forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog 2.0. [pregled i diskusije novih epizoda]
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 49

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1764 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 29/10/2022 : 08:19:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barker

I sta kaze ovaj tvit o Lanzoniju? :)



Da u uvodniku tog broja ima odjeljak o njemu.

A s obzirom da je ovaj broj već isprintan jer će se moći kupiti na Lucci mjesec dana prije njegovog redovnog izlaska, netko je na facebooku već objavio fotografije tog broja, a među ostalim i njegov uvodnik te naslovnicu idućeg broja. Zbog spoilera i veličine ih prenosim u obliku linka.

Uvodnik:
https://i.imgur.com/N4an12F.jpg

436:
https://i.imgur.com/TYX7KGd.jpg
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 29/10/2022 : 12:00:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Dakle, Lanzoni jeste samo Lanzoni. Mada ga u informacijama o Grupi 13 jedva spominju, i to kao crtača. I uglavnom su se bavili giallom, a ne hororima.

I’m mildly concerned.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 29/10/2022 : 12:01:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Odnosno, ako je Rrobe bio Mofat, izgleda da dobijamo Čibnala.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9203 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 29/10/2022 : 15:22:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Ha! Tko nam je kriv što smo se žalili na Mofatove rasplete? Sad znamo da može gore. Da nema raspleta. Pravda za Chibnalla!

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 01/11/2022 : 10:59:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
I? Ima li kakvih senzacionalnih vesti sa Lucce?

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 05/11/2022 : 17:24:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Ne secam se se gde smo stavljali komentare o pricama iz magazina, ali cini se da je ova tema najprikladnija.
Iz moje krvi - kao prvo, u potpunosti se slazem sa Marcelovim uvodnikom, price iz Vikedforda su, uz Planetu mrtvih, ispale najbolje osmisljen koncept u drugoj (ako dobro racunam) revoluciji. I to pre svega zbog Ostinija kojeg sam nakon citanja magazina skoro svaki put pohvalio, iako mislim da su zadnje dve epizoda mozda i najslabije u ovom ciklusu. Bas onda kad je sve skrenulo iz apsurdne horor komedije u crnu realnu dramu i horor koji iz nje proizlazi.
Utisak mi je da sam broj procitao za 15 minuta, tragedije u gradu se samo nadovezuju jedna na drugu (i to nekako u maniru prvih 50 koji su "zanavek najbolji") dok Blok pokazuje svoje policijske sposobnosti, a pri tome u flashback-ovima uvidjavamo i njegove ljudske (ne)sposobnosti u porodicnoj tragediji koja ga je zadesila. I bas te "nesposobnosti", i njegove , a i svih ostalih su katalizatori ove tragedije koja biva resena na... pa recimo prejednostavan nacin, koji se ipak cini i sasvim dovoljnim. Blok se vraca u London, iako ja uopste nisam primetio taj momenat u epizodi Krv zemlje.
Kao drugo, misterija identiteta Blokove supruge, o kojem kako mi se cini samo ja trubim jos od izlaska Broja 200, ovde dostize svoj vrhunac. Zenino lice (a i ime) je u svim kadrovima vesto (ili bas nevesto ponegde) sakriveno, prikriveno, delimicno nacrtano i kad se konacno pomiris sa sudbinom da ce ta misterija takva i ostati, bam, u zadnjem kadru joj je prikazano lice. Koje nam ne otkriva apsolutno nista :/
Ima li nekog da je cuo nesto o ovoj temi , a da mi je promaklo?

Sve u svemu, bravo za magazine koji su osim odlicnog scenariste doneli i odlicne crtace. I odlicne naslovnice domacih autora!

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 06/11/2022 : 22:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Ime mu je bilo rat - cinilo se da ce ovo biti filer samo takav, sa izlivima ludila zbog dolaska meteora plus nesto frke sa Karpenterom i malo izmastanog sumerskog bozanstva. I tako i bi, ali zadnja trecina stripa je bas zagrejala atmosferu i dovela do prilicno iznenadjujuceg i brutalnog zavrsetka Realno, cela "romansa" izmedju Ranije i Carpentrra mi je nategnuta jos od kad su date naznake za takvo nesto, a bogami i njena slabost na Dilana (koja prakticno i ne postoji) Dosta je pomogao i Siniskalki koji je puno bolji nego u ranijim brojevima koje je crtao.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 07/11/2022 : 22:47:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Bolest M - samo nam je jos epidemija falila. Ali da je mogla biti ispricana ovako nevesto, dosadno i sablonski, to nisam ocekivao. Sigurno u top 3 najgorih meteorskih epizoda i to na samo -3 do pada meteora. Jedva sam docekao zavrsetak, a nije me ni bilo briga kako cese zavrsiti. Roi skoro pa nepodnosljiv jedino je Gigi u elementu.

