forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zlatna serija - Veseli četvrtak
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 331

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/08/2018 : 14:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Zagor pleše poznati "Ples sjekire u vodi", a ovaj gad ga u tome ometa pucajući u njega.
Neki ljudi...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/08/2018 : 14:32:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ako je Lew Bradley namjeravao pucati u Zagora onda je popio malo više pa ga vidi više s lijeve strane.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15686 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/08/2018 : 15:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by markotamara

Grujić


Jel bi me trebalo bit sram što ne znam za tog Grujića kao što nisam znao niti za Gajića ili je ovaj nepoznat lik ? Što je radio od stripa ?


grujić ti je sublimacija gajićevih pokušaja da bude pametan
Gajić



Vidi kako Zeljko udara prave komentare kad mu se hoce...👌

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12931 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 02/08/2018 : 20:50:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

Novi pokret u umjetnosti

Grujićizam
Put kojim ne biste trebali ići)






Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12931 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 02/08/2018 : 20:53:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac


Aleksa, oprosti nam...





Ovo nije Zagor. Ovo je neka sumanuta prikaza koja je izgubila okladu u birtijaškim nadmudrivanjima i za kaznu se, u javnosti, pojavila kao Zagor. Umjetnik je to negdje, zasigurno, spazio...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18407 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 02/08/2018 : 21:16:02  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Bas me briga kakva je naslovnica i na koga slici Zagor...vazno da je tu bezprekorna zuta trakica..
Kome se ne svida nek uzme original verziju...bar imamo izbor..a ne ko u vreme Dnevnika.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 02/08/2018 21:16:49
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4608 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 02/08/2018 : 22:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Stazama severa.... hmmmm navijacki naslov

sangue navajo
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 02/08/2018 : 23:06:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
Svi o naslovnici... a niko ne pominje priču iza naslovnice, koja je i ako smeštena na samo 94 stranica, odlična, sa uvek odličnim Della Monicom... inače priča ima na neki način svoj nastavak u Specijalu 12 "Pustolavona u Kanadi"...
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 02/08/2018 : 23:15:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Meni ovaj Zagor sliči na Ljubišu Samardžića, u mlađim danima.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11208 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 02/08/2018 : 23:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Meni na Stalonea bez steroida. :)

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 03/08/2018 : 07:50:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gerilac1

Sad da mi se nesto pretjerano svidza, i nije slucaj. Ali neka i ovakvih autorski naslovni, jedan autor ce se sigurno afirmisati i probiti u boneli staff. Mislim da Veseli radi dobar potez sa ovim.



Ali... Ali... ove naslovnie i crtaju već afirmirani autori. Do sada imamo crače Bonellija, Soleila, Glénata, Dupiusa, Marvela,... Gdje ćeš više afirmacije?

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6605 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 03/08/2018 : 08:35:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Vidio sam na društvenim mrežama puno nezadovoljstva što izlaze "Priče iz Baze Drugdje" kao takve, a kod nekih i vjerojatno što je Marty u sastavu Zlatne serije. Ne znam zbog čega ovo jer su PiBD po meni kvalitetniji serijal i od specijala i od almanaha ali kad čovjek vidi komentare jasno je da je sve to uglavnom nostalgija i da bi radije vidjeli Komandanta Marka koliko god ga imali priliku jeftino nabaviti.
Uz to, nemam prva tri broja i kupujem ovo u dva primjerka: jedan s trakicom da ide uz ostale i jedan s originalnom naslovnicom koji će popunjavati rupe u Libellus kolekciji ovog izdanja. Svaka čast Veselom, poštedio me davanja stotina i stotina kuna.

