forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: KOLORKA 106 - Makaroni!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

supermark
stripovi.com suradnik

Croatia
25931 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/11/2018 :  21:54:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Ima što supermark (i slični njemu) naučiti iz ovoga posta. A sve još i besplatno.

ovakvi komentari baš doprinose raspravi...
ako nemaš što pametno napisati onda nemoj ni to
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member

Croatia
3137 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 13/11/2018 :  22:06:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Peyo, tvoje viđenje je romantično, daješ smisao njegovom životu umjesto njega
svako zaključivanje ti je na temelju nečega što u stripu nema, dok se za sve suprotno lako nađu "dokazi"

ne znam, možda ću i ja imati jednog dana drugo viđenje, ali dotada je djed jadna osoba koja se nije slagala ni sa ženom, sinom, unukom, snahom, susjedima, osoba koja je radila posao koji nije podnosila i osoba koja se borila u tuđim ratovima
sve ostalo je zabluda

Gle, zanimljiva su mi i tvoja razmišljanja i viđenja, nadam se da ćemo imati prilike o tome popričati.

Mislim da si i ti izvlačio neke zaključke na temelju detalja koje si razradio kako su ti se činili logičnim, te koji su se na temelju stripovske nedorečenosti mogli i tako razumjeti.

U svakom slučaju mislim da je sjajno kada ti neko djelo ostavlja toliko prostora za različito doživljavanje i tumačenje i to je po mom mišljenju sjajno za ovaj vrlo dobar strip.

Što se mene tiče toliko i nemam namjeru dalje analizirati ovaj strip na ovom topicu.

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik

Croatia
25931 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/11/2018 :  22:16:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
sve pet
iznijeli smo svaki svoje mišljenje, a na ostalima ostaje da strip pročitaju i daju svoje
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member

Croatia
6180 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 13/11/2018 :  22:42:20  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:
Originally posted by Peyo

Uh, raspisao sam se da ti pojasnim svoje viđenje. Zato ne volim baš davati komentare jer onda se neki put treba dodatno obrazlagati.

Ti si kao mlađa osoba drugačijeg mišljenja, možda ćeš s vremenom i ti imati drugačije viđenje.

Peyo, tvoje viđenje je romantično, daješ smisao njegovom životu umjesto njega
svako zaključivanje ti je na temelju nečega što u stripu nema, dok se za sve suprotno lako nađu "dokazi"

ne znam, možda ću i ja imati jednog dana drugo viđenje, ali dotada je djed jadna osoba koja se nije slagala ni sa ženom, sinom, unukom, snahom, susjedima, osoba koja je radila posao koji nije podnosila i osoba koja se borila u tuđim ratovima
sve ostalo je zabluda

Prelako osuđuješ didu.
Sjebanin plućima i prston dida nije platija alkohol i kurve nego je sjebanin plućima i prston omogućija svome sinu a posljedično i unuku bolji život nego šta je on ima.
Je li uživa u svome životu i živija punin plućima?
Nije.
Je li protraćija život?
Nije.

Doli sve stranke, živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member

Germany
7693 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 13/11/2018 :  22:43:43  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:
Originally posted by izivko

Ima što supermark (i slični njemu) naučiti iz ovoga posta. A sve još i besplatno.

ovakvi komentari baš doprinose raspravi...
ako nemaš što pametno napisati onda nemoj ni to

Komentar nije vezan strip i ne doprinosi raspravi, nimalo. A nije ni pametan. Tu si u pravu.

A nije mi bila ni nakana. O ostalom razmisli!

Have mercy
Go to Top of Page

vukozec
Senior Member

1038 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 13/11/2018 :  23:58:45  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Prelako osuđuješ didu.
Sjebanin plućima i prston dida nije platija alkohol i kurve nego je sjebanin plućima i prston omogućija svome sinu a posljedično i unuku bolji život nego šta je on ima.
Je li uživa u svome životu i živija punin plućima?
Nije.
Je li protraćija život?
Nije.

Nisam čitao strip i nemam pojma tko je u raspravi više ili manje u pravu, ali htio bih dodati da vjerujem kako ne treba brkati hedonizam sa životom koji ima smisla (dakle svidio mi se Nesvrstani komentar).
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik

Croatia
6858 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 11/01/2019 :  00:15:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
ne samo da sam se uživio u ovaj strip tako duboko da sam ga osjetio i doživio vjerovatno intezivnije nego što sam htio i što sam bio spreman podnijeti
nego sam još sebi pustio i pjesme salvatorea adama, koje su mi poznate, čuo sam ih negdje
davno, na radiju

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000