Edit: citam sad komentare na prethodnim stranama (koje izbegavam dok ne procitam pricu) i vidim da smo Sarghan i ja napisali doslovno isto o ovoj epizodi :)

Bistro i duboko nebo utociste pruza!

Edited by - Barker on 07/11/2022 23:24:13
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1764 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 12/11/2022 : 15:51:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote



DD VEC 192 Crna zora

This was... something else. Očekivao sam remake #1 (Zora živih mrtvaca), a dobio reimagination samo polovice tog broja. Koliko god sam zbunjen oko nekih detalja (npr. zadnji kadar), moram priznati da sam jako zaintrigiran ovakvom postavkom. Ima nekoliko trenutaka/dijaloga gdje sam osjećao neopisivo susramlje (+ sere mi se više od Recchionijevih besramnih količina citata), no scenaristički dio vođenja priče sve vadi. Koliko mi je nedostajalo ovoliko vizualnog pripovjedanja, toliko mi je još draže što je ovdje to u izvedbi najboljeg Roija do sada. Čista 10-tka za crtež i atmosferu. Priča se nastavlja u idućem broju pa ću onda malo više zači u spoiler vode. S velikim zanimanjem iščekujem idući broj.

Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 12/11/2022 : 17:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Ko umre, videce se opet - da krenem od naslovnice, odavno nisam video neku koja mi je tako uznemirujuca i neprijatna za gledanje. A Gigi je ovde , ne bas u njegovom stilu, bukvalno prikazao scenu iz stripa. To znaci da je i sam strip jako uznemirujuc i neprjatan za citanje. Barbato je iskoristila potencijal sveta pred kolektivnim ludilom i napisala ovu jezivu pricu, vrativsi Noru u zadnji cas. I u taj isti cas je unisti. Kao i par drugih likova iz njenih prica od kojih sam jedino Serili prepoznao zbog jasne naznake Groblja nakaza. U njenom stilu, opet ima previse teksta, ali se prica solidno otplice do same zavrsnice. Armitano je sasvim u redu, ali nesto mi ne pase kod njega da bi mi bio odlican.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/11/2022 : 10:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
kakvo je ovo sranje...ovo do meteora... ja mislio ogranski se nastavlja čekao 14 mjeseci plus dok 181 nisam nabavio

ono svako sranje travu zase pase hahahah epizode odron
ima tu dobrih ali generalno kad barbato zajaše znam da će epizoda biti karina

kakvo sranje

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11206 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 13/11/2022 : 23:49:01  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Tresla se gora...

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 14/11/2022 : 23:28:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Upravo vencani -ooooookeeeeej, dva dana pokusavam da sredim utiske nakon "velikog" finala.
I ono sto vec znamo, RR ima odlican osecaj da priredi spektakl i da zaokruzi pricu sa svim detaljima i podzapletima. Voli da se uhvati za male detalje koji se pojavljuju kroz serijal godinama i da ih iskoristi pametno. I da ugura gomilu crtaca na sto strana , a da to izgleda odlicno. Razgovor sa Grucom je vrhunski deo epizode, i cini se da Gerasi polako ali sigurno dobija najbolje stvari za svoje zvezdane trenutke stvaranja. I to sasvim opravdano!
Medjutim, problem se javlja u tome sto glavni zaplet ostaje bahato razresen. Zar je ceo haos univerzuma mogao da se spreci suptilnom novom naukom koja je , jelte, u Ghostovoj racunici isla na to da ce se svet spasiti ako se desi jos par random stvarcica sa Dilanom u glavnoj ulozi?
Zenidba po svaku cenu, ili ne, ipak samo sa nekim ko je proveo ceo zivot sa tobom, a nije trazio nista zauzvrat. Ok, moze, nije uopste losa zamisao.
Lose je to, sto je sve sto je Ghost pleo svih ovih godina na par sati pre kataklizme razreseno i to:
-blokbaster akcijom protiv nekih naci vampira koji su u serijalu bili bitni negde u rangu bas kao i opsednuti usisivac
- zastrasujuci giga oktopod je u stvari anticki alhemicar koji ne bi prosao vise od jednog pojavljivanja ni kod Zagora! A unisten je jednim super blastom lorda Velsa! Sta bi s kraljicom i onim silnim zagrljajima?

