koje nikada ne bi pomislili da bi mogli postati takvi... postanu takvi.



Razumem ja to, ali mnogo je prošlo epizoda od "Nikad više, inspektore Blok", a Bloka smo dosta videli u regularnoj i magazinu od tad, i videli smo da polako razvija načine da se nosi sa svojim novim stanjem, nalazi novu rutinu, novu ulogu i smisao... Može se reći da nije to sve dovoljno kad si suprotstavljen s imanentnom kataklizmom, ali ne znam, samo se setim poslednjeg "Iz moje krvi" i "Božje šahovske table" magazina i ta mi premisa nema mnogo smisla. Bolje da su iskoristili Raniju za ovo, ona je ta koja je u tom trenutku sama, bez sidra (Karpentera), u svetu koji svaki dan postaje sve ludji i brutalniji, u kome su kriminalce koje je i ona hvatala pustili na slobodu (jest ovo iz ove novije epizode, ali su komotno mogli da to spomenu i epizodu ranije), a i dovoljno je bliska s Dilanom posle mnogo epizoda (čak iako je njihova will-they-won't-they romansa tako dosadna lol). Bar bi tad ideja da postoje neki podvodni bunkeri za spas imala smisla kao velika nada za lika...

zbog jer ja sam šef - boss baby, kineski magnet na mom frižideru i spiritualni guru
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 20/08/2022 : 12:41:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote


DD VEC 189 Ko umre, videće se opet

Ovaj broj mi se jako svidio. I sada sam opet zbunjen, jer sve ono što sam u zadnjih nekoliko epizoda zamjerao Barbato i mislio da se najbolje ne snalazi u ovakvom formatu povezanih priča...sada me demantirala. Koliko god mi je to drago, toliko to samo potvrđuje kako su (mi) prošle priče gdje sam joj to zamjerio bile...slabe. Ne toliko u pogledu ideje iza priče koliko scenarističke izvedbe (tebe gledam "Vječna godišnja doba"). Ovaj broj je dosta (vizualno) brutalan, a jedina mana mu je što je ovo priča u sklopu popularnog on-going serijala i gdje znamo da se određeni likovi moraju pojaviti i u idućem broju. Kad doista nitko od sporednih likova ne bi bio siguran, u ovom slučaju bi neke "smrti" djelovale šokantno, a ovako se odmah znalo "ok, ovo je sve lažno, ima neki trik iza toga". Nora mi je u sva tri pojavljivanja ostavila snažan dojam i rekao bih da mi je jedna od Barbatičinih dražih "negativaca". Ostala pojavljivanja Barbatičinih starijih negativaca me nije previše dojmilo, ponajviše jer su neki od njih iz "slabijih" priča iz sporednih edicija. Ipak, negativci sa zadnjih par strana su mi bili ok i uspijeli su me zaintrigirati za završnicu.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9203 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 05/09/2022 : 16:49:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
#398: Tko umre, videt će se opet: -2 do pada Meterora

Barbato/Armitano

Za kraj svog runa na ciklusu Meterora Barabto nam servira treći dio trilogije sa Norom. Priča koja iz stranice u stranicu, iz epizode u epizodu postaje sve bizarnija i bizarnija, sve crnja i crnja. Ova je dovedena do apsurda. Slashersko-treshovskog snuff apsurda. Šteta što je priča po putu izgubila humora. Toga baš fali.

Armitano je odličan crtač i baš je lijepo zacrnio tu epizodu. Nisam mogao ne razmišljati da li mi monstruoznosti izgledala više ili manje uvjerljive da je crtao netko sa jasnijim crtežom. Ovako dosta toga samo naslućujemo kroz sjene.

Velika priča je već na samom kraju. Oni koji ionako ne vjeruju u spasenje svijeta kroz podvodne arke odlučili su da kraj dočekaju na svoj način. I to je OK, ljudski. Kao i to da u svoj kraj uključe druge ljude. To je isto ljudski. Neki od tih ljudi imaju neriješene račune s Dylanom. E, to, to je najveći izazov našeg glavnog šah majstora iz sjene.