Što se tiče naslovne za Zagora, ne vjerujem da je ovo Grujić ali mi je bolja naslovnica od njegove iako je i ona loša, ovaj Indijanac mi inače sliči na Magičnog vjetra.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 03/08/2018 08:47:59
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2894 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 03/08/2018 : 08:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Vidio sam na društvenim mrežama puno nezadovoljstva što izlaze "Priče iz Baze Drugdje" kao takve, a kod nekih i vjerojatno što je Marty u sastavu Zlatne serije. Ne znam zbog čega ovo jer su PiBD po meni kvalitetniji serijal i od specijala i od almanaha ali kad čovjek vidi komentare jasno je da je sve to uglavnom nostalgija i da bi radije vidjeli Komandanta Marka koliko god ga imali priliku jeftino nabaviti.
Uz to, nemam prva tri broja i kupujem ovo u dva primjerka: jedan s trakicom da ide uz ostale i jedan s originalnom naslovnicom koji će popunjavati rupe u Libellus kolekciji ovog izdanja. Svaka čast Veselom, poštedio me davanja stotina i stotina kuna.

Što se tiče naslovne za Zagora, ne vjerujem da je ovo Grujić ali mi je bolja naslovnica od njegove iako je i ona loša, ovaj Indijanac mi inače sliči na Magičnog vjetra.



Ljudi su katastrofa. Kao ovo je ZS i ne može ići Marti jer nije tako bilo u vrijeme Dnevnika. Nigdje veze.

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11208 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 03/08/2018 : 09:21:45  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Jbg, imas ljude koji i dalje ne kapiraju da je vreme Dnevnika odavno proslo.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20722 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 03/08/2018 : 09:41:27  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Ne znam zbog čega ovo jer su PiBD po meni kvalitetniji serijal i od specijala i od almanaha ali kad čovjek vidi komentare jasno je da je sve to uglavnom nostalgija i da bi radije vidjeli Komandanta Marka koliko god ga imali priliku jeftino


amin

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11692 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 03/08/2018 : 09:54:05  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Meni se sviđa ova naslovnica i ovakav Zagor, izvorni divljak, nemilosrdan i grub, a ne ovaj ljepotan i gayčina u kakvog se danas pretvorio.

Have mercy
Go to Top of Page

C Celtic
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 20/05/2009

Posted - 03/08/2018 : 10:22:39  Show Profile Show Extended Profile  Send C Celtic a Private Message  Reply with Quote
Važno da svi drve o naslovnici šestice. Pola foruma se sprda, a druga polovina nema pojma da se autor trojke ne zove Grujić. A to što je u ovom broju kratak strip Igora Kordeja niko ni ne spominje.

What a long strange trip it's been
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12931 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 03/08/2018 : 10:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

Meni ovaj Zagor sliči na Ljubišu Samardžića, u mlađim danima.



Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 03/08/2018 : 11:15:50  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by C Celtic

Važno da svi drve o naslovnici šestice. Pola foruma se sprda, a druga polovina nema pojma da se autor trojke ne zove Grujić. A to što je u ovom broju kratak strip Igora Kordeja niko ni ne spominje.


svaka reklama je dobra reklama

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 03/08/2018 : 11:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
A niko da objasni zbog čega se Zagor bori protiv Magičnog vetra?
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 03/08/2018 : 11:34:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by C Celtic

Važno da svi drve o naslovnici šestice. Pola foruma se sprda, a druga polovina nema pojma da se autor trojke ne zove Grujić. A to što je u ovom broju kratak strip Igora Kordeja niko ni ne spominje.



Koji Kordejev strip? Kako se zove?

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 03/08/2018 : 11:44:32  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Naslovnice za Zagora je trebao crtati Bane.
Em se niko ne bi bunio, em bi se dobio taj retro šmek.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15686 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/08/2018 : 11:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Koji je to gore spomenuti kratki Kordejev strip?

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18407 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 03/08/2018 : 12:52:50  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
I mene zanima koji je to Kordeljev strip unutra..ma boli me za naslovnice i u Dnevniku su bile lose pa sam na svaku svrsio...i to par puta...



CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 03/08/2018 12:53:38
Go to Top of Page

FelipeKajetano
New Member



256 Posts

Member since 01/06/2016

Posted - 03/08/2018 : 13:33:27  Show Profile Show Extended Profile  Send FelipeKajetano a Private Message  Reply with Quote
Pitanje: Koliko često izlaze ova izdanja "nove" Zlatne Serije, koji sve junaci budu unutra i koliko frekfentno?
Go to Top of Page
Page: of 331 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000