Ima li multiverzum Bonelija neki siri smisao u svemu ovome? Zbog cega su se pojavili na vencanju?
A nigde nismo videli Botola, ni cuvara groblja nakaza, pa cak ni Trelkovska nije dobila nijednu repliku. Sta je radio gospodar univerzuma iz nekog drugog kad (bas je sad naso da ima nesanicu!)
Karpenter je izgubio ruku, samo da bi na kraju kresnuo Raniju pred svima nama? Blok je izgubio zenu samo da bi se "na vreme" vratio u London?
Kad ovako nabrajam puno, puno stvari skripi i puca po savovima. Ili mozda ja ne kapiram sta se tacno desilo? Jos nisam procitao #400, ali nesto sumnjam da cu nakon citanja istog promeniti misljenje o ovom broju.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/11/2022 : 21:30:01  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
400. Broj sraaanje
Kaki ne mogu normalnu pricu napraviti koja ima glavu i rep

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

dxgnation
Starting Member



Serbia
56 Posts

Member since 14/04/2022

Posted - 23/11/2022 : 21:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Send dxgnation a Private Message  Reply with Quote
(veoma nejasna spoiler reakcija na Crveni sumrak tkd se nadam da je ok) Ju, gospodine Xabaras, šta to radite s svojim zombijem na strani 67?😳

zbog jer ja sam šef - boss baby, kineski magnet na mom frižideru i spiritualni guru
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2145 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 29/11/2022 : 12:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote


Br 399 - Upravo vjenčani

Simpa epizoda. Fora sa vjenčanjem je baš dobra i šteta je da je, kao što Sarghan kaže, spoilana na naslovnici. Ono kad mlada uleti sa Klajvom, ko je Klajv, to je baš urnebes

Sve ovo drugo, bitka s vampirima, oktopod, veza Ranije i Carpentere, je nebitno. Kao cjelina, Meteor ciklus je plop i od nekih 6 epizoda koliko sam čitao, nijedna nije bog zna šta. Gledamo li Bonelli, Zagorova južnoamerička odiseja je 5 klasa iznad, a nitko nije bio previše sretan s njom




Br 401 - Crna zora

Od ovog sam očekivao puno, a dobio malo, najmanje. Strip ima jako malo radnje, glavna fora je da Dilan sad ima bradu i da mu je Rania bivša i Blok tata, i da se citira Gospodar Prstenova i slične pizdarije. U 96 stranica stripa ima radnje za možda 20 stranica. Ma totalno nebitno i neinspirativno. Veselio sam se toj 666 seriji a sad se čini da je ni neću nabavljati, ovaj strip ne vrijedi 23 kune koliko je u Školskoj knjizi.

Roijev crtež prazan i hladan, kao i uvijek, jedino ima više šrafure. Sybill je totalno falio, ima generičko lice i ni ne liči na originalni lik.

Edited by - pcoro on 29/11/2022 12:08:23
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 29/11/2022 : 16:58:35  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
13 mjeseci cekanja ni za sta
Dakle odron

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 10/12/2022 : 22:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
A danas, apokalipsa! - imam neki blagi (i prijatni) osecaj da su Dilanovi jubilarci postali rado (d)ocekivani intermeco u moru ispodprosecnih prica. Pa tako, besmisleno metametametastripovanje postaje na neki nacin "dasak slobode". Tako je bilo i u #300 (kojeg se naravno uopste vise ni ne secam), a tako je i ovde. S tim sto ovde imamo i olaksavajucu okolnost da ovim pristupom obezbedimo kontinuitet, ili bolje receno nastavak,cak i onda kad se to cinilo nemoguce i produziti (agoniju!) serijala u nedogled.
I tako, neko, negde i nekako je preziveo meteor, plovi po morima secanja, cuda i svakojakih ljubavi, ubija svog kreatora i omogucava sebi novi pocetak. Koji ce ionako ponovo poceti za nekih 35 brojeva :)
Koliko god da sam uspesno izbegavao spojlere iz meteorskog ciklusa, ovo nisam mogao izbeci, pa sam mozda i zbog toga mrvicu malodusniji jer sam izgubio tu mrvu moguceg iznenadjenja i sve se svelo na listanje ovih stotinjak strana sa pokojim smeskom zahvaljujuci nostromu i naravno uzivanju u Stanovom crtezu.
Ne znam za vas, ali mene svako Dilanovo izlazenje iz stana i kad ga galija saceka pred vratima u Stanovoj izvedbi uvek pomalo strecne u grudima.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Lucy Liu
Average Member



Croatia
692 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 12/12/2022 : 18:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message  Reply with Quote

Crna Zora - Inače nisam fan Roija, ali ovdje me oduševio. Crtež je baš kako treba. Što se tiče priče, ok je, ima svojih momenata, sve u svemu je ispalo sasvim solidno

My username was a mistake.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 17/12/2022 : 19:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nula

Here we go again





imao sam priliku da pročitam ove DVIJE MINUTE DO PONOĆI. rejkoni se igra MATRIX-a jer je očito da je na pomolu novi "reset" serijala. pojavljuju se pukotine, distorzije u simulaciji a vrijeme i dimenzije se isprepliću... ništa novo u serijalu, samo je pitanje kuda to ovoga puta vodi? ...jer se priča, naravno, nastavlja...
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 17/12/2022 : 20:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Pa sad… igra se on toga bar još od poslednje sezone Siročadi, na koju ovaj broj najviše i podseća. Bilo je lejm kop aut tamo, deluje da će biti i ovde.