Nije loša epizoda, fali mi emocija kroz to mučenje Dylana, kao da je sve to fake.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."

Edited by - Deers on 05/09/2022 16:50:12
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9203 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 05/09/2022 : 21:22:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
#171 VČ : Niko nije nevin

Barbato / Saudelli

Netko je pokušao ubiti Carpentera i glavni osumnjičeni je Dylan, koji nije bio nimalo drag inspektoru. Kad na to dodamo optužbu da je htio spriječiti istragu protiv Blocha, Dylan ima sve manje i manje saveznika. A kad smo kod toga kome je sve Dylan mrzak, tu je i Gorman. Tko? Oni pažljivi ga se sjećaju iz Zarobljenih duša kao pretjerano revnog i neprijateljski nastrojenog inspektora. Oni još sa boljim pamćenjem se sjećaju te epizode kao dio projekta povezanih priča koje su trebali raditi Barbatoo, Enna i Recchioni. Projekt koji je ugušen u začetku.
Da li je ovo taj projekt? Možda. Dobrim djelom izgleda tako ali ne mora značiti. Definitivno je povezan sa novom strujom u Dylanu ali ima i nečeg poznatog.
Priča, koja je najvećim djelom kriminalističko-akcijska drama, se bavim jednim slonom u staklarni - ponašanjem Blocha kao inspektora koji previše šuruje sa jednim šarlatanom. Ta istraga je okosnica ove priče. Začinjena sa misterijom, nemogućim otrovom i konačnim padom Dylana, Blocha i Carpentera.
Većim djelom priča je napeta i puna neočekivanih detalja. Brza radnja pomaže da se zažmiri na dobar dio nedorečenih stvari. Uz to, poznavajući daljnje priče, posijano je dovoljno tragova koji će vodit sve do kraja meteorskog ciklusa.
Gorman dobiva dosta prostora ali nisam previše siguran da je to onaj isti lik iz prethodne priče. Previše je drčan. Možda ga se samo loše sjećam.
Saudelli korektan ali ne baš najbolji. Imao je i boljih izdanja. Naslovnica odlična.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9203 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 12/09/2022 : 22:10:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
# 175 VČ: Automobil koji nije želeo da umre

Simeoni / Gerasi

Premetima koji kao da imaju svoju dušu, kao i opsjednutim automobili se Dylan već susretao. Ovo potonje ćemo za sada zanemariti, a za ovo prvo mi pada na pamet Ennina priča Duša od čelika. Ta se relativno uspješno bavila Dylanovim revolverom ali većim djelom je to bila samo navlakuša. Ovaj put je na red došla Dylanova buba. I imam pomiješane osjećaje. Sama priča oko bube je dobra, napokon da se pokuša posložiti sva ona uništenja tog automobila, kao i mogućnost da je jedan takav objekt u Dylanovoj blizini morao upiti nešto te mistike je također obećavajući. Druga strana priče, u koji je to nastavak priče sa Hugom van Hellorom iz Okusa vode nekako banalizira sve to. Daleko od toga da isti nije bio najavljen ali opet nas priča uskraćuje za prethodne susrete (ili nam namjerno skriva tu informaciju). Uz sve to, iako priča lijepo teče, imao sam osjećaj da mehanika priče dosta škripi - tko je tu koga zaposjednuo, zašto se taljenjem može osloboditi predmet ali Dylan to iskoristi da ubije zaposjednutost bube... itd. Možda samo cjepidlačim, jer ima baš dobrih momenata ova priča iako nije najvjernija sama sebi. Opet je Dylanov predmet usputna žrtva a ne i glavni protogonist, što je i šteta.

E da, što se tiče odnosa Ranija - Carpenter, pokušaj produbljivanja likova kroz njihov odnos je OK, čak i zanimljiv, kad samo ne bi izgledao tako umjetno napumpan. Dok je u Nitko nije nevin još nekako funkcioniralo, ovo je izgledalo previše banalno. Možda griješim.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."

Edited by - Deers on 12/09/2022 22:14:22
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9203 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 12/09/2022 : 22:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Dobro, prošlo je već deset dana od vjenčanja stoljeća, zar nitko nema što napisati o tome?

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

dxgnation
Starting Member



Serbia
56 Posts

Member since 14/04/2022

Posted - 13/09/2022 : 02:40:52  Show Profile Show Extended Profile  Send dxgnation a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Dobro, prošlo je već deset dana od vjenčanja stoljeća, zar nitko nema što napisati o tome?



Najbolja stvar koja se ikad desila, ali sve ovo ostalo iz tog broja mi nije leglo, ponajviše objašnjenje koje je Ghost dao za sve što se do sada desilo (i što će se desiti). Scene s Ranijom i Karpenterom i cela ona bitka s naci vampirima su bili... čudni? Jasno mi je kao u teoriji zašto su tu, ali to ne znači da mi se to dopalo. Sve je tako zbrzano, previše lako upakovano, toliko objašnjenja mora da se da, toliko medjuljudskih odnosa da se izravna... Na kraju mi je utisak da je tu nešto nedorečeno, pa se sve nadam da će broj 400 popraviti sliku, ali on kao može da se čita kao standalone pa ne znam da li ima poente nečemu smislenom se nadati...

Anyway, Gručo i Dilan 5ever

zbog jer ja sam šef - boss baby, kineski magnet na mom frižideru i spiritualni guru
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2145 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 13/09/2022 : 08:31:44  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Dobro, prošlo je već deset dana od vjenčanja stoljeća, zar nitko nema što napisati o tome?



Nisam čitao ali interesiralo me to kad je objavljeno u Italiji. Jedva sam čekao da te epizode dođu kod nas, 399, pa 400 jubilarni i onda taj novi -666 ciklus. Ali nakon par pročitanih priča iz Meteora ciklusa interes je naglo splasnuo. Nisu te priče toliko loše koliko su nebitne i jasno je i da će to vjenčanje bit jednako nebitno. Samo marketinški trik koji slučajnom čitatelju, željnom samo dobre priče ne može ništa značiti.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9203 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 13/09/2022 : 14:40:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Možemo još malo počekati ali bih volio da se na koncu razmijene mišljenja oko jednog momenta koji je naizgled iznenada došao, mada je isti bio već razasut kroz serijal, i to skoro od samih početaka. Da li funkcionira sam po sebi ili i u cjelini. Da li je samo glup trik ili jedino rješenje. Ne, ne govorim o vjenčanje nego o onom što se dxgnation nije svidjelo.

I nakraju, da prokomentiramo odbačenu verziju kraja

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 17/09/2022 : 20:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
#393 SMAK SVIJETA - najbolje od baraldi što sam do sada pročitao. način na koji se uspijevamo, ili ne uspijevamo nositi sa životnim nedaćama, sa smrću onih nama najmilijih... koliko možemo sebe da kontroliramo u tim kriznim situacijama, koliko smo jaki, ili samo tako olako puštamo da nam bol, bijes i nemoć što uzokuju KAOS, potres. da se sve oko nas raspadne i još da to posljedično (razorno) utječe na druge oko nas.
Go to Top of Page

dxgnation
Starting Member



Serbia
56 Posts

Member since 14/04/2022

Posted - 21/09/2022 : 01:31:04  Show Profile Show Extended Profile  Send dxgnation a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers


I nakraju, da prokomentiramo odbačenu verziju kraja



Ju, kakva odbačena verzija kraja?

Ponovo pročitah 399., nemam neki novi komentar na priču i to, ali bože mili užasa i strave kod Stanovog segmenta. Njemu treba oduzeti kompjuter jer ono nije samo loše, nego je i sramotno lol Ona 'zvezdana prašina' iza meteora na poslednjoj strani? Pa to ni dete od 13 godina što je tek krenulo da koristi photoshop ne bi tako uradilo

zbog jer ja sam šef - boss baby, kineski magnet na mom frižideru i spiritualni guru
Go to Top of Page
Page: of 49 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000