Nije loša ona sa crnom masom hejtera koji izlaze, pevaju i vesele se. Plus, leš u sobi, beše, 413, što je, beše, trebalo da bude prva epizoda ciklusa sa Trelkovskom…

Ali da, da vidimo kuda vodi.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

dxgnation
Starting Member



Serbia
56 Posts

Member since 14/04/2022

Posted - 25/12/2022 : 00:35:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dxgnation a Private Message  Reply with Quote
Pročitah 403. broj, iskreno mi se dopao (pa, sve osim onog krindž momenta kada Dilan citira Hari Potera ), svidja mi se ova misterija koja se odvija u pozadini, čak i ako od nje verovatno neće biti ništa spektakularno. Ovaj Dilan je nekako više detinjast od onog originalnog, zvuči kao da nikad nije izrastao iz svoje tinejdžerske 'edgy' emo faze (mislim ok, bio je on i pre takav, uvek nezreo, ali je bar bila neka doza ironije i samospoznaje tu?) Vidi se to najviše u ovom novom odnosu otac - sin koji ima s Blokom... Zanimljivo je gledati ih sad kad je Blok eksplicitno otac prvo, pa tek onda prijatelj, a ne obrnuto. Ali potpuno razumem što se nekome ta promena ne bi svidela.

I Marijev crtež mi je ovde super, čak i ako on nije jedan od Dilanovih umetnika koje volim. Gerasi na zadnjim stranicama je standardno dobar, jedva čekam sledeći broj zbog njega (i određene dame koju obožavam )

zbog jer ja sam šef - boss baby, kineski magnet na mom frižideru i spiritualni guru
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 10/01/2023 : 18:25:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote


da me pitate što sam upravo pročitao, ne bi vam znao objasniti... da me pitate mogu li pretpostaviti u kojem pravcu se ovaj mini serijal, nakon druge epizode, kreće, ni to vam ne bi znao reći... epizoda je to koja nema priču. nižu se događaji koji će se valjda povezati u narednim epizodama. ali da je atmosferično i zanosno, dapače, efektno, to stoji. jezivo je i uznemirujuće upravo onako koliko smjera biti i to u onim trenutcima u kojima to tako treba biti, a jednako tako je i emotivno i sjetno... tamo gdje treba da bude...

neobično... fabularno/dramaturški drugačije... i svježije u svome pristupu

nadam se da će tako biti do samoga kraja.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 12/01/2023 : 23:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Crna zora - i ovaj ciklus sam iscekivao cak i vise nego meteorski i pokusavao da ostanem spoiler free do citanja. I sad stvarno ne znam sta da kazem. Pitam se, kome je ovo trebalo, matorim fanovima ili novoj generaciji (onima izmedju ovo ionako nista ne znaci).
Rekioni je bas vest u logickim i vrcavim povezivanjima Dilanovog sveta i zacinjavanjem pop kulturnim referencama. I tu me lovi, kao naivcinu iz Elkinsa :D
Nista me ne fascinira, jos manje iznenadjuje, ali dopada mi se ono sto citam. Istina, malo smara sto se ceo broj desava u mrtvacnici (to je, jelte, u originalu stalo na desetak zestokih stranica), Ranija i Karpenter mi mozda po prvi put bas idu na nerv, a nikad nisam bio neki Roijev prevelik fan pa da me on obara s nogu i podize ocene, tako da bez prevelikih emocija odlazim na sledeci broj.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 12/01/2023 : 23:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Crveni sumrak - u redu, radnja se malo pokrece, eto nas (vozom pe biciklima) u Undeadu, a ne u Bufalori gde je Diki bio cuvar groblja. Bomba u kutiji za klarinet je po svemu sudeci postala klasicni/kultni momenat serijala (nicim izazvana, alu nek joj bude :) ) Ksabaras mi nesto nije ubedljiv , a jos manje creepy zastrasujuc kao sto mi je bio tada davno. Upoznajemo i Smrt, a i Jacka, ali najbolje od svega je sto upoznajemo Dosenu! Dajte coveka sto vise na Dilanu, sjajan, naprosto predobar crtez. Cak mi je i Roi nesto bolji ovde, a i Mari je kao i uvek bas dobar. Steta samo sto su Sibil obadvojica bas promasili i predstavili je kao najobicniju devojku meseca. (A meni je jos tada ona bila bas cudan izbor za devojku za prvi broj, po izgledu daleko od svih onih lepotica koje su prodefilirale kroz serijal).
Dali Njagi samo meni lici na Sclavija?
Idemo dalje, zabavljamo se .

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page
Page: of 49 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.32 seconds. Snitz Forums 2000